, , , , , ,

Benjamin Netanyahu na hulváta přiznal, že udělal z Izraele pokusnou laboratoř Pfizeru na covidové vakcíny po dohodě s šéfem Pfizeru Albertem Bourlou! A hned jedním dechem dodal, že chce v Izraeli vytvořit celonárodní databázi DNA genomu všech Izraelců, bude z toho prý obrovský business v oblasti biotechnologií

Benjamin Netanyahu na hulváta přiznal, že udělal z Izraele pokusnou laboratoř

Benjamin Netanyahu na hulváta přiznal, že udělal z Izraele pokusnou laboratoř Pfizeru na covidové vakcíny po dohodě s šéfem Pfizeru Albertem Bourlou! A hned jedním dechem dodal, že chce v Izraeli vytvořit celonárodní databázi DNA genomu všech Izraelců, bude z toho prý obrovský business v oblasti biotechnologií! Sběr DNA bude prý dobrovolný a přinejhorším se za to bude Izralecům platit, aby měli motivaci k odběru slin pomocí špejle! Genovou databázi chce Bibi poskytnout farmaceutickým firmám k výrobě cílených látek, což otevírá cestu i k využití ve vojensko-průmyslovém komplexu!

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

28.12.2022

Bývalý izraelský premiér Benjamin Netanyahu odpálil pro německou stanici Deutsche Welle naprosto neuvěřitelnou bombu, když doslova na hulváta a bez okolků potvrdil informace Aeronetu a další alternativy, že jeho vláda po dohodě s šéfem farmaceutické firmy Pfizer Albertem Bourlou udělala z Izraele a jeho občanů doslova zkušební laboratoř na experimentální vakcínu Pfizeru proti nemoci Covid-19. Netanyahu to vysvětlil tím, že se mu podařilo Bourlu přesvědčit, aby očkovací vakcíny byly jako první vyzkoušeny plošně právě v Izraeli na místním obyvatelstvu, které bylo tvrdě drezurováno a tlačeno do očkování pomocí likvidačních lockdownů, že kdo si nedal vakcínu, nemohl doslova ani vystrčit hlavu z okna domu.


Bibi právě potvrdil, že nabídl Pfizeru veškerá zdravotní data prakticky 98% všech Izraelců, kteří mají své zdravotní karty plně digitalizované, takže Pfizer si mohl vyzkoušet, jaké dopady bude jeho experimentální covidová vakcína Comirnaty 500 mít na lidi s různými anamnézami. A Pfizer na to přistoupil a dodal Izraeli vakcíny pro plošné očkování výměnou za přístup ke zdravotním datům všech Izraelců! Panečku, to je chucpe! Kam se hrabe Osvětim a lékařské pokusy Josefa Mengeleho na vězních, tohle je úplně jiná liga. Pokusy na celé populaci, na celém národě, a kdo se nenaočkoval, nesměl opustit vězení, tedy byt. Teď je to venku a Bibi to na plnou hubu přiznal, že udělal z vlastního obyvatelstva pokusné králíky.

Netanyahu přiznal, že udělal z Izraelců pokusné králíky Pfizeru

Židovské allegretto, jehož obětí je vlastní obyvatelstvo Izraele, bez jakéhokoliv slitování. Obyvatelstvo má status pokusných vězňů úplně stejně jako v koncentráku, nemají totiž na výběr. Buď vakcína a možnost opouštět byt, anebo izolace doma. A to není všechno. V rozhovoru vzápětí Bibi prohlásil, že má v úmyslu tuto izraelskou národní zdravotní databázi rozšířit a přidat do ní databázi DNA genomu veškerého obyvatelstva. Lidé odevzdají sliny setřené špejlí z vnitřní strany tváře, většina lidí to prý odevzdá dobrovolně, a kdo ne, tomu prý zaplatíme, prohlásil Netanyahu.

Netanyahu během propagačního očkování, které bylo spíš divadlem než skutečnou inokulací

A následně na tuto genovou databázi chce Bibi pustit firmy, nejprve izraelské, později ze světa, aby tyto DNA informace použily pro rozvoj biotechnologického průmyslu, tedy nejen pro farmaceutický průmyslu, ale i pro neurochirurgické implantáty, čipy a rovněž pro vojensko-průmyslový komplex.

Z databáze genomu bude možné odvodit, jak který genom toho kterého etnika v Izraeli reaguje na konkrétní chemické a biologické látky, vakcíny, ale i bojové viry atd. Netanyahu v rozhovoru doslova básní o tom, že půjde o nevídaný a neslýchaný business, jaký tady ještě nebyl. Kompletní genom celého obyvatelstva v Izraeli, kde žijí etnika ze 100 různých zemí po celém světě. A taková genová báze by získala obrovskou cenu hlavně pro vojensko-průmyslový sektor.

Izrael neznamená pro občany žádná privilegia nebo ochranu, to je krutý omyl! Izrael je sionistický projekt a občané jsou jeho náplní

Tady je třeba si rozebrat ten hlavní omyl, že Izrael a jeho občané jedno jest. Ne, to je kalech! Mnoho goyim podléhá mylné představě, že státní příslušnost k Izraeli rovná se vyvolenost a nejvyšší protekce a privilegia. Jenže, to je naprostý omyl. Izrael jakožto nelegální stát vznikl jako nástroj talmudického řízení světového sionismu, tedy prostředek naplnění písma Talmudu o zemi předků, která bude zničena nepřáteli, ale než se tak stane, bude z Izraele nejmocnější země světa ovládající všechny národy, které se budou Izraeli klanět, a kdo se klanět nebude, bude zničen, případně izolován, viz Írán nebo Severní Korea.

Albert Bourla, šéf Pfizeru

A právě Izrael tak nemá mít status cíle, ale pouze prostředku. A proto obyvatelstvo Izraele nemá žádnou jinou a ani vyšší hodnotu, než jako nástroj a prostředek k dosažení cílů světového sionismu. Proto izraelské vlády nemají s vlastním obyvatelstvem žádné slitování, které pro tyto vlády má status doslova vězňů. Není nic, co by nebylo dovoleno, třeba plošné pokusy na obyvatelstvu s neotestovanými zkušebními vakcínami. Jako v Osvětimi zkoušel Mengele své vakcíny na vězních. Jenže tam to probíhalo v malém měřítku, zatímco Izrael to jel plošně na celém národě. Proto je třeba si uvědomit, že Izrael je prostředek a jeho obyvatelstvo je náplní tohoto prostředku. A každý prostředek je používán s cílem upotřebení.

Vlády nemají s obyvatelstvem žádné slitování, jako kdyby nešlo o občany, ale o vězně v koncentráku

Tohle ale platí i o českém Jeruzalémě, o Praze a o procesech na českém obyvatelstvu, které je ve stejné roli jako to izraelské. Česká republika nerovná se čeští občané. Republika je jen prostředkem a obyvatelstvo je náplní tohoto prostředku, přičemž vláda nemá s obyvatelstvem žádné slitování, ať už jde o zdraví, nebo o energetickou či palivovou bezpečnost, nebo o životní úspory likvidované experimentálně navozenou inflací v ČR, se kterou úmyslně se nic nedělá.

Toho se dosahuje nakupováním vlastní levné elektřiny z cizí předražené burzy v Lipsku, ale rovněž i nakupováním plynu stejným způsobem přes burzu v Amsterdamu. Nejprve se vytvoří krize proti českým občanům, vláda spustí mamutí krizi odstřižením průmyslu od levných energií z Ruska a následně se ta vláda jen dívá, jak to ničí český průmysl, podniky a hlavně kupní sílu domácností. Prostě stát nerovná se občané, to je zásadní mantra, kterou si musíte uvědomit nejen v případě Izraele.

Republika jako business s prioritami hlavního manažera, nikoliv státníka

Pokud z něčeho pramení business, potom Žid nezná Žida, Čech nezná Čecha, bratr nezná bratra.

 V tomto nastavení proto platí, že jednotlivé státy připomínají spíše korporace a eseročky, než že by to byly státní útvary, protože ty by se chovaly k obyvatelstvu jinak. Vláda vzešlá z principu státu by se starala o spokojenost obyvatelstva, snažila by se upřednostňovat domácí košili před cizím kabátem.

Ale k tomu už dávno nedochází. A když dojde k volbám, obyvatelstvo ve své tuposti volí více ničitelů národního státu a více podnikatelů a manažerů. A tohle businessové přeskupení významu státu platí o drtivé většině zemí světa. Prakticky dnes nenajdeme stát, který by razil tradiční státní politiku oddělenou od globálního kšeftování a businessu.

Databáze genomu obyvatelstva otevře cestu děsivým biologickým zbraním šitým na míru

Takže Izrael, který je zemí Židů, tedy oficiálně, se chová ke svým lidem ne jako k občanům vyvoleného národa, ale jako k vězňům v koncentráku, pouze dekorace se liší, ubikace mají podoby bytů a domů, ale pokusy neprobíhají na malém vzorku vězňů, ale na celém národě, úplně na celé populaci, a kdo se nenaočkuje, zůstane zavřený a nesmí nikam chodit. Tohle přece není role občanů v demokratické zemi, kde se na lidech testují zkušební roztoky, ne? To je role vězňů v koncentráku, kde nacisté prováděli farmaceutické experimenty nemlich tím samým způsobem.

Rozmístění amerických laboratoří na území bývalé Ukrajiny

Kdo se účastnil, měl privilegia. Kdo se neúčastnil, byl zavřený. Ovšem plán na vytvoření databáze genomu DNA všech obyvatel celého státu, jak navrhuje Netanyahu, to je o stupeň vyšší level. Znalost genomu všech lidí poskytne netušené možnosti pro biotechnologické firmy, od farmaceutických firem po výrobce nanobotů ve vojensko-průmyslovém komplexu. A jak varovala Ruská armáda, na Ukrajině byly objeveny laboratoře, ve kterých Američané testovali ruský genom pro vojenské účely, tedy snaha o výrobu biologických zbraní útočících jen proti vybranému etniku. A kde sehnat vzorky genomů na jednom místě až od 100 různých etnik? V Izraeli!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj:https://aeronet.news/video-benjamin-netanyahu-na-hulvata-priznal-ze-udelal-z-izraele-pokusnou-laborator-pfizeru-na-covidove-vakciny-po-dohode-s-sefem-pfizeru-albertem-bourlou/

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *