Kdo v Brně skutečně stojí za srazem Sudeťaků a co je jeho cílem?
Kdo v Brně skutečně stojí za srazem Sudeťaků a co je jeho cílem?
V následujících dnech v Brně proběhne sraz Sudetoněmetského landsmanschaftu, který proběhne na základě pozvání organizace meeting Brno, kterou financuje radnice ve městě.
Překvapivě si nikdo neklade otázku, kdo skutečně vězí za tímto podivným spolkem.
Pravda je (ne) překvapivá, jsou za tím brněnské židovské rodiny, které ovládly město po roce 1989.
Cílem je rozeštvat Čechy proti Němcům a odsunout pozornost od jejich dlouhodobé agendy.
Není překvapením, že jejich strany jako ODS, TOP09, STAN atd, které ovládají pomocí jejich místního Epstein systému (jejich politici jsou bud zkorumpovaní, nebo devianti,nebo oboje a v Praglu je to úplně stejné), se snaží podobné protičeské perverze podporovat a krýt.
Moraváci by se měli probrat a začít řešit skutečné příčiny problémů.
David z Brna
článek nemusí vyjadřovat názor redakce
ZDROJ:
https://ceskavec.com/2026/05/kdo-v-brne-skutecne-stoji-za-srazem-sudetaku-a-co-je-jeho-cilem
- SWIFT: KOMBCZPP






