, , ,

Evoluce dobra a zla. Připravte se na něco, co jste ještě nikdy neviděli, říká Soňa Peková.

Evoluce dobra a zla. Připravte se na něco, co jste ještě nikdy neviděli, říká Soňa Peková.

Se Soňou Pekovou o tom, co to znamená být člověkem, a možné cestě ze současného marasmu. Molekulární genetička a mikrobioložka Soňa Peková po zkušenostech z posledních let odmítá dále „dělat vědu“ v podobě, jak ji vnímá mainstream.

Nálepkování a ostrakizaci, kterých se jí dostalo kvůli jejím názorům, vnímá zpětně jako svého druhu požehnání. Svou mnohaletou zálibu v kvantové fyzice rozšířila o studium metafyziky, nabízí svůj pohled na to, o čem dle jejích slov „jen Stvořitel sám ví, jak to je doopravdy„.

Už předchozí rozhovory se Soňou Pekovou ukazovaly, že prochází vnitřní proměnou. Sama si zvolila cestu stažení se do sebe, věnuje se laboratorní práci ve veterinární diagnostice, kterou pomáhá svým milovaným zvířatům. Stará se o zahradu a malé hospodářství. Události posledních tří let jí přivedly k četbě knih a zkoumání informací mimo mainstremovou vědu z mnoha společenských oblastí. Vědě se již nechce příliš věnovat. Svou pozornost zaměřuje raději k duchovnímu rozvoji.

„Švejk je skrytý návod na přežití.“ Soňa Peková v 2. části rozhovoru o cestě ze současného marasmu.

Věda se pohybuje na primitivní úrovni toho, co lidská DNA nebo lidské tělo obsahují,“ říká molekulární genetička Soňa Peková v pokračování našeho rozhovoru z listopadu tohoto roku. Současná věda ji v uplynulých letech zklamala natolik, že se rozhodla jí dále kariérně nevěnovat a snaží se nahlížet za materialistické pojetí světa.

Hrubý materialistický svět je podle ní přežitý a je zde stále více lidí, kteří si to uvědomují a jsou schopni nenechat se strhnout manipulací, konflikty, strachem. „Návod na přežití“ této zlomové doby vidí Soňa Peková mimo jiné v postavě Švejka. „Přečtěte si znovu Švejka u vědomí toho, že je to návod, jak zůstat nad věcí a přežít v drsném hrubohmotném světě,“ vzkazuje.

„Připravte se na něco, co jste ještě nikdy neviděli.“ Soňa Peková v závěrečné části rozhovoru.

„Prohraje ten, kdo si takzvaně dá bobek do kalhot dříve, než je to nutné,“ říká molekulární genetička Soňa Peková v závěrečné části našeho rozhovoru. Pokračovali jsme v otázkách ohledně švejkování a toho, zda nám Jaroslav Hašek před 100 lety dal dobrý návod, jak přežít dnešní dobu. Podle Soni Pekové má systém standardní postup pro zotročení člověka a když se tomuto systému člověk nepoddá, systém se vyčerpá a půjde jinudy. „Užívejte si to absurdní divadlo, které tady teď probíhá. Sledujte všechno se zájmem a bavte se tím,“ vzkazuje Soňa Peková.

Další dva rozhovory poskytla Soňa Peková pro Tomáše Lukavce a jeho pořad Zákony bohatství.

Je to zároveň i vize roku 2024, jak v souboji dobra a zla porazit temnotu.

Soňa Peková: Evoluce DOBRA A ZLA?? (…už se TO projevuje…)

Soňa Peková: TEMNOTA nezvítězí! (…vize ROKU 2024?)

Protiproud TV vysílá na samotném sklonku roku rozhovor Petra Hájka se známou doktorkou, která nejen jako jedna z prvních na světě hodila vidle do lží covidismu a vakcinace, ale dnes dál stejně poctivě hledá duchovní rozměr naší současné existence.

Soňa Peková: Zlo právě graduje. Omluví se lékaři za covidovou lež? Kdo uchopí moc.

MUDr. Soňa Peková, Ph.D. vystudovala medicínu, ale už během studia jí to táhlo do laboratoře a po studiích si dále doplňovala vzdělání a začala se naplno věnovat mikrobiologii a molekulární genetice. Letité zkušenosti z vědy, výzkumu a laboratorní praxe v současnosti uplatňuje ve své soukromé laboratoři. MUDr. Peková se dostala do širšího povědomí veřejnosti na jaře 2021, kdy ve své laboratoři jako v prvním nestátním zařízení vyvinula test a testovala na SARS-CoV-2. Stát jí to zakázal a ústy ministra zdravotnictví ji veřejně dehonestoval.

Další vlna dehonestace Soni Pekové se strhla po jejím prohlášení, že virus SARS-CoV-2 je pravděpodobně laboratorního původu, což je dnes v mainstreamu celkem běžně přijímaný závěr. Pekovou za něj nekritizoval jen mainstream, ale hrubě se o ní na sociálních sítích vyjadřovali i někteří zfanatizovaní příznivci teorie, že žádné viry neexistují, protože nebyly nikdy izolovány, a celá virologie je podvod.

Události posledních tří let přivedly Soňu Pekovou, jejímž letitým koníčkem je mimo jiné kvantová fyzika, k četbě knih a zkoumání informací mimo mainstremovou vědu z mnoha společenských oblastí. Mimo své práce v laboratoři, kterou má ráda i proto, že díky ní pomáhá milovaným zvířatům, se nechce již vědě příliš věnovatSvou pozornost zaměřuje raději k duchovnímu rozvoji.

Zdroje:
Se Soňou Pekovou o tom, co to znamená být člověkem, a možné cestě ze současného marasmu – 1. část
Nakrm prase a na nic nesahej. Soňa Peková v rozhovoru o lásce, duši a lidské přirozenosti – 2 . část
„Připravte se na něco, co jste ještě nikdy neviděli.“ Soňa Peková v závěrečné části rozhovoru.

 

 

ZDROJ:https://www.nespokojeny.cz/evoluce-dobra-a-zla-pripravte-se-na-neco-co-jste-jeste-nikdy-nevideli-rika-sona-pekova/#more-34910

 

 

Děkujeme za Vaší podporu, moc si vážíme Vaší přízně. Dar bude použit na provoz a rozvoj našich nezávislých informačních platforem.
Podpořte nás, prosím, i finančně, překlady a vysílání opravdu stojí hodně peněz. Děkujeme.
Podpořit ZDE 👇👇👇:
Transparentní účet: 115-4977920247/0100
Důvěrný účet: 107-1458980287/0100
„Na Kafe“: 27-1664400247/0100
IBAN: CZ82 0100 0001 1549 7792 0247
SWIFT: KOMBCZPP
Další zajímavé články najdete ZDE:
E-mail: podpora.volnyblog@protonmail.com
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *