, , , ,

Britská firma v průběhu června zdigitalizovala hologram Volodymyra Zelenského přímo v Kyjevě a od té doby není jasné, kdo mluví na uk rajinských televizích!

VIDEO: Britská firma v průběhu června zdigitalizovala hologram Volodymyra Zelenského přímo v Kyjevě a od té doby není jasné, kdo mluví na ukrajinských televizích! Proč se Zelenský už 8 měsíců účastní zahraničních konferencí a summitů jen virtuálně a pomocí telemostů? Pokud Zelenský padne, Washington jeho smrt podle všeho nepřizná a bude ho v Kyjevě udržovat naživu virtuálně a pomocí hologramu! Hologram může podepisovat státní půjčky, úvěry, dekrety, zákony, mobilizační vyhlášky, může nakupovat západní zbraně! Britská firma darovala toto zařízení pro hologramizaci živých osob Ukrajině!

VIDEO: Britská firma v průběhu června zdigitalizovala hologram Volodymyra Zelenského přímo v Kyjevě a od té doby není jasné, kdo mluví na ukrajinských televizích! Proč se Zelenský už 8 měsíců účastní zahraničních konferencí a summitů jen virtuálně a pomocí telemostů? Pokud Zelenský padne, Washington jeho smrt podle všeho nepřizná a bude ho v Kyjevě udržovat naživu virtuálně a pomocí hologramu! Hologram může podepisovat státní půjčky, úvěry, dekrety, zákony, mobilizační vyhlášky, může nakupovat západní zbraně! Britská firma darovala toto zařízení pro hologramizaci živých osob Ukrajině!

Na sociálních sítích se ve středu začalo šířit krátké video s Volodymyrem Zelenským, který v prezidentském paláci v Kyjevě stojí před zeleným plátnem pro CGI počítačové manipulace a štáb anglicky hovořících filmařů natáčí jeho projev. Jak se ukázalo, jedná se o skutečné a opravdové záběry [1] z června tohoto roku, kdy britská společnost TalesMith přijela do Kyjeva a provedla úplnou digitalizaci Volodymyra Zelenského do hologramu, tedy do 3D datového souboru, se kterým lze potom manipulovat jako s živou figurkou, vkládat ji do počítačové vytvořených míst, lokalit, pohybovat s ní, vkládat jí do úst připravené věty, které hologram pronáší s věrnou intonací živé předlohy.

Hologram ukrajinského prezidenta je tak oficiálně potvrzen a na Ukrajině je z toho doslova poprask, protože ukrajinští vojáci na frontě teď nevěří, že Zelenský je naživu. Dokonce se začaly šířit informace, že válečná jatka, do kterých je Zelenský posílá, nejsou ve skutečnosti rozkazy Zelenského, ale jedná se o příkazy někoho z Londýna, protože vystoupení Zelenského na ukrajinských televizích a na streamech jsou ve skutečnosti výroky a projevy hologramu.

Mnoho ukrajinských vojáků teď sdílí na frontě informaci, která je opravdu silně znepokojivá. Pamatujete si, jak Volodymyr Zelenský už v květnu hlásil do médií, že Ukrajina na začátek června chystá velkou ofenzívu? Tak celé to nakonec bylo úplně jinak. Ofenzíva začala až v srpnu a řídili ji američtí a britští vojáci v ukrajinských uniformách.

Digitalizovaný Zelenský může plně nahradit jeho živou předlohu

O tom informovala ruská média, že při stahování z Charkovské oblasti byla celá operace ukrajinské armády řízena cizinci mluvícími anglicky. A právě ukrajinští vojáci teď začínají spekulovat, jestli je Zelenský opravdu ještě ve funkci prezidenta, anebo za něho už vystupuje jenom hologram, který je řízený a programovaný Londýnem, Varšavou a Washingtonem.

Ukrajinci totiž zjišťují, že na frontě jsou používání jako maso určené k zadření ruského vojenského mlýnku. Teprve poté, když ruským vojákům dojde munice na pozicích, tak teprve poté nastupují západní vojáci se západní technikou. Ukrajinci tak slouží jako terče na vyplýtvání munice ruských jednotek. A to není to nejhorší.

Digitalizační rozhraní technologie TalesMith

O tom, že Zelenský natáčí videa před zeleným plátnem, o tom jsme na Aeronetu přinesli už na jaře řadu článků a videí. Ta videa měla opravdu velmi mizernou úroveň a i laické oko odhalilo, že jde o filmové trikové záběry před zeleným plátnem na technologii klíčování obrazu do připraveného pozadí.

Jenže uveřejněné video britské profesionální firmy TalesMith dokazuje, že Zelenského si vzali do parády přímo profíci z Londýna a vytvořili a zaznamenali jeho dokonalý zdigitalizovaný hologram. A to už je jiná liga, dámy a pánově. Tady už nemluvíme o zeleném plátýnku a jednoduchém klíčování postavy do programově vkládaného virtuálního pozadí. Hologram je 3D programový sken objektu, se kterým lze počítačově manipulovat již bez potřeby živé předlohy.

Hologram dokáže přirozeným hlasem živé předlohy říct cokoliv a provést cokoliv

Systém umí osobě do úst vkládat věty, které hologram pronáší naprosto důvěryhodným hlasem, protože technologie umí provádět tzv. převzorkování hlasového výstupu. Jedná se o technologii, kdy hlasová obálka vyřčené cizí věty je převzorkována hlasem jiné osoby.

Výsledkem převzorkovaného záznamu je potom Zelenský, který svým hlasem může říkat cokoliv, co nikdy ve skutečnosti neřekl, ale nikdo to nedokáže poznat, v podstatě ani samotný Zelenský, pokud by slyšel převzorkovaný záznam. Tato technologie sice na první pohled vypadá jako strašná blbost a pouťová atrakce, ale ve skutečností je to hrozivá zbraň nepředstavitelné síly. Pomoci hologramové předlohy lze řídit válku na Ukrajině hologramem bez živého Zelenského!

Výsledný hologram jako 3D datový objekt v mobilu

Pomocí předlohy je možné držet obyvatelstvo a média v iluzi, že všechno je v normálu, nic se neděje, prezident pracuje. Ve skutečnosti v této chvíli je nemožné určit, jestli Zelenský ještě žije, anebo již byl nahrazen hologramem a případně dvojníkem pro případ, že se musí nutně s někým fyzicky a doopravdy setkat. Dvojník může být nedokonalou kopií, protože osobní setkání je vždy jiné než dojem z obrazovky. Je to známý syndrom televizního přeludu. Naživo herci vypadají jinak než v reálu a pokud někdo nezná Zelenského na denní bázi, není schopen poznat, že jde o dvojníka.

Po 8 měsících si lidé začínají všímat záhady, proč Zelenský vystupuje na mezinárodních konferencích jenom virtuálně a přes telemosty

Všechna vystoupení Zelenského teď dostávají úplně jiný a hrozivý rozměr, protože Londýn teď už vlastně živého Zelenského vůbec nepotřebuje. Jeho dekrety a půjčky může na televizní obrazovce podepisovat hologram. Může podepisovat zákony, může vyhlašovat nové zákony a dekrety. A když by někdo chtěl Zelenského někde vidět, použije se buď bezpečnostní výmluva, že kvůli raketám a ruským hitmanům na Ukrajině to není možné, anebo se použije dvojník. Mnoho lidí se totiž pozastavuje nad jednou věcí.

Všichni se ptají, proč se Zelenský účastní mezinárodních konferencí a jednání pokaždé a vždy jenom dálkově pomocí telemostu? Válka na Ukrajině trvá již 8 měsíců a během té doby se Zelenský ještě ani jednou neodvážil vystrčit hlavu z Ukrajiny a odjet či odletět na mezinárodní konferenci. Zelenský se všech konferencí na Západě neustále účastní jen virtuálně a na dálku pomocí telekonferencí Skype.

Příprava studia v prezidentském paláci v Kyjevě

A to už začíná být divné nejen lidem na Západě, ale i obyčejným Ukrajincům. Proč Zelenský nepřijede osobně na jednání G7 nebo do OSN? Vždyť pokud by k tomu došlo, byl by Zelenský za hvězdu a naprostým středem pozornosti. Dokázal by ze Západu a jeho politiků vytáhnout daleko více podpory a peněz pro Ukrajinu, kdyby se těch jednání účastnil osobně.

Určitě by ho chtěli přivítat ve Varšavě, ve Washingtonu a hlavně v Praze, kde je současná vláda pětikoalice na jeho počest schopná klidně i přejmenovat Václavák na Náměstí Zelenského. Jenže Zelenský se odmítá pohnout z Ukrajiny, údajně z Kyjeva. Je to kvůli tomu, že opravdu věří, že kdyby opustil Ukrajinu na 24 hodin, že by se země bez něho neobešla? Anebo nemůže opustit Ukrajinu z jiného “technického” důvodu?

Hologram snese všechno a zvládne všechno, třeba řvát na západní politiky, diktovat členům G7 sankce proti Rusku a mnohé jiné věci

Pokud někdo shání peníze pro Ukrajinu a pro válku, měl by cestovat po celém světě a hučet do politiků na osobních setkáních. Jenže, tohle se právě neděje. Zelenský všude, naprosto všude vystupuje jen přes telemost. Přes telemost mluví k Radě bezpečnosti OSN, kde obviňuje Rusko, že jejich vojáci z hladu žerou snad i malé ukrajinské děti, přes telemost mluví s předáky skupiny G7, že musí na Rusko uvalit další sankce, k českým poslancům mluví přes telemost o tom, jak je potřeba pomáhat Ukrajině více a více zbraněmi.

Zelenský se štábem britských technologů z TalesMith

Nikoho ale jakoby nenapadne, proč nepřijede požádat o podporu osobně. Když válka začala, nikdo se telemostům nedivil, byla krizová situace, ale po 8 měsících je už opravdu divné, že Zelenský se nechce nikam osobně rozjet. Co když ta neochota pro návštěvu spojeneckých států Kyjeva nevychází z obav z cestování, ale z technické příčiny, že hologram prostě cestovat naživo nemůže? Tvůrci z firmy TalesMith k technologii hologramu uvedli toto:

Jak došlo k digitalizaci Zelenského do hologramu

S pomocí našich přátel ze společností Talesmith, Garden Studios, Evercoast a ARHT Media promluvil ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj k evropským technologickým lídrům prostřednictvím 3D hologramu v přímém přenosu z Founders Forum London 2022. Vyzval naši komunitu, aby přispěla do fondu United24 Rebuild Ukraine a investovala do digitální transformace, která určí dlouhodobou obnovu země, a vyzdvihl odolný rozvoj Ukrajiny navzdory probíhající válce.

Vysíláním projevu prezidenta Zelenského prostřednictvím hologramu a 3D avatara jsme chtěli ukázat, jakou inovaci, která změní svět, je naše komunita schopna přinést, a inspirovat naši síť k vývoji nových technologií, které mohou pomoci obnovit Ukrajinu a podpořit šíření pravdy.

Ve spolupráci s ARHT Media jsme přivezli jejich holografickou kapsli do dalších tří evropských měst, což prezidentovi umožnilo vystoupit na pódiu současně na britském Founders Forum, stockholmském Brilliant Minds, amsterdamském The Next Web a pařížském VivaTech. Jeho telepřítomnost jsme také živě přenášeli na dublinský Tech Summit, londýnský summit AI Tech Week a berlínský SuperReturn, abychom prezidentovo poselství zprostředkovali téměř 200 000 lídrům napříč všemi vertikálami technologického průmyslu. Projev prezidenta Zelenského si můžete prohlédnout prostřednictvím mobilní rozšířené reality společnosti Evercoast na adrese ff.evercoast.com.

Zakladatel společnosti Talesmith Martin Williams a zakládající generální ředitel společnosti Evercoast Ben Nunez odcestovali do Kyjeva, aby prezidenta volumetricky zaznamenali a zajistili, že jeho poselství předáme ve 3D a ukážeme potenciál Ukrajiny ke skoku do lepšího, technologicky vyspělého světa po válce.

Hardware pro volumetrické snímání použitý pro tento projekt byl darován ukrajinské vládě, aby bylo možné pokračovat v komunikaci ve formátech rozšířené reality, a společnost ARHT Media věnuje zařízení použité pro snímání hologramů Mladé akademii věd Ukrajiny, která se nachází v Kyjevě.

Naším posláním na Founders Forum je umožnit podnikatelům v každé fázi jejich cesty k pozitivní změně prostřednictvím technologií. Neustále nás inspirují kreativní technologie, které naše komunita vyvíjí k řešení problémů a překonávání velkých i malých výzev, a z celého srdce věříme, že technologie jsou ve světě silou dobra. Věříme, že technologie jsou prostředkem, který umožňuje demokracii zvítězit nad autokracií.

Jsme hrdí na to, že jsme na FF London 2022 hostili několik ukrajinských myšlenkových lídrů, včetně Dimy Švece, Viktorie Tigipko, Igora Žadanova a Irry Arielly Khi. Děkujeme Olze Rudenko a Daryně Ševčenko z deníku The Kyiv Independent, které přijely z Ukrajiny, aby se k nám osobně připojily.

Děkujeme také Amandě Holdenové, Bernardu Henri-Lévymu, premiérovi Spojeného království Borisi Johnsonovi, Gayle Kingové, Nilu Rodgersovi, Oleksandru Balabanovovi, Ozwaldu Boatengovi a Peteru Gabrielovi, kteří nám pomohli zesílit prezidentovo poselství a podělili se o silná slova podpory z pódia FF.

Děkujeme naší štědré komunitě, která v bezprostřední reakci na projev prezidenta Zelenského na FF v Londýně přispěla významnými finančními prostředky do fondu United24 Rebuild Ukraine Fund a navíc i více než 1 milionem USD do fondu humanitární pomoci Sunflower Relief.

Děkujeme deníkům The New York Times, The Times a The Guardian, BBC a Rolling Stone za pomoc při osvětlování tohoto projektu a rozšíření dosahu poselství prezidenta Zelenského.

Děkujeme také Thomasi Hoeghovi, který projekt vytvořil a produkoval spolu s Martinem Williamsem, Markem Wrightem a Ruth Robertsovou z Talesmithu.

Když prezident země žádá 8 měsíců nahoru dolů celý svět o pomoc prostřednictvím Skype telemostů a ani jednou osobní návštěvou v cizině

Zelenského hologram může vystupovat v telemostech, může vydávat rozkazy a hnát ukrajinské vojáky do mlýnku na maso proti Ruské armádě, může podepisovat půjčky od Západu, může podepisovat kontrakty na západní zbraně, může kybicovat západní politiky, že pomáhají málo, může podepisovat zákony.

Ale jednu věc hologram nemůže… vést konstruktivní a politická jednání se světovými představiteli naživo na konferenci za přítomnosti stovek kamer a novinářů. Otázkou teď je, do kdy jednal za Ukrajinu Zelenský v reálu, a kdy už za ní jedná hologram? Jak uvedla firma TalesMith, po digitalizaci Zelenského dostala Ukrajina hologramizační zařízení darem, takže Kyjev teď může digitalizovat kdekoho. Anebo nemůže, protože je otázka, kdo skutečně to zařízení dostal?

Zelenský nebo doubler? Tato fotografie z konce února se v mnohém odlišuje od pozdějších podob Zelenského ze streamů a telemostů.

Je Zelenský naživu? Je to stále Zelenský, nebo je to už hologram? Je to možné vůbec odlišit? Poslední zahraniční návštěva Zelenského v cizině byla letos v lednu [2] na Mnichovské bezpečnostní konferenci. To bylo naposledy. Od té doby se Zelenský na mezinárodním fóru nikde ve světě už naživo neobjevil. To je opravdu podivné, když si to dáte dohromady s výše uvedeným videem o digitalizaci hologramu Zelenského. A lecos by to vysvětlovalo. Třeba i to, že Zelenský má od února pořád jedno a totéž zelené tričko, a to naprosto ve všech svých projevech. Občas se objeví se zelenou bundou. Ale všechny jeho streamy, i ty pozdě v noci před spaním, má na sobě pořád to samé zelené tričko.

Zdroj: AERONET.NEWS https://aeronet.news/video-britska-firma-v-prubehu-cervna-zdigitalizovala-hologram-volodymyra-zelenskeho-primo-v-kyjeve-a-od-te-doby-neni-jasne-kdo-mluvi-na-ukrajinskych-televizich/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *