, , , ,

Berlín otevírá první dvě homosexuální mateřské školy, ve vedení sedí podporovatel pedofilie

Berlín otevírá první dvě homosexuální mateřské školy
LGBT gay poradenství Berlin otevírá začátkem příštího roku dvě mateřské školy zaměřené na homosexualitu, transgender a intersexuální problémy ve spojení s dětmi. Děti předškolního věku zde mají poznávat jiné způsoby života a jiné světy, tedy ty homosexuální. Psychosoziales Zentrum für Schwule, LGBT organizace, která stojí za zřizovatelem školek, je vedená i Rüdigerem Lautmannem, který otevřeně propagoval legalizaci pedofilních sexuálních styků.
Berlínská LGBT lobby s hrdostí zahajuje nový vlajkový projekt. Mateřské školy zaměřené na gaye a lesby s 90 místy. V tomto duhovém sociálním experimentu se nyní oficiálně nacvičuje dětské obětování. Pikantní na tomto projektu je skutečnost, že v představenstvu provozovatele sedí prvotřídní relativizátor pedofilních sexuálních styků.
Nové mateřské LGBT školy se budou jmenovat „Růžoví tygr“ a „Žlutozelený panter“. Provozovatelem je Berlínská asociace pro poradenství gayů. Která chce mateřské školy umístit ve vícegeneračním domě pro „homo-, bi-, trans- a interkulturní lidi“, jenž je momentálně stále ve výstavbě.

Jedná se o devadesát míst, údajně existuje již šedesát předregistrací. Podle konceptu by se dětem v mateřských školách měl ukázat gay a lesbický způsob života. Pro ně bylo později snazší »se rozhodnout«. Vítány jsou samozřejmě všechny děti, říkají provozovatelé homo-školy. Nejen děti, které už vědí, že jsou lesbičky nebo gayové.

V tomto okamžiku nedobrovolně jeden zalapá po dechu. Batolata, která už vědí, že jsou gayové? Co je za nepřirozeným myšlením za tímto popisem, který předpokládá, že batolata až šesti letí před pubertou . Zajímají o sexualitu a jak se  budou chovat s muži nebo ženami? Inhibiční práh pro sexuální přístup k realitě dětských životů se viditelně snižuje. Nyní před ním nejsou v bezpečí ani batolata a děti předškolního věku.

Zcela nepochopitelná nebo spíše velmi pochopitelná (?) zůstává skutečnost, když se podíváte na představenstvo berlínské gay poradny. Sedí v něm i Rüdiger Lautmann, který otevřeně propagoval legalizaci pedofilních sexuálních styků. Lautmann je považován za zastánce legalizace pedofilních aktivit a šíření pedofilní propagandy, v roce 1997 napsal knihu »Die Lust am Kind. Portrait eines Pädophilen« (Touha po dítěti – Portrét pedofila), kterou německý deník Spiegel popsal jako knihu oslavující pedofílii.

Podle novinářky německého mainstreamového deníku Die Tageszeitung Niny Apinové je Rüdiger Lautmann členem pedofilní lobbyistické organizace Working Group Humane Sexuality. V pozičním dokumentu z roku 1988 (aktualizováno 1998/99) vedla tato skupina kampaň za legalizaci sexuálního kontaktu mezi dospělými a dětmi. Rüdiger Lautmann obhajoval oddělení pachatelů sexuálních trestných činů od „skutečných“ pedofilů, protože tito pedofilové by podle Lautmanna stěží ublížili dětem, jelikož jednají tak „jemně“. Podle výzkumného projektu na univerzitě v Göttingenu byl Lautmann dokonce členem správní rady. Pracovní skupiny pro humánní sexualitu, která v té době (1997) zastávala stanovisko, že pedosexuální kontakty (sex dospělých s dětmi) mohou být přátelské i přes věkový rozdíl účastníků.

Zdroj:http://tradicni-rodina.cz/lgbt/berlin-otevira-prvni-dve-homosexualni-materske-skoly-ve-vedeni-sedi-podporovatel-pedofilie/?fbclid=IwAR3WfwPQD5jFmL3PlY4rJEbzZ5NRU6B5nkEuLVQ98AnPX4sm6eAfA8Jw1Cs

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *