Europoslankyně žaluje YouTube za cenzuru prokazatelně pravdivých informací týkajících se výrobců „covid vakcín“

Celý článek si můžete poslechnout v audioverzi zde:

4.7.2023

Všichni velmi dobře víme, že tzv. „boj proti dezinformacím“ je jen přejmenovaná cenzura, která má za cíl potlačování opozičních názorů nebo nepohodlné pravdy.

Zatímco lži mainstreamu o „účinných a bezpečných“ vakcínách nikdy nikdo necenzuroval, stejně jako necenzurovali lži o údajné stádní imunitě po jejich podání či o bezinfekčnosti očkovaného, pak pravdu v tomto směru cenzurovali a prohlašovali za dezinformace.

Systém se tedy stále více odkopává, ve snaze zatajit před veřejností nepohodlnou pravdu. Totéž je případ cenzury videí členky covidového výboru EP Christine Andersonové.

Ta zveřejnila informace o „grilování“ zástupců vakcinačních firem, kteří byli přímo v EP usvědčeni ze záměrného šíření lží či zatajování poměrně důležitých informací týkajících se jejich experimentálních produktů…

Europoslankyně Christine Andersonová žaluje YouTube kvůli zablokování videí, která se zabývala mimo jiné kritikou společností Astra Zeneca a Pfizer. YouTube považoval nahrávky za „lékařské dezinformace.“

Ve skutečnosti nebylo na nahrávce ani jediné slovo, které by bylo dezinformací.

V září 2022 YouTube zablokoval dvě nahrávky německé europoslankyně Christine Andersonové. Obě videa byla z veřejných setkání v Evropském parlamentu, kde Andersonová a její kolegové oslovili zvláštní výbor pro pandemii COVID-19.

Mimo jiné se ptali farmaceutické společnosti AstraZeneca, proč mimo jiné zamlčeli, že vakcína proti covidu ve skutečnosti není tak účinná, jak se tvrdí.

Moji kolegové a já jsme chtěli vědět od zástupců farmaceutické společnosti AstraZeneca, proč stovkám milionů lidí lhali o účinnosti ‚očkování‘, pokud jde o infekci a přenos,“ píše politička Alternativy pro Německo (AfD) na svých webových stránkách.

Chtěli jsme vědět, proč nadnárodní společnosti jako Pfizer, AstraZeneca, Moderna nebo Sanofi Pasteur na jedné straně dosahují miliardových zisků, ale na druhé straně přenášejí všechny povinnosti a záruky na vlády a tím i na každého jednotlivého občana,“ pokračuje Andersonová.

Nahrávky byly staženy kvůli údajným „lékařským dezinformacím.“  Andersonová řekla, že stránka nespecifikovala, co přesně má být zmíněnými dezinformacemi.

V souvislosti s tím YouTube také pohrozil, že trvale odstraní účet europoslankyně, pokud se odváží znovu nahrát podobný materiál.

Andersonová poté podnikla právní kroky, kde bylo s pomocí právníků možné potvrdit, že YouTube videa, ve kterých zazněla pouze pravda (ovšem nepohodlná systému) zablokoval neprávem.

Stalo se to však bez jakéhokoli komentáře. Kromě toho YouTube dosud nesplnil mé žádosti o poskytnutí definice tzv. „lékařských dezinformací“ a o podrobnější komentář k blokování,“ napsala politička AfD.

Andersonová se nyní rozhodla kvůli tomu YouTube zažalovat a pracovat na tom, aby se to neopakovalo.

Chci – stejně jako všichni svobodomyslní občané – zpochybnit cenzurní mechanismy na YouTube,“ vysvětluje Andersonová. „Účelem je na jedné straně zajistit, aby se takové blokace neopakovaly, a na druhé straně prokázat, že předchozí blokace byly nezákonné.“

Žaloba byla podána prostřednictvím jejího rodného města Fulda v Německu.

ZDROJ: https://nyadagbladet.se/utrikes/eu-parlamentariker-stammer-youtube/

Děkujeme za Vaší podporu, moc si vážíme Vaší přízně. Dar bude použit na provoz a rozvoj našich nezávislých informačních platforem.
Jsme nezávislé médium bez reklam, bez cenzury, bez propagandy, bez mainstreamu.
Přispějte na tvorbu a překlad videí i zpráv ze světa, z domova.
Děkujeme za vaši podporu našeho zpravodajství, podporu nás můžete ZDE:
https://volnyblog.news/podporit-provoz-volny-blog-cz/
Transparentní účet: 115-4977920247/0100
Důvěrný ú čet: 107-1458980287/0100
„Na Kafe “ : 27-1664400247/0100
Další zajímavé články najdete ZDE:
https://volnyblog.news/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *