Advokát a obhájce Tomáše Čermáka sdělil redakci Aeronetu šokující informace! Patrik Tušl jako politický vězeň Fialova režimu zahájil hladovku a byl převezen do vězeňské nemocnice, kde byl násilně připojen na kapačky s umělou výživou! Ve věznici ho zavírali na vymrzlou samotku jen za to, že podával žádost o návštěvu lékaře! Podle odborníka se personál vazební věznice snaží takto vězně zlomit, aby spolupracoval s režimem na svém vlastním obvinění! Jako v 50. letech během monstr-procesů! A mezitím Rakušan vyvěšuje na budovu vnitra vlajky s Putinem v pytli na mrtvá těla!

Advokát a obhájce Tomáše Čermáka sdělil redakci Aeronetu šokující informace! Patrik Tušl jako politický vězeň Fialova režimu zahájil hladovku a byl převezen do vězeňské nemocnice, kde byl násilně připojen na kapačky s umělou výživou! Ve věznici ho zavírali na vymrzlou samotku jen za to, že podával žádost o návštěvu lékaře! Podle odborníka se personál vazební věznice snaží takto vězně zlomit, aby spolupracoval s režimem na svém vlastním obvinění! Jako v 50. letech během monstr-procesů! A mezitím Rakušan vyvěšuje na budovu vnitra vlajky s Putinem v pytli na mrtvá těla!

Již minulý týden v pátek informoval advokát JUDr. Norbert Naxera naši redakci, o naprosto šokujícím pozadí teroru a týrání, které je pácháno na jeho klientech a vlastencích Patriku Tušlovi a Tomáši Čermákovi.Ti jsou vazebně drženi ve věznici jako političtí vězni současné Fialovy vlády. Děsivá éra let totality se mohutnou rychlostí navrací paradoxně za vlády pětikoalice, která se zaklíná liberální demokracií.

Pan advokát Naxera nám do redakce sdělil natolik děsivé podrobnosti o věznění obou mužů, že jsme o tomto chtěli informovat v článku už minulý týden v pátek. Kvůli pádu našeho serveru se k tomu dostáváme v redakci až teď o více než týden později.To však  nic nemění na aktuálnosti děsivého týrání dvou politických vězňů Fialova a Rakušanova vládního režimu. Znovu se ukazuje, že duch 50. let minulého století se vrací spolu s vládou pětikoalice.

Tomáš Čermák a Patrik Tušl u soudu v Kladně

Uplynulý týden již ve středu proběhlo přelíčení u soudu v Kladně. Kde si v nepravomocných rozsudcích oba dva političtí vězni vyslechli zatím nepravomocné a nepodmíněné rozsudky. Patrik Tušl má jít do vězení na 10 měsíců, Tomáš Čermák na 6 měsíců. Česká média si nenechala ujít příležitost [1] a vykreslila oba obviněné jako odpad české společnosti, že by i Rudé právo z počátku 50. let minulého století bledlo závistí.

Oba muži se přitom ničeho nedopustili. Pouze protestovali proti podpoře války na Ukrajině ze strany české vlády a proti bezhlavému přísunu uprchlíků z Ukrajiny.Ti neprochází řádnými imigračními procesy a prověřováním v uprchlických táborech, ale jsou ihned vypuštěni do ulic a mezi českou veřejnost.

Dva aktivisté upozorňovali na nebezpečný způsob nekontrolované migrace z Ukrajiny. Teď sedí ve vazbě a čelí týrání a teroru

Rakušanovo vnitro totiž rozhodlo, že ukrajinští migranti nebudou podléhat standardnímu azylovému řízení, které je spojeno s pobytem azylantů v uprchlických a střežených táborech, protože podle vnitra to prý není potřeba,protože Ukrajinci jsou uprchlíci před válkou, kterým je potřeba automaticky pomáhat bez jakéhokoliv prověřování bezpečnostního backgroundu, majetkových poměrů migrantů atd. Vnitro tím zjevně vystavuje Českou republiku potenciálním bezpečnostním hrozbám, protože podle informací naší redakce mohou být mezi migranty z Ukrajiny i rodiny, které mají napojení na Záporožskou a Dněpropetrovskou mafii, která kromě distribuce drog se zabývá i obchodem s bílým masem.

Tomáš Čermák, JUDr. Norbert Naxera a Patrik Tušl během tiskové konference v restauraci na Šeberáku v Kunraticích v Praze v době, kdy Tušl a Čermák byli ještě na svobodě

Členy této mafie poznáte podle tetování na krku a na prstech rukou. Aby tetování zakryli na veřejnosti, nosí na všech prstech rukou prsteny, krky zakrývají vysokými límci nebo šperky v podobě zlatých řetězů apod. Ruská agentura TASS v červnu přinesla informaci [2], že ruská FSB zatkla v Záporoží jednoho z šéfů Záporožské mafie, Artura Gorobce. Nestihl utéct před Ruskou armádou. Jeho rodina a další členové Záporožské mafie na ruská vojska nečekali a uprchli do EU. Záporožská mafie byla podle FSB napojena na ukrajinskou tajnou službu SBU, která členům mafie zajistila pasy několika evropských zemích. Ruská média mluví o polských a českých pasech, které zaplavily Ukrajinu po údajné “vlakové” návštěvě Mateuzse Morawieckého a Petra Fialy v Kyjevě v březnu tohoto roku.

Existuje proto důvodné podezření a obavy, že část ukrajinské mafiánské scény se opravdu evakuovala do Polska a do ČR, takže příliv ukrajinských uprchlíků před válkou představuje potenciální bezpečnostní riziko pro polské a české občany, protože stejně jako Česko, ani Polsko neuplatňuje proti ukrajinským uprchlíkům své migrační zákony, které nařizují azylový proces podle přesně stanovených pravidel a prověřování osob během jejich internace v uprchlických táborech.

Před ruskou armádou uprchly z Ukrajiny celé organizace tamních mafií. Teď se podle FSB pohybují v zemích východní části EU

Oba dva čeští aktivisté proti této nekontrolované migraci protestovali, ale použili k tomu nešťastné a právně zcela chybné formulace, které okamžitě Fialův režim využil k obvinění obou aktivistů z trestných činů šíření nenávisti proti skupině a národu. Čeští občané jsou frustrováni nezvládnutou migrací z Ukrajiny, protože chování mnoha Ukrajinců v ČR připomíná okupaci a jejich drahá luxusní auta dalece převyšují příjmové možnosti českého obyvatelstva, což zpochybňuje jejich nouzi a historky o sociální potřebnosti.

Potetovaní ukrajinští muži a jejich děti mužského pohlaví vyvolávají mezi občany oprávněné nejen obavy, ale i otázky, co je to proboha za uprchlíky, kteří jsou ověšení zlatými prsteny, do nákupních center přijíždí v drahých SUV značek Porsche, BMW, Bentley a Maserati a jejich děti podle informací přináší do českých škol nejen divné manýry, ale dokonce prý už i drogy, což je jejich hlavní činnost v ukrajinských školách. Dole ve videu je absurdní srovnání Bidenových slov o pomoci Ukrajině a vpravo záběry aut ukrajinských uprchlíků v podzemním parkovišti.

Děti těchto drogových dealerů mají na Ukrajině za úkol ze svých školních vrstevníků udělat de facto budoucí trvalé zákazníky. Právě proto tolik ukrajinských branců odvedených na frontu je drogově závislých, přestože teprve nedávno opustili střední školy, ale již jsou plně závislí na trvalém přísunu drog. Takto masivní migrace z Ukrajiny musí probíhat za přesně a přísně stanovených podmínek a prověrek, kdy každý uprchlík musí být během pobytu v uprchlickém táboře prověřován.

Dnes nic takového neprobíhá a Ukrajinci jsou bez prověření vpouštěni do české společnosti, do obcí a měst. Nikdo neví, jestli se jedná o bezpečného Ukrajince, anebo jde o kriminální živly napojené na některou z mnoha ukrajinských mafií. Nikdo z českých občanů určitě není takový nelida, že by odmítal poskytnout útočiště potřebným Ukrajincům prchajících před válkou, kdy maminky prchají s dětmi, ale problém je v tom, že do EU uprchly tisíce podivných rodin, které na Ukrajině určitě nevydělávaly peníze chozením do práce v nějaké montovně nebo fabrice a jsou navázány finančně na ukrajinský organizovaný zločin.

Advokát se podělil o šokující detaily z vazby obou klientů

A spolu s těmito rodinami se do EU dostávají nejen jejich špinavé peníze, které obratem ruky začnou v EU prát, ale začnou ukotvovat zázemí a navazovat nové obchodní kanály pro své zboží a služby v EU, přesně podle modelu z Ukrajiny. A toto představuje hrozbu nejen pro Polsko a ČR, ale pro celou EU. Hrozba, kterou představuje neřízená a nekontrolovaná ukrajinská migrace, kdy nikdo nikoho neprověřuje. A proti tomuto se lidé bouří. To není nenávist proti národu nebo rase, ale obavy o bezpečnost. A je hrozivé, že Fialův režim se snaží umlčet dva aktivisty, kteří na tento způsob nebezpečně realizované a neprověřované migrace upozorňují. Podívejte se, co nám minulý týden do redakce napsal pan advokát Naxera:

Občanští aktivisté Patrik Tušl a Tomáš Čermák jsou již téměř tři měsíce ve vazbě za natočení videa, umístěného na facebooku, kde kritizovali ukrajinské azylanty v České republice a vyzývali k protestům při demonstraci Ukrajinců svolané na den 24. 8 v Praze na Václavské náměstí. Za toto video, které bylo označeno za trestný čin hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob a podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod, státní zástupce JUDr. Ondřej Hula z Okresního státního zastupitelství v Kladně navrhuje Patriku Tušlovi udělit trest odnětí svobody na 20 měsíců a Tomáši Čermákovi na 12 měsíců.

Oba obvinění se považují za nevinné a za oběti politického procesu. Poukazují na to, že ještě za vlády Andreje Babiše bylo možné podobné výroky říkat beztrestně, maximálně to bylo řešeno jako přestupek a až po nástupu vlády Petra Fialy začali být opoziční aktivisté takto kriminalizováni za svoje politické názory. Proto jsou přesvědčeni, že trestní řízení proti nim je na politickou objednávku.

Patrik Tušl tvrdí že ve vězení Praha Ruzyně byl dozorci šikanován a ponižován, bezdůvodně jej zavírali na samotku do nevytopené místnosti, kde podle jeho vyjádření bylo 5°C.

Jednou byl prý na samotce proto, že žádal, aby za ním poslali psychologa, podruhé poté co oznámil, že bude držet hladovku a odmítl převzít jídlo.

Patrik Tušl na protest proti svému stíhání a proti podmínkám ve vězení, od pondělí 10. října drží hladovku.

Byl proto převezen do vězeňské nemocnice na Pankráci, kde je krmen infuzemi do žíly.

Podle vyjádření Patrika Tušla se jeho zdravotní stav zhoršuje, ale přesto bude držet hladovku dokud v České republice budou probíhat politické procesy a lidé budou vězněni za svoje politické názory. Jednání soudu se bude konat dne 26.10.2022 v 9 hodin u Okresního soudu v Kladně v jednací síni č. 6 – I. patro. Jednání je veřejné, obvinění prosí lidi, kteří je chtějí podpořit aby přišli k soudu. Adresa soudu v Kladně je nám. Edvarda Beneše č. p. 1997.

JUDr. Norbert Naxera, obhájce Tomáše Čermáka

Fialův režim se snaží oba občanské aktivisty týráním ve věznici zlomit ke spolupráci na vlastním obvinění

Vazební věznice přitom není nápravným zařízením, ale má to být pouze zadržovací zařízení s cílem dokončení kroků v přípravném trestním řízení, kdy je člověk stále nevinný a má na něj být pohlíženo jako na nevinného. Teror v podobě odpírání lékařské péče a zavírání na samotku bez zapnutého radiátoru, kde v noci teplota v této době opravdu klesá až na 5 stupňů Celsia, je pouze ukázkou metod, kterou používala StB v 50. letech ve vazebních věznicích při monstr-procesech, kdy obvinění byli zavírání na celé dny do vymrzlých samotek, měli odepřeny návštěvy lékařů, a teprve když hrozilo, že by vězni zemřeli, tak byli odvezeni do nemocnice.

Podobnost čistě náhodná? Šéf Říšské bezpečnosti a jednotek SS Heinrich Himmler a Petr Fiala

Podle odborníka a historika, který je našim čtenářem a situaci obou politických vězňů Fialovy vlády s námi konzultoval, jde o teror s cílem zlomit oba dva vězně a donutit je ke spolupráci, aby se dobrovolně podíleli na svém obvinění, aby sami sebe obvinili, aby sami sebe u soudu popřeli a kritizovali, aby přistoupili na text obžaloby. Tento nátlak pouze ukazuje, že Fialově vládě nejsou mafiánské praktiky nijak cizí.

K zablokování webů 25. února podle premiéra stačila jen odvaha, zatímco o půl roku později již Rakušanovo vnitro autorizuje praktiky ve vazební věznici jako v dobách komunistických monstr-procesů v 50. letech. Panečku, to je rychlost. A to ve skutečnosti Fialova vláda ještě nemá za sebou ani celý první rok vládnutí. A lidé by opravdu měli mít strach z Fialova a Rakušanova režimu.

Putin v černém pytli na mrtvoly mezi dvěma vlajkami na budově Rakušanova vnitra překročil čáru mezinárodní bezpečnosti České republiky

Ministr vnitra totiž podle všeho zešílel a v noci ze čtvrtka na pátek nechal na budově vnitra v Praze vyvěsit obrovskou plachtu, na které jsou zobrazeny česká a ukrajinská vlajka po stranách a uprostřed je černý pytel na mrtvá těla a v něm zesnulý Vladimir Putin. Plachtu nechal vyvěsit ministr vnitra Vít Rakušan u příležitosti 104. výročí vzniku republiky dne 28. října 1918. Česká republika se tím přihlásila k budoucí odpovědnosti za chystaný atentát na Vladimira Putina. To je názor ruských bezpečnostních složek, které o víkendu tento vzkaz vyhodnotily jako chystanou operaci CIA a českých tajných služeb na provedení atentátu na Vladimira Putina.

Plachta s Vladimirem Putinem v pytli na mrtvá těla vyvěšená na státní svátek 28. října 2022 na budově Ministerstva vnitra

Rakušan tak v pátek přiblížil ČR k oficiálnímu statusu teroristické země, pokud k útoku na Putina opravdu od této chvíle dojde, bude z útoku obviněna Česká republika, bez ohledu na to, jestli za tím bude nebo nebude stát. Rakušan by za toto bezprecedentní ohrožení bezpečnosti ČR měl okamžitě rezignovat. Takovéto vzkazy nejen, že nepatří do mezinárodní politiky a diplomacie, se kterou Rakušan stejně nemá nic společného, ale navíc degradují českou zahraniční politiku v očích světových partnerů na absolutní a úplné dno. Ale pozor, je to vzkaz a výhrůžka i občanům ČR. Kdo nebude souhlasit s politikou Fialovy vlády, může skončit v pytli stejně jako Putin. To je vzkaz, který z plachty zavěšené na budově vnitra v důsledku vyplývá.

Zdroj: AERONET.NEWS https://aeronet.news/advokat-a-obhajce-tomase-cermaka-sdelil-redakci-aeronetu-sokujici-informace-patrik-tusl-jako-politicky-vezen-fialova-rezimu-zahajil-hladovku-a-byl-prevezen-do-vezenske-nemocnice/