Ľubomíra Bačíková, 25.03.2024, ranní zprávy, Témata: Očekávané volby na Slovensku, které pro nikoho nedopadli dobře! Hodiny po Putinově prohlášení o moskevském útoku zasáhla Ukrajina Krym – údajně dvě válečné lodi
25.03.2024: Ranní zprávy, Témata: Očekávané volby na Slovensku, které pro nikoho nedopadli dobře! Hodiny po Putinově prohlášení o moskevském útoku zasáhla Ukrajina Krym – údajně dvě válečné lodi
❤️ „Příběh je základním principem myšlení.“ – Mark Turner
📌♨️ ♨️ ♨️ „Výsledky prezidentských volieb 2024 ve Slovenské republice, (kompletní výsledky v tabulkách) – „Voľby SME“
„Bratři Slováci. Propásli jste jedinečnou a jedinou šanci, kterou jste jako jediný národ v celé Evropské unii měli teď ve volbách, a to zvolit mír, pána Štefana Harabina. Kdo jste ho nevolili, nebo jste v rámci svého pohodlí nešli k volbám, zvolili jste si válku, což nás jste taky do ní vrhli. Nejhorší je, že Vy jste na ráně jako první, a proto mně je z toho strašně smutno. My jsme v ČR u volby prezidenta takovou velikánskou šanci opravdu neměli, volit mezi mírem a válkou! Hodně štěstí do budoucna, budeme ho potřebovat opravdu všichni!!!!! Jestli nějaké štěstí vůbec pro nás všechny ještě zůstalo.“
https://volby.sme.sk/prezidentske-volby/2024/vysledky
📌24.03.2024, Volný Blog, Lubomír Volný: 24.3.2024 Teroristický útok v Rusku, Slovenské volby, FAB 3000… https://fb.watch/r0hxxUPuZQ/
📌24.3.2024: 💀Dnes pred 25 rokmi, zacalo na prikaz americko-izraelskeho deepstatu bombardovanie nevinnych civilistov na uzemi byvalej Juhoslavie…
📍Novodoba genocida, aku Europa nepamata od 2.sv.vojny mala osobne pod dohladom masova vrahyna ‚balkanska masiarka‘ Madeleine Albrightova….
📍Vtedajsia vlada Mikulasa Dzurindu vtedy bez mihnutia oka povolila prelety americkych stihaciek nad uzemim SR.
🤕Nastala skaza, vrazdenie zien, deti, tisice rodin v popole, roztrhnuta Juhoslavia, genocida Slovanov…
😡Rychlost Dzurindovho kyvnutia hlavou pripomina Caputovej kyvnutie DCA zmluve, zivo si pamatame, ako skocila na lusknutie prstom globalistov…
☝🏻Dzurinda je dnes tichym poradcom isteho Ivana Korcoka, pred ktoreho planmi som vas varoval skoro rok dozadu…
https://www.napalete.sk/pred-20-rokmi-dzurindova-vlada-pozehnala-zabijanie-srbskych-civilistov/
👀Moj prispevok citalo cez 100 000 z vas, 2990 a dnes – cuduj sa svete – pan Korcok kandiduje na prezidenta…
Dovolte mi vyjadrit sa velmi presne a pragmaticky:
– nezamyslajte sa nad tym, co presne sa stane zo Slovenskom, ak bude Korckok prezidentom, jeho sponzori si uz cestu a sposob najdu…
‼️AK CHCETE NA SLOVENSKU VOJNU, VOLTE KORCOKA..ono vas to potom uz dostihne..‼️
Tolko. – dkx – https://t.me/absurdnisvet/70820
📢 Pro osvěžení faktů dějin a historie z archívu bombardovanie Jugoslávie:
👉 12. 3. 1999 byla Česká republika náhle překvapivě vstoupena do NATO, když předcházelo mnoho výroků od českých i západních politiků, že ČR není na vstup připravena a dosud si nezaslouží tu čest. Ve třetí čtvrtině března probíhalo ve večerních hodinách „tajné jednání vlády“. Proč bylo tajné si už nepamatuji. Asi ve 22 hodin zazvonil ministru zahraničí Janu Kavanovi telefon. Bylo mu sděleno, že Vláda ČR se má do půlnoci vyjádřit k otázce přeletů letadel NATO přes území ČR a k tzv. „collateral effects“ při leteckých útocích. Tento termín znamená ztráty mimo vojenské cíle, zejména na civilním obyvatelstvu. Bylo zřejmé, že orgány NATO neměly v úmyslu dát ČR skutečnou šanci se odpovědně vyjádřit a počítaly s formálním souhlasem. Bylo vysoce pravděpodobné, že nálety v Srbsku se zřejmě budou konat i bez formálního souhlasu a to s jakoukoli vhodnou záminkou (jak se později potvrdilo při jiných příležitostech). Vláda měla návrhy odmítnout, když už k tomu byť omylem dostala příležitost. Veřejná podpora české veřejnosti tomuto kroku by se blížila nule, i když bylo jasné, že bombardování Srbska se obyvatelům ČR velkou většinou nelíbí.
Po půlnoci došlo konečně k hlasováním. V prvním hlasování hlasovali proti ministr školství Eduard Zeman, ministr zdravotnictví Ivan David a ministr práce a sociálních věcí a 1. místopředseda vlády Vladimír Špidla. Hlasování se zdrželi ministr průmyslu a obchodu Miroslav Grégr, ministr zemědělství Jan Fencl a ministr životního prostředí Miloš Kužvart. 👉 Ostatní hlasovali pro návrh, tedy aby Vláda ČR vyjádřila souhlas s přelety přes území ČR. V následujícím hlasování o „collateral effects“ hlasovali proti titíž ministři jako v předchozím, nikdo se nezdržel hlasování. K Vladimíru Špidlovi mám z dlouhé řady důvodů negativní vztah, přesto je třeba v zájmu pravdy říci, že hlasoval proti. Ptal jsem se ho, proč tak činí, protože mě to překvapilo, pokládal jsem ho už tehdy za bezskupulózního kariéristu. Sdělil mi, že tak hlasuje proto, že vojenská akce NATO přinese Srbsku na dlouhá léta tragický vývoj. K tomu je třeba dodat, že není tak těžké hlasovat proti, když je zřejmé, že návrh stejně projde. Z toho nevyplývá, že v opačném případě by členové vlády hlasovali jinak. Ministr zahraničních věcí Jan Kavan sice hlasoval „pro“, ale následně vyjednal tzv. „česko-řeckou iniciativu“, která měla z diplomatického hlediska svoji cenu. 👉 Bylo zřejmé, že orgány NATO neměly v úmyslu dát ČR skutečnou šanci se odpovědně vyjádřit a počítaly s formálním souhlasem. Bylo vysoce pravděpodobné, že nálety v Srbsku se zřejmě budou konat i bez formálního souhlasu, a to s jakoukoli vhodnou záminkou (jak se později potvrdilo při jiných příležitostech). V následujících dnech mnozí komentátoři tepali vládu ČR za to, že si dovolila návrhy vůbec projednávat a nesouhlasila bezprostředně.👉 Teprve po letech jsem se dozvěděl, že rakouská vláda údajně s přelety nesouhlasila! Dodnes jsem přesvědčen, že vláda měla návrhy odmítnout, když už k tomu, byť omylem dostala příležitost. Veřejná podpora české veřejnosti tomuto kroku by se blížila nule, i když bylo jasné, že bombardování Srbska se obyvatelům ČR velkou většinou nelíbí. Když jsem o několik týdnů později cestoval do Atén, uvízl jsem na letišti, protože doprava byla zablokována miliónovou demonstrací solidarity se Srbskem. Lidé cítili, že jde o Srbsko, ale nejen o Srbsko.
👉 Miloš Zeman: 12. 3. 1999 byla Česká republika náhle překvapivě vstoupena do NATO, když předcházelo mnoho výroků od českých i západních politiků, že ČR není na vstup připravena a dosud si nezaslouží tu čest. Ve třetí čtvrtině března probíhalo ve večerních hodinách „tajné jednání vlády“. 👉 Proč bylo tajné?
👉 Asi ve 22 hodin zazvonil ministru zahraničí Janu Kavanovi telefon. Bylo mu sděleno, že vláda ČR se má do půlnoci vyjádřit k otázce přeletů letadel NATO přes území ČR a k tzv. „collateral effects“ při leteckých útocích. Tento termín znamená ztráty mimo vojenské cíle, zejména na civilním obyvatelstvu. 👉 Miloš Zeman svolil s přelety vojenských letadel v rámci bombardování Jugoslávie. během zásahu NATO na Kosovu existuje jeden činitel, o kterém nikdo nemůže pochybovat: nálety, bomby nejsou vyvolány hmotným zájmem. Jejich povaha je výlučně humanitární… „ – opravdu vkusné!“. Článek v deníku Le Monde byl převzatý z italského listu La Repubblica, kde vyšel 23. dubna 1999.
👉 Text článku má vycházet z rozhovoru, který Václav Havel poskytl 14. dubna 1999 před svou cestou do USA agentuře Reuters. Přepis tohoto rozhovoru se ovšem značně odlišuje, termín „humanitární bombardování“, dokonce ani slovo „bombardování“ neobsahuje. Česká republika odsouhlasila letecké útoky Severoatlantické aliance na vojenské cíle v Jugoslávii. 👉 Souhlas za vládu podal předseda vlády Miloš Zeman. Vláda následně však provedla ještě jeden krok. 2. dubna 1999 přijala usnesení „o souhlasu s přelety vojenských letadel států Organizace Severoatlantické smlouvy (NATO) přes území České republiky v souvislosti s operacemi NATO v prostoru bývalé Jugoslávie.“ Pro kontext, toto usnesení bylo provedeno 9 dní od doby, kdy Jugoslávie začala být bombardována. NATO potřebovalo využít i vojenských základem v Německu, a tak českou vládu požádalo o svolení.
https://manipulatori.cz/vymysleny-citat-o-humanitarnim…/
👉 Humanitární bombardování. Kavanova slova o Havlovi a nový komentář: 31.03.2019 16:00 Komentátor Tomáš Vyoral se u příležitosti 20 let od bombardování Jugoslávie zaměřil na jeden aspekt, který mnoho lidí nemůže zapomenout bývalému prezidentovi Václavu Havlovi. Jde o slovní spojení „humanitární bombardování“. Na webu iPrima rozebírá, zda je fér používat proti Havlovi tuto kartu. V souvislosti s tím připomínáme výrok Jana Kavana. Vyoral se věnuje zejména článku českého sociologa Jana Jandourka, který o „humanitárním bombardování“ psal už v roce 2014. Havel v rozhovoru pro Reuters řekl toto: „Domnívám se, že během zásahu NATO v Kosovu existuje jeden činitel, o kterém nikdo nemůže pochybovat: nálety, bomby nejsou vyvolány hmotným zájmem. Jejich povaha je výlučně humanitární: to, co je zde ve hře, jsou principy, lidská práva, jimž je dána taková priorita, která překračuje i státní suverenitu. A to poskytuje útoku na Jugoslávskou federaci legitimitu i 👉 bez mandátu Spojených národů. Ale na základě své osobní zkušenosti jsem stejně silně přesvědčen, že jen čas dovolí objektivně zhodnotit to, co se děje v těchto dnech v Jugoslávii, a dopad na NATO.“ Havel později podle Jandourka označil pojem „humanitární bombardování“ za obskurní a říkal, že ho nikdy ani nevymyslel, ani nepoužil, „a použít nemohl, neboť mám – troufám si tvrdit – vkus“. „Václav Havel sice svůj výrok opodstatnil, vysvětlil, popsal vznešenými slovy, ale troufám si tvrdit, že význam onoho ‚humanitárního bombardování‘ je zcela zřejmý,“ tvrdí Vyoral. Sice prý nemá v úmyslu se do Havla opírat, ale je podle něj důležité nemýtizovat si historické osobnosti, ať už na jednu nebo na druhou stranu. A i když tato slova Havel neřekl doslova, podle Vyorala z nich tato podstata vyplývá, i když Havel výrok několikrát dementoval. Následně se Vyoral pouští do ČT za týden starý článek, ve kterém autor píše, že výrok byl zkreslený a o „humanitárním bombardování“ Havel nikdy nemluvil a termín odmítal. „Tohle zkrátka není pravda,“ míní Vyoral. Ale chválí ČT za to, že redaktor v reportáži zmínil i tehdejší bombardování civilních objektů a dal prostor Nikolu Šainovići, bývalému místopředsedovi jugoslávské svazové vlády v letech 1994–2000. Podobně se k Havlovu výroku stavěl bývalý ministr zahraničí Jan Kavan při pietním aktu za oběti náletů. 👉 „Já si pamatuju, prezident Havel to popřel a řekl, že takový výraz nikdy nepoužil, že to byla jakási novinářská zkratka. Já jsem si to tedy našel. A on v rozhovoru s francouzským novinářem použil výraz: ‚Nálety, bomby nejsou vyvolány hmotným zájmem. Jejich povaha je výlučně humanitární.‘ Domnívám se, že humanitární bombardování je zkratka těchto slov dost výstižná,“ pronesl Jan Kavan na závěr svého projevu. Bylo třeba hájit kosovské životy, říkal Havel. Zeman věc označil za chybu. Včera uplynulo 20 let od bombardování Jugoslávie 25.03.2019 17:44 Srbsko i nezávislé Kosovo, které Srbové stále považují za své území, si připomněly události staré dvacet let. Připomněly si začátek bombardování Severoatlantickou aliancí. NATO se tímto vojenským aktem prý pokoušelo zastavit genocidu probíhající v Kosovu. Tak to alespoň popisuje většina států Aliance. 👉 Srbové to vnímají jinak. Dívají se na NATO jako na agresora, který bezdůvodně zabíjel jejich spoluobčany, a to včetně žen a dětí. Na konci března roku 1999 vypukl konflikt, v němž zemřelo na 13 tisíc lidí. Letadla NATO bombardovala Srbsko. Tímto vojenským aktem se snažilo zastavit masakry, které probíhaly v tehdejší srbské provincii Kosovo. Po ukončení operace byla zahájena jednání o samostatnosti Kosova. Vláda v čele s tehdejším premiérem Milošem Zemanem rozhodla, že přes naše území mohou přelétavat stíhačky NATO mířící nad Srbsko. Samotné vojenské operace se naše armádní jednotky neúčastnily, ale poskytli jsme k využití vojenskou nemocnici a další humanitární prostředky. Tehdejší český prezident Václav Havel útok hájil s tím, že bylo třeba hájit lidské životy v Kosovu. Svět měl ještě před očima desítky až stovky tisíc mrtvých z válek na Balkáně v první polovině 90. let. Dnešní český prezident Miloš Zeman před pár dny poznamenal, že provedení operace bylo chybou. „Byla to arogance moci,“ uvedl prezident. A jak na tehdejší dobu vzpomínají v samotném Srbsku a v Kosovu? Srbové dodnes operaci vnímají jako nespravedlivou a cítí ji jako křivdu. 👉 „Nikdo se za ty zločiny nezodpovídal. Srbští civilisté, naše děti, byli schválenými cíli NATO. Tyto děti a všichni tito lidé nebudou nikdy zapomenuti,“ uvedl srbský prezident Aleksandar Vučič na vzpomínkové akci, které se zúčastnilo na dvacet tisíc lidí. Slova srbské hlavy státu divákům zprostředkovala Česká televize. V ulicích srbských měst hořely vlajky EU a vlajky NATO. 👉 Lidé volali po těsnějším sepětí s Ruskou federací, kterou považují za nejbližšího opravdového přítele Srbska. Bombardování Srbska včetně hlavního města Bělehradu probíhalo 78 dnů!!! V Kosovu vzpomínají na dvacet let staré události zcela jinak. Přílet letadel NATO nevnímají jako agresi, ale jako pomoc tehdy těžce zkoušenému regionu. „Byly to těžké časy. Je skvělé, že Kosované jsou svobodní, děti mohou růst ve svých domovech, chodit do školy, a to jen díky kampani NATO. Ta zachránila mnoho životů a všechno se vrátilo do normálu. Je před námi ještě mnoho úkolů, ale chceme patřit do svobodné euroatlantické rodiny. To je náš cíl,“ poznamenal kosovský premiér Ramuš Haradinaj.
👉 A je to: Klaus ml. praštil do bombardování Srbska, kde teď byl 25.03.2019 15:15 Srbsko a Kosovo si v těchto dnech připomínají dvacet let od bombardování Bělehradu letadly NATO. Zatímco Srbové na tuto válečnou operaci pohlížejí jako na akt agrese, za který životem zaplatily tisíce lidí, obyvatelé Kosova vojákům NATO děkují za to, že dnes Kosovo může žít svobodně. 👉 Poslanec Václav Klaus do Srbska vyrazil a připomněl si všechno, co Čechy a Srby spojuje. Ozval se také předseda ODS Petr Fiala, který si vzpomněl i na prezidenta Zemana a premiéra Babiše. Bývalý poslanec ODS Václav Klaus mladší vyrazil do Srbska. Chtěl se přesvědčit, jaké nálady v této zemi panují dvacet let poté, co letadla NATO bombardovala Bělehrad, aby zastavila krev tekoucí v Kosovu. Klaus se na serveru Novinky.cz rozhodl popsat zdejší realitu tak, jak ji sám viděl, a rozhodl se tak i s vědomím, že vztahy českých zemí a Srbska se rozvíjejí více než sto let. Již v 19. století Češi udržovali se Srby čilé kontakty. 👉 Za první světové války se naše vztahy zpečetily krví. V bojích za srbskou svobodu zemřely tisíce Čechů a takřka polovina mužské srbské populace. Za druhé světové vály pomáhali Srbové Čechům dostat se dál na západ, a tím jim napomohli v boji proti nacistickému Německu. Klaus ve svém tradičním sloupku vzpomíná i na rok 1968, kde prý Srbové také stáli na naší straně. O to víc Klaus nechápe, jak Česká republika mohla dovolit nálety na Bělehrad v roce 1999.„Podpora bojových náletů částí našich politických špiček v roce 1999, ničení srbských mostů, fabrik, nemocnic, škol, stovky civilních obětí a následné odtržení a uznání Kosova je něco, co jsem nechápal před dvaceti lety (a demonstroval tehdy coby mladý učitel) a nechápu to ani dnes,“ napsal Klaus. 👉„Slováci to neudělali (uznání Kosova) a nejsou o nic méně ‚prozápadní‘ než my, ani jim za to nikdo nic neudělal. 👉 Nemusejí pak naši ale skoro v každém hovoru (na ulici, v hospodě…) v Srbsku dostávat tuhle otázku: „Proč vy Češi? Zrovna vy? Kdyby nikdo další, ale vy Češi? Proč?“ Jistě to budou vědět předsedové některých českých stran s jejich mediálními hnojomety. O tom nemám pochybnost,“ uzavřel Klaus. 25. 3. 2019, 8:35 Novinky, Václav Klaus ml.👉„Putin nezuřil, až se třásl. Lež. Třásla se vzteky jen Albrightová 👹, Maruška ze Smíchova. Břetislav Olšer předkládá své životní zážitky 26.03.2019 18:47 ROZHOVOR 👉„Nezávislost Kosova považuje Madeleine Albrightová za svůj největší politický úspěch, ale objevují se i pochybnosti. Zejména vzhledem k jejím obchodním aktivitám, které v Kosovu poté měla,“ upozorňuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz spisovatel a šéfredaktor internetových novin Rukojmi.cz Břetislav Olšer při hodnocení bývalé americké ministryně zahraničí narozené v Praze. Vysvětluje i svůj pohled na bombardování Srbska před dvaceti lety, naše působení v NATO, situaci na Ukrajině, kdy zvláštní pozornost věnuje Julii Tymošenkové, či Tibetu. Bývalá americká ministryně zahraničí 👹Madeleine Albrightová přijela před pár dny do Prahy, což je její rodné město. 👉 Na Pražském hradě ve svém projevu mimo jiné varovala před vlivem ruského prezidenta Vladimira Putina. Ten se prý pokouší podlomit demokracii v Evropě a zároveň rozdělit Alianci. Jde o trefný postřeh? 👉 (A tady už byl začátek pěstované nenávisti vůči Rusku a Putinovi!!!) Odpovím svým mini příběhem. V New Yorku jsem dostal též zálusk na návštěvu mise USA, která sídlila hned naproti Spojených národů. Dala se najít snadno; mířil na ni velikánský kolt, signifikantně se zauzlovanou hlavní. A chtěl jsem se také vidět s Maruškou ze Smíchova. Těšil jsem se, jak si konečně odpočinu od své valašské spartakiádní angličtiny, a že si popovídám ve své mateřštině… Marie-Madelein však byla právě v Jugoslávii, v níž jsem si projel její bojiště: od Maslenického mostu, Knin, Srbskou Krajinu, Vukovar, až po Dubrovník; od Bosny, Černou Horu, Kosovo, až po Srbsko a Bělehrad… Tak jsem se jí nemohl pochlubit, jak jsem v Umagu dělal rozhovor s prezidentem Stipe Mesičem.👉Chtěl jsem se jí drze zeptat, jestli už zapomněla na chvíle na postu velvyslankyně USA v Radě bezpečnosti OSN v letech 1993–1997, kdy OSN nedokázala nijak bezprostředně zasáhnout ve Rwandě, v níž se odehrávala děsivá genocida. Sama to komentovala nedostatečnými informacemi a nepřehlednou situací na místě, což prý znemožnilo přijmout účinnou akci. A co její působení v bývalé Jugoslávii, která se její židovské rodiny ujala po útěku před nacisty…? Dnes vím, jak to bylo dobře, že jsem se s ní neviděl a při mé valašské přímé nátuře jí nepoložil své „krvelačné“ dotazy…Dnes mám po ruce její knihu „Nejlepší ze všech možných světů“, i s fotografiemi z jejího dětství až po současnost. Poutavá literatura faktu, zaujme třeba úryvek o bombardování Miloševičova Srbska vojsky NATO: „V pátek 7. května 1994 jsem právě skončila schůzku s Kofi Annanem, když mi můj výkonný tajemník Alex Wolf doporučil, ať se raději posadím. „Nevíme to určitě,“ spustil. 👉 „Ale CNN hlásí, že NATO bombardovalo čínské velvyslanectví v Bělehradě… Brzy jsme se dozvěděli, že bombardéry B2 shodily bomby na budovu, kterou naši piloti považovali za jugoslávskou agenturu pro vyzbrojování. Naši zaměřovači agenturu tragicky zaměnili za podobnou budovu poblíž – čínské velvyslanectví… Osudný omyl způsobil smrt čtyř Číňanů a zranil dalších dvacet. Skutečnost, že velvyslanectví bylo zasaženo několikrát, vedla Peking k tomu, že nás obvinil z úmyslného útoku…“
Později jsem měl možnost Marušku ze Smíchova stihnout v Praze, ale byl jsem zrovna tuším v Číně a Tibetu, takže zase nic; a že se v jednom pražském knihkupectví děly věci. Paní Albrightová totiž vzpomíná „v osobním příběhu o paměti, Československu a válce“, jak zní podtitul jejího bestselleru „Pražská zima“, na své dětství a na to, jak to vlastně všechno bylo s Československem v letech 1937–1948. Nedávno jej v češtině vydalo nakladatelství Argo…Mezi hosty jsem sice scházel, ale byl tam Jaroslav Foldyna (ČSSD), jinak také čestný předseda občanského sdružení Přátelé Srbů na Kosovu, a s ním demonstranti, kteří dlouhodobě upozorňují na porušování základních lidských práv v této jihosrbské provincii. Chtěli někdejší ministryni zahraničí USA vyjádřit svůj negativní postoj vůči její tehdejší balkánské politice, jež vyvrcholila bombardováním civilních cílů v Jugoslávii, a to včetně nemocnic či škol. 👉 Dokumentarista Václav Dvořák během autogramiády věnoval Madeleine Albrightové DVD se svým filmem „Uloupené Kosovo“, na což se prý exministryně zahraničí USA ještě vstřícně usmívala. Když však viděla plakáty, které zobrazovaly důsledky její zahraniční politiky, tedy umírající srbské děti, kontroverzní obchody s kosovskou telekomunikační společností IPCO nebo etnické čistky na Srbech v Chorvatsku, dovedlo ji to k nepříčetnosti. Členové sdružení totiž chtěli na plakáty také její autogram. 👹Albrightová začala na aktivisty hystericky řvát: „Get out, get out!“ – Ven! Vypadni, a obrázky roztrhala. Aktivisté Albrightové za to vmetli do tváře, že je „balkánskou řeznicí”. Ta přešla do češtiny a označila je za „válečné zločince“…
Jak hodnotit osobnost 👹Madeleine Albrightové? Měli bychom na ni být hrdí?
Já určitě ne. Byla vůbec první ženou v historii Spojených států, která zastávala funkci ministryně zahraničí. Tou se poprvé stala 23. ledna 1997. A také první Češkou. Narodila se totiž jako Marie Jana Körbelová v Praze-Smíchově. Ze Smíchova se rodina Korbelova, poté, co otec Körbel změnil své příjmení na Korbel, stěhovala nejdříve do Londýna, kde otec Josef pracoval pro českou exilovou vládu. Pak ho čekal post velvyslance v Bělehradu v Jugoslávii, kterou pak klidně nechala bombardovat; vděčnost ryze americká!!!!…Ona sama je však na sebe náramně pyšná, že započala éru „read my pins“ („čtěte mi z broží“). Na setkání s někdejším palestinským vůdcem a arcivrahem Jásirem Arafatem si vzala loajální včelu jako symbol toho, že může být užitečná a hodná, ale může i bodnout. 👉 Na jednání s Vladimirem Putinem o problematice Čečenska si připnula trojici opic, které symbolizují rčení „nevidím, neslyším, nemluvím“. 👉Chtěla upozornit na stav lidských práv v Čečensku a připíchla si tři opičky. Jedna si zakrývala oči, druhá pusu a třetí uši. Když se jí Putin zeptal, proč si vzala tuhle brož, odpověděla mu: „Kvůli tomu, co děláte v Čečně.“ Prý zuřil, až se třásl. 👉 Nesmysl a lež; Putin je stoicky klidný politik a disciplinovaný judista. Navíc válku v Čečensku rozpoutal Jelcin, Putin ji naopak de facto ukončil. Třásla se vzteky jen Maruška ze Smíchova, když při již zmíněném křtu své knížky začala na aktivisty hystericky řvát: „Get out, get out!“ – Ven! Vypadni, a obrázky roztrhala. Nezávislost Kosova přesto považuje Albrightová za svůj největší politický úspěch, ale objevují se i pochybnosti. Zejména vzhledem k jejím obchodním aktivitám, které v Kosovu poté měla. Jak by také ne; všemožné angažování na straně Albánců se bývalé šéfce americké diplomacie na stará kolena vyplatilo. 👉 Za 20 milionů eur (485 milionů korun) prodala její firma Albright Group jako spoluvlastník firmy Ipko, hlavního mobilního operátora v Kosovu, svůj vlastnický podíl. Finanční zručnost a politický protekcionismus i známost s Thacim udělaly své. Při oslavné vzpomínce na sedmnáct let od svého započetí šéfování ministerstvu zahraničí USA si může Maruška ze Smíchova spokojeně zamnout ruce… Inu, já na bráchu, Thaci na mě… „Podnikání v Kosovu je úplně jiná věc. Už patnáct let s Kosovem nic nedělám. Na začátku jsem tam dělala nějaký Telekom, ale to už nedělám,“ zaznělo z úst exministryně, načež řekla otráveně a dodala, že se angažovala hlavně v kosovských uprchlických táborech. 👉Pokrytecky zalhala; když je země v problémech, tak se jí musí pomoct. Tak jako se 👉 teď bude muset pomáhat Ukrajině. (!!!!!) Ani se nezačervená, když nějak opomněla říct, že vždycky myslela hlavně na sebe. 👉 Kosovský Telekom má více než milion předplatitelů v mobilní síti a asi 100 000 uživatelů pevných linek. Že vydělala 20 milionů eur (485 milionů korun) a dnes je z toho slušná miliardička, to už raději zapomněla připomenout!!!!!
👉 Před dvaceti lety vstoupila ČR do NATO. Jak se na naše členství s odstupem dvou dekád dívat, je pro nás přínosem?
👉 Výčet válek, které NATO vyprovokovalo, je nekonečný, a k tomu jako melouch humanitární bombardování Srbska a Černé Hory v březnu1999…
👉 Lhal snad Václav Havel? Napřed byl jako „profesionální humanista” pro zrušení Varšavské smlouvy a zároveň i NATO, aby vzápětí změnil dramatickou pózu a stal se z něho schizofrenik. Jeho projev jako prezidenta ČSFR o NATO v Parlamentním shromáždění Rady Evropy, Štrasburk, 10. května 1990, to dokazuje: „Současný název je do té míry spjat s érou studené války, že by bylo výrazem nepochopení současného vývoje, kdyby se měla Evropa spojovat pod praporem NATO. Mohou-li být dnešní struktury západoevropské bezpečnostní aliance předobrazem či zárodkem budoucí aliance celoevropské, pak tomu tak rozhodně není proto, že 👹Západ vyhrál třetí světovou válku, ale proto, že zvítězila dějinná spravedlnost. Druhým důvodem nevyhnutelné změny názvu je jeho zjevná geografická nevýstižnost: s Atlantickým oceánem by totiž v budoucím bezpečnostním systému sousedila jen menšina jeho účastníků… „Nehodila by se snad nějaká ta sankcička i pro Václava Havla za jeho „humanitární bombardování“? Opakování matkou moudrosti; je na čase, aby se chytli za nos taktéž ti, jež tvrdí, že Havel nikdy nic o humanitárním bombardování neřekl; omyl: 👉Dne 29. dubna 1999 ve francouzském listu Le Monde vyšla slova z rozhovoru, která poskytl v roce 1999 před svou cestou do USA agentuře Reuters… „Domnívám se, že během zásahu NATO v Kosovu existuje jeden činitel, který nikdo nemůže popřít: nálety, bomby, ty nebyly vyvolány ze zištných zájmů. Jejich povaha je výlučně humanitární: to, co je zde ve hře, jsou principy, lidská práva, jimž je dána taková priorita, která překračuje i státní suverenitu. A to poskytuje útoku na jugoslávskou federaci legitimitu i bez mandátu Spojených národů. Ale na základě své osobní zkušenosti jsem stejně silně přesvědčen, že jen čas dovolí objektivně zhodnotit to, co se děje v těchto dnech v Jugoslávii a dopad na NATO… „Washington byl ohledně Kosova velmi rychlý, jako👉 bleskový! a účelový vstup ČR do NATO, a uznal nezávislost regionu ještě před tím, než OSN v roce 2008 označila tento region za legální. Navzdory tomu, že v roce 1999, kdy bombardovaly USA, resp. NATO, Bělehrad, přičemž se účelově oháněly platnou úmluvou OSN o ochraně menšin… 👉 Dnes se prý USA vrací ke klasické Velké hře a soupeření velmocí, jak v NATO říkají kulantně a eufemisticky studené válce. Ale dodávají, že jim jde o obranu před hrozbou Ruska a Číny. A je tu klasicky mírové resumé – Severoatlantická smlouva byla podepsána 4. dubna 1949, teprve 14. května 1955 vznikla Smlouva o přátelství, spolupráci a vzájemné pomoci – Varšavská smlouva… Zkuste hádat, která pak z nich byla asi obranná, a která útočná…? Která asi, Varšavská smlouva zásadně jen okupovala státy, o které předtím projevil zájem 👹laskavý Západ, zatímco přece mírumilovné NATO, pokud vůbec někde někdy útočilo, tak pouze proto, „aby zachránilo lidské životy a ukončilo humanitární krize v nedemokratických zemích”. NATO mě naučil nesnášet Profesor Rajko Doleček. Před několika roky jsme se naposled setkali v Lázních Čeladná v tamní posilovně, přestože už měl skoro 90 let… Dělal jsem s ním během desítek let naší známosti řadu rozhovorů; poznal mě a bylo o čem si povídat… Rozesmála ho moje vzpomínka, jak jsem byl v roce 2000 se skupinou českých novinářů v Bělehradu na ministerstvu zahraničí, když se tam počítali škody po barbarských náletech. Bohužel, také s účastí Česka, které bylo čerstvým členem NATO. Dívali se na mě z patra, byl jsem prý podobný svým plnovousem Vuku Draškovićovi, co zastával před časem zrovna post ministra zahraničí. Nebyl populární hlavně proto, že jeho působení v této funkci bylo výrazně orientováno na EU, a právě na NATO… 👉 Když jsem se identifikoval, vzpomněl na bělehradského rodáka Profesor Rajko Dolečka a Jiřího Dienstbiera staršího, byla ruka v rukávě. 👉 Jediným Čechem, který v té době v bývalé Jugoslávii z pověření OSN pobýval, byl totiž právě Dienstbier starší, zvláštní zpravodaj OSN pro lidská práva také v Bosně a Hercegovině a Chorvatsku. A ten opakovaně prohlásil, že k masovému exodu Albánců a jejich humanitární krizi došlo až v souvislosti s bombardováním NATO. Human Right Watch potvrdila Dienstbierova slova, že bylo více než 500 civilistů zabito při úderech NATO v bývalé Jugoslávii. „Bojím se o Česko. Čechy jsem si idealizoval. Z pohledu toho východoslovenského Slováka byla pro mě Praha symbolem kultury. Domníval jsem se, že český národ je vzdělanější než slovenský. Pohled na český národ mi změnili sami Češi, když vidím, jak se vyvíjejí. Neváží si svobody, chybí respekt k lidskému životu…“ uvedl režisér, scénárista a producent Fero Fenič. 👉„Vzdělaný národ si nezvolí počúrávajícího se staříka,“ vyjádřil se jasně s tím, že se rozmýšlí, zda v této zemi chce zůstat. Co si o jeho slovech myslíte? Nerad bych pana Feniče stejně tak urážel dotazem, jak je on na tom se svým vyměšováním, nebo zmiňoval jeho příslušnost ke čtyřprocentní české menšině. Jeho duševní stav charakterizují následující slova. Navzdory tomu, že Fero Fenič, filmový režisér, scénárista, producent a filmový organizátor před časem požadoval po TV Prima i České televizi, aby televizní debaty, v nichž se oba prezidentští kandidáti střetnou, proběhly vestoje. Prý to „odpovídá principům rovnosti, neznevýhodňování žádného ze soupeřících, základním podmínkám fair play sportovních klání i obvyklosti obdobných prezidentských diskusí ve světě. Ani kandidátům nic nebrání v dodržení této zvyklosti, protože oba dva veřejně potvrdili, že jsou zdraví a plní sil.“ Argumentování zkrátka tím, že by kandidáti na prezidentský úřad měli absolvováním televizní debaty vestoje prokázat, že jsou zdraví a plní sil… Jak je na tom se svým zdravím pan Fenič, to ať posoudí sami čtenáři…
👉👉👉 Václav Havel abdikoval 20.7.1992: Vražda Alexandra Dubčeka 1.9.1992. Havel v ten den, dle výpovědí personálu, nervózně pobíhal!!!
K abdikaci prezidenta Václava Havla v červenci roku 1992 došlo v souvislosti s chystajícím se rozpadem československé federace. Reagoval tím na vyhlášení Deklarace nezávislosti Slovenskou národní radou. Jednání českých a slovenských politiků nevedla k oboustranné dohodě o nové podobě společného státu.
👉 Hlavní body dohody byly domluveny ve vile Tugendhat premiéry Mečiarem a Klausem!!!!! Havel byl poté v lednu 1993 opět zvolen, a to jako první prezident České republiky. 👉„Dubček mal byť jedným z kľúčových svedkov pojednávania proti komunistickej strane, ktorá vládla nielen obrovským územím, ale najmä obrovskými finančnými zdrojmi, a práve na tie si mnohí noví i staronoví lídri v Sovietskom zväze robili nárok,” podčiarkol Banáš s tým, že vysokí funkcionári si odložili do švajčiarskych bánk v časoch rúcania sa impéria približne 300 miliárd rubľov!!!!! „Čo sa rovnalo tretine hrubého ročného národného dôchodku celého štátu“!!!!! 👉 Bývalý pokladník strany a jej posledný manažér spáchali samovraždu, strácali sa dokumenty, dokonca mizli i fascikle vyšetrovateľov aj s niektorými vyšetrovateľmi. 👉Ak by bola komunistická strana tento proces prehrala, 300 miliárd rubľov by sa zo švajčiarskych trezorov presunulo na kontá nastupujúcich vládcov Ruska. Podľa Banáša mal byť Dubček jedným z tých, s pomocou ktorých sa malo vniesť do tejto džungle svetlo: 👉„Dlho váhal, či má svedčiť, napokon sa však rozhodol do Moskvy cestovať. Povedal: „Chcem, aby sa ľudia dozvedeli pravdu.“ A do Moskvy odkázal, že príde. 👉Svedčiť na Ústavnom súde mal 5. septembra 1992. Proces sa napokon nekonal!!!!!” 👉 Služobné vozidlo Alexandra Dubčeka malo 1. septembra 1992, ktorý bol pre Slovenskú republiku historickým dňom, keďže večer o 22.26 h schválila Slovenská národná rada Ústavu SR, autonehodu. Osudným sa mu stal 88. kilometer diaľnice D1 z Prahy do Bratislavy. (Ne ten kilometer, ale naplánovaná autonehoda s fatálním koncem!!!) Ťažké BMW v rýchlosti okolo 130 km/h vyletelo z vozovky pri českom Humpolci, prevrátilo sa na strechu a zostalo opäť na kolesách. Šofér aj s cestujúcim ostali ležať na trávniku asi desať metrov od vozidla. „Palubné hodiny sa zastavili na 09.25. Kufrík, v ktorom mal Dubček tajné dokumenty aj pozvanie na moskovské rokovanie Ústavného súdu, sa ocitol na tráve. Vyšetrovatelia neskôr kufrík vzali – a odvtedy sa stratil!!!!!!” poznamenal Banáš a pridal ďalšie zaujímavé fakty.
👉„V noci z 31. augusta na 1. septembra bol vo svojom varšavskom byte zavraždený druhý svedok moskovského procesu, bývalý poľský premiér Piotr Jaroszewicz aj s manželkou!!!!! Páchateľa sa dodnes nepodarilo odhaliť,”(Nesmelo sa odhaliť!!!) pripomína s tým, že Jaroszewiczov syn pripustil, že motívom vraždy mohlo byť získanie dokumentov!!!, ktoré jeho otec nechcel nikdy zverejniť.
👉 A aký osud stretol tretieho sľúbeného svedka moskovského procesu? „Afganského vodcu Muhammada Nadžíbulláha, ktorému sa úspešne darilo kľučkovať medzi tlakom Moskvy a vrúcnym vzťahom k afganským tradíciám, partizáni nastupujúceho Talibanu vytiahli z azylu v budove OSN neďaleko kráľovského paláca Darulaman, južne od Kábulu. Zastrelili ho na futbalovom štadióne, keď predtým jeho telo na nepoznanie zohavili. Stalo sa to 28. septembra 1992!”
👉 V zahraniční politice dominovalo Havlovu působení v čele ČR zejména přijetí země do NATO v roce 1999, pokročení v přípravách na vstup do EU a také Česko-německou deklarací z roku 1997, která obsahovala vzájemné omluvy obou stran za způsobená bezpráví. Havel jako jednoznačný spojenec USA otevřeně podpořil bombardování Jugoslávie v roce 1999 i útok na Afghánistán v roce 2001. Kdo byl Ferdinand Vaněk?
https://www.novinky.cz/tag/vaclav-havel-20251
👉 Václav Havel: Zasloužil se o smrt mnoha lidí. „Nesmíme zapomenout na takzvané humanitární bombardování Jugoslávie, kdy umírali srbští civilisté a srbské děti. 👉 Nesmíme též zapomenout, že po zvolení prezidentem amnestoval, byť z dobrých pohnutek, sebranku vrahů, kteří po svém propuštění z kriminálu znovu vraždili. A na názor těchto pozůstalých na pana Havla se nikdo neptá. Propustil více než dvacet tisíc zločinců a rapidně narostla kriminalita. Ať se udělá zákon!!!
👉 Václav Havel se zasloužil o smrt mnoha lidí. Havel se také omlouval sudetským Němcům, kteří chtěli vyhladit český národ, poklonkoval Evropské unii. Nevím, proč by měl dostat ocenění, že se zasloužil o stát, když chtěl nezávislý stát de facto rozpustit v Německem ovládané Evropské unii!!! Občan Havel byl též znám svými v uvozovkách humanitními názory na Romy, protože s nimi nikdy nemusel bydlet. Šušká se lecos i jeho morálce a jak byl věrný své manželce Olze a tak dále. Jeden jeho kolega disident o něm zajímavě vypráví v článku Opilec Václav Havel,“ dodal senátor Jaroslav Doubrava. Havlova ukázková demagogie. Nejprve na povel západu ničí české zbrojovky (patřili jsme v tomto oboru mezi 4 nejvyspělejší země světa), ale když mu dá zbrojovka Chemapol prachy na záchranu jeho vlastního majetku, Lucerny, začne Chemapol veřejně obhajovat jako „rodinné dědictví“ A že na něj prý „delegují své svědomí“…!!!
https://twitter.com/i/status/1606968370389475330
👉 Válka v Kosovu byl ozbrojený konflikt na území bývalé jihosrbské provincie Kosovo. Probíhal od 28. února 1998 do 11. června 1999. Střetly se v něm ozbrojené síly Svazové republiky Jugoslávie a albánská Kosovská osvobozenecká armáda (UÇK). Šlo v něm o to, zda zbytková Jugoslávie udrží nadvládu nad Kosovem, protože dnešní území Kosova patřilo dnešnímu státu Srbsko, nebo zda si zdejší albánské obyvatelstvo vybojuje nezávislost na Bělehradu. Konflikt doprovázely časté útoky na civilní obyvatelstvo, masakry, vyhánění a přesuny srbského a bosenského obyvatelstva. Na jaře 1999 NATO úspěšně zahájila invazi na kosovské území a vojensky zasáhlo proti Jugoslávii (operace Spojenecká síla). Válka v Kosovu pak brzy poté skončila tím, že Kosovo bylo dáno pod mezinárodní správu a nastoupilo cestu k nezávislosti. 1998–1999: operace ozbrojených sil Svazové republiky Jugoslávie s cílem zničit Kosovskou osvobozeneckou armádu, která prostřednictvím politického i ozbrojeného boje získávala stále větší podporu mezi kosovsko – albánským obyvatelstvem Kde Kosovská osvobozenecká armáda (UÇK) prováděla časté útoky na civilní obyvatelstvo, masakry, vyhánění obyvatelstva. 24. března – 10. června 1999: Invaze jednotek NATO na území celé Svazové republiky Jugoslávie, v rámci které byly bombardovány vojenské cíle i civilní cíle (obytné oblasti, vesnice ,civilní vlaky ) a statní instituce vč. budovu radikální politické strany Slobodana Miloševiče. Údery letectva NATO nakonec znemožnily logistickou podporu jugoslávské armády na území Kosova a donutily jugoslávské představitele stáhnout armádu z území Kosova a přenechat oblast mezinárodní správě. Po odsunu jugoslávské armády bylo území Kosova ve spolupráci s NATO etnicky dočišťováno od Srbů. Cílem bombardování ze strany NATO bylo donutit jugoslávskou vládu k ústupkům a stažení z Kosova. To se po třech měsících nakonec podařilo. V samotném Srbsku a Černé Hoře však bylo bombardování považováno za akt agrese nikoliv proti jugoslávské vládě, nýbrž přímo proti jugoslávskému obyvatelstvu. Během bombardování zintenzivnila jugoslávská armáda své operace v Kosovu nebývalou silou, což dále vedlo představitele NATO k zintenzivnění bombardování Srbska a Černé Hory. Tehdejší americký prezident Bill Clinton prohlásil, že NATO „muselo jednat“, neboť jugoslávská armáda zahájila „ofenzivu vůči Albáncům“. Ministerstvo zahraničí USA nicméně v několika svých zprávách, které vyšly nedlouho před vyjádřením prezidenta Clintona, uvedlo, že jugoslávská armáda sice zasahuje v oblastech, kde je Kosovská osvobozenecká armáda aktivní, nedochází však k žádné rozhodné ofenzivě. V květnu 1999 docházelo k rozsáhlému vyhánění kosovsko – albánského obyvatelstva z Kosova. Podle některých zdrojů zemi opustilo 200 000 kosovských Albánců, podle dalších zdrojů bylo uprchlíků podstatně více, celkové odhady se pohybují okolo 1,2 milionu vyhnaných civilistů, až k 1,45 milionů, vyhnána tedy byla majorita civilního obyvatelstva Kosova. Docházelo také k rozsáhlým případům znásilňování. Válka skončila dne 10. června 1999 poté, co se jugoslávská armáda stáhla z oblasti a Kosovo bylo dáno pod mezinárodní správu. Protože převažují nepotvrzené nebo zpochybněné důvody pro vedení války, je považována za válku nelegitimní.
👉 Miloš Zeman svolil s přelety vojenských letadel v rámci bombardování Jugoslávie. Během zásahu NATO na Kosovu existuje jeden činitel, o kterém nikdo nemůže pochybovat: nálety, bomby nejsou vyvolány hmotným zájmem. Jejich povaha je výlučně humanitární… „ – opravdu vkusné!“. Článek v deníku Le Monde byl převzatý z italského listu La Repubblica, kde vyšel 23. dubna 1999. Text článku má vycházet z rozhovoru, který Václav Havel poskytl 14. dubna 1999 před svou cestou do USA agentuře Reuters. 👉 Přepis tohoto rozhovoru se ovšem značně odlišuje, termín „humanitární bombardování“, dokonce ani slovo „bombardování“ neobsahuje. Česká republika odsouhlasila letecké útoky Severoatlantické aliance na vojenské cíle v Jugoslávii.
👉 Souhlas za vládu podal předseda vlády Miloš Zeman. Vláda následně však provedla ještě jeden krok. 2. dubna 1999 přijala usnesení „o souhlasu s přelety vojenských letadel států Organizace Severoatlantické smlouvy (NATO) přes území České republiky v souvislosti s operacemi NATO v prostoru bývalé Jugoslávie.“ Pro kontext, toto usnesení bylo provedeno 9 dní od doby, kdy Jugoslávie začala být bombardována. NATO potřebovalo využít i vojenských základem v Německu, a tak českou vládu požádalo o svolení.
Tomáš J. Tosd https://manipulatori.cz/vymysleny-citat-o-humanitarnim…/
👉 Kdy se Klaus omluví nám, lidu Československa? Vladimír Kubeš Rezonance 1 (elektrosmog) – (0:21) Přidáte se k masovým vrahům, říkám to otevřeně a zcela zodpovědně, anebo jestli se přidáte do boje na stranu ubohých, trpících lidí. To záleží všechno na Vašem charakteru. Vladimír Kubeš připravoval další dokument, 👉 pan KLAUS byl pozván do Domažlic a sešel se tam s představitelem Bavorské vlády Edmundem Stoiberem (15. srpna 1995)
(https://carolina.fsv.cuni.cz/archive-cs/Carolina-C-No-170.txt)
👉 Dodnes nikdo neví, jenom tito dva, o čem se jednalo a proč k této schůzce došlo. Známé jsou však následky. Miloš Zeman 12. 3. 1999 byla Česká republika náhle překvapivě vstoupena do NATO, když předcházelo mnoho výroků od českých i západních politiků, že ČR není na vstup připravena a dosud si nezaslouží tu čest. Ve třetí čtvrtině března probíhalo ve večerních hodinách 👉„tajné jednání vlády“. Proč bylo tajné si už nepamatuji. Asi ve 22 hodin zazvonil ministru zahraničí Janu Kavanovi telefon. Bylo mu sděleno, že Vláda ČR se má do půlnoci vyjádřit k otázce přeletů letadel NATO přes území ČR a k tzv. „collateral effects“ při leteckých útocích. 👉Tento termín znamená ztráty mimo vojenské cíle, zejména na civilním obyvatelstvu. Miloš Zeman svolil s přelety vojenských letadel v rámci bombardování Jugoslávie. během zásahu NATO na Kosovu existuje jeden činitel, o kterém nikdo nemůže pochybovat: nálety, bomby nejsou vyvolány hmotným zájmem. Jejich povaha je výlučně humanitární…‘ – opravdu vkusné!“. Článek v deníku Le Monde byl převzatý z italského listu La Repubblica, kde vyšel 23. dubna 1999. Text článku má vycházet z rozhovoru, který Václav Havel poskytl 14. dubna 1999 před svou cestou do USA agentuře Reuters. Přepis tohoto rozhovoru se ovšem značně odlišuje, termín „humanitární bombardování“, dokonce ani slovo „bombardování“ neobsahuje. Česká republika odsouhlasila letecké útoky Severoatlantické aliance na vojenské cíle v Jugoslávii. Souhlas za vládu podal předseda vlády Miloš Zeman. Vláda následně však provedla ještě jeden krok. 2. dubna 1999 přijala usnesení „o souhlasu s přelety vojenských letadel států Organizace Severoatlantické smlouvy (NATO) přes území České republiky v souvislosti s operacemi NATO v prostoru bývalé Jugoslávie.“ Pro kontext, toto usnesení bylo provedeno 9 dní od doby, kdy Jugoslávie začala být bombardována. NATO potřebovalo využít i vojenských základem v Německu, a tak českou vládu požádalo o svolení. Kolaboranti a vlastizrádci v čele státu, dohoda o rozdělení republiky, vlastizrada 1989, Ústava ČR, Listina základních prav a svobod štavního pořádku ČR, Trestní zákoník č. 40/2009 Sb. Příprava útočné války, § 406, zadlužení vlády ČR, umělé zdražování, Platy politiků, ASPEN, záměrné vyvolávání ptačí, prasečí chřipky, nucené Lockdown, opakované, povinné proočkování, rozsáhla příprava na mobilizaci v ČR, Eurogendfor EGF – soukromá armáda mocenských, Pořád prodlužování důchodového věku, dědické, zrušené důchody, odebrání plného vdovského důchodů, za 130 mil. Kč jsi MV objednalo ( samozřejmě, že z našich peněz, jak jinak ), neověřenou firmu HEWLETT PACKARD s.r.o., se kterou uzavřela smlouvu 4.3.2016.
📌💥💥💥24.03.2024, Hindustan Times, Roman Kirsch: Hodiny po Putinově prohlášení o moskevském útoku zasáhla Ukrajina Krym. Ukrajina říká, že 2 RU válečné lodě v Sevastopolu byli zasaženy. RU zasáhlo Ukrajinu víc než 50 raketami a drony. Letecké útoky potom, co Putin vytáhl kartu po tom útoku v Moskvě, v čem měla ruce Ukrajina…..
https://youtu.be/kOaFeYElFhM?si=26nAibAbCM2L-jKb
📌☭☆ „Informace přímo z Ruských kanálů ze dne 25.03.2024“:
➡️☭☆ ❗️Ruští piloti dronů ničí ukrajinské ozbrojence v oblasti Rabotino. Bez ohledu na to, jak se prasečí rypák schoval, byl stále nalezen a zlikvidován.
BATTALION (https://t.me/+P_q6W8NhZsM5MmRi)
➡️☭☆ ❗️Další satelitní snímek následků ostřelování lodí Černomořské flotily během včerejšího masivního útoku. Jedna z raket zřejmě minula a zasáhla molo vedle přistávající lodi. Další, soudě podle černé skvrny, vletěl do prázdného přístaviště. Obecně jsme měli samozřejmě štěstí, ale nepřítel ne a účinnost nejmasivnějšího raketového útoku na Krym se ukázala jako velmi průměrná. Nepřítel zjevně počítal s jinými výsledky.
BATTALION (https://t.me/+P_q6W8NhZsM5MmRi)
➡️☭☆ Práce na odklízení trosek v Crocus se nezastaví ani na minutu, informuje ministerstvo pro mimořádné situace a zveřejňuje nové záběry
🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY🇷🇺 (https://t.me/+7gLTbq3EycFmY2Yy)
➡️☭☆ Macron v neděli večer svolal zasedání rady obrany věnované teroristickému útoku v Crocusu, uvádí France Press.
🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY🇷🇺 (https://t.me/+7gLTbq3EycFmY2Yy)
➡️☭☆ Zajímavý bod: na Ukrajině byli opakovaně zaznamenáni islamisté, kteří otevřeně používají symboly ISIS jako pruhy.
🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY🇷🇺 (https://t.me/+7gLTbq3EycFmY2Yy)
➡️☭☆ Na vzpomínkovou akci v Crocusu přišly stovky lidí. Lidé mlčky stojí, mnozí pláčou.
KANÁL PRO RUSY (https://t.me/+C7YBnGrtzUowYjBi)
➡️☭☆ Rostov se připojil k akci „Jeřáby létají“ na počest obětí strašlivého teroristického útoku na radnici Crocus. Rostovská oblast, stejně jako celé Rusko, dnes truchlí za oběti tragédie na radnici Crocus. Na mediální fasádě Rostovské arény se objevili bílí jeřábi. Tyto jeřáby létají do nebe na památku těch, které jsme ztratili při hrozném masakru 22. března 2024. Místní také začínají nosit papírové jeřáby k provizorním památníkům. https://t.me/c/1911828111/5171
KANÁL PRO RUSY (https://t.me/+C7YBnGrtzUowYjBi)
➡️☭☆ Kim Dotcom, slavný německý podnikatel, na sociální síti X (dříve Twitter) uvedl, že za teroristickým útokem, ke kterému došlo 22. března na radnici Crocus, stojí právě Zelenskyj.
💬„Zelensky o teroristickém útoku v Moskvě. Je plný hněvu a nenávisti a obviňuje Putina. Putina označuje za bezcenného a říká, že ruští vojáci mohli útoku zabránit, kdyby neměli na Ukrajině plno. Řeč jeho těla mluví sama za sebe. Udělal to“
KANÁL PRO RUSY (https://t.me/+C7YBnGrtzUowYjBi)
📌 Prosím všechny přátelé, ke kterým se moje zprávy dostanou, kdybyste byli tak moc hodní a posílali to dál, jak přátelům, tak na skupiny, kterým fandíte. Šíleně mně blokují. Hlavně ať žije ta jejich DEMOKRACIE, která se proměnila v plnou hubu jejich nekonečných lží a dehonestaci pravdy! Děkuji. Ľubomíra
📌 Děkujeme za Vaši podporu, moc si vážíme Vaší přízně. Dar bude použit na provoz a rozvoj naši nezávislé informační platformy.
Jsme nezávislé médium bez reklam, bez cenzury, bez propagandy, bez mainstreamu.
Přispějte na tvorbu a překlad videí i zpráv ze světa, z domova.
Lubomír Volný
Transparentní účet: 115-4977920247/0100
Důvěrný účet: 107-1458980287/0100
„Na Kafe“: 27-1664400247/0100
IBAN: CZ82 0100 0001 1549 7792 0247
SWIFT: KOMBCZPP
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!