Tucker Carlson hovoří s evolučním biologem o takzvaných „Covid vakcínách“ a diktatuře WHO

Celý článek si můžete poslechnout v audioverzi zde:

7.1.2024

Tato debata mne zaujala zejména proto, že jsem si ihned uvědomila, že všechna naše korporátní média považovala jistého „evolučního biologa“ za odborníka č. 1 na vakcíny a Covid. Jeho hlášky o „mrazácích v ulicích“ se již staly legendou. Proč se tedy nepodívat na názory jiného evolučního biologa? Tentokrát by to tedy byl někdo, koho mohou naše média považovat za skutečného odborníka na Covid, jak se alespoň zdálo v poměrně nedávné době…

A nebojte se, také na miliony mrtvých při řeči dojde, jen ze zcela jiné příčiny, než jakou zmiňovala covidová kapacita č. 1 všech českých médií…

Tucker Carlson se sešel s evolučním biologem Bretem Weinsteinem, aby spolu rozebírali spletitou síť příběhů kolem COVID-19, farmaceutického  průmyslu a globálních posunů ve správě věcí veřejných a politice veřejného zdraví.

Podle Weinsteina je odpor vůči „oficiálním“ narativům COVID jako boj Davida s Goliášem – kompetentní a odvážní odborníci v různých oblastech byli během pandemie agresivně cenzurováni. To vedlo k vytvoření „Dream Teamu“ disidentů.

„Říkám tomu síla, že stojíme proti Goliášovi. Goliáš udělal strašlivou chybu a udělal ji nejkřiklavěji během COVIDu, což znamená, že vzal všechny kompetentní lidi, všechny odvážné lidi, a vyhodil je z institucí, kde působili.

A tak vznikl Dream Team. Vytvořil každého hráče, kterého byste mohli chtít ve svém týmu, aby bojoval nějakou historickou bitvu proti strašlivému zlu,“ řekl a naznačil, že Dream Team je jedinečně kvalifikovaný k boji proti těm, kteří zpackali reakci na pandemii se smrtelnými následky.

Weinstein také diskutoval o démonizaci alternativních léčebných postupů, jako je hydroxychlorochin a ivermektin, a naznačil, že v důsledku takzvané vakcíny proti covidu-19 zemřelo na celém světě 17 milionů lidí.

„Takže nejsem matematický génius, ale jedna z osmi set injekcí krát miliardy je hodně lidí… 17 milionů úmrtí na vakcínu COVID?“ zeptal se Tucker. „Jen pro perspektivu. Chci říct, že je to jako počet obětí globální války.“

Na to Weinstein odpověděl: „Ano, naprosto. Je to velká tragédie dějin. Tedy ten poměr. A překvapivě neexistuje způsob, jak by to skončilo. Chci říct, že tyto věci stále doporučujeme zdravým dětem.“

Weinstein a Carlson také diskutovali o tom, co vnímají jako globální mocenský posun řízený politikou veřejného zdraví. Jednali o plánu připravenosti na pandemii, který navrhla Světová zdravotnická organizace (WHO), a vyjádřili obavy z možného překročení pravomocí a narušení národní suverenity.

Weinstein varoval před „totalitní planetou na klíč,“ kdy WHO bude diktovat bezprecedentní kontrolu nad národy a jejich občany. V podstatě zopakoval to, co už dobře víme o plánech WHO při schvalování pandemické dohody a změn Mezinárodních zdravotních předpisů.

zdroj

Část, ve které se hovořilo o WHO, je ve videu níže:

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *