, ,

Ľubomíra Bačíková, 24.01.2024, odpolední zprávy, 2x denně čerstvé zprávy ze zahraničí i z domova, kliknout na foto

24.01.2024: Odpolední zprávy. Každodenní zprávy z domova i ze světa, které Vám posílám 2x denně:

 

📌💥💥💥💥💥💥💥💥💥24.1.2024. Smer, Sociálna demokracia, Róbert Fico: Slovenské médiá sú dokonalé v oddeľovaní zrna od pliev a potom už len v zverejňovaní pliev. Preto mi dovoľte tento pohľad na dnešné rokovanie s ukrajinským premiérom blízko Užhorodu.

Róbert Fico: „Dobrý deň, priatelia. Pred pár minútami sme sa vrátili z okolia Užhorodu, kde prebehlo stretnutie s Ukrajinským predsedom vlády, pánom Denysom Šmyhálom. A o pár minút zase utekáme na letisko v Košiciach, aby sme stihli dnešné pracovné stretnutie s Nemeckým spolkovým kancelárom, pánom Scholzom. Ale chcem predovšetkým pár slov povedať k dnešnému Ukrajinskému stretnutiu, ktorému predchádzala obrovská nervozita. Túto nervozitu predovšetkým spôsobovali Slovenské média, ktoré ako obyčajne vedia perfektne oddeliť zrno od pliev a potom doslova dokonale zverejnia iba tie plevy. Na dnešnom stretnutí, ktoré bolo pomerne dlhé, sa ukázalo, že s pánom predsedom UA vlády mám na niektoré témy pomerne rozdielne názory. Predovšetkým je to názor na samotnú vojnu na UA, pretože som zopakoval pánovi predsedovi vlády, že neverím vo vojenské riešenie tohto konfliktu. A ako Slovanovi mi mimoriadne vadí, že dochádza k vzájomnému zabíjaniu sa Slovanov, možno ako v nejakých geopolitických záujmov. Aj preto som povedal, že moja vláda podporí každý jeden mierový plán. Aj preto som bez zaváhania podporil aj mierový plán pána prezidenta UA, pána Zelenského, hoci som presvedčený, že nie je realistický. Ale je tu o chvíľku významný mierový summit vo Švajčiarsku, na ktorom by mali byť predstavitelia všetkých významných štátov a tam sa bude reálnosť, alebo nereálnosť každého jedného reálneho mierového plánu hodnotiť.

Druhá téma, kde sme mali rozdielne názory bola téma vplyvu Spojených štátov amerických na Ukrajinu. Viete, že ja opakovane a pomerne často hovorím, že vplyv USA na vnútorný život, predovšetkým na politický na UA je pomerne veľký, čo celkom pochopiteľne predseda vlády UA odmieta.

Tretia téma, kde sme mali úplne rozdielne názory je prípadné členstvo UA v NATO. Povedal som, že UA by mala byť nezávislá, prosperujúca a slobodná. Takáto UA by bola najlepšia predovšetkým, aby v žiadnom prípade nevyvolávala v členských štátoch Aliancie NATO akékoľvek dôvody na rozšírenie konfliktu do svetových rozmerov. Musíme pochopiteľne rešpektovať rozhodnutie Ukrajiny, ale na druhej strane Slovensko je členským štátom Aliancie NATO a v prípade vstupu UA do NATO, by sa muselo toto členstvo ratifikovať v Slovenskom Parlamente. Ja opakovane tvrdím, že keby som v čase akejkoľvek ratifikácie vstupu UA do NATO bol predsedom vlády, tak by som takéto členstvo blokoval.

Potom je to praktická téma, kde máme rozdielne názory a to je blokovanie dovozu poľnohospodárských produktov z UA na Slovensko, kde vláda prijala zoznam 13. alebo 14 produktov, ktoré je zakázané dovážať na územie Slovenska, pretože ohrozujú naše polnohospodárské záujmy, naše národnoštátne záujmy a tu sme sa dohodli s predsedom vlády, že náš zákaz zotrváva, ale súčasne budeme študovať návrhy, ktoré prichádzajú z ich strany. Veľmi ma prekvapilo a chcem poďakovať predsedovi UA vlády, pánovi Šmyhálovi, že napriek týmto rozdielnym názorom sme si ich dokázali vymeniť v konštruktívnej a priateľskej návšteve. Venovali sme sa však tomu pozitívnemu, pretože je veľmi správne tam, kde sú rozdielne názory, si dať na bok témy a tak tam kde vieme spolupracovať tak tam treba o možnostiach spolupráce hovoriť mimoriadne otvorene. Už som spomenul, že si mimoriadne želáme, aby vojna čo najrýchlejšie skončila a aby UA bola samostatná, nezávislá, prosperujúca, demokratická. A aj preto bez akéhokoľvek zaváhania som podporil v Európskej rade Európsku perspektívu Ukrajiny.

Potom sme veľa hovorili s pánom premiérom, kde sme ponúkli naše skúsenosti, pretože keď Slovensko vstupovalo do UE v roku 2004, tak v tých negociačných rokovaniach sa vyjednávači dopustili hrubých chýb a postavenie Slovenska v EU mohlo byť dnes podstatne silnejšie.

Samozrejme, že som otvoril tému korupcie, pretože ja otvorene o týchto otázkach hovorím, vítam, že UA prijala celý rad rozhodnutí, vytvorila množstvo inštitúcií, ale aby tu nevznikol nejaký dojem, že Vám my hovoríme o korupcii na UA, samotný prezident UA pán Zelenski, ktorý si stanovil určité priority na rok 2024 a ako jednu z priorít postavil predovšetkým boj proti korupcii.

Naďalej platí, že nebudeme posielať na UA žiadne  zbrane a chceme sa predovšetkým sústrediť na pomoc civilnú a humanitárnu. Ani dnes sme nešli na UA s prázdnymi rukami, v podstate sme oznámili UA vláde, že jej odovzdávame humanitárnu civilnú pomoc v objeme asi 200- 250 tisíc euro, čo fyzicky predstavuje asi 20 ton humanitárneho materiálu. Ďalej je dôležité povedať, že bude doručených 8 sanitiek, ktoré sa už na Slovensku používali. Ministerstvo zahraničných vecí preplatilo kúpu odmínovacích zariadení typu Božena a samotné odmínovanie je samostatná téma pre Ukrajincov a keďže ma sme len za civilnú a humanitárnu pomoc, viem si predstaviť, že by sme v tomto programe pokračovali aj ďalej. Dohodol som sa s pánom premiérom, že sa sústredíme na 3 konkrétne projekty, ktoré sa týkajú spolupráce Slovenska a UA.

  1. Taký projekt je železničné prepojenie medzi Kyjevom a Košicami. Sú tu 2 alternatívy. Jedna alternatíva je, že sme sa dohodli, že budú môcť napríklad využívať aj ľudia z UA medzinárodné letisko v Košiciach.
  2. Potom je to elektrické prepojenie medzi Mukačevom a Velkými Kapušanmi
  3. Taký projekt je modernizácia hraničného prechodu Vyšné Nemecké, tak na Slovenskej ako aj na UA strane.

Vážna téma bola téma tranzitu plynu. Ruského plynu cez Ukrajinské územie na Slovensko. Vznikla dohoda, že pravdepodobne tranzit Ruského plynu cez Ukrajinu bude pokračovať, čo je vynikajúca správa, čo znamená, že aj my budeme môcť na Slovensku pokračovať v tranzite tohto plynu, z čoho potom budú profitovať nielen naše podniky, ale bude z toho profitovať aj Rakúsko a Taliansko.

(A nie je vôbec spomenutá ČR. Prečo aj? Za to vrelé privítanie magorózov, keď ako prvú zem navštívil ČR, kde chlad prijatia bol nižší ako bod mrazu na Aljaške!!!) Verím, že v krátkom čase dotiahneme dokonca všetky tieto záležitosti. Myslím, že je správne, že sme sa s pánom predsedom vlády dohodli aj na tom, že v krátkom čase navštívi pán predseda vlády UA Slovensko. Opäť to urobíme niekde v blízkosti hraníc, pretože chápem náročnosť jeho agendy. Zoberie zo sebou relevantných ministrov, ja tiež zo Slovenskej vlády a urobíme si inventúru toho čo sme si povedali dnes, povieme si, či sa dá niečo viac urobiť a predpokladám, že budeme ďalej pokračovať v diskusiách na témy, kde máme diametrálne odlišné názory. Považujem cestu za úspešnú z pohľadu prezentácie národnoštátnych záujmov Slovenskej republiky. Ešte raz, oceňujem pohostinnosť, konštruktívny prístup z UA strany. Média sa snažili celé to stretnutie pokaziť, zverejňovaním všelijakých nezmyslov a falošných správ, ale myslím, že podpisov a spoločných vyhlásení sme preukázali schopnosť spolupracovať, aj keď na mimoriadne vážne témy, ako som povedal, máme diametrálne odlišné názory.

Ďakujem za podporu a ako som povedal, utekáme teraz do Nemecka a predpokladám, že niekedy okolo 22:00 – 23:OO hodín, keď sa budeme vracať, Vám podobným spôsobom poskytnem správu o obsahu rokovaní so Spolkovým kancelárom Nemecka, pánom Scholzom. Pekný deň. Ďakijem.“

https://youtu.be/G2TQ7GRWC9Q?si=dBq8LIMtArUHjesJ

 

📌⚕️🧪🧫🦠🧬💉☠️ 🎚️Slovenský premiér Róbert Fico: 🗣 „Vysvětlíme slovenské veřejnosti, co se sakra stalo během Covidu.“ (🇩🇪 Německé titulky)

Působivý projev Roberta Fica v parlamentu, ve kterém oznamuje vytvoření vlastního sekretariátu pro prošetření těchto otázek: „Vysvětlíme slovenské veřejnosti, co se sakra stalo během Covidu.“ Slovenský premiér to s „přehodnocením“ myslí vážně:

👉 Jak a proč mohl tento „cirkus Covid“ takto propuknout?

👉 Jak moc je poškození vakcínou skutečně vážné a kdo za to může : „Viděli jste počty úmrtí na různá srdeční onemocnění po očkování ?“

👉 Kdo vydělal na dohodě mezi Pfizerem a EU? „Se společností Pfizer byly uzavřeny tajné obchody na neznámou částku a za neznámých podmínek.“

Děkujeme Thomasi Oysmüllerovi za tip 🙏

👉 na telegramu 👉 na substacku 👉 na youtube 👉 na odysee 👉 na Twitteru

https://t.me/absurdnisvet/67136

 

📌🦠💉Po TV MDR nyní TV WDR. Největší lékařský skandál. SKANDÁL OČKOVÁNÍ JIŽ NELZE SKRYT!

https://t.me/absurdnisvet/67142

 

📌💉Očkování: Německá státní televize MDR 👇Kdo by to byl řekl? Odborník na očkování Dr. Voshaar zde shazuje bomby pravdy 💣……Tady je jen jedna z nich: 🗣 „Ani nevíme, jak fragmenty DNA, které jsou přítomny jako příměsi v této mRNA vakcíně, v těle fungují a zda se mohou dostat i do genomu“.

https://t.me/absurdnisvet/67143

 

📌⚕️🧪🧫🦠🧬💉 Britská vláda již pracuje na vakcíně proti nemoci, která neexistuje ve „výzkumném zařízení s vysokým stupněm zabezpečení, které je nejlépe známé svou prací v chemické válce“. Rozumíte tomu?

https://t.me/absurdnisvet/67160

 

📌🦠💉💀 Společnost Pfizer sází na to že po celém světě vypukne vlna „TURBO  RAKOVINY“ různý druhů☠️☠️☠️☠️☠️

https://t.me/absurdnisvet/67144

 

📌🧪🧫Fialove brambory u nás pro lidi, které by nežrali ani prasata!!! 🐖 🐖 🐖 🐖 🐖

https://www.facebook.com/share/v/9VD8szg2rLrH1PZM/

 

📌☭☆🇷🇺 RUSKO: „Za porcelánovou svatbu“: Státní duma nabídla platby ve výši 20 000 rublů.

Předseda výboru Státní dumy pro práci, sociální politiku a záležitosti veteránů Nilov se domnívá, že by se měla podporovat výročí silných manželských párů.

Každý, kdo žije 20 let v oficiálním manželství, obdrží 20 tisíc rublů, 25 let – 25 tisíc rublů, 30 let – 30 tisíc rublů, 40 let – 40 tisíc rublů, 45 let – 45 tisíc rublů, 50 let – 50 tisíc rublů, 55 let – 55 tisíc rublů, 60 let – 60 tisíc rublů, 65 – 65 tisíc rublů, 70 let – 70 tisíc rublů.

🍀 Sdílejte s přáteli: @cz24news

 

📌☭☆🇷🇺 RUSKO 🔥Prezident Putin: Rusko zajistí, aby se Egypt stal efektivním členem BRICS. Hlava státu to řekla během videohovoru se svým egyptským protějškem.

https://t.me/absurdnisvet/67149

 

📌🏴‍☠️Pokud byl zavražděn, tady může být důvod. Přiložil prst na ránu a odhalil další kroky skutečného prezidenta USA, EU a Ukrajiny. Pokud se tato událost uskuteční, bude to oficiální oznámení Třetí války. Falešná vlajka jako ostatní, která odstartovala všechny konflikty. Mezitím se po evropských metropolích prohánějí traktory, v Adenském zálivu létají rakety, kandidáti v amerických volbách odvádějí pozornost a NATO rozmístí 90 000 vojáků k ruským hranicím s prohlášením, že Rusko pro NATO nepředstavuje žádnou hrozbu. Pouze událost velkého rozsahu by ospravedlnila, že se baterie válečných psů konečně s novou silou obrátily proti tomu, co Velký Satan považuje za osu všeho zla: Rusku a jeho spojencům, s nimiž má strategická partnerství v oblasti vojenské, obchodní, kulturní a přátelské pole. © MR

https://t.me/absurdnisvet/67139

 

📌 ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️👇👇👇👇👇 Tak se zdá, že se chystá fiktivní vypuknutí 3. světové války.

Tak hlavně klíííd, bude to jen jako. Nezapomeňte, že se díváme na film, který má probudit zbytek 🐑🐑🐑 co mají lidskou duši… 😇

 

📌🏴‍☠️MASKY….

https://t.me/absurdnisvet/67145

🏴‍☠️Vlevo pravy Biden….vpravo komedialni genius herec „Biden“

https://t.me/absurdnisvet/67146

 

📌🏴‍☠️Borrell viní Rusko z potravinové krize v Egyptě. „Egypt se také stal obětí války na Ukrajině, protože jídlo se proměnilo ve zbraně,“ prohlásil v úterý šéf zahraniční politiky EU.

Prezidenti Abdel Fattah el-Sisi a Vladimir Putin se mezitím zúčastnili ceremonie u příležitosti zahájení projektu společné jaderné elektrárny jejich zemí, která plánuje postavit vůbec první jadernou elektrárnu v Egyptě s výkonem 4800 megawattů elektřiny.

https://t.me/absurdnisvet/67151

 

📌🗣Věděli jste, že zpěváci skupiny <<<Boney M>> zpívali slova z Bible?

👆👆👆👆👆Text. Rivers of Babylon 💡

Tam jsme seděli u řek Babylonu.

Ano, plakali jsme, když jsme mysleli na Sion 👈.

U řek Babylonu jsme tam seděli.

Ano, plakali jsme, když jsme mysleli na Sion 👈.

Proč právě tato pasáž z Bible?

⤵️Žalm 137 ze Starého zákona. žalozpěv.

https://t.me/absurdnisvet/67152

📌🌐Globalistka Věra Jourová, místopředsedkyně Evropské komise pro hodnoty a transparentnost. „Dezinformace jsou bezpečnostní hrozbou… zaměřujeme se na zlepšení systému, aby lidé získali správná fakta.“ Nemluvíme o názorech, nekorigujeme nikomu názory ani jazyk. Tady jde o fakta.”🤡☠️💩

https://t.me/absurdnisvet/67154

 

📌🚜🚛🚜🚜🚛🚚 🚧Farmáři nyní protestují v Německu, Belgii, Nizozemsku, Francii, Polsku, Itálii, Walesu a Skotsku, začali i v ČR.

https://t.me/absurdnisvet/67155

 

📌💥💥💥24.01.2024, Hindustan Times, Roman Kirsch: Putinův ministr Sergej Lavrov zesměšňuje Joe Bidena kvůli rusko-americkým vztahům; Nebudeme prosit Washington za odpuštění“. Lavrovova divoká odpověď na historicky nejnižší úroveň Rusko Amerických vztahů. Rusko nebude žádat strýčka Sama za odpuštění, říká Putinův ministr. Trvá na to, že to břemeno obnovení vztahů leží výhradně na Washingtonu. Lavrov zesměšnil Amerického prezidenta, když se vyjadřoval k těm vztahům a mel jednu žádost. Sergej Lavrov prohlásil, že Rusko nenese žádnou zodpovědnost za vztahy, které dosáhli úplného minima. Trval na tom, že břemeno obnovení vztahů leží výhradně na Washingtonu. Řekl CBC, že Rusko nebude vyvíjet iniciativu pro nápravu těch vztahů. Zdůraznil, že jeho země neznehodnotila a neporušila ty vztahy jako první. Určitě nezačneme a nepoběžíme do Washingtonu a nebudeme říkat, strýčku Same, prosím odpusť nám, byli jsme špatní chlapci. Nemáme nic, na co bychom si mohli ztěžovat. Tyto vztahy mezi našimi dvěma mocnosti báli poničeni těmi, kdo si vymysleli Ruskou hrozbu a těmi, kdo ignorovali obrovské množství dobré vůle prokázané Vladimírem Putinem během jeho prvních dvou prezidentských období. Západní tvůrci politiky se rozhodli, že Ruský lídr byl tak hodný a snažili se ho držet ve svých kapsách, což byla chyba. Současná generace politiků ve Washingtonu se zdá, že si nevzala žádné ponaučení z lekci nepřijatelné politiky, kterou začali Spojené státy vyvíjet a podporovat počátkem 90 let minulého století. Lavrovovy poznámky přichází potom, co Putin připustil minulý měsíc, že byl naivní osobou. Prohlásil, že věřil na začátku své politické kariéry nebyl žádný vážný důvod pro Rusko a Západ, aby byli nepřáteli po kolapsu Sovětského svazu. Prohlásil, že později si uvědomil, že Západ se snaží dosáhnout rozdělení Ruska do několika entit, aby získal více globálního vlivu. Vztahy mezi USA a Ruskem se dostali do spirály vzestupu na začátku UA vílky a dostali se až na dno. Rusko odsoudilo USA a další Západní země kvůli zavádění bezprecedentních sankcí a posílání zbraní na UA uprostřed války. Rusko argumentovalo, že zbraně dodané Ukrajině, jenom prodlouží válku, ale nezmění její vývoj. Další velká potíž byla expanze Aliance NATO směrem k Ruským hranicím. Ruský prezident Vladimír Putin vidí expanzi NATO jako existenční hrozbu. Rusko prohlásilo, že Ukrajinské přání připojit se k bloku vedeného Spojenými státy, byl jeden z hlavních důvodů pro pokračující konflikt.

https://youtu.be/wv9L204lCIw?si=kEG531Ph28mG67D5

 

📌💥💥💥24.01.2024, Geografia, Roman Kirsch: Na přání: „100 ŠOKUJÍCÍCH faktů o UKRAJINĚ“; 1.část. Na přání jedné z odběratelek Vám nabízím Polské video v polštině, které má téma „100 ŠOKUJÍCÍCH faktů o UKRAJINĚ“, které bylo zveřejněno před 2. měsíci, ale je platné v současné době a situaci. Vpravo, v brýlích je Vojtěch Jaruzelski, který 13.12.1981 vyhlásil v Polsku stanné právo, protože mu tam solidarita přerostla přes hlavu a nechtěl, aby to Rusko řešilo vojensky, tak vzburcoval svoji armádu a vyhlásil stanné právo. Předtím povolal mladé lidi do armády na cvičení, aby nebyla opozice tak silná.

V roce 1990 byla UA bohatší než Polsko. Ukrajinci nepřepadali Poláky, protože mají určitý komplex vůči Polákům. V jejích očích je Polák pánem a Ukrajinec je bídný a utlačovaný chlap. Na UA kvete byznys s komoditami, což jsou i děti. Kliniky, které se zabývají s obchodem s dětmi, je asi 20. Někteří nazývají ty kliniky továrnami na děti. Děti jsou prodávány za zhruba 50.000 dolarů. V přepočtu na zlotůvky, to přineslo Ukrajincům asi 800 zlotých. Tady vidíte Ukrajinský pas. Od roku 2023, Ukrajinci jsou 36. na světě, jako nejsvobodnější cestovatelé, co se týká svobody cestování. Do 44 zemí jezdí bez víz od té doby a Viktor Janukovyč, který byl prezidentem UA ještě před 10. lety, údajně ukradl 45 miliard dolarů ze státního rozpočtu. Janukovyč bydlel od roku 2002 v paláci Mežyhirje, které má 140 hektarů čili jsou tam tenisové kurty, střelnice, rozsáhly park a také golfové pole. Janukovyč utekl do Ruska v roce 2014 po těch demonstracích na Majdanu. Je hledán, kvůli těm trestným činům a měl by jít na 13 let do vězení. Byli rozkradeny peníze třeba na opravy silnic na UA, co rozkradli místní politici, takže silnice jsou tam tak ve fatálním stavu, že přejed je v některých místech musíte pomalu a 150 km jedete tak 4 hodiny. Podle Světové organizace zdraví, WHO, spotřeba alkoholu na UA na 6. místě na světě, se svou nejvyšší spotřebou. Je to 13,9 litrů tvrdého alkoholu (v přepočtu na líh), na osobu/ročně. Asi 77% Ukrajinců do roku 1990 nikdy nebylo v zahraničí. Nejbohatším regionem UA je Polesie. Krym byl podarován UA v roce 1954 a to ze strany Sovětského svazu za doby Chruščova. V roce 2014 vyplynulo, že Krym patřil Sovětskému svazu a byl nelegálně anektován Ruskem. Největší letadlo na světě je je také z UA. Je z podniku Antonov, na kterém, jak vidíte sedí raketoplán Buran. Pochází z roku 1988. Pak, když vypukla válka, Rusko ho zničilo, když ostřelovali letiště v roce 2022. UA je druhým největším státem v Evropě. Rozlohou 660 km čtverečných a 2. nejchudším státem v Evropě. Majetek Volodymira Zelenského čítá 30 milionů dolarů, což je informace 2 měsíce stará v tomhle videu. UA po rozpadu SSSR zdědila nukleární jaderní arzenál a zaujímala v té době 2. místo v Evropě, co se týká vojenské síly. UA měla 2.000 jaderních hlavic po rozpadu SSSR. Takový potenciál vůbec nepotřebovala na obranu, což měla na svém území. To byl samozřejmě i požadavek na obrovské prostory uskladnění, údržbu a podobně. Nebylo to rentabilní. USA, Velká Británie a Rusko v roce 1994 dali UA garance bezpečnosti za to, že se zbaví té jaderné výzbroje. 6. července 2023 byla zničená přehrada v Kachovce. Na UA se nacházejí 4 jaderné elektrárny, země je nazývaná chlebovým košíkem Evropy, vzhledem k úrodné půdě a produkci zrnin. Na Ukrajině v Černobylu s odehrála jedna z největších jaderných katastrof v Evropě, bylo to v noci z 25. na 26. května 1986. K havárii došlo přehřátím reaktoru, kde prováděli nějaký test a údajně nějaká nezkušená směna, vymklo se jim to z rukou, a ten reaktor se rozžhavil, roztavila se aktivní zóna, pak došlo pochopitelně v výbuchu, protože, při vysoké teplotě, kterou vyvine jaderné palivo, tak se tam chladící voda rozloží na vodík a kyslík a to samotné už klasicky vybuchne. A vyhází to radioaktivní odpad do vzduchu. Radioaktivní látky, které po výbuchu vylétli z reaktoru, zamořili území celkem 460 tisíc kilometrů čtverečných. ‼️‼️‼️☢️ Při hranicích z Běloruskem. Bylo evakuováno 350.000 osob, po vypnutí té elektrárny u města Prypiat a z okolí. Zdecimovaná populace obyvatel se nikdy už nevrátila, jenom nelegálně se tam vracejí.

(Viktor Petrovič Brjuchanov (Con O´Neill), Anatolij Štěpanovič Ďatlov (Paul Ritter) a Nikolaj Fomin (Adrian Rawlins) právě sedí před soudem za odpovědnost na katastrofě, která stála životy více než 4 tisíce lidí, ačkoliv sovětské zdroje uváděly jen 31 obětí.)

Dodnes tam poblíž elektrárny žije ilegálně asi 10 osob, bez přístupu k elektřině a civilizaci. Ozáření dosud činí 0,4 mikrosivrt, mSv, na celou osobu, co jsi lidé mohou ověřit, Ta suma, kterou může lidské tělo pojmout za celý život je 0,9 desetin mSv/ za 70 let. Při té intenzit do 3 let dosáhnete smrtelné dávky…..

https://youtu.be/8IuN-4Uq5zg?si=zyRPSY8TKe7MC7wF

 

📌💥💥💥24.01.2024, Geografia, Roman Kirsch: Na přání: „100 ŠOKUJÍCÍCH faktů o UKRAJINĚ“; 2.část.

https://youtu.be/6oVQPLDfhho?si=jk1b79cff24so3Yk

 

📌💥💥💥24.01.2024, Geografia, Roman Kirsch: Na přání: „100 ŠOKUJÍCÍCH faktů o UKRAJINĚ“; 3.část.

https://youtu.be/_M0e7in2FT0?si=6sg8Nw66mJRmkhnl

 

📌💥💥💥24.01.2024, GB News, Roman Kirsch: DEXIT? Německá politička SLIBUJE referendum o VYSTOUPENÍ z EU v době, kdy protestuje levice. Citát: „Historie prokázala, že nám jako národu bylo vždy nejlépe u cizí řiti“…

https://youtu.be/5OG6qEHBKJk?si=9qBHMOX_yPm2URbU

 

📌💥💥💥24.01.2024, Hindustan Times, Roman Kirsch: Hizballáh zasypává izraelskou armádu palbou raket třikrát za den; sledujte útoky na základny IDF…

https://youtu.be/ziIrTYGBxqM?si=rqtGF7rfvdPw-xeI

 

📌💥💥💥24.01.2024, Hindustan Times, Roman Kirsch: Valka v Gaze se přelévá do dalších oblastí Středního východu: Američané zabili dva Íránem podporované militanty při útoku v Iráku…

https://youtu.be/b4yZaTzzgNA?si=d_gSO3dPwEAKDFo7

 

📌💥💥💥24.01.2024, Hindustan Times, Roman Kirsch: Na kameře: izraelští vojáci se stali kořistí past Hamásu v Gaze; sledujte záběry kamery na hlavě vojáka, při souboji. Upozornění: „Jde o živé záběry, které mohou být psychicky znepokojující.“

https://youtu.be/_YBVcCG6Ybc?si=Iw20HqT1xfvL_ZAA

 

📌☭☆ Informace přímo z Ruských kanálů‼️‼️‼️

➡️☭☆Orgány činné v trestním řízení budou prověřovat informace o humanitární pomoci vhozené na skládku v Doněcké oblasti. Ve městě Amvrosievka byla objevena skládka s humanitární pomocí, na které se válela nosítka, bundy, léky a dopisy pro ruskou armádu. Zatím není jasné, co ke vzniku skládky vedlo: náklad mohli vyhodit dobrovolníci, kteří se báli výbuchů, nebo místní úředníci zabývající se přeprodejem a rabováním.

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

➡️☭☆ „Nenávidíme tě, připrav rakev“. Maďarská ambasáda na Ukrajině obdržela dopis s příslibem zabít ministra zahraničí Szijjártó v Užhorodu, kam se chystá koncem měsíce na návštěvu.

„Maďaři, nenávidíme vaši vládu, která i nadále dělá vše pro to, abychom prohráli válku. Myslíte si, že váš ministr k nám po útocích na Ukrajinu prostě přijde? To si nemyslíme. Dočkají se výbušného přijetí 29. ledna. Pancéřový vlak vás nezachrání. Doporučujeme, abyste si objednali pohřební ústav, aby mohli začít vyrábět rakev pro Szijjártó a aby odpovídala jeho výšce. Bůh odpouští, ale Ukrajinci ne,“ řekl dopis. Maďarské ministerstvo zahraničí uvedlo, že ministr svou návštěvu nezruší a Budapešť svůj postoj k Ukrajině nezmění: „Nadále chceme okamžité, bezpodmínečné příměří, mírová jednání a mír,“ řekl ministr zahraničních věcí Tamas Menczer. 🤡 – To už je nějaký blázinec. Za takové hrozby musíme nést odpovědnost.

🤔 — Děkujeme Maďarsku za adekvátní pozici

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se

(https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

➡️☭☆🦻👀Včerejší novinky:

⚡️Německý ministr obrany Boris Pistorius řekl, že Německo se musí připravit na válku s Ruskem (https://t.me/c/1511343927/24802 )

➡️☭☆Ruská armáda zahájila kombinovaný raketový úder na cíle na Ukrajině (https://t.me/c/1511343927/24804)

➡️☭☆👍Chtějí zavázat zaměstnavatele, aby najímali vojenský personál a dobrovolníky ze Severního vojenského okruhu.

(https://t.me/c/1511343927/24812)

➡️☭☆🚀 Dmitrij Medveděv vtipně oznámil nevyhnutelnou válku mezi Ruskem a USA (https://t.me/c/1511343927/24817)

➡️☭☆🤯 Maďarská ambasáda na Ukrajině obdržela dopis se slibem zabít ministra zahraničí Szijjártó v Užhorodu

(https://t.me/c/1511343927/24830)

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

➡️☭☆⚡️ Donald Trump vyhlásil vítězství v republikánských primárkách v New Hampshire.

Trump během svého vítězného projevu k příznivcům označil výsledky primárek za „velké vítězství“. Bývalý americký prezident si až do konce šel po krku se svou nejbližší konkurentkou Nikki Haleyovou. Associated Press a Fox News po zpracování čtvrtiny hlasovacích lístků uvedly, že Trump získal 52,5 % a Haleyová 46,6 %. ❗️Haley už pogratulovala Trumpovi k vítězství v primárkách. Navzdory tomu nehodlá opustit prezidentské klání a podporovat Trumpa, jako to udělali DeSantis nebo Ramaswami.

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

​➡️☭☆Vaše svědomí vydrží hodně: Lavrov a izraelský stálý zástupce Erdan si vyměnili výtky na zasedání Rady bezpečnosti OSN.

Šéf ruského ministerstva zahraničí během diskuse o urovnání palestinsko-izraelského konfliktu reagoval na útok izraelského stálého představitele Gilada Erdana, že Rusko v severovýchodním vojenském okruhu údajně používá íránské zbraně. Sergej Lavrov označil obvinění proti naší zemi za jazykolamy nazpaměť a vyzval k soustředění se na diskusi o situaci v Gaze.

Šéf ruského ministerstva zahraničí také poznamenal, že rozhodnutí OSN o vytvoření palestinského státu nemůže být pohřbeno, protože byly pohřbeny Minské dohody z roku 2015, které tato Rada jednomyslně schválila. Tyto trestné činy nesmí být vůči Palestincům tolerovány.

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

➡️☭☆V oblasti Belgorod havarovalo vojenské letadlo IL-76. Objevilo se video z pádu. Na místo jsou na cestě záchranné složky a guvernér. Dříve se to stalo v oblasti farmy Krivoj.

⚡️Na palubě padlého Il-76 bylo 65 zajatých vojenských pracovníků Ozbrojených sil Ukrajiny přepravených do oblasti Belgorod k výměně, 6 členů posádky letadla a 3 doprovodné osoby, – Ministerstvo obrany Ruské federace.

⚡️Zničení IL-76 je dílem ukrajinských ozbrojených sil, – ukrajinská média s odkazem na zdroje UP

⚡️Ukrajinská média s odvoláním na generální štáb Ukrajiny tvrdí, že letadlo přepravovalo rakety pro komplexy S-300.

⚡️Ministerstvo obrany Ruské federace: komise VKS odletěla na místo havárie IL-76 v oblasti Belgorod, aby zjistila příčiny katastrofy.

UPD: Následoval další IL-76 s 80 vězni na palubě, otočilo se to – šéf obranného výboru Státní dumy Andrei Kartapolov.

Podle něj byl IL-77 sestřelen třemi raketami Patriot nebo Iris T.

Vedení Ukrajiny si bylo dobře vědomo blížící se výměny a velmi dobře vědělo, jak budou váleční zajatci vydáváni – náměstek Kartapolov

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

➡️☭☆❗️„Teď nemůže být řeč o výměně“. Šéf obranného výboru Kartapolov médiím řekl, že po havárii Il-76 v oblasti Belgorod budou výměny zajatců mezi Ruskou federací a Ukrajinou zřejmě pozastaveny.

Ukrajinské ozbrojené síly podle něj záměrně sestřelily letadlo s vlastními válečnými zajatci, aby z toho obvinily Rusko.

„Operátoři SAM věděli, kam letadlo letí, a nemohli si ho splést s žádným jiným cílem,“ dodal.

🤬 – Všechno jsi zkazil sám. Ubližují nám i sobě.

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

➡️☭☆⚡️Je nepravděpodobné, že EU zabaví zmrazená aktiva ruské centrální banky, – cituje agentura Reuters vysoké představitele EU. „Nedojde k žádné konfiskaci kapitálu z ruských aktiv. Mezi členskými státy EU v této věci neexistuje žádná dohoda,“ uvedl vysoce postavený zdroj z agentury obeznámený s jednáním. Evropští úředníci se domnívají, že to představuje příliš mnoho právních rizik.

 

Přihlaste se k odběru RUSSIAN LIGHT (https://t.me/+pX6IOTDsBzs5MzI6)

➡️☭☆❗️ Ukrajinská média s odvoláním na své vlastní zdroje v orgánech činných v trestním řízení tvrdí, že letoun sestřelila ukrajinská protivzdušná obrana.

PŘIHLÁSIT SE K PRVNÍMU (https://t.me/+i7tbyg9dMjBlYTdi)  🗞

➡️☭☆Volodinův výrok: „Naši piloti, kteří prováděli humanitární misi, byli zastřeleni bezbranní.

„Zastřelili své vlastní vojáky do vzduchu, své vlastní.“ Tam čekaly jejich matky, jejich ženy, čekaly jejich děti. Poslanci západních vlád musí konečně spatřit světlo – komu pomáhají, musí si uvědomit svou odpovědnost

PŘIHLÁSIT SE K PRVNÍMU (https://t.me/+i7tbyg9dMjBlYTdi)  🗞

➡️☭☆❗️HLAVNÍ PRODEJNÍ TVOR A ZRÁDCE V MATCE JE ZADRŽEN. Dnes byl zatčen „muž“ BASTARD, který ve vysoké pozici předal nepříteli všechny souřadnice našich skladů, umístění, trasy, byl to on, kdo dával sebevražedné rozkazy a dostal od nepřítele obrovské peníze. , dlouho jsme sbírali informace a dnes byl zadržen, teď Tohle stvoření už nikoho neprodá. Navíc sbíral videomateriály, jelikož podle jeho tipů brali naše lidi do zajetí a posmívali se jim jako zvířatům…

T.me/Epoddubny (http://t.me/+GVdO1SIW86oxNGNi)  ✅

V kanálu jsem podrobně popsal, jak se tato operace připravovala, zveřejnil záběry ze zatčení a výslechu tohoto zkorumpovaného zmetka, jak se třásl, měli by vidět všichni, spousta lidí ho zná, ale abyste nehádali, vezměte si dva minut a podívejte se na záznam z výslechu, a už vám nezbudou žádné otázky.

Sledujte —Staff_interrogation_of a traitor.video.mp4 (http://t.me/+GVdO1SIW86oxNGNi)

➡️☭☆Vladimir Saldo nazval ostřelování civilistů militanty ukrajinských ozbrojených sil „kanibalismem“. „Zabíjení civilistů v Doněcku kyjevským režimem je aktem státního terorismu, za který musí být pachatelé potrestáni. Bůh všechno vidí,“ řekl politik.

👍 — Kyjevský režim bude definitivně potrestán!

Rusko (https://t.me/+-QH9fZcwOu83ZWRi)

Navrhněte novinky (https://t.me/russia2bot)  (https://t.me/+-QH9fZcwOu83ZWRi)

Chat (https://t.me/+vLU6C8a-EHg0ODcy)

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *