EU se chystá vyhubit včely, aby porazila Rusko i Putina! Albert Einstein: Když vyhynou včely, do čtyř let vymřeme!
Albert Einstein: Když vyhynou včely, do čtyř let vymřeme!
V roce 2022 varovalo Ministerstvo zemědělství USA Washington, že průměrný úhyn včel v jednom úlu už představuje 42% jeho populace! Situace je tak extrémně kritická. Už při průměrném úhynu 18.5% všech včel v úlu dochází k jeho nevratnému vymírání! V USA i Evropě se proto začalo intenzivně pátrat, co je příčinou tohoto náhlého prudkého vymírání včel. A už první renomovaný vědecký výzkum všechny překvapil: Za masové vymírání včel může politika Green Deal, a snaha oslabit Rusko a porazit Putina! V dnešní analýze si proto tento neuvěřitelný kiks bruselských Eurokratů, který nám hrozí úplným vyhlazením, podrobně rozebereme. Včetně toho, kdo v Česku na vyhlazování včel za státní dotace bohatne!
Einsteinův výrok, když vymřou včely, do čtyř let vymřeme, se stal v minulých letech terčem zběsilých útoků všech strážců svaté pravdy, že oteplování planety způsobí vyhynutí lidstva. A ti za tučné dotace vynaložili obrovské úsilí, jen aby dokázali, že Einstein výrok nikdy neřekl! Ve stejné době, kdy Brusel i Washington rozdávaly těmto strážcům pravdy dotace, aby dokázali, že Einstein výrok nikdy neřekl, sami intenzivně vědecky zkoumaly, co se stane s lidstvem, až svou politikou vyhubí všechny včely. Podle výsledku, který byrokraty určitě potěšil, lidstvo nevyhyne, jen ze 115 plodin, které lidé konzumují, jich 87 bez včel a hmyzu vymře! Bez včel by nebyla třeba ani jablka, ani cibule! Ponechme zatím stranou, komu na Západě se hodí, že vyhubíme včely, a tak nebudou ani jablka, ani cibule, a podívejme se nejdříve na otázku, co hubí včely a hmyz, protože odpověď na ni je jednodušší, a ukáže nám, kdo na hubení včel bohatne!!!
Světová kapacita na hmyz, bavorský profesor Josef Reichholf a další vědci dokázali nedávno neuvěřitelné, že za masovým vymíráním včel a hmyzu stojí dotační politika Bruselu známá jako Green Deal!
Profesor Reichholf nejprve zjistil na základě letitého vědeckého výzkumu, který prováděl od roku 1981, že v bavorské metropoli, v obrovském Mnichově, už v posledních letech celkový počet hmyzu a množství jeho druhů převyšuje jeho výskyt v zemědělské krajině jihovýchodního Bavorska 2krát!! Reichholf si tedy uvědomil, že vymírání hmyzu nesouvisí s telekomunikačními sítěmi a vysílači 5G, jak se spekulovalo, protože intenzita vlnění je vyšší ve městě, a ne na vesnici. A začal zkoumat, co způsobuje masové vymírání hmyzu a včel v idylické zemědělské krajině bavorského venkova. A došel k těmto překvapivým závěrům:
- Za masovým vymíráním hmyzu stojí politika EU zaměřená na dotování masové výstavby tzv. Bioplynových stanic, které podle plánů EU z roku 2022 mají zabezpečit náhradu za ruský plyn, oslabit Rusko a přispět k porážce Putina! (Dokument EU z roku 2010 ještě neuvádí jako cíl oslabit Rusko, nicméně hovoří o potřebě prudké výstavby Bioplynových stanic z důvodů záchrany planety před oteplováním!)
- Bioplynové stanice, které z kukuřice a z dalších zemědělských plodin vyrábějí velmi drahou bio-elektřinu, produkuji jako odpad neuvěřitelné množství tzv. fermentované kejdy, a ta obsahuje o 66% více dusíku, než přírodní kejda produkovaná prasaty a skotem. V Německu, kde bylo za 5 miliard EUR dotací podle nařízení Bruselu postaveno 9000 bioplynových stanic, tak došlo k přehnojení polí dusíkem, protože je třeba každoročně na německá pole rozprášit 70 milionů tun této fermentované odpadní kejdy z bioplynových stanic, protože neexistuje žádná jiná cesta, jak se této odpadní fermentované kejdy zbavit.
- Rostliny takto přehnojené dusíkem z fermentované kejdy způsobují masové vymírání všech druhů hmyzu. Bylo už vědecky zjištěno, že housenky odmítají konzumovat rostliny, které obsahují přemíru dusíku, a tak se z nich nikdy nevylíhnou žádní motýli. V další vědecké studii byla dokázána přímá úměra mezi růstem hmyzí populace a nízkou úrovní dusíku v rostlinách. Přehnojení dusíkem opět znamenalo vymírání hmyzu hladem, protože dusíkem přehnojenou rostlinu odmítá všechen hmyz konzumovat.
- Naopak bylo renomovanou vědeckou studií výskytu hmyzu v přírodních rezervacích Německa, kde se nijak nehnojí, prokázáno, že dosavadní rostoucí teploty mají tendenci působit proti snižování populace hmyzu! V ostatních oblastech zemědělské krajiny, kde se fermentovanou kejdou hnojí byl zjištěn až 75% pokles hmyzí populace. Hmyz je přitom krom opilování rostlin základní potravinou celé řady vyšších živočichů, ptáků, savců i ryb. Masivní 3/4 úbytek hmyzu v důsledku bioplynové politiky Bruselu tak představuje největší likvidaci evropské přírody v tomto století!
Proč myslíte, že Brusel nyní požaduje vybití krav a prasat!? Protože produkují přírodní kejdu, která obsahuje dusík. A protože produkují metan! Jenže v obojí produkují tato zvířata v mnohem menší míře, než podle nařízení Bruselu nastavěné Bioplynové stanice! Vyvražďování domácích zvířat tak má zakrýt následky šílené bruselské politiky, která vede k likvidaci hmyzu, zvířat a nadměrnému vypouštění metanu do ovzduší. Podle německého výzkumu 5% všeho metanu, který vzniká při výrobě elektřiny v bioplynových stanicích unikne do ovzduší!
I v Česku se za bruselské dotace vydřené z kapes českých zaměstnanců postavilo neuvěřitelné množství bioplynových stanic! Jejich mapa Vás ohromí! Tyto české “bioplynky” vydělávají jejich vlastníkům desítky milionů ročně! Většina z nich stejně jako v Německu potřebuje pro výrobu dotované elektřiny neustálý přísun obrovských objemů kukuřice, která se pěstuje za jediným účelem, aby se stala potravou pro “bioplynky”!
Od roku 2014 se za bruselské dotace postavily v ČR stovky bioplynových stanic, které podle německých vědeckých studií masivně vyvražďují hmyz, a které přežívají jen díky tzv. dotačnímu zelenému bonusu, který tvoří až 80% jejich příjmů, a který se vyplácí všem “bioplynkám”, které jejich majitelé stihnou postavit do konce letošního roku! Fialova vláda ve vládním prohlášení slíbila, že tyto dotace omezí. Příjemci dotací ale začali vládě vyhrožovat soudy, protože vláda podle nich nemůže retroaktivně změnit zákon, kterým “bioplynkám” v minulosti dotace přiznala! Zdá se, že se tak v ČR opakuje příběh solárních dotací, které také nikdo nemohl zrušit, protože byly uzákoněny! Že v případě bioplynových stanic dojde k masivnímu vyhynutí včel, zvířat, a nakonec i lidí, evidentně nikoho v Bruselu, ani jinde nezajímá! Majitelé bioplynových stanic dokonce vyhrožují Fialově vládě, že když jim přestane vyplácet zelený bonus, tak své stanice zavřou, protože jejich provoz se jim nevyplatí ani při současných horentních cenách elektřiny. A vláda tak nesplní Bruselské nařízení vyrábět 40% elektřiny v Česku z obnovitelných zdrojů, a nahradit spotřebu ruského plynu, bioplynem, aby bylo Rusko poraženo!
Díky Eurokratům tak Evropa dnes zažívá reprízu slavné čínské komedie Mao a Vrabci! V roce 1958 prohlásil Mao vrabce za symbol imperialismu a nařídil je v Číně vyhubit. Kobylky, které byly hlavní potravou vrabců, se ale přemnožily, a začaly Číňanům pustošit úrodu. Mao nezaváhal a nařídil vyhubit imperialistické kobylky. Číňané se vyzbrojili rozprašovači insekticidů a vrhli se na kobylky. Ty, které přežily se ukryly v posledních čínských lesích a zfanatizovaní Číňané se chopili seker, aby imperialistické lesy vykácely a kobylky vyhubily. Mao, když viděl to běsnění zfanatizovaných davů, se lekl, že bude prohlášen za dalšího imperialistu, a proto rychle prohlásil vrabce za čínské národní hrdiny, a požádal Chruščova o internacionální výpomoc ruských vrabců. Chruščov proto nechal pochytat 250 tisíc ruských vrabců a poslal je zachránit Čínu před kobylkami. Nám nyní nezbývá, než doufat, že Putin má dostatek ruských včel, aby nám je poslal na pomoc, až ty naše Bruselská komise a její maoističtí přisluhovači vyvraždí, aby výrobou Bioplynu oslabili Rusko! V Číně umřelo hlady v době boje s kobylkami a vrabci 45 milionů lidí. Po přepočtení na současný počet obyvatel EU, by tak v Evropě mělo při repríze komedie dojít k úmrtí 36 milionů Evropanů!
Jak vidíte v Bruselu sídlí samí šílenci. Ostatně právě proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív, než nás svou politikou samo zničí!
Je pátek 21. červenec 04.33 a já Vám přeji Vám krásné léto! Pokud by nás někdo chtěl finančně podpořit, budeme velmi rádi a naše analýzy budou moci pokračovat i v dnešní těžké době. Mail na mne kpv0249@gmail.com. Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj.
Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.
Proč jsou včely tak důležité? A co je ohrožuje?
Jsou pravděpodobně tím nejdůležitějším pomocníkem na našich zahradách, přesto je vídáme stále méně. Řeč je o včelách. Zhruba jedna třetina produkce našich potravin je závislá na jejich opylování. Přesto jsou včely v ohrožení. Jen v Evropě vymřelo za poslední roky 53 % včelstev.
Nadešel nejvyšší čas pilným včelám pomoci!
Proč jsou včely tak důležité?
Včely nám toho dávají mnohem víc než jen med. Jsou číslem jedna mezi opylovači a jen díky nim si můžeme vybírat z tak velkého množství nejen ovoce a zeleniny, ale i ořechů a olejů. Ze 100 druhů rostlin, které tvoří přes 90 % světové produkce potravin, jich včely opylují více než 70. To zvyšuje jednak úrodu (například opylovaná třešeň má o 77 % více plodů), jednak kvalitu ovoce (méně deformací = vyšší cena na trhu).
Existují dokonce užitkové plodiny, které jsou na opylování včelami zcela odkázané, například kakao nebo vanilka. Bez věhlasné „včelí píle“ hrozí lidstvu vážná potravinová krize.
Z jakých důvodů včely vymírají?
Už skoro 20 let včelaři a ochránci přírody pozorují celosvětový úbytek počtu včelstev. Vědci si s důvody tohoto trendu nejdříve nevěděli rady. Poté však přišli na to, že včelám život stěžují tyto 3 faktory:
1. Ubývající životní prostor a klesající nabídka potravy
Velké zemědělské lány monokultur nenechávají prostor pro menší pole s rozmanitou nabídkou včelí pastvy.
Důsledek: úbytek živočišných druhů a jednostranná potrava pro přežívající zvířata. Včely a jejich larvy jsou oslabené a náchylné k nemocem a parazitům.
2. Klimatické změny, znečištění ovzduší a škůdci
Důsledky špatné kvality ovzduší a rostoucí průměrné teploty lze vidět zejména u malých živočichů. Včely jsou ukázkovým příkladem. Situaci dále zhoršují zavlečení škůdci, kteří v našich zeměpisných šířkách nemají přirozené nepřátele. Kleštík včelí (jinak též Varroa destructor) pochází z Asie a naše včely jsou vůči němu bezbranné.
3. Nesprávné používání přípravků na ochranu rostlin
Moderní přístup k ochraně rostlin umožňuje obhospodařovat zahradu způsobem, který je pro včely šetrný. Správné využívání všech biologických, biotechnických, šlechtitelských, pěstebních a technických opatření, může pomoci optimalizovat a snižovat množství používaných chemických pesticidů.
Jak mohu včelám pomoci?
Zařiďte si zahradu a balkón tak, aby v nich byly včely spokojené. Nabídněte jim bohatý výběr rostlin, které mají různou dobu květu, například kombinace krokusů, pivoněk a pampelišek, maliníku, zvonků a komonice, ale i břečťanu, tymiánu a čemeřice černé vystačí svojí rozmanitostí včelám na celý rok. V našem dalším článku se dozvíte více: Proměňte svoji zahradu v ráj pro včelky.
Ale pozor, včely neumí rozeznat červenou barvu. Vybírejte proto spíše rostliny, jejichž květy mají bílou, žlutou, fialovou, purpurovou nebo modrou barvu.
Vyhněte se také používání přípravků na ochranu rostlin nebo používejte jen ty alternativy, které jsou pro včely neškodné. Místním včelám můžete pomoci i tak, že si budete kupovat med od včelařů ve vašem okolí.
Jak postavit domek pro hmyz?
Mnoho majitelů zahrad a balkónů chce přispět k ochraně divokých včel, a tak staví domky pro samotářsky žijící druhy. Často ale vyberou nevhodný materiál nebo udělají chybu při konstrukci. Hmyz se pak dovnitř ani nedostane nebo mu špatně postavený domek může dokonce i ublížit.
Nesprávně vyvrtané díry ve dřevě udělaly praskliny, kterými se dovnitř mohou dostat houby a ohrozit tak hnízdící včely.
- Nepoužívejte žádné průhledné umělohmotné nebo skleněné trubičky! Často se ke stavbě domku používají, protože je možné včely uvnitř pozorovat. Jenže přes takový materiál nemůže unikat vodní pára. To může vést k napadení houbou a úhynu včelích larev.
- Další oblíbenou metodou k vytvoření domku pro včely je provrtání dřevěného kmene. Měli byste dávat pozor na to, aby bylo dřevo opravdu suché. Mezi jednotlivými otvory nechte dostatečný odstup (alespoň 2 cm) a vyvrtejte je tak, aby byl jejich průměr mezi 3–8 mm. Aby dřevo nepopraskalo, vrtejte otvory v podélném směru, ne ze strany. Dřevo neprovrtávejte skrz na skrz a snažte se, aby stěny otvorů byly co nejhladší, protože včely by si mohly o odstávající dřevní vlákna poškodit křídla. Dřevitou moučku z děr jednoduše vyklepejte. Takto vyrobený domek dobře upevněte na vyvýšené slunné místo, které bude chráněné před větrem a deštěm.
- K vytvoření domků a hotelů pro hmyz se často používají i cihly. Záleží ale na jejich správně zvoleném druhu. Do perforovaných a dutých cihel se včely nenastěhují. Naopak s vděčností přijmou cihlové tašky. Pórobetonové tvárnice („Ytong“) vstřebávají vodu, a proto se jako materiál k výrobě domků pro hmyz nehodí.
- Některé druhy včel samotářek hnízdí v přírodních strmých srázech. Ochránci přírody pro ně staví hliněné stěny s vytlačenými otvory, jejichž konstrukci tvoří vrbové větve. Často však použijí hlínu, která je po zaschnutí až příliš tvrdá. Včelí druhy, které v těchto stěnách hnízdí, si totiž otvory vyhrabávají samy. To však nemohou, když je povrch příliš tvrdý. Použijte proto raději jílovitou hlínu, která je dostatečně měkká a do které se včely mohou zahrabat.
- https://www.bauhaus.cz/blog/proc-jsou-vcely-tak-dulezite-a-co-je-ohrozuje
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!