, , , , , , , , , ,

Eskalace války se prohlubuje, po návštěvě šéfa CIA v Kyjevě začal poradce Zelenského vyhrožovat ruským městům teroristickými útoky .Německá vláda začala nakládat Leopardy na vlaky

Německá vláda začala nakládat Leopardy na vlaky a Leonid Sluckij varoval v Dumě západ, že Leopardy a další nové zbraně na Ukrajině se stanou cílem úderů Ruské armády

Eskalace války se prohlubuje, po návštěvě šéfa CIA v Kyjevě začal poradce Zelenského vyhrožovat ruským městům teroristickými útoky a moskevský dopravní podnik začal vydávat jízdní karty s doporučením, že riziko úmrtí v případě jaderné exploze v Moskvě je v metru o 90% nižší! Německá vláda začala nakládat Leopardy na vlaky a Leonid Sluckij varoval v Dumě západ, že Leopardy a další nové zbraně na Ukrajině se stanou cílem úderů Ruské armády! Ruská fregata s hypersonickými Zirkony s jadernou hlavicí se blíží v Atlantiku k americkému pobřeží, fregata již dosáhla hranice dostřelu!

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

24.1.2023

Před několika dny navštívil [1] šéf CIA William Burns nejvyšší předáky Ukrajiny v Kyjevě v čele se Zelenským a obsah návštěvy je dosud zahalen tajemstvím. Ovšem z následných událostí a kroků Kyjeva a rovněž Berlína je možné doslova dokonale odvodit, k čemu došlo. Poradce Volodymyra Zelenského a jeho levá ruka Michailo Podoljak totiž v rozhovoru pro ukrajinská média začal vyhrožovat Rusku, že se chystá eskalace a údery přímo v ruských městech jako jsou Moskva, Petrohrad nebo Jekatěrinburg a defacto tím otevřeně oznámil, že dojde k zahájení teroristických útoků proti civilním cílům v ruských městech. Dosud ještě nikdy předtím takto otevřeně taková hrozba z Kyjeva a tak narovinu nezazněla.

Podoljak navíc tajemně mlžil, že nemůže říct, kdo, kdy, kde, jak a proč zaútočí, ale bude to prý eskalace. Ukrajina prý zatím na Rusko neútočí, ale eskalace v Rusku prostě přijde, to je prý nevyhnutelné. Podle ruských novinářů jde o výhrůžku, kterou nařídil Zelenskému a jeho lidem přímo šéf CIA William Burns. Podle ruské FSB jde zjevně o změnu taktiky a Washington se snaží skrze Kyjev přenést válku dovnitř Ruska pomocí terorismu, mezi ruskou civilní populaci, do ruských měst, možná dojde na zapojení ruské radikální opozice řízené ukrajinskou SBU.

Cílem CIA je podle názoru ruské FSB, která během uplynulých dnů návštěvu Burnse v Kyjevě vyhodnotila, vyvolání strachu a děsu mezi Rusy a zesílení protiválečného odporu mezi obyvatelstvem, které si žije v Rusku v klidu a ozvěny války na Ukrajině do ruských měst nedoléhají, města si žijí svým životem, což ve výhrůžce Podoljak dokonce zmínil jako jedovatou poznámku. Tohle je výsledek návštěvy šéfa CIA před pěti dny v Kyjevě. Plánem je zahájení teroristických útoků v ruských městech po celém Rusku. A to není všechno.

Dopravní podnik města Moskvy začal na jízdní karty umisťovat doporučení, že v metru mají lidé až 90% šanci na přežití v případě jaderné exploze

Moskevský dopravní podnik začal od pondělí prodávat jízdní karty integrované moskevské dopravní sítě s novým potiskem s děsivým sdělením cestujícím. Na kartě se doslova uvádí: Používejte metro častěji. Jaderná válka? Jedeme! Pravděpodobnost úmrtí v důsledku jaderné exploze je o 90% nižší, pokud se nacházíte v metru. Přežijí pouze pasažéři (metra).

Síťová karta moskevského dopravního podniku

Nové upozornění na jízdní karty umístil moskevský dopravní podnik na základě konzultací s bezpečnostní radou města Moskvy a po konzultacích s ruským ministerstvem vnitra a obrany poté, co minulý týden byly v Moskvě na střechách státních institucí a na výškových budovách rozmístěny PVO systémy Pancir-S1 na podnět ruské vojenské rozvědky GRU, která podle ruských novinářů získala věrohodné informace o chystaných úderech na Moskvu, které podle všeho by mohly být předehrou jaderné výměny mezi Ruskem a USA, resp. kolektivním západem a NATO.

Fialova vláda se chystá na válečnou eskalaci po svém a urychluje přípravu zákona na blokování opozičních webů v ČR, je to vyhlášení války občanům ČR a musíte se připravit

S touto eskalací souvisí i události v ČR, kde vláda Petra Fialy usilovně pracuje na novém zákoně na blokování opozičních webů. Podle našich informací práce na zákoně se urychlují, tlačí na to zejména vlivné neziskové organizace s majetkovým krytím v západní cizině. Toto blokování brzy vznikne na území celé Evropské unie, kde se o podobný blokační systém snaží eurokomisařka pro informace Věra Jourová.

Nepokrytě za něj lobbovala na fóru v Davosu [2]. Znovu důrazně upozorňuji všechny čtenáře alternativy, že si musí ve svých počítačích a na mobilech změnit DNS servery, abyste se po zahájení blokování k nám dostali na AE News, ale nejen k nám, ale i na další alternativní média. Změna DNS serverů je nejsnadnější řešení, protože je to řešení zdarma, nemusíte nic platit a ani měnit prohlížeč webu.

Žehnání zbraním před odesláním na frontu

Samozřejmě, že pořízení VPN služby je profesionálnější řešení pro případ, že by v ČR došlo na tzv. deep packet blokaci, ale to je nepravděpodobné, protože takové blokace vyžadují intenzivní filtrování všech paketů na síti ISP operátora, a to by stálo obrovské peníze a náklady na infrastrukturu.

Blokace budou podle všeho probíhat na bázi obyčejného nulování DNS záznamů na DNS bráně ISP operátorů v ČR, takže si musíte ve Windows a na mobilech změnit v síťových nastaveních DNS servery podle našeho návodu v části nazvané Blokace na úrovni síťových DNS serverů z článku zde. Fialův režim vyhlásí po prezidentských volbách všem občanům ČR, kteří nebudou souhlasit s jeho politikou jedné koalice a jedné pravdy, nekompromisní informační a politicko-legislativní válku a lidé se musí na tuto válku připravit. A situace neeskaluje jen v Rusku nebo v ČR.

Německá vláda podle očekávání podlehla tlaku USA a začala na vlakové ešelony nakládat tanky Leopard 2 pro Ukrajinu

Svědci natočili v pondělí večer na nejmenovaném německém nádraží vlakový ešelon s naloženými tanky Leopard 2, které budou odvezeny na Ukrajinu. V úterý o tom nakonec po obrovském nátlaku Polska a USA rozhodla německá vláda, informaci přinesl Spiegel [3] a změna postoje vlády prý přišla poté, co USA slíbily, že pošlou Ukrajině zhruba 10 tanků Abrams tzv. 1. generace, tedy tanky z války v Zálivu z počátku 90. let, ale stroje pochází z 1. poloviny 80. let.

 


Těch zhruba 10 tanků z USA potřebuje Německo jako alibi, aby v dodávkách svých Leopardů na Ukrajinu nebylo osamocené, protože až dosud na Ukrajinu proudily z Evropy jen vysloužilé tanky sovětské provenience, ale nikoliv tanky ze západních zbrojovek. Návštěva šéfa CIA v Kyjevě tak měla podle všeho sloužit jako vzpruha a ujištění Zelenského, že má USA a NATO stále za svými zády, protože na Ukrajině a v Kyjevě zejména panuje opravdu “blbá nálada” vzhledem k tomu, co se děje an Donbasu a v Záporoží na frontě. A rovněž v Bělorusku a na severních hranicích.

Leonid Sluckij v dumě tvrdě a nezvykle ostře varoval západ, že nové zbraně se stanou terčem ruských úderů

Předseda zahraničního výboru Ruské dumy Leonid Sluckij vzhledem k eskalaci bezpečnostní situace v Rusku varoval, že tanky Leopard se stanou oprávněnými cíli útoků Ruské armády a obvinil Polsko, že se staví do role vůdce Nové Evropy, což není nic jiného než práce v žoldu USA. A že se Rusko opravdu cítí ohroženo, to dokazuje rozkaz Vladimira Putina, který nařídil ruské fregatě Admirál Gorškov, aby plula do Atlantiku do blízkosti teritoriálních vod USA.

Aktuální poloha fregaty Admirál Groškov v Atlantiku, kruh zobrazuje rádius dostřelu střely Zirkon 1 000 km

Fregata je vybavena hypersonickými jadernými střelami Zirkon s maximální rychlostí letu přes 11 000 km/h a tato fregata v úterý večer doplula do půlky Atlantiku na cestě mezi evropským a severoamerickým kontinentem a dostala se do operačního dostřelu na americké území, což okamžitě zaregistroval americký NORAD a námořnictvo v severovýchodním výběžku USA a Kanady.


Jedná se o demonstraci ruské síly poté, co hypersonické rakety Zirkon byly 23. ledna v pondělí oficiálně zavedeny do výzbroje ruského námořnictva. Podle americké organizace Missile Defense Advocacy Alliance je Zircon “manévrující hypersonická střela s plochou dráhou letu” s doletem mezi 500 a 1000 kilometry (310 až 620 mil). Podle aliance [4] je její rychlost odhadována na Mach 8, tedy téměř 9 900 kilometrů za hodinu (6 138 mil za hodinu). Maximální rychlost okolo 11 000 km/h platí zřejmě jen pro letové trasy kratší než 500 km kvůli nadměrné teplotě na plášti rakety. Hypersonická rychlost je definována jako jakákoli rychlost vyšší než Mach 5 (3 836 mil za hodinu).

K pobřeží USA míří ruská fregata s hypersonickými střelami Zirkon s jadernými hlavicemi

Pokud jsou tyto informace přesné, byla by střela Zircon nejrychlejší na světě, takže by bylo téměř nemožné se proti ní bránit už jen kvůli její rychlosti,” uvádí aliance na svých internetových stránkách. Stránky rovněž poukazují na plazmový oblak střely jako na další “cennou” vlastnost. “Během letu je střela zcela pokryta žhavým plazmovým oblakem, který pohlcuje veškeré paprsky rádiových frekvencí a činí střelu neviditelnou pro veškeré radary. Díky tomu může střela zůstat na cestě k cíli nezpozorována, což jí činí extrémně nebezpečnou, a to hlavně v případě, že nese jadernou hlavici,” uvádí se v dokumentu. Když k tomu připočteme schopnost střely Zircon měnit dráhu letu, stává se z ní mimořádně hrozivá zbraň.

Fregata Admirál Groškov

Odeslání Leopardů na Ukrajinu není pro Rusko hrozbou ve smyslu té techniky jako takové. Hrozbou je totiž samotný fakt a odhodlání západu posílat na Ukrajinu těžší a účinnější zbraně, bez omezení, což dnes může začínat několika desítkami tanků, ale může to končit dodávkami střel dlouhého doletu a dokonce i rozmístěním vojsk NATO na území Ukrajiny a hrozbou, že NATO spolu s nimi rozmístí na Ukrajině pod svojí kontrolou i jaderné taktické zbraně.

Přibližné specifikace střely Zirkon

Až dosud se Německo a kancléř zaštiťovali, že na Ukrajinu budou posílat jen obranné zbraně, nikoliv útočné. To byla mantra Olafa Scholze od samého počátku konfliktu na Ukrajině. Jenže v pondělí večer se to změnilo. Německo začne posílat na Ukrajinu útočné zbraně, tanky a nepůjde už o vysloužilé sovětské zbraně ze skladů Varšavské smlouvy, ale o západní útočné zbraně Bundeswehru, americké a britské armády atd.

Je to nikoliv krok, ale obrovský skok ke III. sv. válce a k otevřené konfrontaci NATO s Ruskem

Bez přehánění, to je prostě klasický scénář eskalace krok za krokem, stupeň za stupněm. Ruská města se již na válku chystají, přijímají se opatření. Kolik ještě zbraní může na Ukrajinu přijít, než se probudíme do jaderného ohně? To je otázka do děsivé loterie.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj:https://aeronet.news/eskalace-valky-se-prohlubuje-po-navsteve-sefa-cia-v-kyjeve-zacal-poradce-zelenskeho-vyhrozovat-ruskym-mestum-teroristickymi-utoky-a-moskevsky-dopravni-podnik-zacal-vydavat-jizdni-karty-s-doporucenim/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *