V Norsku se organizují lidé poškození takzvanými „Covid vakcínami“

Celý článek si můžete poslechnout v audioverzi zde:

12.12.2023

V mnoha zemích se již začínají lidé, kteří byli sami poškozeni po aplikaci genové injekce nebo příbuzní obětí těchto přípravků, sdružovat. V některých případech jde zejména o to, aby na svoji situaci upozornili ostatní a získali odškodnění, ale mnohde i z toho důvodu, aby společně rozjeli žaloby proti těm, kdo jejich stav způsobili.

Uskupení obětí covidfašismu by však mohla mít mnohem větší sílu, pokud se spojí mezinárodně, protože nejde pouze o lokální problém.

Další země, kde se daly oběti genových injekcí dohromady, je nyní Norsko.

V Norsku vznikla organizace VaxVeritas, která poskytuje podporu obětem takzvaného očkování proti Covidu v zemi. Členové, kteří po aplikaci injekce zaznamenali závažné vedlejší účinky, nyní požadují uznání a odškodnění za často trvalé poškození zdraví.

Tři týdny po druhé dávce vakcíny proti covidu od společnosti Pfizer onemocněl na podzim 2021 43letý Karl-Erik Hordnes z Bergenu. Mimo jiné trpěl únavou, vysokým tlakem, kyselinou mléčnou v nohách, mozkovou mlhou a problémy se soustředěním.

Než si nechal aplikovat injekci proti covidu, byl aktivním turistou a fotografem přírody, ale dnes je na 60 procent v pracovní neschopnosti a nemůže se věnovat svým koníčkům. Loni na podzim se podílel na reportáži o vedlejších účincích takzvané vakcíny proti covidu na norské státní televizi TV2.

„Ve stejný den začala přicházet zpětná vazba od lidí z celé země, kteří si konečně mohli přečíst něco, s čím se mohli ztotožnit,“ řekl Hordnes NRK.

Poté spolu s dalšími postiženými takzvaným „očkováním proti covidu“ založil organizaci VaxVeritas, která má nyní téměř 200 členů.

„Je důležité zdůraznit, že existují lidé, kteří tuto vakcínu netolerovali. My, lidé poškození očkováním, jsme ztracená skupina,“ říká dvaapadesátiletá Vibeke Larsenová z Bergenu, která je členkou organizace.

V Norsku dostalo alespoň jednu dávku takzvané vakcíny proti Covidu asi 80 procent obyvatel a do 21. září letošního roku bylo u Norské agentury pro léčivé přípravky registrováno 8 052 případů podezření na závažné nežádoucí účinky.

Agentura však zdůrazňuje, že to neznamená, že všechny hlášené vedlejší účinky byly způsobeny „vakcínou“ proti covidu. Kromě toho se nedomnívá, že by v současné době existoval nějaký základ pro změnu současných obecných doporučení pro očkovací látku.

K 1. říjnu požádalo 1 575 lidí o odškodnění z Norského fondu pro odškodnění pacientů (NPE) za vedlejší účinky způsobené injekcí. V době psaní tohoto článku však bylo zamítnuto více než dvakrát více žádostí než schváleno.

321 lidí, kteří požádali, obdrželo odškodnění v celkové výši 15 milionů NOK, zatímco v 694 případech bylo odškodnění zamítnuto. Organizace požaduje od státu uznání, stejně jako léčbu a odškodnění pro každého, komu bylo poškozeno zdraví takzvanou vakcínou proti covidu.

„Ujištění, že vakcína je bezpečná a účinná, jsou urážkou mnoha lidí, kteří si tuto vakcínu vzali v dobré víře,“ řekl Hordes.

„Myslím si, že nedostatečná následná opatření ze strany zdravotnických úřadů a nedostatečné uznání prostřednictvím odškodnění za poškození zdraví pacientů je naprostý skandál,“ pokračuje.

Státní tajemník Ole Henrik Krat Bjørkholt se však domnívá, že ministerstvo zdravotnictví jednalo v upřímné a otevřené komunikaci ohledně výhod i nevýhod vakcíny proti covidu.

„Je to nezbytné k tomu, aby obyvatelstvo mělo důvěru ve vakcíny doporučené úřady,“ říká.

K uvedenému ještě dodávám, že ti, kteří mají v důsledku účinku genových injekcí jakékoli zdravotní problémy, by se měli dát celosvětově dohromady a posléze svědčit v procesu „Norimberk 2,“ ke kterému snad jednou skutečně dojde…

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *