,

Vládní dokumenty dokazují, že „krize životních nákladů“ je zaváděná záměrně, aby se pokročilo ve velkém resetu WEF

OD THE EXPOSÉ ON  

Mainstreamová média vám v současné době neustále připomínají spirálovitě stoupající cenu paliva, která vás dostane z bodu A do bodu B, ohavné náklady na plyn a elektřinu na vytápění a osvětlení vašeho domova a chaotickou zkušenost spojenou s cestováním do zahraničí. Kromě soudného dne se každých 30 minut hlásí počasí, protože uprostřed léta svítí slunce.

Zatímco na první pohled se některé z těchto věcí mohou zdát jako nešťastné události, ke kterým dochází náhodně, pravdou je, že se ve skutečnosti všechny dějí záměrně a oficiální vládní zprávy spolu s historickými údaji to dokazují.

Zprávy naznačují, že to vše souvisí s plněním „cílů s nulovým obsahem uhlíku“. To je ale další šaráda sama o sobě, takže skutečný důvod má něco společného s postupováním čtvrté průmyslové revoluce, kde nebudete nic vlastnit a budete z toho mít zjevně radost. Agenda, kterou Klaus Schwab, zakladatel Světového ekonomického fóra, rád nazývá „Velký reset“.

Ve Spojeném království náklady na natankování průměrného rodinného auta benzínem nyní přesáhly 100 liber. Veřejnosti se říká, že je to způsobeno válkou na Ukrajině a kroky ke snížení závislosti Evropy na ruské ropě. Ale pokud by to byla pravda, jak to vysvětlit? –

Zdroj cen ropy

Od srpna 2022 je cena ropy za barel 89,10 USD a průměrná cena za litr benzínu ve Spojeném království je 1,77 p.

Ale ještě v červnu 2008 byla cena ropy za barel 187,04 USD a průměrná cena za litr benzínu ve Spojeném království byla 1,04 £ ( zdroj ).

Takže jak se věci mají, cena za barel ropy je o 52,3 % nižší než v roce 2008, ale cena za litr benzínu je o 70 % vyšší než v roce 2008.

Už vidíte, jak vám lžou, když vám vláda a mainstreamová média říkají, že tyto rostoucí náklady jsou způsobeny válkou na Ukrajině?

Pravda je taková, že spirálovité náklady na palivo, které vás dostanou z bodu A do bodu B, ohavné náklady na plyn a elektřinu na vytápění a osvětlení vašeho domova, a mediální humbuk kolem chaotických zážitků spojených s cestováním do zahraničí tomu tak není. všechno nějaká nešťastná náhoda, všechny se dělají záměrně.

V roce 2019 nechala vláda Spojeného království vypracovat zprávu, kterou vypracovaly Oxford University a Imperial College London. Zpráva s názvem „Absolute Zero“ se zabývá nezbytnostmi nutnými ke splnění právního závazku nulových emisí do roku 2050.

Zpráva uvádí další věci, že všechna letiště musí být uzavřena mezi lety 2020 a 2029 s výjimkou letišť Heathrow, Glasgow a Belfast, která mohou zůstat otevřená pouze za podmínky, že transfery na letiště az něj budou probíhat po železnici.

Všechna zbývající letiště se pak mezi lety 2030 a 2049 musí zavřít, aby splnil zákonný závazek nulových emisí do roku 2050, musí každý občan Spojeného království na dlouhou dobu „přestat používat letadla“.

Zdroj

Zpráva také uvádí, že vývoj benzinových/dieselových vozidel musí skončit. Jak všichni víme, vláda Spojeného království již uzákonila, že po roce 2030 se již nebudou moci vyrábět benzinová/dieselová vozidla.

Jaký je lepší způsob, jak zajistit, aby se letiště uzavřela a všichni se obrátili na elektrická vozidla, než způsobit absolutní chaos při cestování do zahraničí a uměle zvyšovat cenu benzínu a nafty?

Mezinárodní energetická agentura také nedávno požadovala po vládách po celém světě v podstatě „uzamknutí“ veřejnosti, aby omezila používání ropy a splnila cíle „změny klimatu“.

IEA dnes působí jako politický poradce svých členských států, mezi něž patří Spojené království, USA, Austrálie, Nový Zéland a Kanada, jakož i velké rozvíjející se ekonomiky.

V březnu 2022 vydala IEA zprávu s názvem „10bodový plán na snížení spotřeby ropy“.

Takto organizace zprávu popsala –

„Tváří v tvář vznikající globální energetické krizi vyvolané ruskou invazí na Ukrajinu navrhuje 10bodový plán IEA na snížení spotřeby ropy 10 opatření, která lze podniknout ke snížení poptávky po ropě s okamžitým dopadem – a poskytuje doporučení, jak tato opatření mohou pomoci připravit cestu k tomu, aby se poptávka po ropě dostala na udržitelnější cestu z dlouhodobého hlediska.“

A zde je infografika jejich navrhovaného 10bodového plánu –

Zdroj

Snížení rychlostních limitů na dálnici o přibližně 6 mil za hodinu; více práce z domova; změny ulic k podpoře chůze a jízdy na kole; neděle bez aut ve městech a omezení v ostatní dny; snížení tranzitního jízdného; politiky, které podporují více spolujízdy; omezení služebních leteckých cest.

Zní to strašně jako „klimatická“ verze uzamčení Covid-19, že?

Navrhujeme, že jsme již uprostřed „klimatického“ uzamčení tajným způsobem a veřejnost si to ještě neuvědomila.

Je to jen náhoda, že čtyři měsíce po zveřejnění zprávy „Absolute Zero“ z roku 2019 vláda Spojeného království zavedla zákon o koronaviru a zavedla národní uzamčení, které zdecimovalo cestovní ruch? Rychlé přečtení zprávy jistě naznačuje, že skutečným důvodem blokování mohlo být to, aby vláda mohla splnit svůj právní závazek snížit emise.

Nepřipadá vám zvláštní, jak drakonická politika Covid-19 údajně také pomohla klimatu a nyní se nabízejí stejná řešení, jak se vypořádat s ruskou invazí na Ukrajinu a splnit absurdní klimatické cíle?

Tato navrhovaná „řešení“ pro změnu klimatu, Covid-19 a nyní ruskou válku jsou úplně stejná – zatloukají chudou a střední třídu větším omezením cestování, menší svobodou a ještě větším odevzdáním moci nevoleným vládním regulátorům.

Nejde o vaše zdraví ani o zdraví planety, jde o bohatství a v konečném důsledku kontrolu.

„Nebudete nic vlastnit a budete šťastní,“ uvádí předpověď Světového ekonomického fóra („WEF“) , která byla poprvé nabízena v roce 2016 .

Představte si svět, kde bylo soukromé vlastnictví z velké části zrušeno a nahrazeno „ servitizací “. Už nevlastníte věci. Za jejich pronájem platíte předplatné. Společnost je již tímto směrem pobízena.

Představte si, že by takto fungovalo téměř vše, co jste vlastnili.

Platíte předplatné, abyste mohli používat komunální cokoliv. Nemáte majetek. Korporace ano nebo strana ano. Každý platí peníze, znovu a znovu, za použití stejné jednotky produkce. Zuckerbergův Metaverse je prakticky konečným vyjádřením tohoto fenoménu hledání renty.

Je v zájmu architektů vysokých financí zajistit, abyste věci neustále konzumovali, i když je ve skutečnosti nepotřebujete.

To je důvod, proč, i když vždy vidíme mluvící hlavy hlásající naši blížící se zkázu, pokud neuděláme něco s životním prostředím, dělníci manufaktury v Číně vyrábějí miliardy dolarů technických pomůcek, které jsou dodávány na Západ na gigantických kontejnerových lodích hořících ošklivě těžkou topné oleje, které znečišťují miliony osobních aut, spotřebovávají se kvůli marnivosti a po několika letech se vyhodí na skládku spolu se všemi ostatními dva roky starými smartphony, notebooky a tablety.

Nebudete nic vlastnit a budete štastni

Tento model chvíli fungoval, ale měl fatální chybu. Lidé financovali svou spotřebu tím, že na sebe vzali masivní, neudržitelné úrovně dluhu. Tyto dluhové bubliny vždy prasknou.

Jak tedy vytvořit finančně metastabilní společnost, kde lidé vždy za věci platí? Jednoduchý! Znemožňujete průměrným lidem narůstat bohatství tím, že nahradíte vlastnictví nemovitosti modelem předplatného a učiníte tak, že úspory lidí vyprší.

Mainstreamová média vám neustále připomínají spirálovitě stoupající ceny paliva, které vás dostanou z bodu A do bodu B, ohavné náklady na plyn a elektřinu na vytápění a osvětlení vašeho domova a chaotickou zkušenost spojenou s cestováním do zahraničí.

I když se na první pohled tyto věci mohou zdát jako nešťastné události, ke kterým dochází náhodně, pravdou je, že se ve skutečnosti všechny dějí záměrně a oficiální vládní zprávy spolu s historickými údaji to dokazují.

Zprávy naznačují, že to vše souvisí s plněním „cílů s nulovým obsahem uhlíku“. Ale to už je další šaráda sama o sobě, je to všechno o postupu čtvrté průmyslové revoluce, kde nebudete nic vlastnit a budete z toho mít zjevně radost. Agenda, kterou Klaus Schwab, zakladatel Světového ekonomického fóra, rád nazývá „Velký reset“.

ZDROJ: The Exposé https://expose-news.com/2022/08/11/cost-living-crisis-great-reset/

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *