, , , ,

Jak firmy obměkčují veřejnost pro systém sociálních kreditů čínského typu

Psychologická operace

26. ŘÍJNA 2022

Ve skutečně pozoruhodném a bezostyšném osvětlování práv a svobod jednotlivců provedla společnost ABC Finance Limited průzkum, v němž se ptala, jak se Britové dívají na myšlenku bodování sociálního kreditu. Není jasné, kdy byl tento průzkum proveden, ale ze znění by se zdálo, že byl proveden před rokem 2020. 

Pro každého, kdo sleduje skutečnou povahu událostí v posledních několika letech, není žádným překvapením, že finanční instituce jsou napřed, pokud jde o snahu ovládat lidi a jejich chování prostřednictvím peněz, i když je to naše příjmy, které tyto instituce používají jako nástroj proti nám.

Jak si naši pravidelní čtenáři jistě uvědomí, ve svém nekonečném pokusu zastavit The Exposé používají skryté formy systému sociálních kreditů .

Poslední pokus byl minulý víkend. Účet Exposé byl zmrazen a dary na účtu byly „dočasně“ zablokovány.

Co v praxi znamená „dočasně“, není jasné. Ale neumožnění přístupu k vlastním prostředkům se rovná krádeži.

Ukazuje to také, že systém sociálních kreditů již existuje a je připraven k zavedení.

Vše, co je nyní vyžadováno, je přijetí veřejnosti, ať už prostřednictvím indoktrinace, že je to „pro obecné dobro“, nebo vytvořením iluze, že je to nevyhnutelné a nelze jej tedy zastavit.

Ani jedno není pravda. Nesmíme dovolit těmto kontrolním šílencům, aby převzali kontrolu nad našimi životy. Musíme se bránit všemi možnými způsoby.

Psychologická operace, aby si veřejnost zvykla na myšlenku sociálního kreditního skóre

ABC Finance je soukromá společnost založená v roce 2000 se sídlem ve Staffordshire ve Velké Británii. Zajišťuje financování komerčních a rezidenčních nemovitostí. S méně než 10 zaměstnanci se může pochlubit zaměřením na „ rodinnou podnikatelskou mentalitu péče “ o své zákazníky. Většina by tvrdila, že odstranění všech práv a svobod prostřednictvím sociálního kreditního skóre v čínském stylu není „mentalitou péče“. Ale podle jejich průzkumu: „ Je Spojené království připraveno na systém sociálních kreditů? “, zdá se, že to je to, co propagují.

Všichni známe „úvěrové skóre“, kde finanční instituce sledují, jak zodpovědní jste za své těžce vydělané peníze, aby vám přidělily hodnotu určující půjčky a karty, o které máte nárok žádat.

O novém bodovacím systému, který se testuje v Číně (který se má stát běžnou praxí do roku 2020) a který se v současné době v Evropě uvažuje, se však mnohem méně diskutuje, přestože se nakonec může stát nedílnou součástí našeho každodenního života.

„Do roku 2020 se má stát standardní praxí“ znamená, že tento průzkum byl proveden před rokem 2020, v době, kdy se zdálo, že i vláda Spojeného království oceňuje práva a svobody jednotlivců. Kolik z nás si bylo vědomo toho, že se v Evropě zvažoval systém sociálních kreditů v čínském stylu před implementací Covidovy větve čtvrté průmyslové revoluce?

ABC Finance nám dále říká, jaké plány byly v té době zvažovány:

Tento systém sleduje mnohem více než jen vaši finanční zdatnost. Zahrnuje vládní a finanční instituce, které hodnotí vaše každodenní chování – jak online, tak prostřednictvím CCTV monitorování – a bylo nazváno „sociální kreditní skóre“.

V podstatě vše od způsobu, jakým utrácíte peníze a chováte se na sociálních sítích, až po lidi, se kterými se stýkáte, by ovlivnilo vaše skóre a to, zda budete odměněni nebo potrestáni.

ABC Finance tedy provedla průzkum, aby posoudila, zda je Spojené království na to připraveno, nikoli proto, aby posoudilo, zda s tím veřejnost souhlasí nebo ne, ale na základě toho, že se jedná o hotovou věc .

Není uvedeno, kolik lidí se zúčastnilo, jak průzkum probíhal, zda respondenti pokrývali průřez společností nebo kde respondenti žili. Bez těchto základních informací nelze říci, zda se zúčastnilo 5 nebo 500 lidí, zda všichni pracovali pro ABC Finance nebo zda dříve žili, či stále žijí například v Číně. Mohli bychom dokonce spekulovat, že žádný průzkum nebyl proveden a že výsledky byly vymyšleny, aby propagovaly nějakou ideologii. S ohledem na to tvrdili:

  • 66 % respondentů uvedlo, že by změnilo své každodenní chování (jak na internetu, tak offline).
  • 75 % uvedlo, že by přestali kontaktovat, nebo o tom alespoň uvažovali, s někým, kdo by negativně ovlivnil jejich sociální skóre.
  • 78 % vnímalo myšlenku bodování podle své hodnoty jako dobrého občana se silnými negativními emocemi.

Grafika shrnutí výsledků průzkumu od ABC Finance používala již velmi známé obrázky značek.

Podle svého blogu ABC Finance položila sérii otázek, aby určila, jak by si respondenti vedli, kdyby vstoupil v platnost systém sociálních kreditů. S použitím čínské definice „špatného chování“ jako měřítka určili, že „nejméně čtvrtina lidí, které jsme zkoumali, by byla penalizována v rámci systému sociálních kreditů fungujícího na stejných principech jako systém aktivní v Číně a ten, který se navrhuje v Německu. .“

„Použijeme-li tato čísla jako základní ukazatel výkonnosti, průměrný počet obyvatel Spojeného království, kteří v současné době dělají rozhodnutí, která by je přivedla na špatné sociální kreditní skóre, by byl 40 %,“ napsal ABC Finance.

Tento průzkum a jejich článek se zdají být pokusem obměkčit své zákazníky – pošťuchnutím – přijmout systém sociálních kreditů jako „normální“. Než se rozhodneme ji podporovat, musíme si uvědomit etiku podnikání. Podniky jako ABC Finance, které propagují sociální kreditní skóre a následné odstranění našich svobod, by neměly těžit z našich těžce vydělaných peněz.

Zdroj:https://expose-news.com/2022/10/26/how-businesses-soften-up-the-british-public/

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] trhy sociálních investic, dluhopisy sociálních investic a sociální investiční banky… Jsem hrdý na to, že Británie je od počátku v čele. Vytvořili jsme první dluhopisy se […]

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *