, ,

Ľubomíra Bačíková, 02.03.2024, dopolední zprávy, Témata: „JOUROVÁ VYRÁŽÍ NA PROPAGANDISTICKÉ TURNÉ, PROMÍROVÉ KONZERVATIVCE OZNAČILA ZA „ZÁSTUPCE RUSKA“…

02.03.2024: Dopolední zprávy, Témata: JOUROVÁ VYRÁŽÍ NA PROPAGANDISTICKÉ TURNÉ, PROMÍROVÉ KONZERVATIVCE OZNAČILA ZA „ZÁSTUPCE RUSKA,

❤️Nenech někoho, kdo se vzdal svých snů, rozmlouvat ti ty tvoje.

 

📌 1.3.2024, Volný Blog: „JOUROVÁ VYRÁŽÍ NA PROPAGANDISTICKÉ TURNÉ, PROMÍROVÉ KONZERVATIVCE OZNAČILA ZA „ZÁSTUPCE RUSKA“.

Turné, které je podle vyjádření Jourové namířeno zejména právě proti odpůrcům válečného štváčství – konkrétně pak jmenovala německou AfD – má podnítit podporu evropských obyvatel k pokračování vyzbrojování Ukrajiny a pokračujícím válečným masakrům.

Zároveň má za cíl odradit občany od volby těch politických stran, které volají po mírových rozhovorech a ukončení financování války na Ukrajině.

Pokud tato osoba tak prahne po pokračování bojů, měla by jít příkladem a vyrazit sama do předních linií. Dnes již nabírají nejen ženy, ale také nezletilce, starce nebo mentálně zaostalé. Jourovou by jistě na frontě přivítali s nadšením.

👉 „Demokracie je ohrožena ruskými zástupci v celé EU,“ uvedla komisařka pro hodnoty a transparentnost Věra Jourová, která oznámila, že se vydává na „demokratické turné“ po hlavních městech EU, aby podpořila akce proti údajným ruským dezinformacím a tomu, co označuje za „domácí zástupce“ Moskvy.

rozhovoru zveřejněném ve středu 28. února Jourová tvrdila, že mnoho evropských populistických pravicových stran je ve skutečnosti součástí 😂 kremelské propagandistické sítě a aktivně šíří ruské dezinformace mezi svými příznivci.

„Kreml nemůže přímo ovlivňovat myšlení a srdce Evropanů 😂. Potřebují domácí zástupce,“ řekla Jourová a dodala, že její „největší obavou“ je německá Alternative für Deutschland (AfD).

Není žádným překvapením, že se AfD dostává pod těžkou palbu bruselského establishmentu. Popularita strany je již několik měsíců rekordně vysoká, v průzkumech veřejného mínění je na druhém místě za středopravicovou CDU, ale před vládnoucími socialisty (SDP) a Zelenými.

„V případě, že bude AfD velmi úspěšná v evropských volbách, tak už jen aritmetika říká, že by to mohlo způsobit značnou změnu, takže to je samozřejmě zdroj obav,“ řekla Jourová.

Vidíme, že AfD 😂 přebírá ruské narativy, a upřímně řečeno, to je pro mě zdrojem největších obav, protože pokud se Německo obrátí zády k Ukrajině a Evropské unii, budeme ve velkých, velkých problémech.

AfD je jednou ze stran v EU, která nejhlasitěji kritizovala 👍 selhání současné strategie EU pro Ukrajinu spočívající v nekonečných dodávkách zbraní a neúčinných sankcích. Strana místo toho vyzvala k dodržování příměří, aby se předešlo zbytečným úmrtím, stejně jako další eskalaci a ekonomickým tlakům.

To by neměl být radikální postoj 😂. Nedávná studie provedená největším evropským zahraničněpolitickým think-tankem ECFR ukazuje, že 41 % Evropanů si myslí, že Ukrajina by měla být donucena zasednout k jednacímu stolu, na rozdíl od pouhých 31 %, kteří si myslí, že by EU měla donekonečna pokračovat ve své podpoře.

Přesto se zdá, že – podle Jourové – jsou Evropané většinově proruští zástupci nebo jim ruská propaganda vymyla mozek.

Jourová uvedla, že Berlín navštíví v rámci svého turné někdy před létem. Začíná středeční cestou do Helsinek a pokračuje návštěvou Říma příští týden.

Do červnových voleb je naplánováno mnohem více návštěv evropských metropolí, ale Německo bude mezi posledními, protože AfD má potenciál mít „velký, velký dopad na celou Evropu.“

Podle Jourové není hlas pro AfD jen hlasem pro Putina, ale i proti demokracii jako takovou – bez ohledu na zdánlivý rozpor; AfD je podle ní  „nedemokratická.“

👉 Jourová se tak odkopává jako jedinec, který demokracii nenávidí (což o ní ostatně víme velmi dlouho), když říká:

„V současném kontextu by demokratické procesy mohly požehnat konci demokracie.“

AfD ale není sama, poznamenala komisařka s tím, že Rusko má specifickou strategii pro každou zemi EU. 😂

A zatímco většina stran, které považuje za problematické, je v opozici, dvě z nich chrlí údajné „ruské narativy“ z vlády: slovenský Smer-SD vedený premiérem Robertem Ficem a maďarský Fidesz s premiérem Viktorem Orbánem. 👍

„Problém není jen v politicích,“ dodala Jourová, „ale také v alternativních médiích, která začínají předbíhat mainstreamová média, která jsou v bezpečí před ruskými dezinformacemi.“ 😂

👉 To, co nezmínila, byly stovky milionů amerických vládních fondůkteré byly investovány do „fact-checkingu“ pravicových evropských médií během období kampaně. Podle bruselské logiky nejde o vměšování do voleb 😂, pokud to dělá levice nebo Amerika.

Jourová uvedla, že existuje jeden „obzvláště silný“ ruský narativ, který šíří tato alternativní média.

„Je to velmi krátká zpráva: ‚Chceme mír,’“ 😂 řekla. “ Všichni chceme mír. Nesmí to však být appeasement. Toto ‚chceme mír‘, které přichází z Kremlu, znamená ‚přestaňte podporovat Ukrajinu‘.“👍

Netřeba dodávat, že promírová pravice má své vlastní dobře formulované argumenty, i když je 👉 válečná štváčka Jourová odmítá poslouchat.

👉 Ostatně, tato loutka koná jen podle předem daných instrukcí. Ovšem již 10 let a za velmi tučný plat, včetně doživotních výsluh

článek vyšel: 29.2.2024

zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2024/02/jourova-vyrazi-na-propagandisticke-turne-promirove-konzervativce-oznacila-za-zastupce-ruska/

Všechny důležité informace najdete tady: https://www.volnyblog.news

📌💉🇨🇿„Dvě tváře Prof. Hostomského, který strašil všechny v přímém přenosu během plandemie a hnal lidi na očkování: „Kdo se nechce nechat očkovat, tak ať umře! Já to řeknu takto tvrdě! “‼️A jak mluví dnes? Jen si ho poslechněte…😎😡 Přístup k diskusi (http://paywall.pw/selsky_rozum_chat/)                                        Přihlásit se k odběru kanálu (http://t.me/selskyrozum/)

📌💉🎚️ „MENÁ 12 000 VAKCINÁTOROV NA NOVOM ZÉLANDE UNIKLI NA VEREJNOSŤ! Tí sa teraz boja o život, lebo ľudia sa prebúdzajú a začínajú povstávať proti masakrom pandemickej genocídy, teroru a zločinom proti ľudskosti!“

NOVÝ ZÉLAND: Tisíce zdravotných sestier na Novom Zélande uvádzajú, že sa momentálne obávajú o svoje životy, nakoľko verejnosť sa začína…

(https://cz24.news/mena-12-000-vakcinatorov-na-novom-zelande-unikli-na-verejnost-ti-sa-teraz-boja-o-zivot-lebo-ludia-sa-prebudzaju-a-zacinaju-povstavat-proti-masakrom-pandemickej-genocidy-teroru-a-zlocinom-proti-luds/)

 

📌💥💥💥📢 2. 3. 2024, t.me/Vysilac: Prezident Vladimír Putin“, celý jeho projev přeložen!!!! „Veliký projev k Federálnímu shromáždění“. „Nová elita národa.“

Veškeré dění v Ruské federaci v uzavřené telegramové komunitě

https://t.me/Vysilac

https://youtu.be/cVm2MqmRgXg?si=p9r7Cfhi3y_ytAaT

📌💥💥💥01.03.2024, Hindustan Times, Roman Kirsch: Uprostřed řady ruských vítězství na Ukrajině má blízký Putinův spojenec vzkaz pro Spojené království kvůli pomoci Zelenskému…     

https://youtu.be/ySc6uwJrih8?si=i83fhGJGk1AleIVr

 

📌💥💥💥01.03.2024, Vojenské Zprávy: Mohutná smrtící palba z ruského BM-27 Uragan na bojišti. BM-27 Uragan, což v ruštině znamená „hurikán“, představuje jednu z reakcí Sovětského svazu na vyvíjející se požadavky na bojiště během druhé poloviny 20. století.

https://youtu.be/xXDP4cFqvwQ?si=l7cxDAXB-udmEYS9

 

📌💥💥💥01.03.2024, Hindustan Times, Roman Kirsch: „Uniklo!!!: Vlastní válečná analýza Ukrajiny obsahuje velkou předpověď ruských zisků v létě roku 2024“…

https://youtu.be/qebc10d9LlQ?si=3fQdhi-5L0QlQroG

 

📌💥💥💥1.3.2024, Sean Adl-Tabatabai: Vysoký úředník společnosti Boeing píská na píšťalku: „Letadla Max jsou smrtelné pasti“:

Vysoce postavený úředník společnosti Boeing odhalil, že letadla 737 MAX jsou vážně ohrožena kvůli alarmujícímu počtu bezpečnostních protokolů, které byly během výrobního procesu ignorovány. Ed Pierson pracoval ve výrobním závodě společnosti Boeing v Rentonu ve státě Washington. Tam byl svědkem znepokojivého poklesu morálky zaměstnanců a také si všiml, že se ignorují bezpečnostní protokoly a dohled. Poté, co bezvýsledně upozornil na tyto problémy své nadřízené, rozhodl se dát výpověď. Smrtelné nehody letounů MAX 8 v letech 2018 a 2019 přiměly Piersona, aby o těchto záležitostech hovořil veřejně a také před Kongresem.

Revolver.news

Zprávy: Možná si také vzpomínáte na nedávný incident na palubě letadla společnosti Alaska Air, kdy se uprostřed letu uvolnily dveře. Stalo se to v letadle MAX, což naznačuje, že problémy s bezpečnostními standardy zjevně přetrvávají.

Politico: Piersonová se po pěti letech, kdy se minulý měsíc uprostřed letu společnosti Alaska Airlines utrhla zátka dveří letadla 737 MAX 9, opět snaží bít na poplach. Regulační orgány nakonec schválily návrat letadla do vzduchu téměř dva roky po havárii v roce 2019, ale Pierson stále nedůvěřuje řadě MAX – modernizované, úspornější verzi předchozích letadel Boeing.

„Společnost Boeing je schopna vyrábět kvalitní letadla,“ říká Pierson, nyní výkonný ředitel neziskové Nadace pro bezpečnost letectví. „Problémem je vedení, respektive jeho nedostatek, a tlak na to, aby se letadla dostala ven, je větší než na to, aby se práce dělala správně.“ Společnost Boeing v reakci na tento rozhovor uvedla, že po dvojici dřívějších katastrof provedla ve své organizaci podstatné změny, včetně investic do většího počtu inženýrů a výrobců, zřízení oficiální pověřené osoby pro zaměstnance, která může vznášet obavy týkající se práce, a zvýšení počtu odborných pracovníků v oblasti letectví a bezpečnosti ve správní radě. „V posledních několika letech jsme pečlivě dbali na to, abychom systém netlačili příliš rychle, a nikdy jsme neváhali zpomalit, zastavit výrobu nebo dodávky, abychom si vzali čas, který potřebujeme k nápravě,“ uvedla mluvčí společnosti Boeing Jessica Kowalová.Minulý týden Boeing v rámci další snahy o nový začátek vyměnil vedoucího programu 737 Max.

Pierson mezitím stále odmítá létat v letadle MAX. Když se server Politico zeptal pana Piersona, zda je dnes létání s letadly Boeing bezpečné a zda by do nich posadil svou rodinu, odpověděl takto: „Neříkám, že všechna letadla Boeing jsou nebezpečná. Část problému spočívá v tom, že lidé neumějí rozlišovat mezi MAXem a ostatními letadly. Loni jsem letěl ze Seattlu do New Yorku a záměrně jsem si naplánoval let v jiném letadle než MAX. Šel jsem k bráně. Vešel jsem dovnitř, posadil se, podíval se přímo před sebe a hle, byla tam bezpečnostní karta 737-8/737-9. Najednou jsem si uvědomil, že je to letadlo, které je v pořádku. Tak jsem vstal a odešel. Letuška mě nechtěla pustit z letadla. A to jsem nechtěl dělat scény. Jen chci vystoupit z letadla a nemyslím si, že je to bezpečné. Řekl jsem, že jsem si záměrně naplánoval, že nepoletím [na MAX].“ Pan Pierson nyní vede neziskovou organizaci zaměřenou na bezpečnost letectví. Jeho nadace doporučila, aby všechny letouny Max byly uzemněny a kontrolovány. Politico se pak pana Piersona zeptalo, proč dává přednost starším letadlům Boeing před MAX a co se mezi těmito modely změnilo z toho, co vypozoroval. Zde je jeho odpověď: Vždy jsem si velmi vážil výrobků letadel, které vyrábí společnost The Boeing Company. Podílela se na tom moje rodina i moji příbuzní. Nikdy jsem neměl důvod o tom pochybovat. A pak jsem začal pracovat v továrně. Celou svou kariéru jsem se pohyboval kolem letadel. V námořnictvu jsem létal na letadlech. Přijdete do výrobního prostředí a říkáte si: „Panebože, netušil jsem, že je to tak složité.“ A tak jsem si říkal: „To je tak složité. Je ohromující, jak je to složité. Zpočátku jsem nechápal, jak to všechno jde dohromady. A vzbudilo to ve mně velký respekt k lidem, kteří to letadlo stavěli – je to neuvěřitelně působivé vidět. A pak se všechno začalo měnit v roce 2017 a v roce 2018. Začali jsme mít problémy v dodavatelském řetězci s motory. A pak další věc, kterou znáte, začali jsme mít problémy s nejrůznějšími díly. Měli jsme stovky lidí, kteří dělali práci mimo pořadí [kdy bylo třeba ještě opravit díly z předchozích etap]. A měli jsme testy, které se prováděly, ale neprobíhaly správně; jedna směna se je snažila udělat a nemohla je udělat, takže nechávala poznámky pro další směnu, která měla přijít. Takhle by se letadla stavět neměla. V roce 2018 to bylo tak špatné – na mnoha letadlech jsme neměli motory, a tak na pylony motorů dali takové velké betonové bloky, aby se letadlo nepřevrátilo. Taková důležitá součást letadla, ne? Hlavní varovný zvonek, že něco není v pořádku. Ale oni stále zvyšovali tempo výroby, a tak jsme se dostávali stále dál a dál. Takže celý rok 2018 byl jen chaotickým prostředím typu zmatek. A mimochodem, kde je sakra FAA? FAA nebyl v továrně vůbec přítomen. A to vás opravdu rozčiluje, protože hned u silnice, doslova 20 minut po silnici, je severozápadní centrála FAA. Na tomto pracovišti pracuje přes 2 000 zaměstnanců, a přesto v nejrušnější továrně na světě, která je 20 minut po silnici, jsou čtyři nebo pět zaměstnanců. To nestačí na monitorování provozu restaurace v místě. Letecký průmysl se nyní potýká s velkými problémy. Lze se domnívat, že zaměření leteckého průmyslu na „rozmanitost, rovnost a začlenění“ může odvádět pozornost od zásadních bezpečnostních problémů. Tuto problematiku Revolver zkoumá a informuje o ní již delší dobu.

Revolver:

Nedávná nehoda v Houstonu je jen posledním pozoruhodným příkladem toho, co v létě letošního roku v rámci rozsáhlého vyšetřování deníku New York Times označili za „alarmující vzorec bezpečnostních selhání a téměř nehod na obloze a přistávacích drahách v USA“. Podle interních záznamů Federální agentury pro letectví Timesy uvedly, že k těmto bezpečnostním selháním a skoro nehodám došlo „v důsledku lidského selhání“. Zpráva Timesů dále odhalila, že „narušení dráhy“ výše popsaného druhu se téměř zdvojnásobilo, z 987 na 1732, a to navzdory rozsáhlému rozšíření pokročilých technologií. Následná zpráva deníku Times odhalila, že jen na letišti v Austinu došlo v důsledku chyb řídících letového provozu k tolika těsným střetům, že jeden z pilotů prohlásil: „V Austinu se nás snaží zabít“. Jeden takový incident se týkal řídícího letového provozu, který povolil přistání nákladního letadla společnosti FedEx na dráze právě ve chvíli, kdy se na téže dráze chystalo ke startu letadlo společnosti Southwest Airlines. Dotyčný letový dispečer řekl, že letadlo společnosti Southwest odstartuje dříve, než se letadlo společnosti FedEx přiblíží, ačkoli obě letadla nakonec dělilo od srážky jen několik vteřin a letadlo společnosti FedEx se svezlo necelých 100 stop nad letadlem společnosti Southwest, jehož 128 cestujících nemělo ani tušení, jak těsně unikli smrti.

Níže je zvukový záznam výměny názorů mezi piloty a letovými dispečery.

Navzdory pozoruhodnému nedostatku transparentnosti v souvislosti s podobnými skoro nehodami a řídícími letového provozu, kteří za nimi stojí, se deníku Times podařilo identifikovat řídícího, který stál za tímto incidentem, jako Damiana Campbella, „veterána námořnictva a básníka, který sám publikuje“. Podle zprávy byli Campbellovým jednáním „zmateni“ i kolegové řídící letového provozu. Ještě více zarážející je skutečnost, že Campbell je podle všeho zpět ve službě. Podle zásad FAA se proti dispečerovi nepřijímají disciplinární opatření, pokud se neprovinil „hrubou nedbalostí“ nebo nezákonnou činností. Zpráva Timesů neposkytuje obrázek pana Campbella. Pan Campbell se zobrazuje tak neochotně, že jedinou zmínku, kterou se nám podařilo najít, je odkaz uživatele Twitteru, který zveřejnil snímek obrazovky profilu na LinkedIn jistého Damiana Campbella, který pracuje jako řídící letového provozu v Austinu v Texasu. Odkaz na LinkedIn byl mezitím vymazán: Doporučujeme vám, abyste si přečetli celý informativní článek Revolver:

Crash Landing: o tom, jak Covid a politika afirmativních akcí zničily bezpečnost letectví.

Netřeba dodávat, že za současného stavu se podle pana Piersona situace nezlepšuje. Jestli se něco zhoršuje, tak je to spíš horší. Nic se nezměnilo, a to znamená, že na obzoru se pravděpodobně rýsuje další strašlivá (preventabilní) letecká tragédie.

ZDROJ: https://thepeoplesvoice.tv/senior-boeing-official-blows-the-whistle-max-airplanes-are-deathtraps/

📌Mnozí by namítli, že již žijeme v dystopické společnosti, ale pokud ti, kteří v současné době řídí věci, projdou svou cestou, náš svět bude brzy vypadat mnohem dystopičtější než nyní. Během několika posledních let jsme byli svědky nebývalého výbuchu nových technologií. Zdá se, že některé z těchto technologií mají potenciál zlepšit život, ale jiné by daly mocným možnost nás sledovat a ovládat jako nikdy předtím.                                                                                                                    http://theeconomiccollapseblog.com/they-are-creating-incredibly-bizarre-new-technologies-for-the-dystopian-world-of-the-future/

 

📌 BREAKING – USA: Hasiči bojují s velkým požárem v autobazaru v Grand Prairie v Texasu.

https://t.me/absurdnisvet/69561

📌 1.32024 16:45, CNN Prima NEWS: „Řidič Fordu vjel do davu ve Štětíně, srazil i děti. Lidé létali, nešlo o nehodu, tvrdí svědek.“

Hrozivá nehoda v polském Štětíně. Auto nejdříve vjelo do davu lidí a poté havarovalo. Zranění utrpělo nejméně 19 osob, včetně šesti dětí. Dva ze zraněných jsou podle webu Wyborcza v kritickém stavu. Pachatel z místa utekl, ale po nějaké době byl podle tamějších médií zadržen. K nehodě došlo na náměstí Rodła v centru Štětína po třetí hodině odpoledne. Červený Ford Focus tam srazil na přechodu pro chodce několik lidí. Podle svědků je možné, že to nebylo omylem. „Vypadalo to, že řidič úmyslně najel do jízdních pruhů, přejel chodník mezi vozovkou a tramvajovou kolejí a pak i přechod pro chodce. Sražené osoby letěly několik metrů do vzduchu,“ popsal web u Wyborcza jeden z přítomných. Zraněných je podle odhadů minimálně patnáct. Řidič po nehodě z místa odjel, po necelém kilometru se však měl srazit s dalším autem a způsobit tak další dopravní kolizi, při níž utrpěli zranění čtyři lidé.

https://cnn.iprima.cz/hruza-v-polskem-stetine-auto-najelo-do-davu-lidi-zranilo-nejmene-17-z-nich-426884

 

📌 BREAKING – „Brazílie: Státní koordinátor civilní obrany Coronel Batista uvedl, že v některých městech byl vyhlášen výjimečný stav. V očekávání možného vylití řeky byly vydány příkazy k evakuaci pro 11 000 lidí, dodal“.

https://t.me/absurdnisvet/69563

 

📌🌋URGENT, „Mexiko: Silná aktivita sopky POPOCATÉPETL hlášena 1. března 2024“

https://t.me/absurdnisvet/69564

 

📌 INVASION NEWS. „Demokratický starosta NYC Eric Adams tvrdí, že poskytování předplacených debetních karet nelegálním migrantům je „skutečné vítězství“ a „chytrý způsob, jak snížit náklady“

https://t.me/absurdnisvet/69565

Migranti v Německu dostávají stejné debetní karty…..náhoda?

 

📌 BREAKING: „Čína vydala celostátní směrnici o vymazání všech dat COVID-19 ze systému zdravotní péče.“ To zahrnuje data uložená na papíře nebo v počítačích. Záznamy o aplikaci vakcíny, testování nukleových kyselin a jakékoli trapné incidenty během procesu prevence epidemie by měly být zcela vymazány.

https://t.me/absurdnisvet/69567

 

📌🇷🇺🇫🇷 „Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov se rozesmál, když se ho novinář zeptal, že Macron nevylučuje možné vyslání jednotek NATO na Ukrajinu“.

https://t.me/absurdnisvet/69568

 

📌 🇮🇹🇷🇺 „PUTIN PROSAZUJE ZÁJMY SVÝCH OBČANŮ – NA ROZDÍL OD ZÁPADNÍCH VŮDCŮ, KTEŘÍ PROSAZUJÍ ZÁJMY SVÝCH PENĚŽENEK“ – vysvětluje mladý muž z italské delegace. Delegáti ze 188 zemí se sjíždějí na Světový festival mládeže v Soči na jihu Ruska. Jedná se o největší akci pro mládež na světě, která hostí 20 000 ruských a mezinárodních mladých lídrů ve všech oblastech – podnikání, média, mezinárodní vztahy, umění, věda, vzdělávání a sportu. „Věřím, že Rusko je poslední suverénní země v Evropě, nezávislá na americké hegemonii…“ „Rusko má rodinné hodnoty, zásady a ambice pro budoucnost – na rozdíl od naší generace v Evropě, kde lidé leží na pohovce a věří všemu, co říká televize“

https://t.me/absurdnisvet/69569

 

📌 Gumová maska popisuje „genderovou ideologii“ jako nejstrašnější nebezpečí naší doby. Definoval, že ničí rozdíly a dělá vše stejné. „Zničit rozdíly znamená zničit lidstvo,“ řekla hlava katolické církve při audienci. Muž a žena jsou však v plodném napětí, pokračoval papež.

https://t.me/disclosetv/13504

 

📌„Ačkoli západní politici nadále tvrdí, že Putin nechce vyjednávat, Wall Street Journal si nyní všiml, že kdysi existoval návrh mírové dohody – mnoho měsíců poté, co sám Putin dokument zveřejnil“. (Roztomilé pro tuto převratnou žurnalistiku! Aby se ale nemuselo přiznat, že vyjednávání sabotoval sám Západ, je nyní návrh dohody diskreditován.                                                                              https://www.wsj.com/world/russia-ukraine-peace-deal-2022-document-6e12e093

📌💥JUST IN: „Zatkněte je!“ Mark Levin vypustil bombu: „V tomto dokumentu je dost pravděpodobný důvod k podání STOVEK ŽALOB na Joe Bidena s výhradou promlčecích lhůt.“„Jedna výstava za druhou o zločinech Joe Bidena, zločinech podle zákona o špionáži.“„Jediný důvod, proč podle jejich názoru nevznesli obvinění, je ten, že je idiot.“

https://x.com/chuckcallesto/status/1763606430228140324?s=46

 

📌 Texas: „Joe Biden právě potvrdil, že požáry jsou způsobeny energetickými zbraněmi: „Když letíte nad těmito spálenými oblastmi, všimnete si, že mezi 20 zcela zničenými domy někdy stále stojí jeden nepoškozený dům, protože měl správnou střechu.“ (Střecha musí mít modrou barvu)

https://t.me/absurdnisvet/69575

📌🐝🐝🐝Včely mohou synchronizovat pohyby svých křídel a vytvořit tak vlnový vzor. Jev známý jako „kolektivní pohyb“ nebo „chování podobné vlně“. Tento synchronizovaný pohyb křídel je často pozorován při činnostech, jako je rojení nebo zahřívání úlu. Včely upravují frekvenci a amplitudu úderů křídel a vytvářejí koordinovanou vlnu napříč kolonií. Tento kolektivní pohyb pomáhá regulovat teplotu, udržovat soudržnost a komunikovat v rámci včelího společenství. Ukazuje působivou koordinaci a sociální dynamiku, která se vyskytuje ve včelstvu 🐝🐝🐝Tuto vlastnost jim mohou lidé závidět.                                                                                                                  https://t.me/absurdnisvet/69577

📌„Dmitrij Medveděv, prezident Ruska v letech 2008 až 2012, píše na X: „K  telefonickému rozhovoru mezi důstojníky Bundeswehru o plánovaných útocích na naši zemi.“ Naši historičtí nepřátelé, Němci, se opět stali našimi úhlavními nepřáteli. Stačí se podívat, jak důkladně a podrobně probírají raketové útoky dlouhého doletu na ruské území, výběr cílů a nejpraktičtější způsoby, jak ublížit naší vlasti a našemu lidu. A dělají to, aniž by vynechali klamavou rétoriku o neúčasti Německa v konfliktu. Dokázal by si to někdo před chvílí představit? A jak na to má člověk diplomaticky reagovat? Já to nevím. Ale jedno vím. Výkřik z doby druhé světové války se stal opět aktuálním: „SMRT FAŠISTŮM!“                                                                                                                                                                                 https://twitter.com/MedvedevRussiaE/status/1763579973015576743

 

📌Překlad: „Zvukový rozhovor mezi důstojníky Bundeswehru o způsobu, jakým budou bombardovat Krymský most. Velmi drsné věci, které vyjdou najevo. Přímé zapojení do války proti Rusku. Myslím, že je to součást inscenace, která má ohlašovat rozsudek smrti pro nacistickou Spolkovou republiku Německo. Toto je jejich konečný pád.“    https://t.me/absurdnisvet/69583

📌BILD: „Nemilé překvapení pro Bundeswehr: Ruští propagandisté   zveřejnili nahrávku výbušného telefonického rozhovoru čtyř vysokých německých důstojníků.Mnohé nasvědčuje tomu, že nahrávka je skutečná – i když Bundeswehr dosud oficiálně nepotvrdil její pravost.“                            https://m.bild.de/politik/ausland/politik-ausland/panne-russen-hoeren-geheim-gespraech-deutscher-generaele-ueber-taurus-ab-87367628.bildMobile.html

📌George Galloway, který právě vyhrál volby ve Spojeném království, právě odpověděl britskému premiérovi Rishi Sunakovi, který ho popsal jako rasistu a antisemitu. Galloway často říkal, že neuznává Stát Izrael a nediskutuje s Izraelci.

https://t.me/absurdnisvet/69585

 

📌Pokud bude Ukrajina poražena: NATO bude muset bojovat s Ruskem – šéf Pentagonu“. Porážka Ukrajiny v současném konfliktu hrozí, že povede k vojenskému střetu mezi NATO a Ruskem, řekl americký ministr obrany Lloyd Austin na slyšení ve Sněmovně reprezentantů. Po porážce Ukrajiny se Moskva „nezastaví“ a „přijme agresivnější opatření v regionu“. „Upřímně řečeno, opravdu věřím, že pokud bude Ukrajina poražena, NATO půjde do války s Ruskem,“ řekl ministr. Austin se také domnívá, že skutečnost, že ruské jednotky pokračují v postupu na Ukrajině a dosahují úspěchu, je velmi alarmující.                                                                                                   https://t.me/absurdnisvet/69587

📌„ASPEN INSTITUTE – OBVINĚNÝ VÍT RAKUŠAN – PETR PAVEL A HEWLETT PACKARD – ANULACE VOLEB – DNA ZBRANĚ“.

https://vlnovagenetika.cz/ministerstvo-obrany-nedoporucuje-geneticke-testovani-kvuli-sledovani-jednotlivce-z-geneticke-urovne/

VIDEO: https://rumble.com/v4gqu3h-aspen-institute-dna-obvinn-mv.html

https://stop5g.cz/zmanipulovane-prezidentske-volby-v-cr-v-roce-2023/

 

📌 „Floridští zákonodárci předkládají zákony, které zablokují prodej masa vypěstovaného v laboratoři“…                                                          https://telegra.ph/Gesetzgeber-aus-Florida-bringen-Gesetzesentw%C3%BCrfe-ein-um-den-Verkauf-von-im-Labor-gez%C3%BCchtetem-Fleisch-im-Sunshine-State-zu-blocki-02-27

 

📌☭☆ „Informace přímo z Ruských kanálů ze dne 02.03.2024“:

➡️☭☆🦻👀Novinky tohoto dne: 1.3.2024

⚡️Ode dneška je v Rusku zakázána popularizace služeb VPN (https://t.me/c/1511343927/25921)

🔴Francie nepošle své vojáky na Ukrajinu k provádění vojenských operací (https://t.me/c/1511343927/25922)

❗️Finsko má povoleno zasáhnout svými zbraněmi území Ruské federace – Yle (https://t.me/c/1511343927/25925)

🤡 Dav odřízl Navalného heslem „Rusko bude svobodné.“ Někteří křičeli „Ne válce“ (https://t.me/c/1511343927/25931)

🤬 Na internetu byl zveřejněn přepis rozhovoru mezi vysokými německými důstojníky, kteří diskutovali o útoku na Krymský most

(https://t.me/c/1511343927/25933)

👍 Naši vojáci vztyčili ruskou vlajku nad jižní částí Novomichajlovky (https://t.me/c/1511343927/25938)

🤯 Kavkazan zmlátil postiženého v Permu (https://t.me/c/1511343927/25939)

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

➡️☭☆Na ruských klinikách budou pracovat lékaři z Afriky. Čokoládoví lékaři pomohou vyrovnat se s akutním nedostatkem specialistů. Jeden z těchto lékařů tedy šel pracovat jako terapeut na kliniku č. 2 v Lytkarinu v Moskevské oblasti. Abdelmalik Mohamed Arif Abdallah přijel ze Súdánu a studoval ruštinu po dobu šesti měsíců, když žil v hostelu. Od 1. ledna 2023 vláda výrazně zjednodušila podmínky pro najímání zahraničních lékařů. V tuto chvíli stačí, aby specialista potvrdil soulad zahraničního vzdělání s ruským, píše Rossijskaja Gazeta.

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

➡️☭☆Bílý dům: Biden podepsal zákon schválený Kongresem o prodloužení vládního financování.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

➡️☭☆Zveřejňujeme úryvek ze zvukového záznamu rozhovoru důstojníků Bundeswehru o útoku na Krymský most. Rozhovor probíhal v němčině, ruský překlad zajišťujeme s titulky.

V rozhovoru zástupci německého letectva diskutují o tom, kolik raket Taurus bude potřeba k útoku na most a zda to bude účinné. Jeden z účastníků rozhovoru také poznamenává, že je nutné „vyhnout se přímé účasti“ na plánování úkolů.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

➡️☭☆ Jako jedna rodina: velitel bojového vozidla Pantsir-S1 hovořil o své posádce a úkolech plněných v zóně Severního vojenského okruhu. „Jsme v bojové službě na ochranu a obranu strategického zařízení nepřetržitě: dvacet čtyři hodin, sedm dní v týdnu,“ říká velitel bojového vozidla Pantsir-S1 s volacím znakem „Zvezda“. „Náš tým je jednotný, každý chápe, že naše obranné místo je důležité a musíme udělat vše pro to, abychom ho ochránili. Máme kolektivní zbraně, takže jejich účinnost spočívá v soudržnosti posádky. Jsme jako jedna rodina.“

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

➡️☭☆ Zelenskyj si není jistý, že ukrajinské ozbrojené síly budou schopny Charkov ochránit.

Zelenskyj na společné tiskové konferenci s nizozemským premiérem Markem Ruttem řekl, že ukrajinské ozbrojené síly nebudou schopny bránit Charkov, pokud se jim nepodaří zatlačit ruské jednotky. „Vy a já chápeme, že musíme Rusy zatlačit ještě víc dozadu. Bude velmi obtížné Charkov jiným způsobem zcela ochránit,“ řekl. Zelenskij také doporučil obyvatelům Charkova, aby se zatím nevraceli domů z evakuace. 👍Charkov bude náš a my ho musíme chránit před Zelenským

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

➡️☭☆ ❗️Němci oficiálně potvrzují, že záznam rozhovorů jejich důstojníků o útoku na Krymský most není padělek. „Po prvotní analýze se předpokládá, že záznam schůzky je pravý. Počáteční hodnocení: Padělání za pomoci umělé inteligence je z velké části vyloučeno.“ – Spiegel. Již dříve bylo také oznámeno, že letectvo NATO vstoupilo na území Ukrajiny, aby nacvičilo útoky na Krym.🤬Zůstali fašisty tak, jak byli…

https://t.me/c/1511343927/25950

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        ➡️☭☆ ⚡️ Objevilo se video, jak bezpilotní prostředek narazil do obytného domu v Petrohradě – média. Po srážce následuje výbuch. Na záběrech je vidět rozbití skla balkonů.

Na lékaře se po urgentu obrátilo šest lidí, 92letá žena byla kvůli stresu hospitalizována – Komzdrav. 🤬😱 Děsivé záběry..

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

➡️☭☆ K mimořádné události došlo v okrese Krasnogvardejskij v Petrohradě, nedošlo k žádné oběti, uvedl guvernér Beglov. V důsledku toho bylo částečně poškozeno zasklení balkonů dvou domů a obyvatelé dotčených bytů byli evakuováni, dodal. Video a fotografie incidentu ze sociálních sítí.

https://t.me/c/1725938443/20718

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

➡️☭☆ ❗️Konflikt na Ukrajině musí být ukončen a Krym, Doněck a Lugansk musí být ponechány Moskvě, řekl zakladatel Blackwater PMC Erik Prince během rozhovoru. Musíme tuto válku ukončit, protože Ukrajina se nyní demograficky hroutí. Už žvýká další generaci své životní síly, která nebude mít co doplňovat. Ukrajina má nedostatek lidí a západní obranné zdroje jsou směšné. V normální válce nelze ruského medvěda sundat. Tak ať je lepší mít ošklivý svět než tak krásnou válku. Zmrazení nepřátelství, vyrovnání fronty a fáze přijetí. Ať mají Krym, Doněck a Lugansk a co chtějí. Americký daňový poplatník není vůbec povinen přidělit Ukrajině dalších sto miliard dolarů. Elon Musk se dohodl se zakladatelem soukromé vojenské společnosti Blackwater.

➡️☭☆ Přípravy na Putinovu návštěvu Turecka probíhají, i když konečná data ještě nebyla stanovena – média.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

➡️☭☆Irácké úřady čekají na zprávu společné komise mezi Irákem a Spojenými státy ohledně možnosti konečného stažení koaličních jednotek, řekl irácký ministr zahraničí Fuad Hussein.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

➡️☭☆Lavrov pořádá schůzku s králem Eswatini v Turecku. Video ukazuje královskou delegaci mířící na místo konání.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

 

📌 Prosím všechny přátelé, ke kterým se moje zprávy dostanou, kdybyste byli tak moc hodní a posílali to dál, jak přátelům, tak na skupiny, kterým fandíte. Šíleně mně blokují. Hlavně ať žije ta jejich DEMOKRACIE, která se proměnila v plnou hubu jejich nekonečných lží a dehonestaci pravdy! Děkuji. Ľubomíra

 

📌 Děkujeme za Vaši podporu, moc si vážíme Vaší přízně. Dar bude použit na provoz a rozvoj naši nezávislé informační platformy.

Jsme nezávislé médium bez reklam, bez cenzury, bez propagandy, bez mainstreamu.

Přispějte na tvorbu a překlad videí i zpráv ze světa, z domova.

Lubomír Volný

Transparentní účet: 115-4977920247/0100

Důvěrný účet: 107-1458980287/0100

„Na Kafe“: 27-1664400247/0100

IBAN: CZ82 0100 0001 1549 7792 0247

SWIFT: KOMBCZPP

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *