Bývalá kongresmanka detailně obeznámená s plány WHO varuje: „Toto je největší uchvácení moci za posledních 5000 let“

Celý článek si můžete poslechnout v audioverzi zde:

20.11.2023

Bývalá americká kongresmanka, která byla již za „doby covidové“ velkým odpůrcem režimu a nuceného podávání genových injekcí, záhy koncentrovala svoji pozornost směrem k WHO.

A to až natolik, že si nejen velmi detailně prostudovala chystané změny Mezinárodních zdravotních předpisů a Pandemickou dohodu, ale také se v květnu vydala do Ženevy, kde se konalo shromáždění projednávající mimo jiné i oba diktátorské dokumenty.

Patří tak ke skutečně malé hrstce lidí, kteří nabádají k odporu proti Pandemické dohodě i změnám MZP – a zároveň mají velmi přesnou představu o tom, co oba dokumenty znamenají.

S tím jak se pomalu ale jistě blíží moment, kdy již nebude cesty ven (květen 2024), se snaží stále naléhavěji upozornit na to, co většinu lidí na této planetě čeká.

„Bill Gates je po Spojených státech druhým největším dárcem Světové zdravotnické organizace (WHO). Jak je možné, že miliardář jako Bill Gates vede WHO?“ Tuto otázku si klade bývalá kongresmanka Michele Bachmannová.

„O všem rozhoduje velmi malá elita,“ poznamenala v rozhovoru s Dr. Drewem.

„Dokumenty WHO odkazují na takzvanou Radu smluvních stran. Rada je složena z této malé elity a může schválit globální pandemickou smlouvu a dodatky k mezinárodním zdravotnickým předpisům,“ řekla Bachmannová. „Mohou si vzít, co chtějí.“

„Rada smluvních stran nikdy nemusí žádat země o povolení,“ poznamenala.

„Tímto způsobem může malá elita vytvářet pravidla a měnit je, kdykoli se jim zachce. Aniž by tyto dokumenty muselo ratifikovat všech 193 členských států. To se velmi hodí. Je to diktátorské uchvácení moci. Jedná se o největší uchvácení moci za posledních 5000 let.“

Proto je podle ní tak důležité, abychom tomu věnovali pozornost. Pokud prosadí své plány, navždy to změní naše životy.

„Rada smluvních stran zní jako něco ze Hry o trůny nebo sci-fi filmu jako Hvězdné války,“ odpověděl Dr. Drew.

„Je to šílené,“ zdůraznila Bachmannová, která dodala, že za vším stojí spousta nechutných jedinců…

K uvedenému již jen připomínám, že v současné situaci bude zřejmě jedinou možností záchrany vystoupení z WHO.

USA již byly krátce mimo WHO za Trumpa, Biden však zemi opět do WHO navrátil. Trump již deklaroval, že v případě zvolení opět okamžitě zahájí proces vystoupení z WHO.

Zdá se, že možná i některé další země půjdou tímto směrem, aktuálně například Argentina a několik afrických zemí. 11 zemí, které jsou aktuálně pod sankcemi, se již také vyjádřilo v podobném smyslu.

Odejít z WHO není v podstatě veliký problém, neboť pravidla členství to umožňují. Výjimkou jsou však země EU. Podmínkou členství v EU je totiž i členství v některých dalších podvratných organizacích, včetně WHO.

Zatímco mnoha zemím světa tak postačí vyměnit vlády za takové, které budou garantovat vystoupení z WHO, v EU totéž možné není.

Bylo by totiž nutné nejprve odejít z EU – teprve poté je možné opustit i WHO.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *