Roušky pro všechny?!

Celý článek si můžete poslechnout v audioverzi zde:

14.12.2023

Všude jsem mluvila o tom, že se už podruhé nepodaří vyděsit lidi tak, jak se to podařilo s covidem. Což se nyní potvrzuje. Sice se mnozí pokouší nákazou strašit, ale lidi se už nebojí. Jen někteří. U nás na Moravě prakticky nepotkáte lidi s rouškou. Ale v Praze jsem jich pár viděla. Je mi jich líto, protože o sobě vysílají do světa zprávu, jak jsou neinformovaní a jak ze strachu uvěří čemukoliv.

Za celou dobu nepotvrdila ŽÁDNÁ studie, že by hysterické nošení roušek bylo jakkoliv pozitivní. Naopak, studiím se podařilo prokázat, že roušky mají jednoznačně negativní vliv! A netýká se to jen covidu. Obecně platí, že roušky přenosu nemoci nijak nebrání. Prakticky stačí, když pečujete dobře o své tělo, neničíte si imunitu a nemusíte se „infekčních“ nemocí vůbec bát. Celá lapálie s rouškami ale je důkazem i pro oprávněnou nedůvěru vůči zdravotníkům. Většina jich nošení roušek tvrdě vyžadovala, bez ohledu na to, že už v době covidu byly k dispozici studie, které nepotvrzovaly vliv roušek na přenos nemoci. Lékaři a sestry nutili seniory dodržovat opatření, ti se dusili v rouškách a respirátorech, ve strachu z nemoci a z buzerace lékařského personálu. O rouškách při výuce ve škole ani nemluvě. Za vysokou nemocností z té doby hledejte nejen stres a hysterii, ale i neblahý vliv dusivých roušek.

Ony ty roušky jsou dost chimérou samy o sobě. Dokonce se objevila studie, která neprokázala, že by měla pozitivní vliv operatérova rouška. A tak se chirurgové a sestry na operačním sále dusí v rouškách a jejich schopnost soustředění je tak omezena. Operatérské týmy bez roušek mají stejné, ne-li dokonce lepší výsledky ohledně pooperačních infekcí. Čísla z provedených studií to dokazují.

Ale co chcete od zdravotnictví, které lpí na dogmatech a vedle naprosto špičkové akutní péče nedokáže pomáhat pacientům s chronickými problémy, které dokonce často samo zdravotnictví způsobuje. Nedávno jsem viděla dokument o dětech nemocných rakovinou a bylo tam tolik hysterie právě okolo roušek, na stolech jsem viděla nezdravé sladké nápoje, odporné bílé rohlíky a tavený sýr. Napumpujeme tělo toxickou chemoterapií a necháme děti pít a jíst věci, které dále zatěžují organismus. Jakou to má logiku?

Vliv stravy na zdraví je už nevyvratitelně prokázán, přesto je většině doktorů jedno, co jíte. Mezi lidmi panuje názor, že jídlo řešit nebudou, protože zdraví se přece řeší pomocí léků! Kdo je to naučil, kdo pomohl tento dojem vytvářet? Samotní lékaři a nikdo jiný. Oni sami k nemoci přistupují jako k nějaké náhodné události a v tomto duchu s pacienty hovoří. Jak jinak by se mohlo podařit vyvolat paniku ohledně covidu?

Mnoho nemocí vzniká jako důsledek nežádoucích účinků léků a vakcín, jako důsledek chemie v potravinách a kosmetice, jako důsledek nedostatku živin v potravě. A žádné roušky ani léky v tom nic nezmůžou. Jen sám člověk a jeho otevřená mysl a neochota podřizovat se autoritám, které se neřídí logikou a skutečnou vědou, vás ochrání před nemocemi.

Mnoha lidem to evidentně docvaklo, proto se už nepodaří vyvolat hysterii z nemoci, jako byl covid. Bylo by fajn, kdyby se do toho vložil stát a korigoval zdravotnictví a svou politiku tak, aby ochránil i ty nevědomé a neschopné to pochopit. Někdy se toho snad i dočkáme.

1 reply
  1. Iva
    Iva says:

    Ježíš to jsou zase kecy, u nás občas taky někdo má roušku, protože nechce své bacily prskat na jiný. Že lékaři nedoporučují zdravou stravu a neřeší ji? Nevím ke komu chodíte, k jakému lékaři. Ať jdu k jakémukoliv lékaři, probírá se mnou jídelníček, proto všechno souvisí se vším. Mám pocit, že se autor článku zasekl někde v minulosti.

    Odpovědět

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *