, ,

Ľubomíra Bačíková, 01.03.2024, odpolední zprávy, Témata: Injekce DARPA s nanotechnologií, Umělá inteligence Gemini od Googlu se snaží eliminovat bílou kulturu…..

01.03.2024: Odpolední zprávy, Témata: Injekce DARPA s nanotechnologií, Umělá inteligence Gemini od Googlu se snaží eliminovat bílou kulturu…..

📌 13. 8. 2014 5:28, Jan Gazdík: Svědci: „Ukrajinská armáda je jako dobyvatel. Pálí i do škol. Svědci: Ukrajinská armáda je jako dobyvatel. Pálí i do škol.“

👉 V souvislosti s ruskou invazí na Ukrajině na jaře 2022 znovu vzrostl čtenářský zájem o tento text. Redakce Aktuálně.cz upozorňuje, že vznikl v roce 2014 na základě tehdejších výpovědí.

👉 V souvislosti s ruskou invazí na Ukrajině na jaře 2022 znovu vzrostl čtenářský zájem o tento text. Redakce Aktuálně.cz upozorňuje, že vznikl v roce 2014 na základě tehdejších výpovědí.

Doněck připomíná válečný Stalingrad. Mezi jeho obyvateli je stále více těch, kteří nenávidí vládu v Kyjevě. Aktuálně.cz vylíčili proč. Nechceme žít v zemi, která nás zabíjí, říkají.

👉 Doněck, Praha – Ještě před několika měsíci sympatizovali s Majdanem nebo se alespoň snažili pochopit tehdejší protirežimní demonstrace v Kyjevě. Dnes ale vládu Ukrajiny – a zejména prezidenta Petra Porošenka – proklínají a obviňují ho z genocidy ukrajinského národa. Aktuálně.cz oslovilo pedagožku Natalii Karájevovou, účetní Viktorii Vjačenkovou, lékařku Niněl Sergejevnu a programátora Alexandra Lytovčenka. Čtyři lidi, kteří se navzájem neznají, ale všichni žijí v ukrajinskou armádou ostřelovaném Doněcku nebo kousek od něj.

Ukrajinská armáda, a zvláště jednotky domobrany se podle nich chovají na východě Ukrajiny jako dobyvatelé. Rabují obchody i sklady s potravinami. Například ukrajinskou armádou obklíčený Luhansk se podle Lytovčenka podobá vybombardovanému a vypálenému městu Stalingrad za druhé světové války.

Svědectví čtveřice Ukrajinců se možná mnohým budou zdát příliš jednostranná. Vypovídají ale o tom, jak rozporuplná a složitá situace na východě jejich země je. Proto vám jejich vyprávění předkládáme.

S názorem, že může být někdy ošidné obviňovat jen Rusko a idealizovat si kroky kyjevské vlády, souhlasí i bývalý náčelník generálního štábu Jiří Šedivý.

Také podle něj se ukrajinská armáda chová ve vlastní zemi jako bezohledný dobyvatel, který ničí celé městské čtvrti. „Do lidí se tím zasévá nesmiřitelná nenávist na celá desetiletí,“ varuje generál.

👉 „Jenomže Stalingrad srovnal se zemí německý wehrmacht, zatímco Luhansk – a nyní i ostřelovaný Doněck – ničí naše vlastní armáda. Jak třeba chápat to, že si ukrajinští tankisté jen tak pro zábavu či rozptýlení vybírají za cíle obchody a pálí do nich ze svých kanónů? Jak zdůvodnit rozstřílenou elektrárnu či vodárnu? Tohle na Ukrajině páchají jednotky, které si říkají ukrajinská armáda,“ protestuje Lytovčenko, sám někdejší expert protivzdušné obrany.

Fakt, že armádní jednotky střílejí v bojích s proruskými separatisty bez rozmyslu salvami na vše, co se jen pohne, s obrovským rozptylem dopadajících střel, granátů a raket, Lytovčenko vysvětluje až zoufalou nevycvičeností. A jednotky domobrany jsou na tom prý ještě hůře. Zejména ony vynikají v rabování uzavřených obchodů.

Natalia: Budeme se mít kam vrátit?

👉 „Naši vesnici Pridorožnoje na kraji Doněcka celou rozbombardovali. Jedna z ulic lehla popelem, kompletně vyhořela. Palbu na nás zahájili bez jakéhokoliv varování. Jen těžko popsat změť prchajících lidí, dobytka, hus či slepic… lidé nakonec nechali všeho a prchli, jen aby si zachránili holý život. A pálili na nás z těžkých raketometů Grad, jejichž střely doslova zorají zem, na niž dopadnou. Z některých raket se přitom uvolnily podivné koule, z nichž unikal velmi nepříjemně páchnoucí dým. Prý střílejí na separatisty! Ale jaký já jsem separatista?“ ptá se profesorka střední školy Natalia Karájevová.

A dodává: „Střílejí na nás, obyčejné lidi. Našim mužům nakonec nezbylo nic jiného, než aby nás začali bránit. Ženy tedy sedí doma, děti a vnoučata ve sklepech a muži buď bojují, anebo chodí do práce do centra Doněcka, kde se zatím nebojuje, pokud ještě nějaká práce je. Avšak do toho boje byli vtaženi, chrání nás, nemohou přece jinak, třebaže se původně od separatistů distancovali.“ Potíž je podle profesorky Karájevové v tom, že i důležitá centra města, na nichž závisí chod průmyslové aglomerace, jsou v posledních dnech bombardována. A Karájevová se proto opět ptá: „Co tu zbyde, až válka skončí? Silnice, železniční tratě i fabriky jsou rozbity… rozpadá se infrastruktura… kdo se sem bude mít chuť vrátit? A to nemluvím o tom, že v obchodech je stále méně důležitých potravin. Čekají nás velké problémy… a nejspíše humanitární krize jako v jiných válečných oblastech, což jsme až dosud viděli jen v televizi.“                                                                                                             👉 Mnoho známých rodiny Karájevových už uteklo anebo odjelo do Ruska. A oni? „My zatím zůstáváme. Milujeme svou vesnici, ale i blízký Doněck. Já jsem Ukrajinka, manžel Gruzínec a má skvělá snacha je čistokrevná Ruska.“ Jejich sousedé jsou podobně promícháni. Nikdo prý v Doněcku nechápe, proč jsou zabíjeni i civilisté, proč jsou vyháněni z domovů po předcích. 👉„Jediné, co chceme, je život v míru,“ ujišťuje Karájevová. Stále častěji se proto lidé na východě Ukrajiny ptají: „Co je to za prezidenta, který pošle armádu na svůj národ?“ „Tahle válka v lidech jen zesílila touhu po samostatnosti Doněcka a jeho připojení k Rusku. Změnili jsme názor při bombardování škol, mateřských školek či nemocnic a nechceme už být součástí Ukrajiny. Doufáme, že nám Rusko pomůže a zachrání nás. Všem ostatním jsme lhostejní, ale my jsme přece také lidé, kteří mají své představy o životě. Kyjev na nás kašle,“ svěřuje se středoškolská profesorka. Při operacích kyjevské armády nevychází Alexandr jako bývalý důstojník protivzdušné obrany z údivu. 👉 „Jejich vycvičenost je přímo zoufalá. Střílí po všem a salvami. Bez ohledu na to, koho mají před hlavněmi tanků či kulometů. Vrcholem všeho je, že se tihle strašpytlové baví tím, že střílejí do obchodů, aby si zřejmě upevnili sebevědomí a nás zastrašili. Co je tohle za válku? Nechceme žít v zemi, která nás zabíjí.“

V zoufalství a strádání přibývá v Doněcku lidí, kteří začínají sympatizovat s Moskvou a doufají v její pomoc. Pokud s tímhle ruský prezident Vladimir Putin (s nechtěným přispěním Kyjeva) počítal, tak mu tento scénář podle generála Jiřího Šedivého vychází přímo dokonale.

Niněl Sergejevna: O genocidě Evropa dosud neví

Lékařka Niněl Sergejevna mluvila v úterý bez obalu.

„Kyjev se Doněcké oblasti vysláním své armády jednou provždy zřekl. Na hranicích stojí přes dvě stě padesát kamiónů s ruskou humanitární pomocí a nemohou dál, dokud pomoc nebude přeložena na kamióny Mezinárodního Červeného kříže (podle informací ze středečního rána konvoj dorazil do Voroněže, která je asi 150 kilometrů od ukrajinských hranic – pozn. red.). Ale my tu pomoc potřebujeme teď,“ zlobí se Niněl Sergejevna.

Tahle válka v lidech jen zesílila touhu po samostatnosti Doněcka a jeho připojení k Rusku. Změnili jsme názor při bombardování škol, mateřských školek či nemocnic a nechceme už být součástí Ukrajiny. 👉 Doufáme, že nám Rusko pomůže a zachrání nás.

A dodává: „Neděláme si iluze, že ruská humanitární pomoc nebude po jejím přeložení směrována úmyslně k nám, ale kamsi jinam, jako revanš za naše postoje. Pokoušeli jsme se nemocné a raněné převézt do jiných, neválečných oblastí Ukrajiny. A víte, co nám řekli? Že vzbouřence z Doněcka neléčí.“

👉 Léky nejsou, nemocnice už dávno kvůli jejich nedostatku neplní svůj účel, upozorňuje doněcká lékařka. „Špičková chirurgická centra jsou rozbombardována, místní vyhlášená porodnice rovněž… včetně elektrárny a vodárny. Takhle nás osvobozují od separatistů? A na nás se teď chce, abychom žili pod vládou Kyjeva. Ani za nic! Zdá se, že Evropě stále nedochází, že na její půdě se odehrává regulérní genocida.“

Vzdělaná žena jde ve svém rozhořčení dokonce ještě dál. Jediný, kdo prý Doněcku pomáhá, je Rusko.

👉 To Rusové přijímají ve svých nemocnicích raněné a nemocné, ale i uprchlíky, co utíkají před operacemi ukrajinské armády, argumentuje.

Rovněž Niněl Sergejevnu tedy válka na Ukrajině vrhla paradoxně do „náruče“ Moskvy. Lidí, jako je ona, je na východě Ukrajiny čím dál víc.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/doneck-pripomina-valecny-stalingrad-svedectvi/r~4b03e01a222c11e4bce90025900fea04/

📌 Tourettův syndrom. Je tato forma Tourettova syndromu léčitelná?

https://youtu.be/HV8V5bcNVM8?si=sefLdweXTV_5_c8A

Čtěte TO: www.denik.to

 

📌 X (formerly Twitter), Gabriela Triniti 🇨🇿 (@GabrielaTriniti) on X

‼️Dovolím si dát argumentaci L.Zaorálka ještě jednou a v kuse, protože ji považuji za nesmírně důležitou. ‼️

(https://x.com/gabrielatriniti/status/1763304512188518566?s=48&t=q7VmVsT85c5LejbTHTfC9A)

 

📌28. 02. 2024, Ethan Huff: „Mohutný kybernetický útok zasáhl americkou Big Pharma“ Pensylvánské ministerstvo zemědělství tvrdí, že VŠECHNY potraviny jsou „nelegální“, pokud nejsou vyráběny ve vládou schváleném zařízení.

👉 Značky: absurdní, zemědělství, amiš, Amos Miller, velká vláda, zemědělec, kolaps potravin, svoboda potravin, zásobování potravinami, svoboda, sklizeň, svoboda zdraví, domácí zahradničení, Nelegální, šílenství, Svoboda, ekologické zemědělství, Pensylvánie ministerstvo zemědělství, Odpor, Tyranie, USDA…

V právní křížové výpravě pensylvánské vlády proti amišskému farmáři Amosu Millerovi, který je už léta pod útokem, protože pěstuje, vyrábí a prodává potraviny veřejnosti mimo vládní kontrolní matici, dochází k novému vývoji .

Advokát Robert Barnes z Barnes Law LLP sdílel aktualizaci X vysvětlující, že podle pensylvánského ministerstva zemědělství jsou všechny potraviny „nelegální“ – stejně nelegální jako „nelegální drogy“. mimochodem – pokud není vyroben ve vládou schváleném zařízení, které spravuje ministerstvo zemědělství Spojených států (USDA). Pokud se tomu zemědělec nějakým způsobem vzepře tím, že bude vyrábět potraviny bez souhlasu vlády, jako je tomu v případě Millera, pak podle vlády může vláda potraviny podle libosti zničit. Podívejte se sami v právním elaborátu , že Barnes se podělil o to, co PA Agriculture říká o tom, kdo „smí“ vyrábět potraviny v Americe a kdo ne (tj. neschválení amišští farmáři jako Miller, kteří prodávají, lapají po dechu, nepasterizované syrové mléko).

👉 Domácí rajčata nejsou „jídlo“ – podle PA Agriculture jsou to nelegální drogy.

Zatímco problém, který má Miller před sebou, souvisí především s jeho prodejem syrového mléka a masa mimo hranice toho, co vládní establishment považuje za „bezpečné“ a „legální“, argumenty PA Agriculture proti němu mají dalekosáhlé důsledky pro všechny domácí potraviny.                                                                                                                          Pokud někdo v Pensylvánii pěstuje rajčata, řekněme, ve své domovské zahradě, tato rajčata už nejsou v očích PA Agriculture považována za „potravu“, ale spíše za „nelegální drogy„. 👉 Totéž platí pro domácí okurky nebo jakoukoli jinou zeleninu či ovoce.

👉 „Tohle říká stát, pár malicherných, nevolených byrokratů ve státním úřadu, kteří říkají, že zbytek státních potravin je nelegální, pokud to neschválí stát,“ tweetoval někdo na X o důsledcích argumentu PA Agriculture proti Millerovi.

👉 „Představ te si to. Na zahradě si vypěstujete rajče a není to jídlo. „

Pokud v této oblasti žijete, je na 29. února naplánován protest před soudní budovou okresu Lancaster, která se nachází na adrese 50 North Duke St., Lancaster County, Penn., v 11:30, aby pokojně podpořil Millera v jeho boji proti vládní tyranii. Slyšení v Millerově případu začínají téhož dne ve 13:30. Mezi řečníky, kteří se mají na pokojném protestu objevit, patří:

🔹 Sally Fallon Morell, autorka, vydavatelka a prezidentka Weston A. Cenová nadace

🔹 Max Kane, americký podnikatel a potravinářský aktivista, který se zasazuje o produkci syrových mléčných výrobků

🔹 Dr. Jack Wolfson, kardiolog certifikovaný deskou a nejprodávanější autor

🔹 Jonathan Emord, renomovaný odborník na ústavní právo a soudní spory s 37 lety zkušeností v boji proti zkorumpovaným USA. Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA)

Účastníci pokojného protestu jsou vybízeni k tomu, aby přinesli velké cedule, které podporují svobodu potravin, právo nakupovat, prodávat a konzumovat syrové mléko a další poselství podporující svobodu potravin. „Tohle je víc než jen místní amišský farmář, kterému je dovoleno prodávat jídlo svému sousedovi,“ tweetoval účet „Freewill Farmer“ (@freewill_farmer) X.

„Toto je bod nula pro svobodu volby, jak se vaše jídlo vyrábí a kdo ho vyrábí. Tohle je základní svoboda, lidi. Jestli chceš za něčím stát, tak je to tady! “ Četní příznivci Millera a věci potravinové svobody obecně poznamenali, že tento nebezpečný vývoj s PA Agriculture ohrožuje všechny Američany, kteří by se jednoho dne mohli probudit a zjistit, že jejich domovské zahrady jsou nyní v očích státu „nelegální“.

👉 „Svoboda‘ je tak porušena, že se stala neexistující,“ napsal jeden z nich o smutném stavu věcí v dnešní Americe. Pokud se vládě podaří vymýtit všechny neschválené potravinářské operace ve Spojených státech, výsledkem by nakonec byl potravinový hladomor. Více informací najdete na FoodCollapse .com .

https://www.naturalnews.com/2024-02-28-pa-agriculture-food-illegal-unless-produced-government-facility.html

 

📌💉🎚️ „Britský premiér Rishi Sunak bude čelit TRESTNÍMU VYŠETŘOVÁNÍ kvůli smluvnímu schématu „vakcíny“ COVID“

https://www.naturalnews.com/2024-02-28-pm-sunak-criminal-investigation-covid-vaccine-contract.html

NaturalNews.com (https://www.naturalnews.com/2024-02-28-pm-sunak-criminal-investigation-covid-vaccine-contract.html)

 

📌💉🎚️„Dr. Steve Hotze: Injekce DARPA s nanotechnologií“:

Takže co udělali: 👉 👉 👉 Vstřikují vám do těla nanoroboty ve formě oxidu grafenu a hydrogelu. A protože se tyto doslova propojují s mozkovými buňkami, stávají se receptorem, přijímačem a vysílačem signálů. Tyto signály lze přijímat zvenčí a lze s nimi zvenčí manipulovat. 👉 A přesně to DARPA udělala. Agentura obranného pokročilého výzkumného projektu ministerstva obrany pracuje na ovládání mysli vojáků tím, že jim implantuje oxid grafenu. A existují společnosti, které pracují na neurální elektronice, která zahrnuje použití oxidu grafenu k propojení s mozkem k vytvoření receptoru a vysílače, který lze použít k ovládání chování lidí.

https://t.me/absurdnisvet/69531

📌„!Trump plánuje „reformovat“ CIA a FBI!“ „Trump má v úmyslu zasáhnout proti tajným službám,“ řekl bývalý vysoký zpravodajský důstojník https://www.politico.com/news/2024/02/26/trump-intelligence-agency-national-security-00142968

 

📌 „Očekává se, že vícestranná digitální platební platforma poroste jako alternativní řešení bez potřeby amerického dolaru. Rusko udělá první krok k dedolarizaci tím, že přesvědčí blok, aby přijal novou platformu pro mostní platby BRICS+.💥MOST💥                                                                                                                          https://watcher.guru/news/brics-begins-creation-of-new-digital-payment-platform

 

📌„Floridský guvernér Ron DeSantis podepsal zákon, který umožňuje zveřejnění dokumentů velké poroty Jeffreyho Epsteina“.                                            https://x.com/rawsalerts/status/1763241434121928817?t=Lex3PLtGOdmKvfg5lIQrnQ&s=09

 

📌 „To je obrovské! DeSantis právě podepsal zákon o odtajnění záznamů poroty z roku 2006 o Epsteinově vyšetřování … jedné z Epsteinových obětí obchodování s dětmi stékají slzy po tváři.“ Lidé mohou konečně zjistit, že naše vlastní vláda a zpravodajské agentury nám doslova pod nosem spustily kroužek pedofilního obchodu s dětmi.

Skutečnost, že je to vůbec dovoleno, je povzbudivé pro nás všechny, že nemohou zabránit tomu, aby vše vyšlo najevo. Pravda nás osvobodí.

https://t.me/absurdnisvet/69529     https://x.com/Ultrafrog17/status/1763243034504741270?t=VMHRGR1QxnZOJQHw1WfhyQ&s=09

 

📌 Podplukovník Bree Fram, babochlap, transgender důstojník amerických vesmírných sil, hovoří o „začlenění“ a nabádá všechny v armádě, aby respektovali LGBTQ lidi a používali zájmena.🙈

https://t.me/disclosetv/13500

 

📌„Umělá inteligence Gemini od Googlu se snaží eliminovat bílou kulturu v MASIVNÍM „bílém očištění“ minulosti, přítomnosti a budoucnosti“:

https://telegra.ph/Googles-Gemini-KI-versucht-die-wei%C3%9Fe-Kultur-in-einer-MASSIVEN-wei%C3%9Fen-S%C3%A4uberung-von-Vergangenheit-Gegenwart-und-Zukunft-zu-elimin-02-26

 

📌💥💥💥01.03.2024, Hindustan Times, Roman Kirsch: Biden „pláče“ kvůli Putinově mrazivému jadernému varování Západu po ruském vítězství v Avdějevce“…

https://youtu.be/0F_eLaqrD34?si=bd0vqihDwBSPVB43

 

📌💥💥💥01.03.2024, Hindustan Times, Roman Kirsch: Uniklo: vlastní válečná analýza Ukrajiny obsahuje velkou předpověď ruských zisků v létě roku 2024

https://youtu.be/qebc10d9LlQ?si=SioEL832GNB1bBXn

 

📌💥💥💥01.03.2024, Michael Heaver, Roman Kirsch: Německo je připraveno na paušální přímý ZÁKAZ (strany AfD)?

https://youtu.be/vBoYi2XvXH8?si=WgWaLaIISq_ro8-8

 

📌💥💥💥01.03.2024, Hindustan Times, Roman Kirsch: „Scott Ritter: aliance NATO v panice po úplném ruském zákazu vývozu ropy na šest měsíců; 👉 1.část“

https://youtu.be/E7GNvkK_xIs?si=iMNh5B4PV2Ffj1XN

 

📌💥💥💥01.03.2024, Hindustan Times, Roman Kirsch: „Scott Ritter: aliance NATO v panice po úplném Ruskem zákazu vývozu ropy na šest měsíců; 👉 2.část“…

https://youtu.be/HpsEFcqpSAk?si=sUoEvIYDi6FizZ7R

 

📌💥💥💥01.03.2024, Hindustan Times, Roman Kirsch: „Scott Ritter: aliance NATO je v panice po ruském zákazu vývozu ropy na šest měsíců; 👉 3.část“…

https://youtu.be/vFZt02QnOJY?si=HOWDTakut3b4sJN0

 

📌💥💥💥01.03.2024, Hindustan Times, Roman Kirsch: „Scott Ritter: aliance NATO je v panice po ruském zákazu vývozu ropy na šest měsíců; 👉 4.část“…

https://youtu.be/C6otGYLJnV0?si=bbjf_PobrETp6b4w

 

📌💥💥💥💥💥💥💥💥💥01.03.2024, LRR Update: Poslední prapor ukrajinské armády byl poslán do pekla díky elitním ruským jednotkám – ARMA 3

https://youtu.be/dKeXWsGZtbM?si=Vro0xd7dxVEFVNI8

 

📌💥💥💥1.3.2024, BRAVO LRR: „NATO se bojí! Rusko provozuje smrtící laserové tanky ke zničení Ukrajiny a Izraele – ARMA 3“ Video

https://youtu.be/vHvI55m_wA4?si=RrXXD7FuvP7AkbAB

 

📌💥💥💥1.3.2024, HAMAS RLLR: Íránské vrtulníky Ka-52 a Houthi dnes zničily v Rudém moři americkou letadlovou loď nesoucí 100 stíhaček.“

https://youtu.be/43cE_c1lWNU?si=2NvoTG_tmlTpZ1l_

📌💥💥💥1.3.2024, Milsim Gacor: Tajná americká letadlová loď přepravující 85 tajných tryskáčů do Izraele zničena Húsíy a Jemenem…Video

https://youtu.be/sfRhgX4w3RE?si=H_bVXgwuijZazqIl

 

📌💥💥💥29.2.2024: „Vladimir Putin v projevu před federálním shromážděním varoval, že pokud dojde k intervenci vojsk NATO na Ukrajinu a k útoku na ruská vojska, bude z toho jaderná apokalypsa! Jenže se zdá, že Západ tu apokalypsu chce a eskalace je pro něj kreslený seriál! Rusko nedovolí Západu vměšování do vnitřních záležitostí a likvidaci národa tak, jak to provedl vazalským zemím Východního bloku po pádu Železné opony!“

Události a následky pondělní schůzky špiček EU a NATO v Paříži, kde se jednalo o možnosti vyslání kontingentů vojsk ochotných zemí NATO na Ukrajinu, ale nedošlo se zatím ke shodě, nepřestává rezonovat informačním prostorem a na situaci okolo Macronových výroků reagoval už i ruský prezident Vladimir Putin během čtvrtečního vystoupení před federálním shromážděním, které trvalo přes dvě hodiny.

Probírala se především ekonomická a strategická témata. Nicméně došlo i na komentář k událostem z posledních dní, kdy západní média jsou zaplavena informacemi o tom, že část členských zemí NATO zcela reálně zvažuje vyslání vojsk na Ukrajinu, i když za určitých podmínek, které lze shrnout jako balík alibi pro koaliční akci, protože solitérně se zatím do toho jednotlivým zemím NATO nechce.

To staví celou bezpečnostní eskalaci v Evropě do pozice šílence, který chce odpálit vodíkovou bombu, ale nechce to zmáčknout sám, ale pouze v koalici s několika dalšími kumpány, kterých musí být alespoň 10 nebo nejlépe 15, jak uvedl náčelník generálního štábu nizozemské armády [1]. Osobně se domnívám, že mnoha lidem v ČR a nevyjímaje čtenářům našeho serveru nedochází, v jak extrémně nebezpečné situaci se nacházíme, protože všechno, co dosud zaznělo od Macrona, z Litvy a z Holandska, z toho jde doslova mráz po zádech, jak trefně již v předstihu o minulém víkendu uvedl slovenský premiér Robert Fico [2].

Celý článek si můžete přečíst a poslechnout videa v odkaze ZDE:

ZDROJ: https://aeronet.news/vladimir-putin-v-projevu-pred-federalnim-shromazdenim-varoval-ze-pokud-dojde-k-intervenci-vojsk-nato-na-ukrajinu-a-k-utoku-na-ruska-vojska-bude-z-toho-jaderna-apokalypsa/

 

📌 „SLEDUJTE FAKE VĚDU!“ABYSTE TOMU UVĚŘILI, MUSÍTE TO SLYŠET!

Tolik k „Follow the science“! Otevřeně přiznávají, že praktikují pseudovědu nebo krmí lidi čistými lžemi, které byly a jsou prodávány jako „věda“! Tento sociolog (Heinz Bude), který zde ve Štýrském Hradci/Graz mluví „z patra“, byl v té době důležitým koronovým poradcem kancléřky Merkelové v pracovní skupině Covid. „Vyrovnat křivku“ byla vždy lež, aby získala poslušnost. Totéž se děje po desetiletí na všech úrovních s náboženstvím CO2, které je také založeno na „vědeckých“ důvodech.

Všude je to stejné. Věda se dá koupit a JE koupena. Ve službách moci – ale proradně s našimi penězi!

https://t.me/absurdnisvet/69540

 

📌1.3.2024: „MAP 1925 Souboj ruských SU-34 s ukrajinskou PVO má jasného vítěze! Důkazní videa! Analýza letecké bitvy na Donbase za poslední 2 měsíce!“ (https://www.michalapetr.com/map-1925-souboj-ruskych-su-34-s-ukrajinskou-pvo-ma-jasneho-viteze-dukazni-videa-analyza-letecke-bitvy-na-donbase-za-posledni-2-mesice/)

Letadla SU-34, která začala Ukrajina sestřelovat z nebe nevídaným tempem, ačkoli nelze žádný sestřel za poslední dny objektivně potvrdit, jsou v zásadě tři rozdílná letadla SU-34, vyráběné hlavně před válkou, SU-32 snížená varianta SU-34 pro Alžírsko, a SU-34M, které se nyní vyrábí, a které má několikanásobnou zvýšenou účinnost oproti starému typu. SU-34M je především nosičem balistické střely Kinzhal Kh-47-M2 s dostřelem 500km, a ráží několikanásobně větší než byla hirošimská bomba. Ruská letadla SU-34M mají obrovský akční rádius, bez doplnění paliva 4000km, a s raketou Kh-47-M2, kterou se zatím nikomu nepodařilo sestřelit, ani Patriotům (4.5 Mach Patriot/ 10 Mach Kinzhal), mohou zasáhnout cíl až na vzdálenost 4500km jaderným úderem. Letadla SU-34M tak mohou z mezinárodních vod Baltu, Severního moře, nebo Severního Atlantiku provést preventivní jaderný úder taktickou jadernou zbraní proti Londýnu, Berlínu i Paříži.

Není tak asi náhodou, že včera, po zveřejnění ruských plánů, v případě vstupu vojsk NATO na Ukrajinu, a nebo nějaké jiné nepřípustné eskalace konfliktu dodávkami nepřípustných zbraní Ukrajině, provést odstrašující taktické jaderné údery, zavládla v Berlíně i v Londýně panika, a obě země se začaly navzájem obviňovat, (https://www.politico.eu/article/germany-olaf-scholz-slammed-claims-france-uk-help-ukraine-target-missiles/)

která z nich vojáky na Ukrajinu už poslala, a jaké nepřípustné zbraně už Ukrajině poskytla. Strach z toho, že se nějaká evropská zem stane terčem ruského jaderného odstrašení, odhalila, jak moc si spojenci v NATO věří, a jak se snaží, aby ruský hněv postihl jiného člena NATO, jen ne vlastní zem. SU-34M je strašná zbraň a Rusko jich má přes 120, ale nikdo neví přesně kolik. Jen pár SU-34 starých typů dokázalo za dva měsíce obrátit Ukrajince na panický útěk a stačily jim k tomu klasické bomby. Co by dokázal útok 120 SU-34 s jadernými raketami, raději ani nedomýšlet. Tím spíš, že pomatený ministr obrany USA včera prohlásil, že USA, když Ukrajina prohraje, naženou NATO do války (https://topwar.ru/237446-shef-pentagona-esli-ukraina-proigraet-polagajut-voevat-s-rossiej-uzhe-budet-nato.html)

Washington tedy chce, aby Rusko provedlo na Evropu odstrašující jaderný úder, jak varoval Putin. Londýn i Berlín nechtějí, aby byl proveden na jejich území. Zdá se, že země východního křídla NATO, tak mají být obětovány, a to není nic, co by nemělo obyvatele ČR i SR děsit.

Rusko nalezlo koncem roku 2023 snadný způsob, jak si prorazit cestu přes ukrajinská betonová opevnění, která se budovala 10 let. Na Ukrajince dosud bezpečně před drony a dělostřelectvem schované v bunkrech začalo shazovat “klouzavé satelity naváděné bomby” FAB dopravující na cíl 500 až 1500 kg trhaviny. Bomby FAB vypouštějí letouny SU-34 ze střední střední letové hladiny několika tisíc metrů. Bomby vyráběné do poloviny roku 2023 se vypouštějí ze vzdálenosti 50 až 70 km od linie fronty. Nové bomby, nyní vyráběné, se vypouštějí ze vzdálenosti 100 až 150 km. Bomba FAB sama “klouzavým” letem doletí k cíli podle zadaných souřadnic a korekce dráhy letu satelity.

Bomby FAB nelze za letu sestřelit a cíl vždy zasáhnou. Buď jsou nastaveny na ničení bunkrů, a v tom případě prorazí až několik metrů zeminy a betonu, a teprve potom detonují. Anebo vybuchují těsně pod povrchem, pokud útočí na obrněná vozidla, či pěchotu v zákopech, či zemljankách. Výbuchy bomb FAB jsou devastující.

Pokud se Ukrajinci ukryjí v panelových domech, jako tomu bylo tento měsíc ve Vuhledaru, po zásahu FAB se celý panelák zhroutí a sesype, ukrytí v nadzemních patrech jsou rozdrceni troskami, ukrytí ve sklepech roztrháni tlakem výbuchu bomby, která vybuchuje ve sklepě. Síla výbuchu je tak obrovská, že jsem na videu z Avdijivjky viděl kovové dvoustranné dveře vedoucí do typické “panelákové kotelny”, které se výbuchem uprostřed promáčkly jako papír dovnitř a praskly, přičemž okraj kráteru z povrchového výbuchu FAB byl asi 15 až 20 metrů ode dveří. V okolí výbuchu bylo několik zničených obrněných automobilů a další techniky.

Generál Mordičev si letos těmito bombami začal čistit cestu na západ podél hlavních komunikací, nejprve v Avdijivce […] ➖@michalapetr➖

(https://www.michalapetr.com/map-1925-souboj-ruskych-su-34-s-ukrajinskou-pvo-ma-jasneho-viteze-dukazni-videa-analyza-letecke-bitvy-na-donbase-za-posledni-2-mesice/)

 

📌☭☆ „Informace přímo z Ruských kanálů ze dne 01.03.2024“:

➡️☭☆ ❗️“Ukrajina si podepsala vlastní rozsudek smrti, promluvil k lidem Vladimir Putin“. Ukrajinští poskoci Západu již překročili všechny linie, nejprve ostřelovali Belgorod, pak provedli skutečný teror na doněckém trhu, dnes sestřelili naše letadlo na našem území, čekali jsme dlouho, ale jsme zvyklí ničit teroristé! ❗️Nařizuji od 1.3.2024 v souvislosti s probíhajícími teroristickými útoky Ozbrojených sil Ukrajiny na území Ruska začít… číst dále…

(https://t.me/+14dT-S6uV0o5NGNi)

➡️☭☆ ⚡️Co se skutečně děje na Ukrajině. Vojáci utíkají z Avdějevky, ekonomika „letí do tataráku“, to vše se nezveřejňuje a lidem nasazují „nudle na uši“ Chcete-li držet krok se skutečnými událostmi, doporučujeme kanál

(https://t.me/+eY3tV-r1vjkyMmZi)

Jiná Ukrajina

(https://t.me/+eY3tV-r1vjkyMmZi)

🔹 Partyzáni vyhodili do povětří vlak na Ukrajině

🔹 Špinavé hry na kosti zrádce

🔹 Absurdita na hranici. Poláci blokují Ukrajince, Ukrajinci blokují Poláky

Nic takového rozhodně nikde nenajdete 👉🏻 https://t.me/+eY3tV-r1vjkyMmZi

➡️☭☆ ⚡️ Kolem 13:30 moskevského času byl zastaven další pokus kyjevského režimu o teroristický útok pomocí bezpilotních letounů typu letadla na objekty na území Ruské federace. Služební systémy protivzdušné obrany zničily dva ukrajinské bezpilotní letouny nad územím Belgorodské oblasti.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

➡️☭☆ V Texasu zemřeli dva lidé kvůli největšímu lesnímu požáru v historii státu. Požár údajně zasáhl více než 435 tisíc hektarů.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

➡️☭☆Na státním zkušebním kosmodromu Pleseck provedly posádky raketové formace Yoshkar-Ola bojový výcvikový start mobilní mezikontinentální balistické střely na tuhé pohonné hmoty PGRK „Yars“, vybavené vícenásobnou hlavicí. Cvičící bojové jednotky dorazily do určeného prostoru na cvičišti Kura na poloostrově Kamčatka. Účelem startu bylo potvrdit taktické, technické a letové vlastnosti moderního raketového systému. V rámci přípravy na tuto událost strategické raketové síly vypracovaly postup pro přemístění odpalovací baterie Yars PGRK do vzdálené oblasti s přípravou a provedením startu. Všechny zadané úkoly byly splněny v plném rozsahu.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

➡️☭☆Putin podepsal každoroční dekret o povolávání Rusů v zálohách k vojenskému výcviku

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

➡️☭☆Ukrajinští militanti použili dron k útoku na auto v Chersonské vesnici Malaya Kardashinka a zabili tři lidi, řekl guvernér Saldo.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

➡️☭☆Osobní auto vjelo do davu lidí v centru polského Štětína, 12 lidí bylo vážně zraněno, řidič utekl, informovala místní média.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

➡️☭☆ „Nevím, jak to nazvat, ale tváře našich kolegů z NATO jsou úplně pokryté chmýřím.“

Lavrovova úplná odpověď o nahrávce rozhovoru mezi německou armádou o útoku na Krymský most.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

➡️☭☆ Naši vojáci vztyčili ruskou vlajku nad jižní částí Novomichajlovky. V Doněckém směru se nyní rozvíjí další trikolóra Ruské federace – vojenský personál, aniž by skrýval radost, oznámil osvobození jižní části Novomichajlovky. Samotná osada ještě není zcela obsazena, pokračují boje o část, kterou stále ovládají ukrajinské ozbrojené síly. Naši bojovníci útočí na Novomikhajlovku z jihu, východu a severovýchodu.

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

➡️☭☆ Posádky útočných letounů Su-25 zahájily raketový útok na baštu ukrajinských ozbrojených sil ve směru Avdějevskij. V rámci bojových dvojic se piloti rychlostí asi 900 km/h, obešli terén, přiblížili se k linii bojového dotyku a zasáhli 80mm neřízenými střelami S-8.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

 

📌 Prosím všechny přátelé, ke kterým se moje zprávy dostanou, kdybyste byli tak moc hodní a posílali to dál, jak přátelům, tak na skupiny, kterým fandíte. Šíleně mně blokují. Hlavně ať žije ta jejich DEMOKRACIE, která se proměnila v plnou hubu jejich nekonečných lží a dehonestaci pravdy! Děkuji. Ľubomíra

 

📌 Děkujeme za Vaši podporu, moc si vážíme Vaší přízně. Dar bude použit na provoz a rozvoj naši nezávislé informační platformy.

Jsme nezávislé médium bez reklam, bez cenzury, bez propagandy, bez mainstreamu.

Přispějte na tvorbu a překlad videí i zpráv ze světa, z domova.

Lubomír Volný

Transparentní účet: 115-4977920247/0100

Důvěrný účet: 107-1458980287/0100

„Na Kafe“: 27-1664400247/0100

IBAN: CZ82 0100 0001 1549 7792 0247

SWIFT: KOMBCZPP

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *