, , , , , ,

Zastropování nákupních cen ruské ropy má za úkol urychlit zavedení zákazu provozu fosilních aut v Evropské unii a nemá to nic společného se sankcemi na Rusko!

Útok proti naftě v EU má urychlit realizaci cílů Agendy 2030!

Zastropování nákupních cen ruské ropy má za úkol urychlit zavedení zákazu provozu fosilních aut v Evropské unii a nemá to nic společného se sankcemi na Rusko! Po zavedení embarga na ruské ropné produkty počátkem února roku 2023 hrozí celoevropská krize v dodávkách nafty pro nákladní auta a kamiony, varuje Bloomberg a dokonce už i Vladimir Putin! Evropská unie chce zastropovat nákup ruské ropy na 65 až 70 dolarech, ale Rusko nebude dodávat ropu zemím, které se ke stropování připojí! G7 zešílela a chce naftovou krizi? Útok proti naftě v EU má urychlit realizaci cílů Agendy 2030!

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

Lis 24, 2022

Globalisté se rozhodli, že využijí války na Ukrajině k mamutímu urychlení nasunování Agendy 2030 a použijí k tomu nový nástroj, který je opravdu ojedinělý. Skupina G7 jako globální politický nástroj Komise 300 totiž nařídil Evropské unii uvalení nákupního cenového stropu na ruskou ropu. Produkty z ruské ropy na úroveň 65 až 70 amerických dolarů za barel [1]. Země, které se ke stropové politice připojí, zavedou mechanismy, které zakážou obchodníkům s ropou nakupovat od Ruska ropu za cenu vyšší, než je zmíněny strop.

Ruský vice premiér Alexander Novak uvedl [2], že Rusko přestane dodávat ropu všem těm zemím, které se k plánu stropu připojí. Přitom krize, která z toho vyplyne, bude mít celkem dvě fáze. Přičemž EU kromě stropu chystá i embargo na ruskou ropu. A před chvílí Vladimir Putin v telefonickém rozhovoru s iráckým premiérem varoval [3], že zavedení stropu na těžkou ruskou ropu nezbytnou pro produkci nafty v EU bude mít hrozivé důsledky pro evropskou ekonomiku.

Vladimir Putin

Omezení má vstoupit v platnost 5. prosince, tedy ve stejný den, kdy Evropská unie uvalí bojkot na většinu ruské ropy, která se přepravuje po moři. EU stále jednala o tom, jaká by měla být výše cenového stropu. Dvojí opatření by mohlo mít nejistý dopad na cenu ropy, protože obavy ze ztráty dodávek v důsledku bojkotu soupeří s obavami z nižší poptávky v důsledku zpomalení globální ekonomiky.

Největší dopady embarga EU se mohou projevit nikoli 5. prosince, kdy Evropa najede na nové dodavatele a ruské barely budou přesměrovány, ale až 5. února. Kdy vstoupí v platnost další evropský zákaz rafinérských produktů vyrobených z ruské ropy . Například nafty uvedl Claudio Galimberti, senior viceprezident pro analýzy ve společnosti Rystad Energy

Na únor se v EU chystá velká naftová krize, varují ekonomové

Evropa se bude muset obrátit na nejisté alternativní dodávky z USA, Blízkého východu a Indie. Bude jich nedostatek, což bude mít za následek velmi vysoké ceny nafty,” řekl Galimberti [4]. V Evropě stále jezdí mnoho automobilů na naftu, ale to není to nejhorší. Toto palivo se totiž používá pro kamionovou dopravu, která dodává obrovské množství zboží spotřebitelům v EU. Pro pohon zemědělských strojů, které vyrábějí v EU potažmo na polích potraviny pro Evropany . Takže tyto vyšší náklady se rozprostřou do celé ekonomiky a infikují ji inflací jako rakovinou, která se dostane do naprosto veškerého zboží a do potravin dokonce dvakrát. Naftu potřebují nejen zemědělské stroje na výrobu potravin, ale i kamiony, které potom ty potraviny zaváží do obchodů po celé Evropě.

Cena ropy Brent

Potraviny v únoru velmi masivně zdraží v EU. Předpovídá Bloomberg, protože nedostatek ropy povede k předhánění se dopravců v kamionové dopravě ,kdo do nakoupí více dieselu aby jim nezkrachovalo podnikání. Globalisté chystají na únor mamutí palivovou krizi, která je už dopředu viditelná, každý tuší, co to způsobí, ale nikdo z politiků v EU proti tomu nejen nic nechce udělat, ale naopak se na tom aktivně podílí. Nafta je vyráběna totiž z těžké ruské ropy a pokud chcete vyrábět ropu z lehké ropy BRENT. Potom musíte do procesu výroby nafty přidávat tzv. ropná aditiva z těžké ropy, která obsahují parafíny, tedy hlavní složku dieselu. Bez těchto ropných produktů a aditiv nepůjde vůbec naftu vyrábět.

A právě na tato aditiva z ruské ropy od 5. února 2023 uvaluje Evropská unie sebezničující embargo, které pošle nákladní kamionovou dopravu v EU do kytek. minimálně na úrovni cen za 1 spediční kilometr dopravy, které budou přeneseny do cen přepravovaného zboží. Paradoxně to příliš nepostihne drahé spotřební zboží, které se naváží do obchodů. Jednou za pár měsíců, jako jsou elektrospotřebiče, hrnce, nádobí, oblečení a tak dále, ale postihne to hlavně potraviny denní spotřeby, které se zaváží denně a každý den se tak cena nafty promítne do těchto potravin.

Vysoká cena nafty zdraží potraviny závratnou rychlostí a umete cestu nástupu levným potravinám z hmyzu a červů

Hlavním zájmem Komise 300 je likvidace fosilní dopravy v zemích Kolektivního Západu, aby lidé byli nuceni a donuceni se přeorientovat na home office natrvalo, který je nezbytný pro zavedení nepodmíněného příjmu a přechodu populace na donáškové systémy potravin vyrobených z hmyzu. České ministerstvo zemědělství již má vítěze pilotního výběrového řízení na dodávky hmyzu pro výrobce potraviny a chystám o tom článek. Když vyrobíte v EU krizi způsobem, že ohrozíte dodávku potravin a jejich cenu tím, že úmyslně ohrozíte výrobu nafty v EU, uvedete tím celoevropský trh s potravinami do chaosu a inflační hyper-spirály. A to je přesně plán Komise 300. Potraviny z klasických surovin budou tak drahé, že si je nebudete moci dovolit.

Pražení škorpioni. Dobrou chuť…

Lidé přestanou kupovat maso, a ne kvůli tomu, že by jim přestalo chutnat, anebo se stali fanoušky hmyzích burgerů, ale kvůli tomu, že na to tradiční jídlo lidé nebudou mít peníze, protože v tradičních potravinách, v každém rohlíku a másle, bude jako rakovina okopírována cena enormně drahé a nedostatkové nafty do nádrží zemědělských strojů a kamionů, které ty potraviny na polích vyrábějí Poté kamiony dopravují z velkoskladů do supermarketů po celé Evropě. Pamatujte, že konceptuální gramotnost znamená, kromě jiného, schopnost všímat si fragmentů konceptuálních událostí a skládat je do výsledného logického obrazu. Proč myslíte, že v Holandsku likvidují stáda skotu a střílí do vlastních zemědělců z policejních pušek během demonstrací?

Likvidace tradičních zemědělců je doprovázena výběrovými řízeními na dodávky potravin z hmyzu a na donáškové firmy bez účasti nafty v dopravě

A proč myslíte, že české ministerstvo zemědělství, stejně jako to holandské, vypisuje výběrová řízení na použití hmyzu v potravinách [5] na straně jedné a na straně druhé výběrová řízení na donáškové služby pro takové potraviny? Pořád nic? Pořád vám to nedocvaklo v konceptu, když teď čtete o likvidaci výroby nafty v Evropě? Je to přece logické: Ta výběrová řízení mají za úkol najít způsoby, jak k lidem dostat nové, levné a hmyzí potraviny bez zapojení nafty, kamionů, tradičního živočišného zemědělství a dálkové přepravy zboží. A řešením budou lokální donáškové služby, jako již dnes existují služby typu Wolt, Food Panda, Bolt, Dáme Jídlo atd. Jídlo ke dveřím bytu a domu se bude doručovat lokálně elektrickými skútry, elektrickými auty, ale i na kole, na koloběžce a rovněž elektrickými drony. A proč hmyz a červi?

Žádní farmáři – Žádné jídlo

Výroba potravin z hmyzu a červů má prakticky nulové vstupní náklady a nevyžaduje naftu, traktory, kombajny, ani extenzivní zemědělství. Chápete už? Hmyz a červi k výrobě nevyžadují fosilní paliva a ani ruskou ropu. Kamiony na naftu, ani zemědělské stroje taktéž na naftu. A díky tomu, že výrobní náklady na potraviny z hmyzu i na jejich distribuci lokálními donáškovými dopravci budou mít nízké náklady. Bude možné překlopit veškeré majetky, o které lidé přijdou v soukromém vlastnictví, do podoby nepodmíněného přijmu. Aby ovšem tento nepodmíněný příjem fungoval, nesmíte nic vlastnit, protože vlastnictví něčeho by systém UBI (Universal Basic Income) ohrozilo. Čím?

Lidé nesmí nic vlastnit, aby bylo zabráněno neregulovanému prodeji soukromého zboží a rovněž barteru v Total Control populaci

No přece nelegálními prodeji majetku za anonymní kryptoměny. V pozdější fázi by dokonce globalistům hrozil barter mezi lidmi, tedy směnný obchod, který funguje jen v totalitních anebo extrémně chudých společnostech, např. ve favelách v Brazílii. Jenže barter vyžaduje jednu dost zásadní věc, soukromé vlastnictví čehokoliv! Bez něho nemůžete barter provozovat, zcela logicky. Proto doufám už chápete, proč Klaus Schwab hovoří o tom, že nic nebudete vlastnit a budete šťastní. Ta druhá část citace je lživá, šťastní nebudete (až na degeneráty a de facto oběti Calhounovy teorie), ale ta první sedí a usilovně na ní Komise 300 pracuje právě teď, když EU chce zničit výrobu a produkci nafty v EU.

Zrušení osobního vlastnictví je jedním z cílů Velkého resetu. Lidé přijdou o majetky několika cestami: Hyperinflací, neschopností splácet závazky v důsledku nízkých příjmů a vysokým zdaněním nemovitostí

Všimněte si, že polické protektorátní vlády a režimy se snaží evropskému obyvatelstvu nejen ukrást veškeré úspory neřízenou a uměle a úmyslně politiky přiživovanou inflací, ale rovněž se snaží způsobit chaos a naftovou krizi v dopravě potravin v EU! To je naprosto geniálně zvrhlé, ale většina lidí si toho ani nevšimne, protože jim chybí konceptuální gramotnost. Lidé netuší, že kroky G7 a EU míří k jedinému cíli, k ohrožení dodávek nafty v EU a tím pádem masivnímu nárůstu cen nafty, která se promítá do dopravy naprosto veškerého zboží v EU na volném trhu, zejména potravin.

A potraviny se dnes nedováží, až na výjimky, lokálně, ale doslova z jednoho konce EU na druhý konec. A když do tohoto logistického kolotoče vhodíte vidle, které zničí a naruší výrobu nafty z těžké ruské ropy v EU, tak máte zaděláno na mamutí inflaci a hned poté na potravinovou krizi. Tím bude urychlen tlak na zavedení “levných” potravin, a hádejte kterých? No přece těch z hmyzu a červů, které ke své výrobě a ani dopravě k zákazníkovi nevyžadují naftu. Kruh se uzavřel. Sen globalistů popsaný v Agendě 2030!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj:https://aeronet.news/zastropovani-nakupnich-cen-ruske-ropy-ma-za-ukol-urychlit-zavedeni-zakazu-provozu-fosilnich-aut-v-evropske-unii-a-nema-to-nic-spolecneho-se-sankcemi-na-rusko/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *