Lékaři, kteří ošetřovali JFK po atentátu, potvrdili, že oficiální verze události není pravdivá

Celý článek si můžete poslechnout v audioverzi zde:

20.11.2023

Jak poznamenal mnohokrát i kandidát na prezidenta a synovec JFK, Robert F. Kennedy, nikdo z rodiny Kennedyových od samého začátku nevěřil oficiální verzi vyšetřování vraždy JFK.

Naopak, byli si prakticky jisti, že byl JFK zavražděn CIA. Totéž se pak stalo i bratru JFK, Robertovi.

Toto přesvědčení jen potvrzují mnohé výpovědi svědků tehdejších událostí. K nim patří také výpovědi lékařů, kteří tehdy záhy po atentátu prezidenta ošetřovali.

Jeden z lékařů nedávno novinářům prozradil, že ti, kdo viděli poranění, která vedla k smrti tehdejšího prezidenta, oficiální verzi nikdy nevěřili.

Byl to jeden ze sedmi lékařů, kteří se mu pokusili zachránit život v nemocnici Parkland Memorial Hospital v Dallasu.

Daily Mail on Sunday sdílel exkluzivní záběry z dokumentárního filmu, který se vysílal v neděli večer ve Velké Británii s názvem Atentát na JFK: Co se stalo v traumatologické místnosti?

Lékaři poprvé promluvili v roce 2013, ale rozhovory byly až dosud utajovány, jak poznamenává Daily Mail, aby filmařka Jacque Leuthová mohla udělat rozhovor s Jimem Jenkinsem, jediným žijícím členem pitevního týmu JFK. Podařilo se jí to v roce 2021.

Vyšetřování Warrenovy komise dospělo k závěru, že Kennedy byl zastřelen zezadu Lee Harvey Oswaldem poté, co jeho kolona projela kolem Texaského školního knižního depozitáře, kde byl údajný atentátník zaměstnancem.

Zpráva upřesňuje, že Oswald jednal sám a střílel z okna v šestém patře depozitáře. Doktoři říkají, že tento vládní příběh není možný na základě vědy.

Dr. Robert McClelland, který zemřel v roce 2019 ve věku 89 let a v roce 1963 byl v nemocnici odborným asistentem chirurgie, bez obalu uvedl, že střelců bylo více než jeden,
a tvrdil, že jde o pravděpodobné spiknutí s cílem zakrýt skutečnou pravdu.

S největší pravděpodobností šlo o spiknutí. Střelců bylo více.

Dr. Ronald Jones, který sloužil jako vedoucí lékař v Parklandu, také zpochybnil oficiální vládní verzi.

Při zpětném pohledu je otázkou, že pokud byl Oswald v depozitáři v šestém patře, jak mohl být tehdy JFK zastřelen zepředu? A bylo tam tedy víc útočníků?

Dr. Joe Goldstrich, který byl v době atentátu studentem čtvrtého ročníku medicíny, si toho také všiml: „Jak by mohla střela zezadu odloupnout pokožku hlavy zepředu dozadu?“

Zesnulý doktor Kenneth Salyer, který zemřel v roce 2020, sloužil v době střelby v nemocnici prvním rokem. Podíval se na pitevní snímky a v hlavě se mu začaly rozeznívat poplašné zvony.

Když jsem viděl pitevní snímky, myslel jsem si, že to celé někdo zmanipuloval a to ve mně vzbudilo velké podezření.

Dr. Lawrence Klein, který byl ve třetím ročníku na lékařské fakultě, měl zřetelné vzpomínky na to, jak byl na operačním sále, kde se lékaři zoufale snažili zachránit prezidentův život. Řekl, že věděl, že oficiální verze atentátu je lež.

Dr. Malcolm Perry a Dr. Charles Baxter právě vešli do místnosti přede mnou a Dr. Perry stál na pravé straně vozíku, na kterém ležel prezident. Doktor Baxter seděl na levé straně.

Byla to lež, opravdu o tom neřekli pravdu.

Svět se nikdy nedozví skutečnou pravdu o atentátu na JFK, dokud nebudou zveřejněny všechny spisy. Tedy za předpokladu, že některé z nich již nebyly zničeny.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *