Samozřejmě, že pošleme slovenské vojáky do války, samozřejmě! Slovenský premiér v demisi Eduard Heger jako první premiér v Evropě prohlásil, že pošle slovenské vojáky do války kvůli Ukrajině, pokud o tom rozhodne aliance!

Samozřejmě, že pošleme slovenské vojáky do války, samozřejmě! Slovenský premiér v demisi Eduard Heger jako první premiér v Evropě prohlásil, že pošle slovenské vojáky do války kvůli Ukrajině, pokud o tom rozhodne aliance! Slovensko prý o tom nerozhoduje, uklouzlo Hegerovi z úst, ale rychle to na evropském výboru Národní rady zamluvil, aby si toho nikdo nevšiml! Europoslanec Milan Uhrík se přitom premiéra jenom ptal, kde jsou limity slovenské vlády a jestli kromě zbraní bude Hegerova vláda na Ukrajinu posílat i vojáky!

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

12.2.2023

Ve středu 8. února 2023 proběhlo v Národní radě SR v poslaneckém evropském výboru jednání členů výboru, premiéra v demisi Eduarda Hegera a pozvaných hostů, které se týkalo i dodávek zbraní a především stíhaček MiG-29 z výzbroje slovenské armády na Ukrajinu. Mezi pozvanými hosty k jednání byl i europoslanec Milan Uhrík za hnutí Republika , který položil Eduardu Hegerovi otázku [1], kde jsou vlastně limity pomoci Ukrajině.

Kde je ta hranice, kdy už slovenská vláda nebude moci Ukrajině vyhovět, protože by to ohrozilo slovenskou bezpečnost? Milan Uhrík se Hegera ptal, jestli to skončí posíláním tanků a stíhaček na Ukrajinu, anebo jestli to bude pokračovat i vysláním slovenských vojáků na Ukrajinu do války, když Kyjev zjistí, že má málo vojáků. Kde je ta limita, ptal se europoslanec premiéra, a ten mu nakonec odpověděl způsobem, že Hegerova odpověď doslova šokovala slovenské domácnosti.

Eduard Heger totiž Milanu Uhríkovi odpověděl, že samozřejmě! Samozřejmě, že Hegerova vláda pošle slovenské vojáky do války, myšleno kvůli Ukrajině, protože o tom prý na Slovensku nerozhodují. Hegerovi tento výrok omylem vyklouzl z úst a vzápětí si uvědomil, co udělal, takže se opravil a začal mluvit o zodpovědnosti a o závazcích Slovenska vůči NATO a závazcích vyplývajících z mezinárodních smluv. Jinými slovy, pokud o tom rozhodne aliance, že NATO zasáhne do bojů na Ukrajině, Slovensko vyšle vojáky do války. Ale nejen NATO. Žádost z Kyjeva může být bilaterální, tedy žádost o vojáky slovenské armády adresovaná slovenské vládě, nikoliv NATO.

Na ruské televizi se Hegerův výrok dává do souvislosti s posledními výroky polských politiků, kteří se netají svým odhodláním poslat svoji armádu na Ukrajinu, čímž by Polsko zatáhlo do války s Ruskem celé NATO. A pokud by Polsko přišlo do konfliktu s Ruskem, potom se dá očekávat, že Rusové by provedli údery i na polské vojenské základny, pokud by na ukrajinském bojišti začali třeba polské stíhačky útočit proti ruským pozicím.

My tady nerozhodujeme… o vyslání našich vojáků totiž rozhodují závazky vyplývající z mezinárodních smluv

Daleko větším zděšením je ale Hegerovo uřeknutí se, že o tom se na Slovensku nerozhoduje. To sice není tajemství, ale v této souvislosti ten výrok působí jako odhalení stavu a skutečnosti, kdo bude rozhodovat o vyslání slovenských vojáků na Ukrajinu. Nebude to slovenská vláda, bude to NATO a Brusel. Heger se vyhnul místopisnému určení války, řekl pouze, že samozřejmě, že pošle slovenské vojáky do války, pokud půjde o plnění aliančního závazku a plnění mezinárodních smluv.

Jenže pozor, Heger mluvil neurčitě o NATO, ale také o mezinárodních smlouvách a o závazcích z těchto smluv vyplývajících. A Slovensko má podepsané mezinárodní smlouvy s USA o amerických základních na Slovensku, a stejně tak má mezinárodní smlouvy s Ukrajinou. Nikde není garantováno, že slovenská vláda nepošle v rámci těchto závazků na Ukrajinu vojáky, a to i bez účasti NATO, protože to zkrátka vyplyne z jiných smluv, než je Washingtonská smlouva o NATO.

Europoslanec Milan Uhrík (hnutí Republika)

Heger si dával v odpovědi Uhríkovi velký pozor, aby neřekl nic o Ukrajině, ale pouze jen obecně o tom, že Slovensko vyšle vojáky do války, pokud to bude vyplývat z plnění mezinárodních smluv a závazků. Ruská média jsou přesvědčena, že odklad předčasných voleb na Slovensku až na září tohoto roku má souvislost se “závazky” Hegerovy vlády vůči NATO a Ukrajině v případě vyslání vojska NATO na Ukrajinu. Američané mají obavy, že po volbách dojde na Slovensku k obratu politiky a k neochotě posílat dál na Ukrajinu zbraně, takže Američané potřebují, aby Hegerova vláda na Slovensku v demisi vydržela, za pomoci pro-americké prezidentky, u moci co nejdéle.

Historie se opakuje a Slovensku hrozí, že jeho vojáci opět potáhnou do války společně s Euro-Wehrmachtem na Rusko

Vláda v demisi již nemá žádné mantinely a může dovést Slovensko do války s Ruskou federací velmi efektivně a rychle, protože na Ukrajině je zoufalá situace a odvodové komise už chytají Ukrajince dokonce i na sjezdovkách v lyžařských resortech na západní Ukrajině [2]. Rusové zničili na frontě už 8 ukrajinských mobilizačních vln a tato 9. vlna už čerpá nové mobíky z ničeho.

Kyjev nutně potřebuje 500 000 až 1 milion nových vojáků, a ty prostě doma už nesežene. Ukrajina bez vojáků členských zemí NATO tento rok už nepřežije. Slovensko se v roce 1941 účastnilo tažení vojsk Wehrmachtu a dalších zemí Evropy do Sovětského svazu v rámci operace Barbarossa. Tehdy se jednalo o stejný narativ jako dnes, tedy snaha o rozbití a rozparcelování SSSR na menší části, tedy na systém “Rozděluj a panuj” ve smyslu tehdejšího plánu budování velké a mohutné Říše.

Leopard 2A4 dodaný slovenské armádě jako demonstrační stroj pro média a novináře

Po skončení války se měla jmenovat Germania a měla se rozprostírat od Britských ostrovů, přes celou Evropu, Skandinávii a severní Afriku, až po Kavkaz a po Ural. Tento ambiciózní plán má dnes zmenšenou podobu s názvem Evropská unie, která je řízena vnuky, pravnuky a vnučkami a pravnučkami vysokých esesáků a důstojníků Wehrmachtu, kteří se dnes etablují jako neomarxističtí liberálové, ale co je úsměvně, že se chovají pořád postaru, jako jejich prarodiče.

Tedy jako fašisté s diktátorskými manýry nad celou Evropou. A celých 78 let po II. sv. válce, tito vnuci esesáků znovu posílají tanky a zbraně na Ukrajinu, do války proti Rusovi, jako jejich dědečkové. A vazalské země Říše, dnes Evropské unie, znovu slibují věrnost a slib plnění závazků svých vojsk v případě, že Říše povolá vojáky těchto zemí do společného tažení proti zemí Sovětů, dnes proti Rusku.

Polská armáda čeká na vhodný okamžik pro vtrhnutí na západ Ukrajiny pod záminkou obrany Ukrajinců s polským etnickým původem před Ruskou armádou

Je třeba se chystat na všechno, protože politici válku chtějí a o válce již je podle všeho rozhodnuto, jen se hledají záminky a vyčkává se na příhodný krok. Povolání vojsk NATO na pomoc Ukrajině bude překročením rubikonu a politici to vědí a obávají se toho. Lidem budou z rukou vytrženy nákupní vozíky a do ruky dostanou povolávací rozkazy a hned potom zbraně bez nábojů, protože náboje dostanou z bezpečnostních důvodů až na Ukrajině na frontové linii v zákopech. Stejně tak to probíhá při odvodech na Ukrajině. A proč to všechno? Polská armáda tento rok s vysokou pravděpodobností vstoupí na Ukrajinu a zatáhne tím NATO do války s Ruskem.

Andrzej Duda a jeho záminka pro bratrskou pomoc

Ruští pozorovatelé v ruských médiích toto považují už prakticky za jistotu, protože na polských hranicích s Ukrajinou se shromažďují polské útvary již od prosince a čekají na to, až ukrajinská armáda bude na Donbasu rozdrcena, aby se polská armáda nesetkala s odporem při obsazování západu Ukrajiny. V této věci potřebuje paradoxně polská armáda spolupráci Ruské armády.

Rozborka Ukrajiny je v plném proudu a šílený Andrzej Duda společně s premiérem Mateuszem Morawieckim v posledních dnech vypouští neuvěřitelné výroky, jako třeba ten, že Polsko vzniklo kvůli tomu, aby se stalo hrází proti rozpínavému Rusku, a že Polsko je předurčeno k této úloze. Tyto patetické výroky deluzorních polských politiků pouze ukazují, že se doslova zbláznili a chtějí si na Ukrajině realizovat sen o vzniku Velkopolska, prostě je to snaha o oprášení představ generále Pilsudského neblahé paměti.

Ruská média: Země NATO nakonec pošlou Ukrajině i své vojáky, je to jen otázka krátkého času

Ovšem ještě nikdo z evropských politiků dosud neřekl narovinu a nahlas to, co řekl Eduard Heger. Ujistit europoslance slovy o tom, že samozřejmě, naše vojáky do války pošleme, to si dosud nikdo z politiků v EU netroufl, ani Petro Fialenko, kterého to teď bude mrzet, že nebyl první. Milan Uhrík se ptal zcela jasně, jestli je slovenská vláda ochotna poslat na Ukrajinu i slovenské vojáky do války, a premiér Heger na to odpověděl, že samozřejmě ano. Je úplně jedno, že Ukrajina není členskou zemí NATO, protože má podepsané s evropskými zeměmi jiné mezinárodní smlouvy, bilaterální dohody, které mají stejnou závaznost jako závazky NATO.

Ukrajinský MiG-29

Tento názor zazněl v jednom z posledních pořadů Vladimira Solovjeva na ruské televizi. A na to se zapomíná. Nejde jen o NATO a jeho článek 5 kolektivní smlouvy. Jde totiž i o bilaterální smlouvy mezi Ukrajinou a jednotlivými zeměmi NATO. Dodnes nevíme, jaké tajné smlouvy byly podepsány mezi Kyjevem a zeměmi EU v poslední době. Je jasné, proč Fialova vláda usiluje o změnu ústavy, aby mohla bez souhlasu parlamentu až na 60 dnů vysílat české vojáky do ciziny.

Jenže, pokud takové mezinárodní smlouvy o poskytnutí pomoci existují, potom je nutné změnit i ústavu, potichu, aby se gumové hlavy voličů nevylekaly. Takže Slováci už vědí, že půjdou na frontu na Ukrajině, pokud o tom rozhodne NATO nebo Kyjev, protože na Slovensku se o tom nerozhoduje. Dobré vědět a podle toho se zařídit, a to zavčas a dopředu! Pro Slováky je Hegerův výrok první signální, prvním varováním, že už tohle není už žádná sranda.

-VK-

Šéfredaktor AE News

ZDROJ:https://aeronet.news/video-samozrejme-ze-posleme-slovenske-vojaky-do-valky-samozrejme-slovensky-premier-v-demisi-eduard-heger-jako-prvni-premier-v-evrope-prohlasil-ze-posle-slovenske-vojaky-do-valky-kvuli-ukrajine/

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolný příspěvek, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování ! Volného blogu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte ZDE:  https://volnyblog.news/podporit-provoz-volny-blog-cz/
cenzura, kontrola

Konec soukromí? Evropská komise chce kontrolovat konverzace na sítích, chce lidem číst i šifrované zprávy

Konec soukromí? Evropská komise chce kontrolovat konverzace na sítích, chce lidem číst i šifrované zprávy

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

12.2.2023

Nástroj na ochranu dětí na internetu před sexuálními predátory, nebo nepřiměřená kontrola soukromí? V názoru na nový návrh Evropské komise (EK), takzvaný chat control, se neshodnou ani politici. Komise by chtěla zamezit dětské pornografii a nevhodnému obsahu kontrolou soukromé internetové komunikace. S tím ale nesouhlasí Evropský parlament.

Nevhodné fotky dětí i pikantní návrhy, které by jim neměly přijít na oči. Proti tomu chce Evropská komise rázně zakročit. „Šíření obrázků a videí sexuálního zneužívání dětí, které se s rozvojem digitálního světa dramaticky zvýšilo, prohlubuje újmu obětí a pachatelům se zároveň otevřely nové možnosti,“ stojí v návrhu EK.

Komise počítá s tím, že by v rámci prevence kontrolovala zprávy poslané například prostřednictvím sociálních sítí. Návrh se ale nelíbí některým europoslancům. Ti ho označují za šmírování a zároveň poukazují na to, že konverzace by měly kontrolovat stroje, a může tak docházet k chybám.

„Například fotka dítěte u moře může být vyhodnocena jako závadný obsah. A v tom případě fotka, která měla být třeba určená pouze k očím babičky, tak skončí na stole úředníků,“ vysvětlil europoslanec Marcel Kolaja (Piráti).

V minulosti se řada obrázků a informací, které umělá inteligence označila za závadné, ukázala v pořádku. „Více než 80 procent policejních hlášení není oprávněných. Pokud jen obdržíte takovou zprávu, která se zdá být nevhodná, můžete být vyšetřován!“ uvedl poslanec Evropského parlamentu Patrick Breyer (Piráti/Německo).

Některé členské státy navrhují, aby se monitorovalo také vyhledávání na internetu. Podle europoslanců je potřeba se spíše než na kontrolu zpráv zaměřit na prevenci. „Plošný monitoring si myslím, že není vhodná cesta. Umím si představit nějaký zacílený na základě předchozího vyhodnocení rizik. Ale to nejdůležitější je, aby se rodiče dostatečně s dětmi bavili o nástrahách a rizicích internetu,“ má jasno europoslanec Ondřej Knotek (ANO).

Návrh nyní čeká diskuse na výborech Evropského parlamentu. Plénum by ho mohlo dostat ke schválení na podzim letošního roku.

 

 

Žádná zpráva nebude před úřady v bezpečí

Každá členská země si má předně stanovit orgán, který bude dohlížet na sociální sítě a technologické firmy, zda dostatečně monitorují a odstraňují problematický obsah. Tyto orgány mohou společnostem v případě porušení pravidel udělit pokutu až do výše šesti procent jejich celosvětových ročních příjmů. Práci úřadů bude koordinovat nově vzniklé Evropské centrum dětského sexuálního násilí.

Konkrétní detaily, jak po technické stránce má kontrola obsahu s dětským zneužívám probíhat, komise zatím nedefinovala. Monitoring a odstraňování bude každopádně u Googlu, Mety a spol. povinné, nikoliv dobrovolné jako doposud. Evropské centrum vytvoří katalog digitálních indikátorů dětského sexuálního násilí, s kterými tyto firmy budou muset obsah porovnávat.

Monitorovány navíc nemají být jen veřejné příspěvky na sítích, ale i soukromé zprávy na komunikačních aplikacích jako je WhatsApp, iMessage apod., a to včetně těch, které probíhají v rámci koncového šifrování. Pravidla jsou zatím popsána natolik vágně, že do nich podle všeho spadají i emaily – jednoduše veškerá osobní internetová komunikace.

Tuto kontrolu zpráv by mohly nařídit soudy na základě stanoviska výše zmíněných úřadů, které se budou nacházet v každé členské zemi.

Masové sledování à la Čína, tvrdí expert

Právě tento aspekt vyvolal značnou kritiku. „Bude to znamenat konec soukromí digitální korespondence,“ konstatoval například německý europoslanec Moritz Körner. Český pirátský europoslanec Marcel Kolaja rovněž upozornil, že půjde o šmírování všech soukromých emailů a chatů, i těch s koncovým šifrováním, a nazval to „nebezpečným nesmyslem“.

Zhrozen je i Matthew Green, profesor kryptografie z Univerzity Johnse Hopkinse. „Tento dokument je nejděsivější věc, kterou jsem kdy viděl. Popisuje nejvíce sofistikovanou formu masového sledování, která se kdy objevila mimo území Číny a SSSR. Nepřeháním,“ napsal na Twitteru.

Nová pravidla teprve musí schválit Evropský parlament a poté jednotlivé členské státy. Jelikož jsou očekávány námitky, není vyloučeno, že balíček se ještě změní. Komise si nicméně stojí za tím, že návrh je technologicky neutrální a vynechat z něj koncové šifrování by bylo pro děti nebezpečné.

ZDROJ: TNCZ https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/489384-konec-soukromi-evropska-komise-chce-kontrolovat-konverzace-na-sitich-kvuli-detem?fbclid=IwAR1nE_PT-dXtE5lejQcjOR3AqUzPCWkeY_G_4llGrhNon96ejSAbJ1ZkfYU#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context
Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolný příspěvek, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování ! Volného blogu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte ZDE:  https://volnyblog.news/podporit-provoz-volny-blog-cz/

Vyjednávači dokončili návrh česko-americké smlouvy o obranné spolupráci

Vyjednávači dokončili návrh česko-americké smlouvy o obranné spolupráci

Celý článek si můžete poslechnout v audio verzi ZDE:

12.2.2023

Praha – Vyjednávači o česko-americké dohodě o obranné spolupráci (DCA) dokončili na pracovní úrovni návrh smlouvy, která má usnadnit případný pobyt amerických vojáků v Česku. ČTK to řekl vrchní ředitel sekce obranné politiky a strategie ministerstva obrany Jan Jireš, který vedl český vyjednávací tým. Smlouvu nyní po dokončení českého překladu dostane ke schválení vláda a Parlament a k podpisu prezident.

Jireš zdůraznil, že smlouva má nastavit podmínky možné spolupráce s americkými ozbrojenými silami na území ČR, konkrétní pobyt amerických vojáků nebo případný vznik americké základny na českém území však neřeší. To by i nadále musely nejprve schválit vláda a Parlament, jednalo by se tak o separátní politické rozhodnutí.

„Tento týden jsme definitivně dořešili poslední nejasné věci, poslední detail se týkal ministerstva práce a sociálních věcí,“ řekl Jireš. Smlouva má podle něj přibližně 40 stran a pokrývá všechny relevantní tematické oblasti, které mohou souviset s možnou přítomností amerických vojáků v ČR nebo spoluprací amerických a českých ozbrojených sil na českém území.

Zdůraznil, že samotná smlouva sama o sobě nepovede například ke zřízení americké vojenské základny v ČR nebo k jiné přítomnosti amerických vojáků. „Pouze řeší to, že pokud se obě strany někdy v budoucnu domluví na působení amerických vojáků na území České republiky, tak v dohodě DCA bude přesně popsané, co to znamená a jaké bude jejich právní postavení,“ řekl.

Připravovaná smlouva se zabývá například ochranou životního prostředí, provozem motorových vozidel americkými vojáky a jejich rodinami nebo třeba postavením dodavatelů amerických ozbrojených sil.

Řeší i otázku jurisdikce nad americkými vojáky. Jireš poukázal na to, že tuto záležitost nastavuje už mnohonárodní smlouva NATO SOFA. K ní ČR přistoupila v souvislosti s přijetím do Severoatlantické aliance. Upravuje působení příslušníků ozbrojených sil v jiné spojenecké zemi, týká se tedy aliančních vojáků na českém území i českých vojáků ve spojeneckých zemích.

Stanovuje, že pokud tito vojáci v hostitelské zemi způsobí v souvislosti se svou službou trestný čin, jurisdikci nad nimi si ponechává vysílající země. Smlouva DCA jde nad její rámec. Pokud by americký voják v ČR spáchal trestný čin mimo výkon služby, Česko může Spojené státy požádat o jeho postavení před české soudy. USA takovému požadavku na základě DCA vyhoví.

Schvalovaná smlouva se zabývá také osvobozením amerických vojáků od daní a cel v ČR. Podle Jireše jde o standardní záležitost, kterou mají USA uzavřenu se všemi spojenci.

Na vládu by se návrh smlouvy mohl dostat přibližně na začátku března. Následně bude její text zveřejněn a dokument při vhodné příležitosti podepíšou zřejmě ministryně obrany Jana Černochová (ODS) a její americký protějšek Lloyd Austin. Následovat bude ratifikace v Parlamentu a podpis prezidenta.

Jireš věří, že schvalování smlouvy nebudou provázet zásadní spory jako před rokem na Slovensku. Nálady české společnosti jsou podle něj více proalianční a prozápadní. Zároveň je přesvědčen, že česká podoba smlouvy je dobře vyjednaná.

„Velice pečlivě jsme věnovali tři čtvrtě roku tomu, že jsme s Američany projednali každý detail, co přesně znamená a jakým způsobem jej budeme implementovat,“ zdůraznil. Ministerstvo také připravuje komunikační plán. Při argumentaci a odpovědích na otázky veřejnosti i poslanců nebo senátorů ho budou využívat zástupci vlády i obrany.

Smlouvu DCA nebo její ekvivalent má s USA aktuálně z 29 aliančních zemí uzavřeno 24 států. Kromě ČR o ní jedná i Dánsko, se svým vstupem do NATO ji připravují i Finsko a Švédsko.

Dočetli jste jeden z našich článků? Nezapomínejte, prosíme, na dobrovolný příspěvek, které je příspěvkem k další nezávislosti a na fungování ! Volného blogu a také investicí do jeho budoucnosti. Více o financování zdola se dozvíte ZDE:  https://volnyblog.news/podporit-provoz-volny-blog-cz/

3.9.2022 Praha Václavské náměstí – projev Lubomíra Volného

3.9.2022 Praha Václavské náměstí – projev Lubomíra Volného

Líbí se Vám tato videa a náš informační servis?
Chcete být i nadále informování o tom, co se u nás i ve větě děje? A to bez ohledu na „státní pravdu“ a Rakušanovou nově budovanou tajnou globalizační jednotku?
Podpořte tedy, prosím, práci naši redakce dobrovolnou platbou ve prospěch nezávislé a skutečně veřejnoprávní služby, která přináší rychlé, ověřitelné a poctivé zpravodajství

sms dotazy posílejte na telefon 721 839 329

nabídky spolupráce aj. na podpora.volnyblog@protonmail.com

Celý proslov Mgr Lubomíra Volného z dnešní demonstrace! Otázka,proč jej moderátor nenechal domluvit až do konce….🤔.

Národovecká politická scéna zklamala očekávání této republiky na parlamentní i mimoparlamentní úrovni.

Teď vstoupím na ještě tenčí led a prohlásím, že svůj díl viny máte i vy naši, spolubojovníci, sympatizanté a voliči.

Kdo chce ať se hněvá, kdo má sílu ať poslouchá.

Vašim úkolem není hledat v komukoliv z nás Spasitele, mesiáše, génia, který vyřeší mávnutím kouzelného proutku všechny naše problémy a slepě kohokoliv z nás následovat.

Vašim úkolem, ať už si to dnes přiznáte a nebo ne ,je nás přinutit, abychom se spolu dohodli.

Ne abychom to zkusili, ale abychom to udělali!!!

Dnes na tomto podiu vystoupí lidé reprezentující dohromady více procent voličské podpory, než je nutné k dosažení reálné parlamentní moci, dnes tady vystoupí lidé, které když vy přinutíte, ne poprosíte nebo požádáte , aby spolu spolupracovali, ale svým tlakem přinutíte, tak získají reálnou parlamentní moc a budou vám moci dokázat, kým skutečně jsou, kým se stanou.

Tu moc mate jedině vy, protože vy jste naši šéfové a my si to potřebujeme uvědomit.

Kdysi jsem říkal důvěřuj, ale prověřuj.

Ten vlak už také jel.

Dnes už nevložím důvěru do nikoho, kdo nepředloží tvrdé důkazy o tom, že to co říká myslí vážně.

Dnes chci důkazy místo slibů.

Dnes musíme začít znovu a lépe.

Dnes musíme každý udělat svůj díl práce.

Dnes vy musíte vyslat objednávku k dosažení naši jednoty a my se k jejímu dosažení musíme zavázat.

Já za sebe slibuji, že budu s radostí veřejně a transparentně jednat s každým, kdo bude chtít jednat s námi, bez ohledu na minulost, na pravolevou orientaci, bez ohledu na to na čem se neshodneme s jedinou motivaci, prosadit to na čem se shodujeme a to je naše republika, naše svoboda , naše budoucnost.

Nejdříve musíme uzavřít sňatek z rozumu a poté se můžeme důstojně rozvést.

Řekněte nám, že chcete abychom my táhli za jeden provaz a když vy to skutečně budete chtít, my všichni i kdyby se některým z nás nechtělo, to budeme muset udělat.

Vyzývám každého ze svých ctihodných a poctivých kolegů a kolegyň, aby již dnes předložili důkazy místo slibů a aby se již dnes ve svých projevech zavázali , že budou veřejně a transparentně jednat s každým kdo bude ochotný jednat s nimi.

Chtějte po nás již dnes i vy důkazy místo slibů, protože jen tak si budeme moci poctivě odpovědět na naše základní otázky, které jako vždy zní Čí je tato země, kdo tomu tady šéfuje, co chceme a kdy to chceme, budeme bojovat a zvítězíme?

Přednáška na téma „Současný vojenský konflikt na území bývalé Ukrajiny“. Praha 1.4.2022.

Home » Domácí » Strana 159

Přednáška na téma „Současný vojenský konflikt na území bývalé Ukrajiny“. Praha 1.4.2022.

Jak „žlutí“, násilím ukradli „Modrým“ jejich demokraticky zvoleného prezidenta, premiéra, parlament i vládu a mysleli si, že jim to s Bruselem a NATO za zády projde.


Sdílet článek

[Sassy_Social_Share]

Hlavní témata


Hrozí vojenská intervence U.S.A. na Šalamounovy ostrovy?Spojené státy podkopávají jejich suverenitu.


Jak jsme OPĚT dělali „vše, co bylo v našich silách“, a jak po Vás OPĚT chceme abyste nám to věřili.


Zpěvák Ráž: „Američané chtějí VÁLKU! Jedinou jistotou je silné Rusko, které jedná moudře a rozumně“


Sledovat TV




Sledujte nás


Facebook-f


Twitter


Vk


Twitch


Rss


Rss


Rss


Reklama nebo sponzoring




Podpořit Volný BloG Důvěrně

důvěrný dar

Podpořit Volný BloG Transparentně

transparentní dar

Podobná témata