Dr. Peter Breggin: Biden postoupil americkou suverenitu Číně. DIKTATURA WHO bude schválena tento měsíc. Víte o tom?

WHO se připravuje na hlasování o pozměňovacích návrzích, aby se z ní stal hlavní „diktátor zdraví“
Art MooreAutor : 
Art Moore
Publikováno 17. května 2022 ve 20:58

Zdroj

Slavný reformátor v oblasti psychiatrie, který upozorňuje na „tajný“ krok Bidenovy administrativy, který dává hlavní jednostranné pravomoci Světové zdravotnické organizace vyhlašovat stav nouze ve zdravotnictví ve Spojených státech, tvrdí, že USA ve skutečnosti přenechávají svou suverenitu vládě komunistické strany v Pekingu. .

V hloubkovém 70minutovém videorozhovoru s WND (vložený níže) doktor Peter Breggin diskutuje o překvapivých důsledcích pro budoucnost amerického experimentu v dodatcích k Mezinárodním zdravotnickým předpisům Bidenovy administrativy. O navrhovaných předpisech se bude hlasovat na nadcházejícím výročním zasedání řídícího legislativního orgánu WHO, Světového zdravotnického shromáždění, které se bude konat 22. až 28. května v Ženevě ve Švýcarsku.

Současný generální ředitel WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus, vysvětlil Breggin, již předvedl, jak by to vypadalo, kdyby dostal více pravomocí, když spolupracoval s Pekingem při zakrývání původu pandemie COVID-19 a souhlasil s režimem během raných fázích, že virus nebyl nebezpečný.

„USA jsou jedinou mocností, která stojí v cestě globalismu,“ řekl Breggin.

Mnoho Američanů, řekl, se drží židovsko-křesťanské tradice, která věří, že „Bůh nemá v úmyslu, aby nás řídili komunističtí Číňané nebo Bill Gates nebo kterýkoli z těchto západních nebo východních predátorů.“

Absolvent lékařské fakulty Harvardu a Case Western Reserve Medical School, Breggin, 86, je známý jako „svědomí psychiatrie“ pro mnoho reforem, které do oboru přinesl, včetně zastavení používání lobotomií a elektrokonvulzivní terapie spolu se škodlivými drogovými terapiemi. Jeho nejnovější knihou je „COVID-19 and the Global Predators: We are the Prey“, která rozbaluje síť organizací a lidí profitujících z pandemie.

Breggin řekl, že reakce Kongresu na nedávné odhalení dodatků WHO Bidenovy administrativy je pomalá. Ale on a jeho tým začínají oslovovat přímo a poznamenal, že dříve v úterý telefonoval se zaměstnanci Kongresu.

„Vypadá to, že by to mohla být ohnivá bouře,“ řekl.Je Joe Biden vinen zradou?Ano Ne  Vyplněním tohoto průzkumu máte nárok na bezplatné aktualizace novinek WND. Můžete se kdykoli odhlásit. Souhlasíte také s našimi Zásadami ochrany osobních údajů a Podmínkami použití .

Breggin je také v rozhovorech s generálními státními zástupci.

„Doufám, že generální prokurátori uvidí ohrožení práv jejich vlastních států,“ řekl, „protože Biden neuvidí ohrožení něčích práv.“

Vyzývá dotčené občany, aby si zjistili více na jeho webu a kontaktovali jejich zástupce, přičemž zdůrazňuje, že telefonáty bývají nejúčinnějším prostředkem komunikace.

Reklama – příběh pokračuje nížeDo This Immediately If You Have Moles Or Skin TagsCarson’s Over-The-Counter Adderall Alternative Takes Market By Storm

Varoval, že dlouhodobým cílem WHO je vytvořit smlouvy mezi národy, které by byly závazné podle mezinárodního práva. Tato vyhlídka, jak potvrdil, podtrhuje důležitost volby členů Kongresu letos na podzim, kteří rozumí cílům WHO a důsledkům pro americkou suverenitu.

Kromě mnoha dalších souvisejících témat diskutuje Breggin s WND o současném významu organizace, kterou Bill Gates založil s Klausem Schwabem za účelem řízení globálních očkovacích kampaní.

„To bylo jen zahřátí,“
řekl Breggin, že jeho zkušenost reformátora v psychiatrii – práce s establishmentem a čelící spalující kritice ze strany vědecké komunity a farmaceutických společností – ho na tento okamžik připravila.

Vzpomínal na svou manželku Ginger, která s ním spolupracovala na jeho reformní práci po celá desetiletí, a řekl, jak se pandemie vyvíjela: „Víš, zlato, myslel jsem, že mě sem dal Bůh, abych ti pomohl být svědomím psychiatrie. byla jen rozcvička. Chce, abychom se připojili k boji za svobodu za Ameriku.“

Reklama – příběh pokračuje níže

Pak přišla podpora od „těchto úžasných dokumentů“, jako je přední kritik pandemické reakce Dr. Peter McCullough, řekl Breggin, „a měli jsme úplně nový svět.“

„Byla to pro nás taková zkušenost,“ přemítal. „V našem věku jsme přešli od strachu a hrůzy a dalších různých emocí k poděkování Bohu… za druhý život.

„Potkali jsme neuvěřitelné lidi po celém světě,“ řekl.

Většina z nich jsou „konzervativní křesťané,“ řekl Breggin s tím, že pochází z „progresivního židovského“ prostředí.

Breggin řekl, že „obnovení Ameriky“ je „jedinou nadějí pro Zemi“.

Podívejte se na rozhovor WND s Dr. Peterem Bregginem:

Již 25 let vám WND směle přináší novinky, na kterých opravdu záleží. Pokud oceňujete naše křesťanské novináře a jejich jedinečně pravdivé zpravodajství a analýzy, pomozte nám a staňte se WND Insider!

Reklama – příběh pokračuje níže

Pokud máte rádi WND, dostávejte novinky, na kterých vám nejvíce záleží, přímo do vaší schránky – ZDARMA!

POZNÁMKA REDAKCE: Minulý rok byli američtí lékaři, zdravotní sestry a záchranáři oslavováni jako hrdinové v první linii bojující s děsivou novou pandemií. Dnes, pod vedením Joea Bidena, jsou desítky tisíc těchto stejných hrdinů odsuzovány jako rebelové, konspirační teoretici, extrémisté a potenciální teroristé. Spolu s obrovským počtem policistů, hasičů, agentů pohraniční hlídky, Navy SEAL, pilotů, dispečerů letového provozu a bezpočtu dalších skutečně nezbytných Američanů jsou všichni považováni za tak nebezpečné, že by si zasloužili ukončení, jejich profesní a osobní životy se obrátily vzhůru nohama. kvůli jejich rozhodnutí nebýt injekčně otráveni experimentálními vakcínami COVID. Bidenův tyranský mandát hrozí ochromit americkou společnost – od vymáhání práva přes letecké společnosti až po komerční dodavatelské řetězce až po nemocnice. Už se to děje. Ale dobrá zpráva je, že obrovské množství „„VELKÉ AMERICKÉ POVSTÁNÍ: ,Nevyhovíme!“ Uchopení moci COVID-19 zažehne novou odvážnou éru národního vzdoru.“

Obsah vytvořený WND News Center je k dispozici pro opětovné zveřejnění zdarma kterémukoli oprávněnému vydavateli zpráv, který může poskytnout široké publikum. Chcete-li získat licencování našeho původního obsahu, kontaktujte prosím licensing@wndnewscenter.org .

ZDROJ

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *