, ,

Ľubomíra Bačíková, 04.02.2024, ranní zprávy, 2x denně čerstvé zprávy ze zahraničí i z domova, kliknout na foto

04.02.2024: Ranní zprávy z domova i ze světa, které Vám posílám 2x denně:

 

❤️ „Život není o hledání sebe sama, ale o vytváření sebe sama.“ — George Bernard Shaw

 

📌 3.2.024, v 17:01, Volný Blog: Luboš Volný a Václav Sogel, hnutí Referendum a Hlas lidu, nejbližší spolupracovník Petra Bílého. Taky informace pro voliče Kateřiny Konečné!!!

https://fb.watch/p_jOtEQXFJ/

 

📌 Poslanec NR SR Ľuboš Blaha: Šimčíková si zaslúži metál, utiahla kohútik zvráteným mimovládkam. Úlohou štátu je podporovať hlbokú tradičnú národnú kultúru a nie nejaké transsexuálne tance či vulgárne oplzlosti. To nech si Progresívci financujú sami. t.me/to_je_nas_svet

https://t.me/absurdnisvet/68109

 

📌Podesta: Více než 2,5 milionu zhlédnutí a stále přibývá. Pro argumentaci předpokládejme, že pouze 1 % z nich byli běžní občané. To by bylo stále 25 000 lidí vystavených této realitě. Neříkej mi, že neděláme rozdíl. Pravda je odhalena jako nikdy předtím. Vyhrajeme.

@WarClandestine

👉 1) Kdo je John Podesta?

Byl šéfem kabinetu Billa Clintona, poradcem Obamy, manažerem Hillary kampaně a nyní se připojuje k Bidenově administrativě. Tento muž je v epicentru vládnoucí třídy DNC (Demokratický národní kongres). Definice „bažiny“.

Je také široce známým satanistou a pedofilem. To není spekulace. To nám bylo odhaleno v nechvalně známých e-mailech Wikileaks Podesta, které ukázaly, že Podesta poslal e-mail světově proslulé satanistce Marině Abramović o účasti na večeři „vaření ducha“, která zahrnovala směs krve, semene, mateřského mléka a výkalů, které se konzumují ve vysoce znepokojivých rituálech. Spolu s e-maily odkazujícími na kódové slovo pro pedofilii potvrzené FBI a „kartu týkající se pizzy“.

 

E-maily Johna Podesty jsou důvodem, proč konzervativci začali říkat, že Hillary je zlá a uctívá Satana. Protože Hillary manažerka kampaně doslova plánovala satanské rituály se satanskou čarodějkou, která nalévala prasečí krev a semeno na dětské figurky a nazývala to „uměním“.

👉 2) Spojení nejsou jen přes e-mail. Na Podesty velmi zapůsobila také „umělecká díla“ srbské „umělkyně“ Biljany Djurdjević. To je spojeno se srbskou satanskou čarodějkou Marinou Abramović, obě jsou absolventky Srbské akademie umění v Bělehradě.

Johnův bratr Tony Podesta, slavný lobbista DNC, vystavuje Bilijany znepokojivé obrazy ve svém domě. Spolu se sochami obětí Jeffreyho Dahmera a dalšími znepokojivými obrazy s dětmi.

Když se podíváte na zbytek Biljanových děl, najdete pedofilii, satanismus, kanibalismus a některé z nejodpornějších představ, jaké si lze představit. To jsou věci, kterými se zabývají Podestové, kteří jsou od Clintonové v každé administrativě DNC.

👉 3) Podestové tedy velebí obrazy znepokojivých zločinů na dětech ve svém domě a tráví čas s touto ženou, která míchá prasečí krev, výkaly, mateřské mléko a semeno a pak to maluje na stěny a lije na dětské figurky.

To jsou lidé, se kterými politici DNC tráví svůj volný čas. To je druh věcí, které rádi dělají o víkendech. Přidejte k tomu celou věc s Billem Clintonem a Epsteinovým ostrovem a obrázek bude docela jasný.

Vládnoucí rodiny DNC jsou zlé. Ani trochu zlo. Ne zlí lidé. ZLO. Oslavují zneužívání dětí, doslova uctívají Satana a jsou zapojeni do pedofilie.

A kdyby byly nějaké pochybnosti, Joe Biden právě přivítal Johna Podestu do své administrativy. Takže pokud by vás zajímalo, proč jsou demokraté satanští kanibalové… je to kvůli společnosti, ve které žijí.“

https://x.com/warclandestine/status/1752875253989031938

 

📌 Podzemní tunely objevené v New Yorku se zřítily do Satanovy synagogy.

https://t.me/absurdnisvet/68114

 

📌Zprávy o civilní obraně USA @CaptCoronado“

🚨🚨🚨Aktualizace: „Mexičtí Cartel“ Narco Terrorists jsou nyní v USA!! Šéf mexického kartelu Vicentillo Zambada (syn El Mayo Zambada) je právě teď ve Washingtonu DC!! Šéf nechvalně známého kartelu Sinaloa, je jedním z milionů, kteří překračují hranice bez možnosti ověřit, kdo jsou!! Tuto fotografii sdílel uživatel @PenalozaOmero asi před dvěma hodinami a hlášení z @ZETATihuana potvrzuje jeho pravost!

📢 Pro osvěžení faktů dějin a historie „Cartel“:

👉 Zde jsou mocné mexické drogové kartely, které operují v USA

Jeremy Bender, Christopher Woody a Amanda Maciasová Jan 31, 2016, 11:06                                     Prakticky celý americký trh s nelegálními drogami je kontrolován sedmi mexickými kartely, uvádí se ve zprávě amerického Úřadu pro kontrolu obchodu s drogami z roku 2015 National Drug Threat Assessment Summary.

👉 Zpráva DEA poznamenává, že v současné době neexistují žádné organizace s infrastrukturou a mocí, které by se postavily těmto kartelům a jejich kontrole nad americkým trhem.

👉 Tyto organizace, které obchodují s heroinem, pervitinem, kokainem a marihuanou, budou podle DEA i nadále dominovat po celých USA. „Narkotika jsou největším zdrojem příjmů na černém trhu ze všech,“ napsal Ioan Grillo, autor knihy „Gangsterští válečníci: Drogové dolary, vražedná pole a nová politika Latinské Ameriky“.

„Odhaduje se, že jeho hodnota přesahuje tři sta miliard dolarů ročně, globální průmysl pumpuje obrovské zdroje do zločineckých impérií desetiletí za desetiletím.“

Během těchto desetiletí se objevila a zanikla řada zločineckých organizací, ale níže uvádíme sedm mexických kartelů, které v současné době zásobují americký trh s drogami.

👉 Kartel Sinaloa je obecně považován za nejmocnější a nejbohatší kartel v Mexiku a na světě. Kartel sídlí ve státě Sinaloa na tichomořském pobřeží Mexika – v drsné a hornaté oblasti známé jako Zlatý trojúhelník pro rozsáhlé pěstování drog. Joaquín „El Chapo“ Guzmán a Ismael „El Mayo“ Zambada převzali vedení kartelu Sinaloa na počátku 90. let (po rozpadu kartelu Guadalajara).

V roce 2012 Chicagská kriminální komise označila Guzmána za veřejného nepřítele č. 1 Chicaga kvůli dominantní roli kartelu Sinaloa v dodávkách velkého množství drog do města a jeho okolí.

V roce 2013 DEA uvedla, že Guzmánova organizace přepravovala „80 % heroinu, kokainu, marihuany a metamfetaminu“, z nichž většina každoročně protékala přes oblast Chicaga, což je dodávka v hodnotě 3 miliard dolarů.

👉 Národní hodnocení drogových hrozeb DEA z roku 2015 odhalilo ještě rozsáhlejší kontrolu, přičemž pouze Nové Mexiko a jižní polovina Texasu byly mimo dosah kartelu Sinaloa.

👉 Kartel Jalisco New Generation je jedním z nejrychleji rostoucích a nejmocnějších kartelů v Mexiku.

👉 Podle DEA nyní skupina soupeří s kartelem Sinaloa, pokud jde o pašerácké operace v částech Asie, Evropy a Oceánie. „V Mexiku se to šíří jako rakovina,“ řekl listu The Global Post Mike Vigil, bývalý šéf mezinárodních operací DEA. „Je to nejrychleji expandující kartel a v blízké budoucnosti by mohl předstihnout kartel Sinaloa jako nejvýznamnější organizovanou skupinu v Mexiku.“

👉 CJNG, která byla původně součástí kartelu Sinaloa, se oddělila a vytvořila vlastní organizaci v mexickém státě Jalisco, který byl dlouholetým domovem obchodníků s drogami.

U kormidla je Nemesio Oseguera Cervantes, vůdce lépe známý jako „El Mencho“ – který s největší pravděpodobností zaujme první místo jako veřejný nepřítel č. 1 pro mexickou vládu, řekl Grillo Business Insider.

Vůdce CJNG, který soupeří s mocenským „El Chapem“, je podle Tristana Reeda, bezpečnostního analytika společnosti Stratfor, „v současnosti největším zločineckým bossem v Mexiku“.

👉 „El Mencho“ začal násilně zabírat území jiných gangů a dokázal rychle expandovat do západního mexického státu Michoacán, kde kartel templářských rytířů upadal.

A co víc, CJNG má schopnost vyrábět vlastní zbraně.

👉 Během razie v říjnu 2015 našli vyšetřovatelé důkazy, že členové CJNG vyráběli své vlastní útočné pušky AR-15 s „vysoce sofistikovanými stroji“, uvedl generální prokurátor státu Jalisco Luis Carlos Najera.

Podle amerického ministerstva financí navíc CJNG udržuje „úzké spojenectví“ s Los Cuinis, dalším mexickým kartelem, a podle úředníka ministerstva financí tyto dvě organizace “

v posledních letech rychle rozšířily své zločinecké impérium za použití násilí a korupce“.

👉 Kartel z Perského zálivu. Jeden z nejstarších mexických drogových kartelů, kartel z Perského zálivu, sídlí ve východním Mexiku podél států na pobřeží Mexického zálivu.

V 80. letech kartel zprostředkoval dohodu s mocným kolumbijským kartelem Cali, když souhlasil s pašováním kolumbijského kokainu přes mexickou hranici za 50 % zisku.

Kartel z Perského zálivu ovládá lukrativní pašerácký koridor podél americko-mexické hranice do Texasu.  Tato oblast kontroly umožňuje Perskému zálivu ovládnout obchod s drogami v celém jižním a východním Texasu a částech amerického pobřeží Mexického zálivu.

Kartel z Perského zálivu se stal jednou z prvních mexických skupin, která se proměnila v megaoperaci s oddaným vojenským křídlem, které nakonec zmutovalo do Los Zetas.

👉 Když se Zetas nakonec násilně odtrhli od kartelu v Perském zálivu, začali vést válku o teritoriální kontrolu v domovském státě kartelu v Perském zálivu, v Tamaulipasu.

Zetas jsou nyní jednou z nejnásilnějších zločineckých skupin na západní polokouli.                 👉 V roce 1997 zběhlo 31 mužů z elitní výsadkové skupiny mexické armády, připojili se ke kartelu z Perského zálivu a využili své taktické a logistické know-how jako zabijáci a bodyguardi.

Poté, co byl vůdce kartelu v Perském zálivu v roce 2003 zatčen a vydán do USA, přibližně 300 členů skupiny, která se stala známou jako Los Zetas, se osamostatnilo.

👉 Věrni svému výcviku, Zetas používali vojenskou sílu, aby převzali kontrolu nad územím a přemohli své nepřátele.

DEA popsala Zetas jako „technologicky nejvyspělejší, nejsofistikovanější a nejnásilnější z těchto polovojenských donucovacích skupin,“ poznamenává Insight Crime.

Do roku 2010 Zetas kontrolovali více než dvojnásobný počet mexických obcí než jejich nejbližší rivalové a rozšířili své operace až do Guatemaly.

👉 Během této doby byli také zapleteni do neustálého konfliktu s kartelem v Perském zálivu a podle Insight Crime se střetli s kartelem Sinaloa, dominantní mexickou organizací obchodující s drogami.

Rozpad Zetas začal v roce 2012, přičemž během následujících tří let došlo k zatčení nebo smrti několika klíčových vůdců.

👉 V současné době, jak poznamenává Insight Crime, jsou Zetas skupinou frakcí, které obecně postrádají soudržnost potřebnou k přepravě narkotik přes hranice a místo toho se spoléhají „více na zisk ze zločinu na územích, která ovládají, než na mezinárodní obchod s drogami“.

👉 Podle DEA jsou však Los Zetas nebo členové kartelu stále přítomni v USA a spolupracují s gangy na americkém území, stejně jako s kolumbijskými obchodníky, aby převáželi kokain a další drogy do USA.

👉„Templářští rytíři (LCT):“

Templářští rytíři jsou relativně novou skupinou, kterou v roce 2010 založil Servando „La Tuta“ Gomez Martinez. Martinez byl dříve vysoce postaveným členem téměř vymřelé La Familia Michoacana, ale opustil organizaci poté, co byl zabit její vůdce Nazario Moreno Gonzalez, alias „El Chayo“ nebo „El Mas Loco“.

Templářští rytíři, odštěpená skupina La Familia, používají podobné strategie a ozdoby.

Sami sebe modelují jako hnutí „sebeobrany“, které jedná proti ostatním kartelům jménem domorodého obyvatelstva státu Michoacana, i když tyto snahy se do značné míry obrátily proti nim, protože lidová vzpoura domobrany účinně vytlačila templářské rytíře z oblastí po celém státě.

Kartel utrpěl ránu v operacích, když mexické úřady v únoru 2015 obsadily „La Tuta“.             Kartel Templářských rytířů stále ovládá velké množství obchodu s drogami po celých Spojených státech, i když se mu nepodařilo dosáhnout žádné skutečné regionální dominance.

Organizace kontroluje obchod s drogami v Portlandu v Oregonu a v Birminghamu v Alabamě.

👉 „Juarezův kartel“:

Jak název napovídá, kartel Juarez sídlí v obci Juarez v severo-centrálním mexickém státě Chihuahua. Poloha umožňuje kartelu využívat hraniční přechod v Ciudad Juarez, klíčovém pohraničním městě, které skupině umožňuje snadný přístup do El Pasa v Texasu. Tato cesta umožnila kartelu Juarez stát se jednou z převládajících pašeráckých organizací v Mexiku. V roce 2004 začala organizace bojovat proti kartelu Sinaloa, což vedlo k tomu, že se Ciudad Juarez stal na tři roky po sobě hlavním městem vražd na světě, než se obchod s narkotiky dostal pod kontrolu Sinaloanu. Navzdory tomu, že kartel Juarez ztratil velkou část svého podílu na trhu ve prospěch společnosti Sinaloa, stále patří mezi nejdominantnější mexické pašerácké organizace.

👉 „Organizace Beltran-Leyva (BLO)“:

Zakladatelé organizace Beltran-Leyva, bratři Beltran-Leyvové, byli hlavními členy kartelu Sinaloa, pomáhali jej řídit po zatčení „El Chapa“ Guzmána v roce 1993 a nakonec pomohli Guzmánovi uprchnout z vězení v roce 2001.

V roce 2002 se bratři spojili s Guzmánem a vytvořili „Alianza de Sangre“ neboli „Krvavou alianci“ a brzy začali působit jako sval pro kartel Sinaloa v jeho válce s krutým kartelem Los Zetas.

BLO se také ukázala jako zběhlá v korumpování veřejných činitelů, podle Insight Crime. Na počátku roku 2008 vedlo podezření, že Guzmán zradil jednoho z bratrů Beltran-Leyva, k rozkolu a střety mezi oběma bývalými spojenci přispěly k intenzivnímu krveprolití, které zachvátilo Mexiko na konci roku 2000.

Na svém vrcholu BLO operovala v 10 státech po celém Mexiku, především na jihozápadě.

Předpokládá se, že kontrolovala nelegální aktivity na letištích v Mexiku, Monterrey, Cancúnu a Acapulcu, stejně jako v hotelech, restauracích a letoviscích v místech jako Acapulco, Cancún a Cozumel, které byly používány k praní špinavých peněz.

Po roce 2010 se organizace začala rozpadat, bratři Beltran-Leyvové a mnoho dalších vysokých představitelů kartelu byli zajati nebo zabiti.

I když je BLO výrazně oslabena, udržuje některá spojenectví s mexickými kartely a DEA uvedla, že v roce 2014 byla BLO aktivní v USA a spolupracovala s kolumbijskými překupníky na přepravě kokainu do USA.

👉 Tak to vypada kdy do zeme prichazi kdo chce a bez kontroly, ale kdyz vy chcete se psem nebo kockou cestovat po zasr….EU, musi mit oba cip a EU ockovaci pas…….a v nem vsechna nesmyslna ockovani, ktere je jen zdravotne poskozuji!

 

📌30.1.24 Překlad: Nejdůležitější na poslední Fulfordově zprávě je, že potvrzuje informace vysokého britského důstojníka MI6, které jsem sdílel v posledních několika dnech a týdnech, že Balfourova deklarace vydaná tehdy britskou vládou a která uznává židovská práva do Palestiny již není v platnosti, takže stát Izrael již nemá legitimitu a musí být rozpuštěn. Operace na odhalení a zatčení infiltrátorů Mossadu, která v posledních dnech proběhla v Íránu, se neomezuje pouze na tuto zemi, ale na 28 zemí!

https://t.me/absurdnisvet/68123

 

📌💥💥💥 📢 Elon Musk potvrzuje, že Joe Biden a demokraté se snaží zmanipulovat volby v roce 2024 tím, že nechají volit ilegální přistěhovalce. 🤬Tohle chce naše zrůdná vláda taky dosáhnout u nás‼️‼️‼️

https://t.me/absurdnisvet/68124

 

📌 DE-MSM 😂 Před více než třemi lety vyhrál Joe Biden amerického prezidenta, protože lidé měli plné zuby Donalda Trumpa. Různorodá koalice mu získala Bílý dům. Nyní se demokraté obávají, že nebude mít podporu od Afroameričanů – a proto volby prohrají. (To bylo víc méně s cíleně zmanipulovanými volbami!!!!)

https://www.n-tv.de/politik/Biden-laufen-afroamerikanische-Waehler-weg-article24709859.html

 

📌A máme tu ďalšiu báseň v podaní Slovenského Medveďa, tak príjemné počúvanie. Je tu tentoraz sobotná chvíľka poézie 💋💋💋

Sledujte a zdieľajte:

https://t.me/slovenskymedved

Oficiálne účty Slovenského Medveďa:

https://linktr.ee/slovenskymedved

 

📌 O Spolkové republice Německo není třeba říkat ani slovo. Německo je v prdeli.

Dobrá věc: pro Rusy by zde při každodenním ranním tréninku bylo snadné „uklidit“ 👉 Antifu, duhu a vlajky EU.

https://t.me/absurdnisvet/68127

 

📌💥 Prezident Putin: „Rusko udělá vše pro to, aby nacismus jednou provždy vymýtil, a to i na Ukrajině a v Pobaltí.“ 💋💋💋

https://t.me/absurdnisvet/68129

 

📌 NATO opravdu chce zaútočit na Rusko. S těmito čísly se nebojím, že Berlín padne. 😁 https://t.me/absurdnisvet/68130

 

📌 Prozápadně orientovaný polský prezident Duda vyvolal mezi ukrajinskými a dalšími válečnými štváči pobouření. „Když se podíváme do historie, Krym byl vlastně dlouhou dobu v rukou Ruska.“ – Duda. 🙈

https://t.me/absurdnisvet/68131

📢  Pro osvěžení faktů dějin a historie Krymu:

👉 Angela Merkelová, celým jménem Angela Dorothea Merkel, rozená Kasner, je německá křesťanskodemokratická politička a v letech 2005 až 2021 kancléřka Spolkové republiky Německo, první žena v tomto úřadu. Bývalá německá kancléřka Angela Merkelová připustila chyby ve své politice vůči Rusku. „Měli jsme na ruskou agresivitu reagovat rychleji,“ řekla dlouholetá šéfka spolkové vlády týdeníku Die Zeit s odkazem na ruskou anexi ukrajinského poloostrova Krym. Stavbu plynovodního projektu Nord Stream 2 ani zpětně nepovažuje za chybu, informovala agentura DPA. Rusko letos v únoru zahájilo plnohodnotnou invazi na Ukrajinu, válka si od té doby vyžádala desetitisíce životů. Ve světle těchto událostí Merkelová spolu s dalšími lídry zemí Evropské unie čelí kritice, že v období po anexi Krymu v roce 2014 měli s Kremlem jednat s větší důrazností. Kritici Merkelové vytýkají také to, že dopustila přílišnou závislost své země na ruských surovinách.

19.2.2023 : Jozefína Pavlovicova  · 41 min

Nejnovější informace z UA. Charkov je okupovaný, v Kyjevě Čečenci uklízí, koridor je otevřen civilistům, skupina je obklíčena pod Donbassem, dali jim 5 hodin na to, aby se rozhodli vzdát a převzali TOS-1 a TOS-1A „Solncepok“ nové rakety již byly přineseny, později raději spálí celé hektary vzdálenost až 15 kilometrů. Za 5 hodin budou zničeni ti, kteří se nevzdali. Tankové konvoje se pohybují rychle na západ bez zastavení poblíž měst. Dvě vojenské základny postavené „partnery“, zničené bariéry, trvalo 8 let vybudovat. Kolik jich bylo zabito a zničeno, zahraniční zdroje mlčí. Do Polska se nedostane ani jeden ozbrojený konvoj, po 500 metrech – 3 km mohou být okamžitě zničeny. Nálada je velmi vážná. Vzdušný prostor nad Ukrajinou je uzavřen a plně kontrolován.

Ruská vojska zničila 13 laboratoří biologických zbraní po celé Ukrajině, některé z nich pod zemí, takže museli provést několik explozí, aby je zničili. Putin má informace, že Západ – Americký zdravotnický ústav, Francouzský ústav zdraví a Německé centrum pro výzkum infekcí – investoval miliardy dolarů daňových poplatníků těchto zemí na Ukrajině do vývoje biologických zbraní pod záminkou výzkumných grantů. Putin řekl, že má důkaz, že nakonec zveřejní všechny informace „když ho chce svět poslouchat. „Zelenskyj podle Putina věděl o laboratořích a dostal úplatky výměnou za to, že jim umožnil tajně a neformálně fungovat. Putin řekl, že Zelenského několikrát varoval, aby v únoru 2020 zničil a rozebral laboratoře a varoval, že pokud ne, udělá to sám. Přiznal vedlejší škody a že jen Zelenskyj je vinen z ohrožení obyvatel Ukrajiny,“ uvedl náš zdroj. Putin vyzval také Izrael. Uvedl, že izraelské ministerstvo zdravotnictví a MOSSAD spustilo biolaboratorium na ukrajinském ostrově Zmeiny, který se nachází v Černém moři u delty Dunaje, s důležitou úlohou při rozdělování ukrajinských teritoriálních. Biolaboratorium na Hadím ostrově se zapojilo do studie bojového typu vzdušné vztekliny, která by v případě postřiku mohla zničit Zemi téměř 100% úmrtností. „Putin ujistil, že přijal opatření, aby zajistil zničení všech patogenů. „Neřekl, zda byla použita termobarická munice, ale zdá se, že je to pravděpodobná možnost,“ uvedl náš zdroj. Do města Kyjeva nevstoupíme. Kdyby tomu tak bylo, tak by v Kyjevě nebyla poškozena ani jedna budova a nebyla by elektřina, voda, nic. Všechno, co děláme, je pálit odpadky.

Tak už víme, co dělá Putin na Ukrajině: ZACHRAŇUJE LIDSTVÍ. Doslova. Nejnovější zprávy : Krym je náš,Donbass je náš, LPR je naše, Kyjev je náš (civilisté jsou evakuováni z města), Černihiv je náš, Černobyl je náš, Charkov je náš (probíhá čištění rabujících ve městě, )Sumy je naše, Konotop náš (občané města odmítli bojovat s Ruskem), Melitopol je náš, Cherson je náš (všichni bandité s Molotovovými koktejly byli zničeni), Mariupol je náš (kompletní blokáda města), Volnovakha je naše (zničili síly ukrajinských ozbrojených sil a prapor ve městě), Berdyansk je náš, Energodar je náš, Gulyaipole je naše, Korosten je náš, Žitomyr je zablokován (ŽÁDNÁ dodávka jídla a munice do města), Belaya Tserkov je zablokována (ŽÁDNÁ dodávka jídla a munice do města), Berdichev je zablokován (Žádné dodávky potravin a munice do města), Bariéry zablokovány (ŽÁDNÁ dodávka potravin a munice do města), Nikopol je zablokován (Žádné dodávky potravin a munice do města), Poltava je zablokována (Žádné dodávky potravin a munice do města), Pryluki je zablokován (NENÍ ŽÁDNÉ dodávky potravin a munice do města), Mirgorod je zablokován (Žádné dodávky potravin a munice do města), Dněpr je zablokován (NENÍ ŽÁDNÉ dodávky potravin a munice do města), Pavlograd je zablokován (ŽÁDNÉ dodávky potravin a munice do města), Kamenskoye je zablokován (ŽÁDNÉ dodávky potravin a munice do města), Kirovograd je zablokován (Žádné dodávky potravin a munice do města), Čerkasy jsou zablokovány (ŽÁDNÉ dodávky potravin a munice do města), Kremenchug je zablokován (ŽÁDNÉ dodávky potravin a munice do města), Kryvyi Rih je zablokován (ŽÁDNÉ dodávky potravin a munice do města), Kropivnitskyi zablokováni ( JE BEZ rozvozu jídla a munice do města)

Nikolajev je zablokován (do města NEZÁDNÁ dodávka potravin a munice), Vinnitsa je zablokována (ŽÁDNÉ dodávky potravin a munice do města), Oděsa je zablokovaná (Žádné dodávky potravin a munice do města), Více než polovina ukrajinských ozbrojených sil se již vzdala ruské armádě, Více než polovinu banderových vojsk už zničila ruská armáda, Azovská vlajka pod úplnou blokádou a obléháním ruskou armádou v Mariupolu (nemají kam utéct), Vlajka Aydar shodila veškeré své vybavení a zbraně a utekla na území východní Ukrajiny (ale aby z toho území unikli – nemají kam jít), NEBE nad Ukrajinou je zcela pod kontrolou ruského letectva (Ukrajinská protivzdušná obrana byla zničena – a NATO odmítlo doručit letadla do kyjevské junty), Černé a Azovské moře jsou zcela pod kontrolou ruského námořnictva (ukrajinské námořnictvo je zničeno – a CELÁ pobřežní zóna, pod kontrolou ruského námořnictva – ústup ukrajinských ozbrojených sil přes moře je nemožný), NATO pod kontrolou ruských JADERNÝCH zbraní (speciální bojový režim Ruské federace), Zelenskyj již výše uvedenou situaci uznal v úředních dokumentech Evropské unie Ukrajina – prostě to vzdej! !! Šiřte to na všechny stránky chatu kanálů atd. p.m. – aby Ukrajinci a svět POZNÁLI PRAVDU a skutečný stav věcí – je potřeba REPPOSTOVAT !!

 

📌„Vytvořili jsme teroristy, abychom svrhli Sovětský svaz. A byla to dobrá investice.“

USA vytvořily nacistickou Ukrajinu k boji proti Rusku. Jejich metody se nikdy nezmění.

https://t.me/absurdnisvet/68132

 

📌Nulandová připravuje další změnu režimu v Kyjevě… ( Victoria Jane Nulandová, nepřechýleně Victoria Nuland, je americká diplomatka a politička.)

https://t.me/absurdnisvet/68133

Peskov řekl, že Nulandové návštěva v Kyjevě neskončila dobře. Poznamenal, že USA udržují nepřátelský postoj k Rusku a nadále provokují kyjevský režim k pokračování konfliktu. To však nemohlo mít žádný vliv na průběh a výsledek Severního vojenského okruhu a Moskva byla ve stavu nejvyšší pohotovosti.

https://t.me/absurdnisvet/68134

 

📌👀 Bavorský premiér Markus Söder se na letošní karneval převlékl za říšského kancléře Otto von Bismarcka, který sehrál klíčovou roli při sjednocení Německa a založení Německé říše v roce 1871. 🙈

https://t.me/absurdnisvet/68135

 

📌Supermarket Lidl v Lucembursku. https://t.me/absurdnisvet/68139

 

📌🚜🚜🚧 Masky padají. Největší letiště ve Frankfurtu nad Mohanem bylo zablokováno zemědělskými stroji. Média ani slovo….

https://fb.watch/p_jmeoyIHv/

 

📌3.2.2024: „CO JE HLAVNÍM CÍLEM EU PRO ROK 2024?“

👉 Pokud sledujete nejen konání této diktátorské instituce, ale také plány dalších zločineckých organizací jako WEF, pak jste jistě zaznamenali, že v poslední době je jedno klíčové téma, které je v jejich žebříčku na prvním místě.

👉 Tímto tématem je samozřejmě cenzura. A tu si pro rok 2024 EU vytyčila jako hlavní cíl. Kdo bude v této podvratné práci, kterou započala již před lety Jourová, pokračovat, můžeme nyní jen spekulovat.

👉 Po červnových volbách budeme znát jména nových europoslanců a na podzim i eurokomisařů. Post vrchního evropského cenzora pod rouškou „eurokomisaře pro evropské hodnoty“ tak zaujme někdo nový a bude pokračovat v nastolené práci.

👉 EU chce údajně bojovat proti „nenávistným projevům,“ které chce kriminalizovat. Všichni víme, že za „nenávistné projevy“ považuje i jakoukoli kritiku směřovanou na Bruselem prosazovanou politiku. EU samozřejmě rozděluje nenávist na povolenou a zakázanou. Tedy nenávist vyjádřená proti oponentům režimu, nenávistná kázání imámů v evropských mešitách proti původnímu obyvatelstvu či protibělošský rasismus patří k nenávisti povolené – a mnohdy dokonce podporované. To je ostatně docela známý fakt, který zde snad netřeba nijak detailně rozvádět.

👉 Ovšem ne vše, co je nepohodlné, lze zařadit mezi „nenávistné projevy.“ Informace, které se tedy nehodí a nelze je do této škatulky zařadit, budou spadat pod „dezinformace.“

👉 Cenzura je tedy nyní nazývána „bojem proti dezinformacím.“ To znamená proti informacím, které se nehodí globalistům a jejich loutkám do krámu. A EU navíc tvrdí, že cenzuru zavádí ve jménu „boje za lidská práva.“ Snad ještě žádná dosavadní diktatura nedošla tak blízko k orwellovskému newspeaku jako právě EU.

👉 Ta již skutečně tvrdí, že válka je mír a svoboda je otroctví…

👉 Jaké jsou tedy priority EU na rok 2024?? Evropská unie aktivně prosazuje politiku regulace takzvaných nenávistných projevů a dezinformací online, aby vytvořila bezpečnější digitální prostředí. To vyžaduje komplexní síť právních rámců na vnitrostátní úrovni i na úrovni EU.

👉 Důležitým krokem v tomto směru bylo, že Evropská komise v prosinci 2021 přijala sdělení, které navrhuje rozšířit seznam „zločinů EU“ podle čl. 83 odst. 1 Smlouvy o fungování Evropské unie (SFEU) o zločiny z nenávisti a rozšířit nenávistné projevy. Pokud Rada tento návrh přijme, mohlo by to EU připravit cestu ke kriminalizaci dalších forem projevů nenávisti a trestných činů z nenávisti, které přesahují rasistické nebo xenofobní motivy. Přístup Evropské komise zahrnuje řadu opatření, jako je podpora vnitrostátních orgánů v boji proti projevům nenávisti a trestným činům z nenávisti, zaměření na podporu obětí a zlepšení školení pro orgány činné v trestním řízení.

👉 Konkrétně v roce 2016 zahájila Komise dobrovolný kodex chování s velkými IT společnostmi s cílem bojovat proti nezákonným nenávistným projevům online. To odráží celoevropské úsilí v boji proti nenávisti online, včetně konkrétních forem nenávistných projevů a trestných činů z nenávisti zaměřených na různé komunity. V kontextu širší debaty o regulaci online prostor poslanci Evropského parlamentu (EPS) zdůraznili potřebu zákonů, nejen politik a platforem, které by regulovaly sociální média.

👉 Tato diskuse nabývá na důležitosti vzhledem k práci EU na zákonu o digitálních službách (DSA) a zákonu o digitálních trzích (DMA), od nichž se očekává, že budou obsahovat pravidla pro online platformy a opatření pro boj proti škodlivému nebo nezákonnému obsahu, jako je „dezinformace.“ Zatímco někteří poslanci požadovali jasná pravidla pro internetové giganty a ochranu demokratické diskuse na sociálních sítích, jiní vyjádřili obavy z potenciálu cenzury a dopadu na svobodu projevu. Systém „označ a odstraň“ byl například kritizován, protože by mohl vést k cenzuře, protože platformy by mohly být nuceny filtrovat obsah pomocí algoritmů, což by vedlo k příliš opatrnému nebo politicky korektnímu moderování.

👉 Úsilí EU v této oblasti, zejména s ohledem na velké americké technologické společnosti, by mohlo mít mezinárodní důsledky, včetně možných dopadů na svobodu projevu občanů USA.

Přístup EU k regulaci je v rozporu s ochranou prvního dodatku USA, která omezuje schopnost vlády regulovat svobodu slova.

👉 Delegace EU v sídle OSN v Ženevě představila své priority pro práci OSN v oblasti lidských práv do roku 2024. Není divu, že odkazuje také na závazek EU bojovat proti nenávistným projevům a dezinformacím. Závěry zveřejněné Evropskou radou, orgánem EU pro tvorbu politik, jsou rozděleny do nejméně 40 bodů, z nichž dva se týkají „nenávistných projevů“ a tři „dezinformací.“

👉 Druhá kategorie hrozeb pro lidská práva, o kterých EU tvrdí, že je chrání, se vyskytuje ve společnosti věcí, jako jsou války, autoritářství a také tlak proti rovnosti pohlaví.

👉 Po této zdánlivě náhodné sbírce hrozeb se dezinformace znovu objevují v sekci o všeobecných lidských právech a základních svobodách. Zde dokonce EU tvrdí, že nejen „aktivně prosazuje“ právní stát, ale činí tak konkrétně v souvislosti s rozvojem umělé inteligence a internetu. Pak pokračuje intelektuální gymnastika: Za prvé, EU slibuje upozornit na online cenzuru, blokování internetu atd. (ale nebude proti tomu zasahovat). – Ale hned další věta zmiňuje „dezinformace.“

Zneužívání tohoto termínu a zveličování údajně nového fenoménu dezinformací ve světě, kdy se různé vlády, média a sociální platformy snaží cenzurovat uživatele a obsah, je dobře známé a dokonce zdokumentované. V každém případě jsou v dokumentu zmíněny „dezinformace“ spolu s kyberzločinem a „technologicky povoleným online sexuálním obtěžováním a zneužíváním.“ EU chce na tyto věci nejen upozorňovat, ale vlastně s nimi i „bojovat.“ Politika je prezentována jako prostředek ke zlepšení ochrany údajů, „online prostor občanské společnosti“ a to, co EU považuje za „odpovědné“ řízení platformy. Poté se vrátí ke slibu podporovat otevřený, bezplatný, bezpečný a interoperabilní internet, včetně ochrany jeho základny mnoha zúčastněných stran.

👉EU chce, aby to bylo zahrnuto do globálního digitálního paktu OSN, a závěry naznačují, že EU se chce také aktivně podílet na jakýchkoli budoucích globálních rámcích správy AI. Nenávistné projevy jsou zmíněny spolu s rasismem, rasovou diskriminací, xenofobií a velmi širokým pojmem intolerance. Pod takovou definici může spadat široká škála porušení a „přestupků,“ vlastně cokoli, co se EU nebude líbit. V závěrech EU se výslovně uvádí, že závazek řešit toto zneužívání vychází z právních rámců, jako je akční plán EU pro boj proti rasismu 2020–2025. EU v této souvislosti prohlašuje, že bude spolupracovat s Organizací spojených národů, tedy že se bude podílet na příslušných mechanismech světového orgánu, ať už se na jejich vypracování podílela či nikoli.  Něnávistné projevy jsou opět zdůrazněny v závěru o ochraně práv menšin.

👉 Za prvé, EU prohlašuje svůj záměr i nadále vyzývat všechny státy, aby respektovaly Deklaraci o právech osob patřících k národnostním nebo etnickým, náboženským a jazykovým menšinám.

Organizace znovu potvrzuje, že bude chránit svobodu slova a projevu a zároveň se postaví nejen proti podněcování k násilí a nenávisti, ale také proti nenávistným projevům „online i offline.“

Jeden závěr uvádí, že EU bude nadále „varovat“ před narůstající státní kontrolou online prostoru, ale poté podnikne „proaktivní opatření proti manipulaci se zahraničními informacemi a bude podporovat informační integritu v boji proti dezinformacím.“ Jak tedy vidíte, tak EU dokáže v jedné větě tvrdit, že bude chránit svobodu projevu, aby v téže větě svým typickým „Jourovským“ newspeakem upozornila, že bude cenzurovat. Tématem, které se jako společná nit vine závěry, je oddělování témat lidských práv a genderové rovnosti, ale také jejich propojení. Cílem tohoto přístupu by mohlo být zvýšení viditelnosti posledně jmenovaných. Způsob, jakým EU prosazuje svá stanoviska k různým otázkám, které považuje za relevantní pro lidská práva (jako je nejen obecné porušování lidských práv, podpora vzdělávání, zdravotnictví atd., ale také práva LGBTI, různorodá občanská společnost, změna klimatu atd.)  je vlastně labyrint různých iniciativ OSN.

👉 Podobná témata se mají probírat i na chystaném summitu k realizaci cílů udržitelného rozvoje Agendy 2030 (SDG).

zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2024/02/co-je-hlavnim-cilem-eu-pro-rok-2024/

 

📌✈️☣️3.2.2024: V ROCE 2025 BUDEME VLASTNIT POČASÍ: STUDIE PUBLIKOVANÁ V ROCE 1996 AMERICKÝM LETECTVEM.

 

👉 I když se již některé vlády otevřeně přiznaly ke geoinženýrským zásahům, přesto stále mnoho lidí nevěří, že něco podobného existuje. Přitom k manipulacím s počasím dochází již více než 100 let.

Poprvé se podařilo zmanipulovat počasí již v roce 1916 a od té doby se neustále zkoumají nové a nové metody ovlivnění počasí. Bylo by velmi naivní věřit, že za více než 100 let výzkumů  v této oblasti nebyl zaznamenán žádný pokrok.

Přitom existuje tolik důkazů o geoinženýrských operacích.

Výzkumný dokument amerického letectva napsaný v roce 1996 popisuje, jak by geoinženýrské operace a technologie rozptylování nanočástic umožnily armádě vlastnit počasí.

Mohou vyvolat sucha, hurikány, ledové bouře a nemoci u milionů lidí – a to kdykoli.

Šlo o výzkumný dokument napsaný sedmičlenným týmem vojenských důstojníků a prezentovaný v roce 1996 jako součást větší studie nazvané Air Force 2025:

👉 Abstrakt zprávy‚ „Počasí jako multiplikátor sil“ uvádí: „V roce 2025 budou americké letecké síly „vlastnit počasí“ tím, že využijí vznikající technologie a zaměří vývoj těchto technologií na aplikace pro boj s válkou. Taková schopnost nabízí válečným stíhačkám nástroje k utváření bojového prostoru způsoby, které nebyly dříve možné.“

Studie nebo prognóza Air Force 2025 byla provedena v reakci na příkaz náčelníka štábu amerického letectva „prozkoumat koncepty, schopnosti a technologie, které budou Spojené státy potřebovat, aby zůstaly dominantními vzdušnými a vesmírnými silami i v budoucnu.“

Výsledkem byla 3300stránková desetisvazková zpráva účtovaná jako projekce ekonomických, politických a vojenských podmínek, které by mohly nastat kolem roku 2025, a také předpis pro schopnosti, které musí mít USAF, pokud má zůstat relevantní za těchto podmínek.“

Desetidílná zpráva Air Force 2025 byla archivována na Wayback Machine ZDE. „Počasí jako multiplikátor síly: Vlastnictví počasí v roce 2025 “ je zahrnuto v kapitole 15 svazku 3.

Vojenská zpráva z roku 1996 „Počasí jako multiplikátor síly: Vlastnictví počasí v roce 2025“ – Je stříkání jedu do vzduchu pro vojenskou výhodu dobrý nápad?

V tomto článku vědci napsali: „Ukazujeme, že v budoucnu takové operace posílí převahu ve vzduchu a vesmíru a poskytnou nové možnosti pro utváření bojového prostoru a povědomí o bitevním prostoru. „Technologie je tam a čeká, až to všechno dáme dohromady“; v roce 2025 můžeme „vlastnit počasí.“                                                                       👉 Článek uvádí: „Tato studie Williama M. Graye a kol. zkoumala hypotézu, že „významné příznivé vlivy lze odvodit uvážlivým využíváním solárního absorpčního potenciálu sazového prachu.“

Studie nakonec zjistila, že tato technologie by mohla být použita ke zvýšení srážek, generování cirrových mraků a posílení cumulonimbů (bouřkových mraků) v jinak suchých oblastech.

Zde je několik videozáznamů, jak tyto záměrné bojové operace pro ovlivnění počasí vypadají. Prach ze sazí je při vdechování toxická látka.

Největší lež v oblasti globálního oteplování spočívá v tom, že jsme v klimatické krizi. Ne, jsme v samovolném kolapsu biosféry naší Země způsobeném válečnými operacemi kolem počasí.

👉 Nová zpráva  Světové zdravotnické organizace  o nemocech z environmentálních rizik, kterým lze předejít, připisuje 3,7 milionu předčasných úmrtí v roce 2012 znečištění venkovního ovzduší a 4,3 milionu znečištění ovzduší domácností.

Vdechování částic  (složených z černouhelného prachu, síranů, dusičnanů, čpavku, chloridu sodného, ​​minerálního prachu a vody),  které mají průměr 10 mikronů nebo méně (PM10),  představuje největší zdravotní rizika, protože částice si mohou najít cestu. hluboko do plic a krevního řečiště a způsobují kardiovaskulární a respirační onemocnění a předčasnou smrt.

Černouhelný prach, který vzniká nedokonalým spalováním fosilních paliv, biopaliv a biomasy, má průměr menší než 2½ mikronu.

Dále z dokumentu o vlastnění počasí:

Technologii lze popsat následovně.  Stejně jako střecha z černého dehtu snadno absorbuje sluneční energii a následně vyzařuje teplo během slunečného dne, saze také ochotně absorbují sluneční energii.

Když se uhlí rozptýlí v mikroskopické nebo „prachové“ formě ve vzduchu nad velkým množstvím vody, zahřeje se a ohřeje okolní vzduch, čímž se zvýší množství odpařování z vodního útvaru pod ním.

Jak se okolní vzduch ohřívá, vzduch stoupá a vodní pára v něm obsažená nakonec kondenzuje a tvoří mraky. Postupem času se kapky mraku zvětšují, jak stále více vodní páry kondenzuje, a nakonec se stanou příliš velkými a těžkými, aby zůstaly zavěšené, a budou padat jako déšť nebo jiné formy srážek.

Studie poukazuje na to, že tato technologie pro zvýšení srážek by nejlépe fungovala proti větru od pobřeží s pobřežním prouděním. Sníh s efektem jezera podél jižního okraje Velkých jezer je přirozeně se vyskytující jev založený na podobné dynamice.

Může mít tento typ technologie pro vylepšení srážek vojenské využití? Ano, pokud existují vhodné podmínky. Například, pokud máme to štěstí, že máme k dispozici poměrně velkou vodní plochu proti větru z cílového bojiště, mohl by být uhelný prach umístěn v atmosféře nad touto vodou.

👉 Počasí jako multiplikátor síly: Vlastnit počasí v roce 2025, strana 14 a 15

Níže je rozhovor Dane Wigingtona s bývalým generálem amerického letectva Richardem Roelligem.

Mnoho lidí popírá geoinženýrské povětrnostní války a Generál vysvětluje, že se jedná o černé projekty, u nichž se kvůli potenciálním důsledkům, které pro ně mohou mít, neobjevují informátoři.

Podobně jako alopatičtí lékaři, kteří se dívají jiným směrem, zatímco nadále doporučují a dávají genocidní biozbraně covid-19, mnoho lidí ve vojenské službě s přísně tajnou prověrkou vidí zlo a nadále se toho účastní.

Vždy se najde důvod, proč neudělat správnou věc, zatímco v sázce je samotné přežití lidského druhu a naší planety. Tyto vojenské válečné operace jsou tím, co otravuje naši planetu, ne naše uhlíková stopa.

👉 Dokument „Vlastnit počasí“ pokračuje:

Za předpokladu, že dynamika je v atmosféře podpůrná, stoupající nasycený vzduch nakonec vytvoří mraky a dešťové přeháňky po větru nad zemí.

I když pravděpodobnost, že bude vodní plocha umístěná proti větru od bojiště, je nepředvídatelná, tato technologie by se za správných podmínek mohla ukázat jako nesmírně užitečná.

Teprve další experimenty určí, do jaké míry lze regulovat zesílení srážek.

Pokud se podaří úspěšně vyvinout techniky pro zvýšení srážek a také existují správné přírodní podmínky, musíme být také schopni rozptýlit uhelný prach na požadované místo. Přeprava zcela kontrolovaným, bezpečným, nákladově efektivním a spolehlivým způsobem vyžaduje inovaci.

Bylo již studováno mnoho rozptylovacích technik, ale nejpohodlnější, nejbezpečnější a nákladově nejefektivnější diskutovanou metodou je použití tryskových motorů s přídavným spalováním pro generování uhlíkových částic při letu cíleným vzduchem.

Tato metoda je založena na vstřikování kapalného uhlovodíkového paliva do spalovacích plynů přídavného spalování.

Bylo zjištěno, že tato metoda přímého generování je více žádoucí než jiná přijatelná metoda (tj. transport velkého množství dříve vyrobeného a správně dimenzovaného uhelného prachu do požadované nadmořské výšky) .

Studie uhelného prachu prokázala, že zvýšení srážek v malém měřítku je možné a bylo úspěšně ověřeno za určitých atmosférických podmínek. Od doby, kdy byla studie provedena, nebyly realizovány žádné známé vojenské aplikace této technologie.

Můžeme však předpokládat, jak by tato technologie mohla být v budoucnu použita, prozkoumáním některých dostupných platforem pro účinné rozptýlení uhelného prachu nebo jiných účinných modifikačních činidel v roce 2025.

Jedna metoda, kterou navrhujeme, by dále maximalizovala bezpečnost a spolehlivost technologie tím, že by prakticky eliminovala lidský prvek. 

K dnešnímu dni bylo vykonáno mnoho práce na UAV, která se mohou těsně (ne-li úplně) rovnat schopnostem pilotovaných letadel. Pokud by byla tato technologie UAV kombinována s technologiemi stealth a uhelným prachem, výsledkem by mohlo být letadlo UAV neviditelné pro radary na cestě do cílové oblasti, které by mohlo spontánně vytvářet uhelný prach v libovolném místě.

Minimalizace počtu UAV potřebných k dokončení mise by však závisela na vývoji nového a účinnějšího systému pro produkci uhelného prachu technologií navazující na tryskové motory s přídavným spalováním, které byly zmíněny výše.

Aby bylo možné efektivně využívat technologii stealth, musí mít tento systém také schopnost rozptylovat uhelný prach a zároveň minimalizovat (nebo eliminovat) infračervený zdroj tepla UAV.

Kromě použití stealth UAV a technologie absorpce uhelného prachu pro zvýšení srážek by tento způsob dodání mohl být také použit pro potlačení srážek.

Ačkoli dříve zmíněná studie významně neprozkoumala možnost osévání oblačnosti pro potlačení srážek, tato možnost existuje. Pokud by byly mraky nasety (pomocí chemických jader podobných těm, která se používají dnes, nebo možná účinnějším prostředkem objeveným pokračujícím výzkumem) před jejich příchodem po větru na požadované místo, výsledkem by mohlo být potlačení srážek.

Jinými slovy, srážky by mohly být „nuceny“ spadnout před jejich příchodem na požadované území, čímž by požadované území bylo „suché.“ O strategických a provozních výhodách tohoto postupu již byla řeč dříve.

👉 Od informátorů víme, že oxid grafenu, polymery a toxické nanočásticové kovy, to vše je rozprašováno prostřednictvím těchto genocidních vojenských bojových operací.

Souvisí s nálezy v krvi, jak jsem vysvětlovala, protože používají stejné polymerní chemikálie pro inteligentní prach – technologii Morgellonů –  jako pro podkožní biologické zbraně covid-19. Svými nepříznivými zdravotními dopady naprosto přispívají k současné genocidě.

O autorce: Ana Maria Mihalcea je lékařka, která má doktorát z patologie. Je prezidentkou a lékařskou ředitelkou AM Medical LLC; zakladatelkou Tru Blu Medical a autorkou knihy z roku 2021 s názvem „Lékařství světla: Nové paradigma – Věda o světle, duchu a dlouhověkosti.“

zdroj: článek vyšel: 3.2.2024

zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2024/02/v-roce-2025-budeme-vlastnit-pocasi-studie-publikovana-v-roce-1996-americkym-letectvem-video/

 

📌💉✈️☣️Chemtrail – Whisteplower:

👉 90% Chemtrails je navrženo tak, aby změnilo emoce, náladu, a vyvolalo příznaky podobmé „chřipce“ .

Následující je z blogu godlikeproductions.com z roku 2012. Odvážný chemik chemtrails, známý pouze jako operační, informoval o svých více než 17 letech vývoje chemikálií, které sloužily k postřiku lidské populace … 90% z nich bylo určeno k ovlivnění emocí / nálady / stavu mysli a k vyvolání „příznaků podobných chřipce“!

Mnoho mluvčích kontrolované opozice se nás snaží odvést od této pravdy tím, že trvají na tom, že tyto procesy Aerially Dispersed Chemical (ADC; rozprašování chemikálií v atmosféře) se nazývají „geoinženýrství“ a „modifikace počasí“. I když se uznává, že velká část programu sprejování slouží k tomuto účelu, temnější a děsivější program je program kontroly populace. Tento informátor operace neváhá označit tyto aerosoly rozprašované z letadel jako CHEMTRAILS, a to z dobrého důvodu … strávil 17 let svého života vývojem těchto účinných látek chemtrailingu.

Je možné, že nás kontroloři postříkají chemickými dráždivými látkami z nebe, aby vyvolali příznaky podobné Covidovi, aby zvýšili počty případů Covid-19 a přesvědčili populaci, aby věřila falešným 85% falešně pozitivním testům PCR, chodila s maskami a podstupovala budoucí očkování – a celé tyto případy? Zbytek se zapojit?

A učinili nás samolibými, bezcitnými a neschopnými čelit tomuto současnému nebezpečí tím, že nás postříkali chemií a nechali nás vdechnout denní chemickou mlhu?

👉 V poslední době jsem zaznamenal nárůst chemtrailsové aktivity v naší oblasti, zatímco počet symptomatických případů Covid v naší oblasti se současně prudce zvýšil!

Blog , který je zde citován, je rozdělen do pěti „dnů“, kdy se s námi sdílely příspěvky na chod – předtím, než utichly… operační
Zde uvádíme „Den 1“. Odkaz na dny 2 až 5 najdete na konci tohoto příspěvku.

 DEN 1

„17 let jsem vyvíjel různé chemikálie pro chemtrails.“
Zeptejte se mě na něco… ale nemohu vám sdělit jména svých zaměstnavatelů. Stejně tak vám nemohu říci přesné chemické složení směsí, na jejichž vývoji jsem se podílel. Ale zodpovím skoro všechno ostatní.

👉 – Používá ‘ Evergreen ‘ modifikovaná letadla pro tento účel?   [Příspěvek k tomu: Evergreen Air je krycí společnost CIA pro operace chemtrailEvergreen Air je maskovací organizace CIA pro chemtrailsové operace.

OP : Nemohu s naprostou jistotou říci, že chemikálie, na kterých jsem pracoval, byly rozprašovány v letadlech Evergreen, ale s jistotou vím, že nákladní letecké společnosti jako Evergreen běžně přijímají velké sumy peněz, aby naložily a rozprašovaly chemtrails. Je to mnohem lukrativnější než jen přeprava nákladu.

– K jakým účelům se stříká? Jak toxické jsou chemické látky? Jsou degradovány, nebo jsou akumulovány?

👉 OP : Účel: Příliš mnoho účelů na to, abychom je spočítali na deseti prstech. Opravdu záleží na tom, kde budou použity. Mnohé z nich slouží k uklidnění. Jiné vedou ke stavu rozmazaného vnímání. Méně často jsme byli požádáni, abychom vyvinuli směsi, které by stimulovaly hněv / neuvážené chování; 90% naší práce bylo zaměřeno na změnu emocí / nálad / stavů mysli.
Toxicita: Téměř ve všech případech nám bylo velmi jasně řečeno, že to, na čem jsme pracovali, by mělo mít minimální toxicitu. Samozřejmě, malé procento populace bude mít vždy alergické tendence na chemickou sloučeninu. Ale v některých případech jsme dokonce šli až k pokusům na zvířatech, abychom se ujistili, že chemikálie, na kterých jsme pracovali, byly relativně netoxické. Nikdy jsem nepracoval na projektu, kde by zamýšlený výsledek byl toxický nebo smrtelný.
Rozklad / akumulace: Velmi se liší v závislosti na chemické struktuře.
Některé směsi, které jsme vyvinuli, by se měly rozpustit, až na koncentrace pouze jedné části na miliardu, když se dostanou do půdy. Ostatní jsou speciálně navrženy tak, aby rychle dosáhly země a udržely až jeden rok, dokonce i po dešti / větru / sněhu atd.

Bylo ve hře zlato?

OP : Jsem si docela jistý, že zlato nehrálo v žádné z našich chemických směsí velkou roli. Pokud někdy nějakou hrála, pak to byla jen druhotná složka, která pro zamýšlený účinek nehrála velkou roli.

– Kromě vaší společnosti, o které budu předpokládat, že je jako subdodavatel v kontraktu, máte tušení, kdo za tím postřikem stojí?

OP : Myslíte si, které letecké společnosti provádějí postřikovací práce? Kdo k tomu letecké společnosti nutí? Vím, že v 99% případů si dopravní pilot neuvědomuje, že jeho letadlo může rozstřikovat chemtrails. Po nějaké době jsem si uvědomil, že bez ohledu na to, jaké organizace jsou „v zákulisí“ zodpovědné za to všechno, jsou velmi dobré v tom, aby se ujistili, že mají co do činění přímo s co nejmenším počtem lidí. Nikdy jsem nevěděl, kdo využívá služeb svého zaměstnavatele. Ani jednou.

– Takže je to psy-ops v pravém slova smyslu? Víte, jak je to rozšířené? Zaměřují se na některé oblasti více než na jiné?

OP : Vím, že Severní Amerika není jediným kontinentem, který používá ADC (aerially dispersed chemicals) bez vědomí obyvatelstva. Ale také vím, že chemické technologie jiných zemí jsou téměř deset let za Spojenými státy.
👉 Nikdy jsem nevěděl, kde byly chemikálie, na kterých jsem pracoval, nakonec použity. Jak jsem řekl, je tu spousta utajení. Dělal jsem to jen 17 let, protože výplata a doplňkové služby byly velmi pěkné. Vše, co mohu říci, je, že někdy jsme byli pověřeni úkolem vyvinout chemické směsi, které by měly přinést velmi specifické výsledky. To mi dalo pocit, že by měly být použity pro každou konkrétní oblast. Ať už je to stát, okres, město, nevím. Vím však, že by bylo velmi obtížné zaměřit se na oblast, která je menší než větší město, z výšky, na které létá dopravní letadlo; i když jsem pracoval na některých projektech, které měly za cíl vytvořit směs, která by se nerozšířila příliš daleko; prostě být co nejrychleji vypuštěna, aniž by se rozšířila.

– Baryum rozkládá imunitní systém tím, že decimuje vitamín C. Proč se baryum používá?

OP : Baryum jsme použili ve více než jednom konečném produktu. U všech těchto projektů jsme však provedli rozsáhlé testy, abychom zajistili, že chemické látky budou do dosažení úrovně půdy odbourávány na netoxické úrovně. Pro naše smluvní partnery byla barytosa velkým problémem, pokud jde o vývoj produktů, které vyžadovaly baryum. Většina našich konečných směsí, ve kterých bylo baryum použito, byla navržena tak, aby se dostala do půdy v koncentracích jedné části na milion nebo méně.

– OP, co nám chcete sdělit? Řekněte nám prosím 5 nebo 10 důvodů pro nástřik. Komunikace? Ovlivňování počasí? Změny nálady v populaci… příznaky nemoci/chřipky …?

OP : Důvody pro rozprašování … Jak jsem již řekl, nikdy jsme neznali skutečný „záměr“ dodavatele. Ale v 9 z 10 případů to bylo docela zřejmé, protože když nás žádají, abychom vyvinuli chemické sloučeniny, musí nám říct, co chtějí dělat. Abychom jmenovali alespoň některé: Modifikace počasí, prostředky k potlačení emocí prostředky k vyvolání emocí, změny životního prostředí.
Je také zajímavé zmínit „příznaky nemoci / chřipky“
– i když jsem již dříve řekl, že 99% našich produktů bylo konkrétně odkázáno na zajištění netoxicity, bylo více než jen několik projektů, na kterých jsme pracovali, abychom měli vytvořit „příznaky chřipky“ bez toho, abychom skutečně poškodit subjekty.

Co si myslíte, že je obecná chemtrailsová agenda?

OP : Kontrola. Ať už se jedná o lidi, počasí, životní prostředí – vše je pod kontrolou.

– Existuje patent na chemtrails, který zahrnuje slunce. Četl jsem ten patent.

OP : Nevím, na který patent se vztahujete. Naše směsi nebyly nikdy patentovány. Zejména proto, že patenty jsou veřejné informace. Patenty však mohou být i soukromé. Naše směsi nebyly nikdy patentovány, aby zajistily přijatelnou popíratelnost a absenci papírové stopy. Mějte na paměti, že téměř vše, na co jsme byli najati, nebylo v žádném smyslu tohoto slova legální.
Vzpomínám si však na projekt, který byl navržen tak, aby fungoval jinak v závislosti na slunečním záření – byl to projekt změny počasí.

Starší, velmi mladí a imunokompromitovaní lidé by trpěli následky až po možnou smrt.

OP : Jak jsem již řekl, byla věnována velká pozornost tomu, aby téměř všechny naše směsi byly netoxické. Toho jsme dosáhli nejen s ohledem na zdravé lidi středního věku. Pokud jde o osoby s oslabeným imunitním systémem, je to poměrně široký pojem. Existují stovky, ne-li tisíce různých onemocnění a stavů, při kterých je imunitní systém oslaben. U většiny těchto onemocnění je člověk nadměrně náchylný k bakteriím a virům, nikoliv k chemikáliím. Ale jak jsem již řekl, bylo nevyhnutelné, že to, co jsme vyvinuli, bude mít marginální počet negativních dopadů.

Byl byste ochoten nám sdělit roky a data, ve kterých jste byl aktivní? A/ nebo jak dlouho už jsme tajně postřikováni?

OP : Raději zmíním rozpětí než přesná léta – od počátku 80. let do začátku roku 2000. Nejsem si jistý, kdy přesně začalo postřikování, ale soudě podle vědecké práce, na které jsme založili některé naše výzkumy, netrvalo dlouho po zahájení moderní chemie, než se lidé naučili používat chemikálie nejen pro dobré, ale i pro hanebné účely.

– Proč jste si vybrali právě tuto webovou stránku (godlikeproduction.com), abyste odhalili tyto znalosti?

OP : Kde jinde by mi někdo věřil?

– Existuje patent na chemtrails pro změnu počasí. Zníte velmi vzdělaně, a proto mě zajímá, co k tomu řeknete.

OP : Zajímalo by mě, jaké patentové číslo máte na mysli – určitě o to nepožádal můj zaměstnavatel.

– Změny v biologických funkcích mohou vést k náchylnosti k chorobám způsobeným bakteriemi, viry, plísněmi… Baryum snižuje hladinu vitamínu C, což zase ovlivňuje imunitní systém, zejména pokud je již oslabený. Hodnoty nalezené na zemi byly vyšší než to, co by bylo považováno za marginální.

OP : Na jaké koncentrace v půdě odkazujete? Pokud je to pravda, pak to byla buď směs vyvinutá jinou výzkumnou skupinou (ta, se kterou jsem pracoval, rozhodně nebyla jediná) , nebo se něco pokazilo s použitím naší směsi (tj. byla použita v atmosférických podmínkách, za kterých jsme výslovně nedoporučili našim smluvním partnerům).

Prostě mě překvapuje, jak příležitostně se lidé dokáží vypořádat s masovými vraždami.

OP : Je mi to líto, ale prosím vás o to – zřejmě jste nečetli žádnou z mých odpovědí. V 99% případů byla nejvyšší prioritou netoxicita. Mohu s jistotou říci, že ani naše nejnebezpečnější směsi nikdy neměly úmrtnost vyšší než 1 ku 50 000, za předpokladu, že byly použity podle doporučení.

👉 – Je pravda, že některé chemtrails pomáhají zvýšit účinky HAARP?

OP : Je mi líto, ale o HAARPu opravdu nic nevím, kromě toho, že se předpokládá, že aktivně pracují na výzkumu manipulace s počasím. Nevím, jestli někdy využili našich služeb.

Jste stále v kontaktu se starými zaměstnanci, kteří jsou také zapojeni? Pokud ano, existují aktualizace nebo aktuální informace, které byste mohli sdílet?

OP : Ve výzkumné skupině, se kterou jsem pracoval, byla zvláštní generační mezera. To znamená, že v době, kdy jsem opustil laboratoř, všichni v naší laboratoři patřili do jedné ze dvou skupin: 55 let a starší, nebo méně než 5-10 let po vysoké škole. Vlastně jsem měl pocit, že to udělali úmyslně, aby minimalizovali šanci, že po odchodu do důchodu zůstaneme v kontaktu s někým, kdo je „stále v podnikání“. Až na hory dohod o mlčenlivosti, které jsem musel podepsat.
Ne, už nemám kontakt s nikým, kdo by dělal výzkum. Ve skutečnosti jsem jen v kontaktu s bývalým laborantem, který odešel do důchodu dva roky po mně.

Jak jste již naznačili, patenty jsou přístupné veřejnosti. Četl jsem o tom aktuální patent a vy si to můžete vygooglit sami pod“Patenty na změnu počasí na chemtrails”. Můžete také najít čísla patentů. Váš jazyk je jazyk emotivního chemika.

OP : Hledal jsem to a našel výsledky, ale žádný na webu uspto.gov. Pokud jsou americké patenty na chemické látky skutečně přihlášeny ke změně počasí, nebyl bych překvapen, kdyby představovaly nějaký druh rozptýlení. To znamená, že nejstarší kouzelnický trik je v receptu: „Sleduj tu ruku, ale nedělej si starosti s tím, co dělá ta druhá ruka za zády.“ Pokud lidé tráví veškerý svůj čas hledáním toho, co se děje s veřejně zaznamenanými patenty, je to méně lidí, kteří se snaží najít skutečný výzkum.

– Jakým způsobem by měly být chemikálie absorbovány, aby se dosáhlo požadovaného cíle, inhalací, absorpcí nebo spolknutím?

OP : Vyvinuli jsme směsi, které fungovaly na všech třech cestách, které jste popsali.

– Zahalil někdy některý z vašich postřiků nebe?

OP : Nejsem si jistý, co tím myslíte… měli by zakrýt slunce? Pokud tomu tak je, tak ne.
Mimochodem, pokud si toho někteří z vás nevšimli, dávám přednost tomu, abych neodpovídal na náboženské trolly, kteří se mě ptají, jaké to je být odsouzen k věčnému pekelnému ohni. Za posledních deset let jsem se se svou kariérou vypořádala. Nepřišel jsem se hádat o náboženství a posmrtný život.

– Byla armáda zadavatelem? Jste chemik? Je to celosvětový fenomén?

OP : Viz předchozí výroky. Neměl jsem ponětí – a dodnes nemám (kdo byl smluvním partnerem).
Jsem chemik: Ano, mám titul z chemie / přírodních věd (B.S.; „Bachelor of Science“) a doktorát v biochemii. Jedná se o celosvětový fenomén? Viz předchozí příspěvek – Severní Amerika není jediným kontinentem, kde jsou chemikálie vypouštěny do atmosféry.

– Co si myslíte o tom, co jste udělal? Jak jsem řekl, neodsuzuji a nehledám žádnou náboženskou diskusi.

OP : To není dobré. Cítil bych se však mnohem, mnohem hůř, kdybychom se nesnažili o netoxicitu tak, jako jsme se snažili. Ale přesto jsem se od odchodu do důchodu zabýval velkým pocitem lítosti. Vyvinul jsem problém s alkoholem. Ale podařilo se mi smířit se s tím, co jsem udělal během své téměř dvacetileté práce, a jsem připraven přijmout osud, který mě čeká.

– Jsem zvědavý, co vás přimělo vést tuto diskusi o chemtrails?

OP : Myslím, že už nějakou dobu cítím potřebu mluvit o duši. Nemůžu o tom mluvit s rodinou a přáteli; myslí si, že dělám nějaký vtip „šíleného vědce“ – a smějí se tomu. Nikdo z nich mě nikdy nebral vážně, když jsem se snažil vysvětlit detaily své kariéry. V jejich očích jsem byl jen výzkumný chemik.

– Pokud byste všechno napsali a poslali všem hlavním zpravodajským redakcím – anonymně a z nějakého vzdáleného místa – mohli byste toho hodně odhalit. A možná i zachránit pár lidí.

OP : Jde o to, že kromě svého slova nemám absolutně žádný důkaz. Vím jistě, že naše výzkumná laboratoř už není na místě, kde byla, když jsem tam pracoval. Jel jsem tam před pár lety a má tam ceduli pro novou společnost, o které jsem nikdy neslyšel.
Když jsem odešel do důchodu, byl jsem nucen odevzdat laboratorní zápisníky. Byl jsem také nucen umožnit jim prohledat můj dům a auto a oni měli plné právo zabavit vše, co by mohlo mít něco společného s mou prací.
Do médií se dostali lidé, kteří říkají, že pracovali v oblasti 51, a ze stejného důvodu nikdy nedostali skutečné mediální pokrytí – protože jediným důkazem jsou jejich zkušenosti.

– Dvě otázky: Zmínil jste, že existují chemické látky, které mají sloužit k „uklidnění“. Má některá z těchto směsí něco společného se ztrátou paměti nebo nedostatkem pozornosti? Zdá se, že lidé si stále více stěžují na to, že jsou rozptýleni a zapomnětliví. Zdá se, že lidé také velmi často ztrácejí pozornost.
2. Existuje způsob, jak se chránit nebo detoxikovat od těchto chemikálií?

OP : Byl tam projekt, kde jsme byli požádáni, abychom „experimentovali“ s vazbami na ztrátu paměti. Myslím, že nás naši dodavatelé požádali, abychom „experimentovali“, protože věděli, že je to velmi citlivá oblast. Trochu jsme pokročili, ale nakonec jsme nemohli vyvinout nic, co by bylo alespoň přibližně bezpečné pro použití u lidí. Takže projekt byl zrušen. Co se týče nedostatku pozornosti, pracovali jsme na projektu, který by měl vyvolat dočasnou neschopnost soustředit se. Předpokládám, že to je to samé.
Pokud jde o ochranu před takovými věcmi… Předpokládám, že zařízení, které by mohlo zadržovat chemikálie větší než 0,1 μm, by vás ochránilo před většinou toho, na čem jsme pracovali. Hodně štěstí, pokud chcete nosit něco takového a chcete, aby se na vás veřejnost dívala jako na blázna (možná má Japonsko správný nápad? ).
Detoxikace – nevím. Není to můj obor.

Má tento experiment se ztrátou paměti něco společného s neurotransmitery? Bylo to chemické / farmaceutické povahy?

OP : Dobrá otázka. Ve skutečnosti jsme se snažili změnit chování neurotransmiterových receptorů (receptorů vázaných na G proteiny, aby byly specifické) pro tento projekt. Ale nepodařilo se nám dosáhnout požadovaného výsledku bez ohrožení bezpečnosti subjektu.

👉 – Versed  způsobuje amnézii, stejně jako jiné podobně klasifikované léčivé přípravky. Byl to typ farmaceutického výzkumu s stavy měnícími vědomí?

OP : Odkazujete na lék midazolam? Vše, co vím, je, že je to poněkud kontroverzní lék, ale když se podívám na jeho chemickou strukturu, mohu říci, že sdílí některé reaktivní vlastnosti s chemikáliemi, které byly vyvinuty pro projekty zaměřené na změnu stavu mysli.

– Prosím, vysvětlete to. Zajímá mě chemie mozku.

👉 OP : Pokusím se shrnout projekt, aniž bych se stal příliš specifickým. Zabývali jsme se specifickou rodinou receptorů vázaných na G-proteiny, které se nacházejí pouze v mozkové tkáni. Pokrok, který jsme udělali, byl vývoj inhibitoru pro specifický receptor této rodiny. Tento specifický receptor se podílí na vzniku a ukládání nových vzpomínek. Vývojem sloučeniny, která se váže na receptor a blokuje vazbu přirozeně vzniklé sloučeniny, jsme dosáhli průměrného úspěchu při inhibici vzniku a ukládání nových vzpomínek. Ale míra úmrtnosti v testech byla příliš vysoká a projekt byl opuštěn. Ale byl to jeden z nejzajímavějších, na kterých jsme kdy mohli pracovat.

– Děkuji. To mě v této souvislosti zajímalo. Slyším mnoho lidí říkat, že již po přečtení několika frází v knize ztrácejí zájem, snižují koncentraci nebo se nudí.
Když říkáte „uklidňující“ účinek, je to také stejné jako být „líný / pohodlný“? Lidé se zdají být velmi nemotivovaní / líní. Lol

OP: V některých případech ano, „uklidnění“ šlo ruku v ruce s „leností“. V jiných případech bylo „uklidnění“ doprovázeno schopností přestat se soustředit na jeden úkol a zůstat motivován.

– Jste pořád chemik?

OP: Ne, už se nezabývám chemií. Vydělal jsem dost, abych se pohodlně stáhl do důchodu a jediný kontakt, který mám s předmětem, je příležitostné čtení důležitějších prací.

Receptory vázané na G-proteiny, které signalizují fosfatidylinositol, by skutečně zlepšily poznání, že? Šlo vám o tuto signální cestu nebo o cAMP?

OP: Tento konkrétní projekt [“Zklidnění”] se nezabýval fosfolipidem, který jste zmínil, ani signální cestou cAMP. Přál bych si, abych mohl jít více do detailu pro vás, protože je jasné, že máte také zázemí buď v chemii nebo biologii (nebo v obou). Ale necítil bych se bezpečně, kdybych se zabýval zvláštnostmi sloučenin, signálních cest a receptorů, na kterých jsme pracovali.

Děkuji za zajímavé dotazy a připomínky. Už je pozdě a je na čase, aby tento starý muž šel spát. Pokud se budu cítit schopen to udělat, možná se k tomu zítra večer vrátím – je tu spousta věcí, které nebyly zmíněny.
Přeji vám dobrou noc a nezapomeňte, že nikdy nepřestanete klást otázky.

– Op , děkuji, že jste se vrátili k rozhovoru.
Myslíte si, že mnoho projektů, na kterých jste pracovali v 80. letech až do začátku roku 2000, by mohlo být již dokončeno? To,co mě opravdu znepokojuje, je, že myšlenka existuje, což znamená, že za tím je motiv a agenda a někdo chtěl, abyste se pokusili zjistit věc. Jen proto, že technologie ve vaší době ještě neexistovala, myslíte si, že by mohla být dobrá šance, že se od té doby vyvinula? Slyšel jsem zvěsti, že v loňském roce byla na Středním východě rozprašována látka, aby se v podstatě redukovala „božská částice“ v nás. Mnozí říkají, že to je vysvětlení mnoha nepokojů, které jsme zažili v loňském roce. Máte na to nějaký názor? 👉 Existuje způsob, jak žalovat vládu za to, že nás vědomě ovlivnila, aniž bychom měli v této věci na výběr? Nebojí se reakce jiných zemí, které možná nechtějí, aby tyto chemikálie znečišťovaly vodu a nakonec i potraviny, které vyvážejí?
– Již jste se zmínili, že by nebylo na škodu, kdybyste používali tyto chemikálie způsobem, který jste doporučili. Ale bojím se, když slyším o rodinách postřikovaných korexitem a o letadlech, která stříkala podél pobřeží, i když ve skutečnosti měli létat několik mil od pobřeží, a že tyto druhy chemikálií, které jste vy kluci vyrobili, záměrně tak hleděly. Jak bylo doporučeno, bylo propuštěno, aby se rychleji dospělo k drastickému výsledku.

OP: Páni, to je spousta otázek. Odpovím na ty, na které zodpovím. Projekty, na kterých jsem pracoval a které nebyly úspěšné: Ano, je docela možné, že s technologickým pokrokem posledního desetiletí se nám podařilo dosáhnout některých věcí, kterých jsme nedosáhli. (Látky, které ovlivňují paměť? )
👉 Agens pro redukci „Boží částice“ v nás? Pokud odkazujete na možné Higgsovy bosonové částice, pak to, co jste četli, je pravděpodobně nesmysl. Higgsovy bosonové částice neexistují ani na nepatrný zlomek sekundy. A my o nich víme tak málo, že každý pokus „snížit je v nás“ by byl vtip. Mějte na paměti, že tomuto elementárnímu částici byl dán pojem „částice Boha“ nějakým idiotem a z nějakého důvodu se uvízl. Higgsova bosonová částice, pokud existuje, nemá nic společného s Bohem. Nevylučujem však, že kumulace revolucí na Blízkém východě byla výsledkem chemického činidla. Ne pravděpodobně, ale ne nemožné.
Žalovat vládu? Přeji vám hodně štěstí. I když o tom nerad přemýšlím, nepochybuji, že lidé, kteří používali chemikálie, které jsme vyvinuli, je občas používali jinak, než jsme doporučili. Nerad o tom přemýšlím. Lidé, kteří učinili konečná rozhodnutí, byli pravděpodobně byrokraté, kteří hledali výsledky – a ne vědci.

Dobrý den , operační sál, zde je několik otázek.
👉 – Bylo pro různé „koktejly“, které jste vytvořili, přesně uvedeno, jak je odevzdat, tj. v jaké výšce a atmosféře musely být aktivovány?
👉 – Za druhé, jaké materiály jste vložili do koktejlu, aby se rozšířil a zůstal viset na stejném místě celé hodiny, i když kolem něj projíždějí jiné mraky?

OP: Poskytli jsme pouze doporučení týkající se způsobů použití. Zdůraznili jsme, že tato doporučení jsou velmi důležitá, ale konečné rozhodnutí nikdy nebylo naše.
Pokud jde o vaši druhou otázku, je pro nás obtížné ji kontrolovat. Zde vstupují do hry doporučené podmínky použití. Šíření, které visí na stejném místě celé hodiny, může být způsobeno nesprávným nasazením.
Mám několik odpovědí na otázky, které byly položeny během mé nepřítomnosti a které budu zveřejňovat v příštích deseti minutách nebo tak nějak. Také se pokusím dát pár dalších před večeří a některé po ní.
Za mých 17 let jsme nikdy netestovali účinné látky na lidech. Vždy to byly potkani a v některých případech, kdy tyto testy nebyly průkazné, prasata. Kdybychom testovali sloučeniny účinných látek na lidech, přestal bych první den. Nicméně jsem samozřejmě věděla, že tato spojení budou použita na člověka, doufejme, jak bylo zamýšleno. Ale netestovali jsme je na lidech, ale na laboratorních potkanech.

Mají chemtrails něco společného s nárůstem počtu sebevražd?

OP: Nemám ponětí. Doufám, že ne. Při testování na zvířatech, jako jsou potkani, je obtížné určit, zda mají sebevražedný účinek. Jedná se o velmi lidský stav mysli. Ale při vývoji chemikálií jsme sledovali hormony a cesty spojené se sebevraždou. Nikdy jsme nepracovali s těmito hormony nebo cestami.

Věříte, že existuje ještě tajnější, subtilnější úroveň skrytého výzkumu, která slouží ještě bezohlednějším zájmům?

OP: Doufám, že ne. Myšlenka, že by tam mohli být lidé s „bezohlednějšími zájmy“, kteří mají na mysli práci s jinými laboratořemi, mě děsí.

– Moje otázka zní: Když jste hledali „sedativum“, našli jste studie, které prokázaly nebo vyvrátily, zda vaše laboratorní práce funguje?

OP: Pokud existovaly jiné laboratoře, které zkoumaly chemtrailsové spojení (a jsem si téměř jistý, že existovaly / existují), pak nezveřejnily svou práci. Ani jsme je nezveřejnili. Takže to byla nevýhoda – nemohl jsem číst pojednání o vzrušujícím pokroku v mém oboru. Musel jsem držet krok s velkými chemickými časopisy. Pokud jde o chemické látky spojené s „uklidněním“, mohu říci, že ty, které jsme vyvinuli, prokazatelně fungovaly na potkanech a v jednom případě na prasatech.

– Nějaké manipulace s DNA?
Ve videu je velmi zajímavá prezentace, která ukazuje, že byly nalezeny velké stopy lidských červených krvinek; něco, co bylo navrženo tak, aby odolávalo těm nejtěžším podmínkám a bylo spojeno s Morgellony.

OP: Nikdy v trvalém smyslu. Vzpomínám si na projekt, který dočasně blokoval některé transkripční faktory, ale nikdy jsem nepracoval na ničem, co se snažilo manipulovat s DNA v trvalém smyslu. Viděl jsem několik lidí, kteří se ptali na červené krvinky a zda někdy byli součástí směsí? Odpověď je ne, ne jako součást něčeho, na čem jsem kdy pracoval. Nejsem si jistý, proč by někdo chtěl rozstřikovat krevní buňky; mohly by se dostat do krevního oběhu pouze otevřenou ranou a téměř jistě by byly okamžitě napadeny imunitním systémem těla.
Kromě toho jsem viděl několik lidí, kteří se zmínili o Morgellonsově nemoci. Doslova o tom nic nevím; slyšel jsem o tom až v posledních letech. Budu si o tom muset něco přečíst.

– Otázka: Kdybyste se mohli vrátit v čase a udělat všechno znovu, udělali byste to znovu?

OP: To je otázka. Jestli to všechno udělám ještě jednou… ne.
Pro vědce není nic lepšího, než být na špici výzkumu v určité oblasti. A peníze byly úžasné. Ale když si vzpomenu na to, co jsem mohl udělat se svým diplomem, jestli můj talent byl „promarněn“ (pro nedostatek lepšího slova) … Ne, znovu bych to neudělal.

Co mohu udělat, abych se před těmito chemikáliemi ochránil?

OP: Myslím, že jsem už někde zmínil, že maska, která zachycuje částice o velikosti 0,1 μm a menší, by pomohla. To byla překlep. Místo μm [= mikrometr = jedna tisícina mm] jsem chtěl říci spíše nanometr [= jedna miliontina mm]. Některé z těchto sloučenin byly velmi malé a mohly by být skutečně účinně zablokovány pouze plnou maskou (polomasky / masky na čištění vzduchu / masky na ochranu dýchacích cest to nemohou, protože nechávají oči otevřené). Kdybych měl uhodnout jiné metody, jak se těmto chemikáliím vyhnout, řekl bych: Vyhněte se životu v blízkosti středně velkých nebo velkých měst. To je jen moje hypotéza, ale nevím, proč by někdo utrácel miliony dolarů na vývoj chemických sloučenin, aby je mohl rozprašovat po téměř neobydlených oblastech.

– Chemtrails jednou přestanou?

OP: Promiňte, na to neznám odpověď. Ale během mé kariéry byla práce velmi stálá. Neměli jsme prakticky žádné prostoje.

Jste nyní pozorovatelem chemtrails?

OP: Ne. Nesnažím se zůstat ani v minulosti, ani v přítomnosti. Kromě toho je téměř nemožné rozlišit chemtrailsový pás od přírodního kondenzačního pruhu. Ale ne nemožné.

Jsou dny, kdy se dívám do nebe a pozoruji, jak je rozstřikován do kalného chaosu, a rozzuřím se. Odstěhovali jsme se z velkoměsta, abychom se dostali z města, ale oni dokonce postříkají venkovské komunity po celé Americe. Viděl jsem to i v Evropě.

– Pokud jde o naprostou nevědomost veřejnosti, i když je upozorníte na chemtrails a učiníte vysvětlení, myslíte si, že je to částečně způsobeno „uklidňujícími“ chemikáliemi?
Máte nějaké návrhy, co můžeme udělat pro to, abychom tuto obludnost ukončili?

👉 OP: Už dávno jsem se přestal snažit upozornit „širokou veřejnost“ na chemtrails (vlastně jsem se vždy jen snažil vysvětlit to své rodině). Je to prohraný boj – lidé věří tomu, čemu věřit chtějí. Ve skutečnosti to může být výsledek sedativa – to není možné vědět. Ale lidský mozek je úžasný v tom, že ignoruje něco, co se děje přímo před jeho očima, a to i bez uklidňujícího prostředku, který by mu pomohl.
Návrhy na ukončení monstrozity? Řekl bych, že ne, pokud nejste dostatečně statečný a schopný přinést médiím solidní důkazy. A zdá se, že na godlikeproductions je rozšířená víra, že mainstreamová média dělají špínu. Pokud je to pravda, pak je boj téměř u konce.

Pracovali jste někdy s materiálem, který přímo interaguje se seratoninovými vezikuly?

OP: Serotonin je jednou z nejsilnějších chemických látek, které naše tělo produkuje. Zjevně jsme měli více než jeden úkol se zájmem tuto sílu využít a někdy i zneužít.

– Jak jste byl najat?

OP: Méně než týden poté, co jsem absolvoval doktorát v biochemii, mě oslovil muž, který mi dal vizitku a požádal mě, abych mu zavolal, kdybych měl zájem o využití svého titulu. To jsem byl já, tak jsem mu zavolal. O rok později byly mé studentské půjčky splaceny.

– Bylo někdy cílem chemických látek, které používáte, usnadnit nebo zlepšit vnímání ULF, mikrovln, zvuku nebo možná vizuální vnímání v populaci?
Jaké byly cíle, které měly být splněny, pokud jde o chemické koktejly? Rádi bychom získali více informací o podrobnostech.

OP: Usnadnění nebo zlepšení vnímání ULF / mikrovlnné trouby / zvuku nebo vizuálního vnímání? Usnadnit, ne. Překážet / zasahovat, ano – v některých projektech.
O celkových cílech našich různých výzkumných projektů jsem psal již dříve. Omlouvám se za nedostatek skutečných detailů. Vlastně jsem to ani neměla dělat. Zřeknutí se konkrétních údajů slouží mé vlastní bezpečnosti.

Proč chemtrails v noci?

OP: Napadá mě nižší teplota a méně lidí, kteří se dívají. Zvláště pokud by směs ve slunečním světle vypadala trochu jinak než bílá / šedá.

– Co je jedna věc, kterou chtěli nejvíce, ale vy a váš tým jste toho nedosáhli? Mají některé sloučeniny, na kterých jste pracovali, synergické účinky, když jsou kombinovány s léky na předpis nebo jinými přísadami ve vodě a potravinách?

OP: Projekt krátkodobé ztráty paměti byl to, co si dodavatel přál nejvíce, ale nemohli jsme toho dosáhnout bez smrtelných vedlejších účinků. Dosáhli jsme určitého pokroku, ale nepodařilo se nám dosáhnout bezpečnosti při používání. Projekt byl zamítnut. (od zadavatele možná také ne)
Je možné, že některé věci, které jsme vytvořili, interagují s léky na předpis nebo volně prodejnými léky. Při testování preparátů jsme u většiny běžných volně prodejných léků a léků na předpis (paracetamol, ibuprofen atd.) testovali vedlejší účinky. Nebylo však možné otestovat interakce s jakýmkoli lékem, který je na trhu.

Je vám líto, jakou roli jste v tom sehrál?

OP: Odpověď najdete v horní části vlákna. Ano, zpětně lituji toho, co jsem udělal, abych se uživil. Ale naučil jsem se s tím smířit.

K určení účinků by byly zapotřebí lidské pokusné osoby, protože biochemické vlastnosti potkanů nejsou na člověka přenosné. Z právního hlediska to však nemůže být provedeno bez schválení FDA. Nicméně, vakcíny H1N1 jsou proti standardům FDA, jak bylo prokázáno, a přesto se nakonec staly legálníbez standardizovaných testů. Proto se ptám: Jaká statistická analýza ukazuje, že metody manipulace s G-proteinem v mozku potkana mohou být také použity k vyvolání deficitu krátkodobé paměti a schopnosti učit se a pamatovat si u člověka? Mimochodem, jsem rád, že jste zpátky na palubě.

OP: V projektu, o kterém jsme mluvili dříve, se ukázalo, že vyvinuté chemikálie byly nakonec smrtelné pro téměř všechna pokusná zvířata. Proto byl projekt přerušen navzdory četným optimalizacím a změnám ve spojeních. Nebyl dále rozvíjen až do testu na prasatech.

– [z pohledu manipulátorů] by dávalo smysl používat biochemickou látku i v oblastech s velkou populací… Uvedli, že cílem je manipulovat určitým identickým chováním. Je to podle vás v souladu s agendou NWO?

OP: Promiňte, opravdu nevím nic o NWO nebo její agendě.

– Možná byste měli strávit nějaký čas tím, že se budete zabývat, protože váš život závisí na tom, zda jsou úspěšné nebo ne.

OP: Dám to na svůj seznam úkolů, abych se informoval o tomto tématu.

– Nebojíte se o své vlastní zdraví nebo zdraví své vlastní rodiny a co jim dělá postřik?

OP: Byla jsem vdaná, nic víc, neměla jsem děti. Snažil jsem se to několikrát vysvětlit zbytku mé bezprostřední rodiny, ale jak jsem řekl, jsem považován za hloupého vousatého „bláznivého vědce“ rodiny.
To je možná důvod, proč jsem udělal tohle vlákno kvůli obavám o zbytek planety.

– Zajímavé vlákno, děkuji, že jste ho zveřejnili, OP ! Díky, že jste upřímný. Máte nějaké návrhy, jak to celé ukončit?

👉 OP: Myslím, že jsem se o tom předtím trochu zmínil. Pokud jde o zastavení, museli byste být dostatečně odvážní, abyste poskytli solidní důkazy velké mediální společnosti o postřiku (včetně určitých chemických sloučenin a výsledků výzkumu, který dokumentoval účinky). A to za smělého předpokladu, že ne všechna důležitá média jsou pod kontrolou státu. Za předpokladu, že jsou, pak opravdu nevím, co lze udělat, aby se zastavili. V tomto okamžiku je na vás, abyste se tomu vyhnuli a přesvědčili svou rodinu, aby udělala totéž. Mým doporučením by bylo co nejvíce se odchýlit od populačních center (nejen od velkých měst – od jakéhokoli vylidňovacího centra).

– Vědecky by bylo rozumné přejít na LTM (dlouhodobou paměť) pouze v případě, že inhibice STM (krátkodobá paměť) není úspěšná.

OP: Chápu, co tím myslíte. Jo, jsem si jistý, že jsem nebyl jediný v našem týmu, kdo přemýšlel, proč jsme nikdy nebyli požádáni, abychom pracovali na dlouhodobé paměti. Při zpětném ohlédnutí by mě nepřekvapilo, kdyby bylo obojí přiděleno do jiné laboratoře poté, co se nám nepodařilo dosáhnout požadovaných výsledků pro krátkodobou paměť.

– A měli tito zadavatelé v úmyslu zabránit vstupu serotoninu do synapse nebo zcela eliminovat vezikuly a co jste použili k tomu, abyste se dostali přes tuto hematoencefalickou bariéru?

OP: Jak jsem již řekl, pracovali jsme na řadě projektů, ve kterých byl serotonin použit různými způsoby. Některé zahrnovaly přetížení receptorů, jiné mírnou inhibici receptorů a jiné úplnou inhibici. Ve skutečnosti existuje celá rodina serotoninových receptorů a obvykle jsme se zaměřili pouze na jeden receptor, který je exprimován pouze v určitých oblastech mozku. Nevzpomínám si na žádný projekt, ve kterém bychom se snažili zcela zabránit tvorbě synaptických vezikulů. Pokud jde o překonání hematoencefalické bariéry, osmóza byla obecně naším přítelem. Také jsme provedli nějaký výzkum vývoje liposomů, které byly naplněny našimi vyvinutými chemikáliemi. Velmi zajímavá cesta výzkumu. Ale obecně, a pokud je to možné, to bylo osmóza, nebo endogenní transportní systémy, když osmóza nebyla možnost.

https://transinformation.net/chemtrail-whistleblower-90-der-chemtrails-sind-darauf-ausgelegt-emotionen-stimmungslage-und-gemuetszustand-zu-veraendern-oder-grippeaehnliche-symptome-zu-provozieren/?fbclid=IwAR0yDDOikM_5myy2doq8b_jcL-KOZ9XpcRRW7Yv9R1VVAEAeBpRAxdiRXZw

 

📌H.A.A.R.P.

👉 Pochopit jeho děsivou sílu. Co je H.A.A.R.P.? H.A.A.R.P. je zkratka, která znamená High Frequency Active Auroral Research Program. Co to dělá? Technologie H.A.A.R.P. může ovlivnit počasí, způsobit zemětřesení, narušit elektronickou komunikaci a ovlivnit mozkové vlny lidí.H.A.A.R.P. je velmi tajný vojenský program. Víme o tom velmi málo a to, co víme, je poměrně technické a těžko pochopitelné

👉 23.12.2022: Porozumění H.A.A.R.P. a jeho děsivé moci. Co je H.A.A.R.P.?

H.A.A.R.P. je zkratka pro High Frequency Active Auroral Research Program.H.A.A.R.P. je zkratka pro High Frequency Active Auroral Research Program.

K čemu to je?

👉 Technologie H.A.A.R.P. může ovlivnit počasí, způsobit zemětřesení, narušit elektronickou komunikaci a ovlivnit mozkové toky lidí.

👉 H.A.A.R.P. je velmi tajný vojenský program. Víme o tom jen velmi málo a to, co víme, je docela technické a těžko pochopitelné. Chci trochu odhalit tajemství H.A.A.R.P.u, abyste pochopili, co naše vláda dělá a jak by vás tato technologie mohla ovlivnit.H.A.A.R.P. je velmi tajný vojenský program. Víme o tom jen velmi málo a to, co víme, je docela technické a těžko pochopitelné. Chci trochu odhalit tajemství H.A.A.R.P.u, abyste pochopili, co naše vláda dělá a jak by vás tato technologie mohla ovlivnit.

👉 Technologie pro H.A.A.R.P. byla vynalezena Před sto lety Nicolou Teslou. H.A.A.R.P. funguje tak, že vysílá rádiové vlny do ionosféry, aby poháněl proud tryskového proudu a ovlivňoval počasí. Když jsou tyto rádiové vlny odváděny do Země, mohou způsobit zemětřesení. Jedním z prozrazujících příznaků, že harpové zemětřesení nebo tsunami bylo způsobeno, je to, že obloha svítí levandulovým tónem těsně před událostí. To bylo pozorováno před zemětřesením v Chile před několika lety. Kromě toho, Rusové mají H.A.A.R.P., který vydává zvuk jako špeh, když je aktivován. Tyto rádiové vlny jsou jako zvukové vlny. Všichni známe operního zpěváka, který udeří vysoký tón a rozbije sklenici. H.A.A.R.P. funguje podobně: Paprsky jsou buď promítány do atmosféry, aby se pohybovaly mraky nebo tryskovým prouděním, což způsobuje déšť a/nebo sucho v jedné oblasti, nebo jsou vypouštěny do země a způsobují otřesy, které mohou způsobit zemětřesení. Oblasti, kde již existují rušivé zóny, jsou obzvláště zranitelné. Technologie pro H.A.A.R.P. byla vynalezena před sto lety Nicolou Teslou.

👉 H.A.A.R.P. funguje tak, že vysílá rádiové vlny do ionosféry, aby poháněl proud tryskového proudu a ovlivňoval počasí. Když jsou tyto rádiové vlny odváděny do Země, mohou způsobit zemětřesení. Jedním z prozrazujících příznaků, že harpové zemětřesení nebo tsunami bylo způsobeno, je to, že obloha svítí levandulovým tónem těsně před událostí. To bylo pozorováno před zemětřesením v Chile před několika lety. Kromě toho, Rusové mají H.A.A.R.P., který vydává zvuk jako špeh, když je aktivován. Tyto rádiové vlny jsou jako zvukové vlny. Všichni známe operního zpěváka, který udeří vysoký tón a rozbije sklenici.

👉 H.A.A.R.P. funguje podobně: Paprsky jsou buď promítány do atmosféry, aby se pohybovaly mraky nebo tryskovým prouděním, což způsobuje déšť a/nebo sucho v jedné oblasti, nebo jsou vypouštěny do země a způsobují otřesy, které mohou způsobit zemětřesení. Oblasti, kde již existují rušivé zóny, jsou obzvláště zranitelné.

Není to jen další konspirační teorie?

Ti, kteří se domnívají, že se jedná pouze o konspirační teorii a že vláda nemá technologii, která by ovlivnila počasí, bych rád poukázal na to, že již existují smlouvy, které se tímto tématem zabývají, stejně jako oficiální H.A.A.R.P. Webové stránky. Můžete také navštívit zařízení na Aljašce, ale hodně štěstí, když se dostanete kolem strážců brány! Ti, kteří se domnívají, že se jedná pouze o konspirační teorii a že vláda nemá technologii, která by ovlivnila počasí, bych rád poukázal na to, že již existují smlouvy, které se tímto tématem zabývají, stejně jako oficiální H.A.A.R.P. Webové stránky. Můžete také navštívit zařízení na Aljašce, ale hodně štěstí, když se dostanete kolem strážců brány!

👉 Smlouva o vedení meteorologické války:

V roce 1977 byla podepsána smlouva o boji proti povětrnostním vlivům, která se datuje od Organizace spojených národů a výslovně zakazuje používání technologií měnících počasí. 😂 🤫

👉 Článek 1 Smlouvy stanoví, že každý smluvní stát se zavazuje, že nebude provádět vojenské nebo jiné nepřátelské použití technik modifikace životního prostředí s dalekosáhlými, dlouhotrvajícími nebo závažnými účinky jako prostředek zničení, poškození nebo poškození jiného smluvního státu. Smlouva definuje termín „techniky modifikace životního prostředí“ dále než jakákoli technika zaměřená na změnu dynamiky, složení nebo struktury Země, včetně její bioty, litosféry, hydrosféry a atmosféry, nebo vesmíru prostřednictvím záměrného ovlivnění přírodních procesů.

V roce 1977 byla podepsána smlouva o boji proti povětrnostním vlivům, která se datuje od Organizace spojených národů a výslovně zakazuje používání technologií měnících počasí. Článek 1 Smlouvy stanoví, že každý smluvní stát se zavazuje, že nebude provádět vojenské nebo jiné nepřátelské použití technik modifikace životního prostředí s dalekosáhlými, dlouhotrvajícími nebo závažnými účinky jako prostředek zničení, poškození nebo poškození jiného smluvního státu. Smlouva definuje termín „techniky modifikace životního prostředí“ dále než jakákoli technika zaměřená na změnu dynamiky, složení nebo struktury Země, včetně její bioty, litosféry, hydrosféry a atmosféry, nebo vesmíru prostřednictvím záměrného ovlivnění přírodních procesů.

👉 H.A.A.R.P. je prakticky neviditelný!!!

Moje otázka zní: Jak to máme vědět? Jak bychom věděli, jestli se používá H.A.A.R.P., nebo jiný systém pro změnu počasí? To bychom nevěděli. Neexistují žádné výbory, které by tuto technologii sledovaly, a většina lidí ani neví, že existuje. A lidé, kteří o tom vědí, mlčí. I když do této technologie putují miliony dolarů našich daňových poplatníků, my víme, že lidé, nic z toho, a také nemají přístup k informacím. Tato technologie je zcela anonymní! A právě proto je tak nebezpečná. Pokud se H.A.A.R.P. používá pro hanebné účely, neexistuje absolutně žádná možnost, jak se to dozvědět. Představte si zbraň, která může zničit celou populaci, aniž by vystřelila jediný výstřel, a to i anonymně! Moje otázka zní: „Jak to máme vědět? Jak bychom věděli, jestli se používá H.A.A.R.P. nebo jiný systém pro změnu počasí?“ To bychom nevěděli. Neexistují žádné výbory, které by tuto technologii sledovaly, a většina lidí ani neví, že existuje. A lidé, kteří o tom vědí, mlčí. I když do této technologie putují miliony dolarů našich daňových poplatníků, my víme, že lidé, nic z toho, a také nemají přístup k informacím. Tato technologie je zcela anonymní! A právě proto je tak nebezpečná. Pokud se H.A.A.R.P. používá pro hanebné účely, neexistuje absolutně žádná možnost, jak se to dozvědět. Představte si zbraň, která může zničit celou populaci, aniž by vystřelila jediný výstřel, a to i anonymně!

👉 Co to má společného s ovládáním mysli?

Kromě toho H.A.A.R.P. ovlivňuje nejen počasí, vyvolává zemětřesení a ochromuje elektronickou komunikaci, což samo o sobě může být zničující, ale může také přímo ovlivnit lidi. H.A.A.R.P. může způsobit, že si lidé myslí, že slyší hlasy, může to ovlivnit jejich náladu a může to také způsobit, že agresivní populace jsou neškodné. Kromě toho, H.A.A.R.P. ovlivňuje nejen počasí, vyvolává zemětřesení a ochromuje elektronickou komunikaci, což samo o sobě může být zničující, ale může také přímo ovlivnit lidi. H.A.A.R.P. může způsobit, že si lidé myslí, že slyší hlasy, může to ovlivnit jejich náladu a může to také způsobit, že agresivní populace jsou neškodné.

👉 Díry v nebi:

Kromě toho působí H.A.A.R.P. ohřevem ionosféry. Tím vznikají díry v ionosféře, kterými se škodlivé záření dostává ze Slunce na Zemi. Co z toho může vyplynout, nikdo neví, ale jsem si jistý, že to není dobré. Jediná ochrana, kterou mohu nabídnout, je takzvaná Faradayova klec. Faradayova klec je vyrobena z jakéhokoli kovu a zcela obklopuje objekt, takže paprsky obklopují klec a předměty uvnitř nejsou ovlivněny. Tato metoda vám pomůže ochránit vaši elektroniku před zničením během sluneční erupce nebo události H.A.A.R.P. Ale pokud vím, Faradayovy klece nechrání lidi.

https://checkmatenews.substack.com/p/haarp-und-seine-erschreckende-macht?utm_source=direct&utm_campaign=post&utm_medium=web

 

👉 HAARP, ZEMĚTŘESENÍ, PRŮZKUM ZEMĚ –  HAARP používá miliardy wattů. Představte si struny na pianu jako vrstvy země, každá má svoji frekvenci. Byli jsme schopni identifikovat každou frekvenci a splnili jsme to jenom s 30 watty radiačního výkonu. Jestli tohle uděláte s miliardou wattů, vibrace budou tak násilné, že způsobí nejen zemětřesení …

https://rumble.com/v29x76u-haarp-zemtesen-a-przkum-zem.html

👉 Brooks Agnew (Earth Tomographer) v roce 1983 udělal radiační tomografii s 30 watty. Hledal naftu v zemi. Našel 26 naftových studní přes 9 států. Ve 100% to bylo přesné a to jen s 30 wattovým paprskem zaměřeným do pevné skály.

HAARP používá miliardy wattů, které střílí do ionosféry pro tzv. experimenty.
https://rumble.com/v29wblw-haarp-zemtesen-v-japonsku-a-chazarsk-mafie.html

👉 Představte si struny na pianu jako vrstvy země, každá má svoji frekvenci. Byli jsme zvyklý posílat radio vlny do Země, ty pak vibrují se strunami v zemí. Můžete dostat zpátky zvuk jako tento – Řekneme, že to je přírodní plyn.
https://vlnovagenetika.cz/radiove-tajemstvi-dna/

👉 Můžeme zpátky dostat signál jako tento a říci že je to ropa.
https://vlnovagenetika.cz/biorezonancni-pristroje/

👉 Byli jsme schopni identifikovat každou frekvenci a splnili jsme to jenom s 30 watty radiačního výkonu. Jestli tohle uděláte s miliardou wattů, vibrace budou tak násilné, že se celé piano bude třást. Ve skutečnosti celý dům se bude třást. Ve skutečnosti vibrace mohou být v podzemí tak silné, což může způsobit zemětřesení.

Více na https://stop5g.cz/?s=HAARP nebo na https://t.me/Stop5G_cz

👉 V roce 2007 Benjamin Fulford konfrontoval bývalého japonského ministra financí Heizo Takenaku s tím, proč předal kontrolu nad japonským finančním systémem skupině amerických a evropských oligarchům (Rockefeller, Rothschildové, Chazarská mafie). On a jeho pověřenec Fulfordovi řekli, že to bylo kvůli tomu, že Japonsku bylo vyhrožováno s přístrojem, které vytváří zemětřesení. V té době tomu Fulford nevěřil.

👉 NWO, HAARP, Geopolitické Zbraně, Zemětřesení v Turecku, Sýrii, Japonsku a Číně.

Zemětřesení v Turecku a Sýrii.

USS Nitze (DDG-94) s 500 vojáky a vybavená systémem HAARP zakotvila v Bosporu v Istanbulu 4. února, jen pár dní před zemětřesením. USA říkají, že přišli do Turecka, aby se Turci naučili svou kulturu. Těsně před zemětřeseními se vyskytly podivné anomálie, které vedly mnohé k otázce, že HAARP byl použit k potrestání turecké vlády za to, že nedodržela linii NATO vládců Nového světového řádu. Poté co na konci ledna 2023 vybuchly rozhovory mezi tureckým prezidentem Erdoganem a švédskou vládou o vstupu Švédská a Finska do NATO.

👉 HAARP, ZEMĚTŘESENÍ, PRŮZKUM ZEMĚ:

HAARP používá miliardy wattů. Představte si struny na pianu jako vrstvy země, každá má svoji frekvenci. Brooks Agnew byl schopen identifikovat každou frekvenci v Zemi a splnil to jenom s 30 watty radiačního výkonu. Jestli tohle uděláte s miliardou wattů, vibrace budou tak násilné, že způsobí nejen zemětřesení …

👉 Radiační Tomografie a Průzkum Země 👉

Brooks Agnew (Earth Tomographer) v roce 1983 udělal radiační tomografii s 30 watty. Hledal naftu v zemi. Našel 26 naftových studní přes 9 států. Ve 100% to bylo přesné a to jen s 30 wattovým paprskem zaměřeným do pevné skály. Představte si struny na pianu jako vrstvy země, každá má svoji frekvenci. Během tomografie posílali radio vlny do Země, které pak vibrují se strunami v zemí. Můžete dostat zpátky určitý zvuk a řekneme, že to je přírodní plyn. Můžeme zpátky dostat jiný signál, zvuk a říci že je to ropa.

👉 HAARP a Miliardy Wattů výkonu:

Byli schopni identifikovat každou frekvenci a splnili to jenom s 30 watty radiačního výkonu. HAARP používá miliardy wattů, které střílí do ionosféry pro tzv. experimenty. Někdo tomu říká geopolitické zbraně. Jestli tohle uděláte s miliardou wattů, vibrace budou tak násilné, že se celé piano bude třást. Ve skutečnosti celý dům se bude třást. Ve skutečnosti vibrace mohou být v podzemí tak silné, což může způsobit nejen zemětřesení. Mohou nastat i další přírodní katastrofy, jako je sopečná činnost, záplavy, silné bouře.

https://vlnovagenetika.cz/radiove-tajemstvi-dna/

https://vlnovagenetika.cz/biorezonancni-pristroje/

👉 HAARP, Zemětřesení v Japonsku a Chazarská Mafie:

V roce 2007 Benjamin Fulford konfrontoval bývalého japonského ministra financí Heizo Takenaku s tím, proč předal kontrolu nad japonským finančním systémem skupině amerických a evropských oligarchům (Rockefeller, Rothschildové, Chazarská mafie). On a jeho pověřenec Fulfordovi řekli, že to bylo kvůli tomu, že Japonsku bylo vyhrožováno s přístrojem, které vytváří zemětřesení. V té době tomu Fulford nevěřil. Když začal Fulford zveřejňovat to co dělali, bylo jemu řečeno japonskou bezpečnostní policií, že kvůli tomu, co řekl, město Niigata bude zasaženo zemětřesením. Dva dny poté japonský největší jaderný reaktor byl přesným epicentrem dvou zemětřesení, obě o magnitudě 6.8. Pro Fulforda to byla až moc velká shoda okolností.

https://rumble.com/v29wblw-haarp-zemtesen-v-japonsku-a-chazarsk-mafie.html

https://stop5g.cz/vesmirne-valky-ldal-je-haarp-druhe-generace-na-letadlech-a-5g-satelitech-smerovane-zbrane-zmeny-pocasi-pres-ovladani-nanotech-po-kontrolu-davu/

👉 Rezonanční Frekvence, Vibrace a Zemětřesení:

Fulford začal zkoumání a našel HAARP. Uvědomil jsem si, že doopravdy ví, jak udělat zemětřesení. Dělají to pomocí střílení mikrovln velikosti miliardy wattů do ionosféry. Ionosféra je část atmosféry, která má hodně energie. To vytlačí ionosféru nahoru do vesmíru, která se pak odrazí zpět. Jak se odrazí, může způsobit zemětřesení. Je to stejné jako když operní zpěvák rozbije sklo zpěvem na určité úrovni. Nebo tažením nehtů po tabuli cítíte divný pocit … Tento je vzniká při určité frekvenci, vibraci a energii. Jestli upraví vibraci, energii a rezonanční frekvence pro jakoukoliv skálu a jakékoliv cílové místo, tak mohou udělat přírodní katastrofu.

https://stop5g.cz/rezonance-rezonancni-dutina-zbrane-vibrace-bunek-exploze-kosti-a-organu-cirkadianni-rezonancni-frekvence/

👉 HAARP a Zemětřesení v Číně a Japonsku:

Benjamin Fulford zkoumal plazmovou zbraň viděnou před zemětřesením v Niigatě v červenci 2007. Červená, bílá a modrá světla HAARP poblíž epicentra před zemětřesením v Číně. Tchajwanské satelity naměřily den před zemětřesením 50% pokles ionosférické energie nad epicentrem Sichuanu. Obě zemětřesení byla zaměřena na jaderná vojenská zařízení… náhoda nebo válečný zločin? Více na FULFORD VS. HAARP hi-rez

👉 Nikola Tesla A Osciloskop na Zemětřesení:

Další možnost, jak udělat zemětřesení je s pomocí Teslova patentu z roku 1894, který byl podaný na patentovém úřadě USA pod číslem US511916A. Patent na tento Tesla oscilátor odborníci nazývají stroj na zemětřesení.

Prameny:

Did The NWO Use HAARP To Punish Turkey

Zkrácená verze: Did The NWO Use HAARP To Punish Turkey?

DÉCLARATION CHOC DE DIANA SOSOACA : „LES GENS ONT DÛ MOURIR, ET CE N’EST PAS ENCORE TERMINÉ” (VIDÉO) – Rumunská senátorka – lidé museli zemřít a ještě není konec! Zemětřesení v Turecku je útok způsobený člověkem!

https://stop5g.cz/nwo-haarp-geopoliticke-zbrane-zemetreseni-v-turecku-syrii-japonsku-a-cine/

 

👉 Elektronicky řízené antény s více paprsky (ESMA) – Mikrovlnná trouba ve vesmíru – 5G smrtící a sledovací mřížka:

👉 ESMA je technologie k současné širokopásmové, letecké, námořní, pozemní a satelitní komunikaci, k neustálému sledování každého centimetru na Zemi v reálném čase, propojeného systému dopravy, internetu věcí (IoT), k propojení servisní sítě (service mesh), digitalizace člověka, neurologická síťka, (neural mesh), neuronovému propojení mozek-stroj (neuralink – brain-machine interface), transhumanismus, připojení Vašeho mozku do sítě (Amazing injectable neuro-mesh covers the brain, can control individual neurons), kontrola Vašich neuronů … ESMA je součástí systému kontroly, řízení a mnohem víc …

ESMA jsou použitelná pro pozemní a satelitní spojení na nízké, střední a geostacionární dráze MEO, LEO a GEO. ESMA podporuje architekturu MIMO (massive in massive out), dochází k softwarovému ovládání více paprsků, polarizace a směrování podle potřeby. ESMA je dalším krokem od elektronicky řiditelných antén (Electronically Steerable Antennas ESM). Tyto malé, lehké a nízko-profilové antény (3 cm) jsou schopny nasměrovat úzký paprsek přes sektorový úhel, což poskytuje pokrytí stejně dobré, ne-li lepší, než starší sektorová anténa, ale vše v mnohem menším balení. Současné satelitní komunikační systémy nové generace jsou založeny například na čipových sadách ASIC a RFIC. Pro podporu nejpokročilejších standardů, jako je DVB-S2X moderní telekomunikační společnosti vyvíjejí řadu modemů pro satelitní a pozemní komunikaci pomocí softwarově definovaného radia (Software Defined Radio – SDR), ESMA a aktivního elektronicky skenovaného pole (Active electronically scanned array AESA).

👉 Inovativní anténa ESMA Ku-band je založena na dvou čipech ASIC a jejím cílem je poskytnout dostupné řešení pro IoT, mobilní aplikace a aplikace které komunikují s Vašim mozkem. Čipy ASIC a anténa jsou vytvořeny v jedné společnosti, mohou existovat hardwarové zadní vrátka (hardware backdoor ). Hardwarová zadní vrátka jsou zadní vrátka v hardwaru, například kód uvnitř hardwaru nebo firmwaru počítačových čipů. Zadní vrátka mohou být přímo implementována jako hardwarové trojské koně v integrovaném obvodu, tudíž výrobce čipů může mít 100% kontrolu nad Vašim počítačem nebo zařízením a Vy s tím nic neuděláte. Může mít kontrolu nad celou telekomunikační sítí a operátoři s tím nic neudělají. Tyto dvířka mohou být v jakémkoli anténě, RFID čipu, mobilu, počítači, 5G lampě, Internetu věcí … (Koronavirus – Nové vakcíny – Bio Hackování – Zadní Dvířka do Vaší DNK – Nanotechnologie – Kontrola Pomocí 5G).

👉 5G je zbraň – Anténa s 256pásmovým anténním polem typu ESMA (Electronically Steered Multi-Beam Array) s 256 prvky pro terminály satelitní komunikace využívající plně digitální technologii formování paprsku se předvedla na SmallSat Symposium 2019 v Mountain View, CA , USA. (5G Startlink Satelity – Srdeční problémy – SpaceX – Země v nebezpečí – Genocida celého Biologického Života ) Anténa ESMA může sloužit jako samostatný terminál IoT nebo jako stavební blok pro větší anténu. V současné době je k dispozici v přijímacích frekvencích 10,75-12,7 GHz (Rx) a 25,5-27 GHz (Rx) a 13,75 GHz-14,5 GHz a 22,55-23,15 GHz (Tx). Přicházejí další frekvence … Stavební prvek 256 prvků lze škálovat na velmi velká pole s velkou šířkou pásma bez výrazného zhoršení. Anténa používá vyvinuté čipy Prime a Beat. Prime je první komerční digitální Beam Former ASIC využívající technologii skutečného časového zpoždění (True Time-Delay Beamsteering for Radar ) pro 32 anténních prvků, schopných zpracovat více než 2 Tbps dat. Tedy velmi přesné, směrované, které lze nastavit na 999 způsobů podle požadovaného použití, snadno lze centrálně zneužít … Může být kaskádování na jakoukoli velikost antény. Co se vám může stát, když jste digitalizováni? Kdo nyní vlastní klíče k vaší mysli a tělu (Kryptoměnový Systém – Patent W02020060606 – Bio Data – RFID Čip – ID2020 – Znak Bestie – 5G / 6G – Satelity )? Kdo Vás může na dálku vypnout?

👉 Mikrovlnná trouba ve vesmíru – 5G smrtelná mřížka:

Anténa je schopna současně směřovat, sledovat a spravovat více uživatelů při více polarizacích. Tím lze docílit mnoho zdravotních účinku přes červené až černé fleky na kůži, rozpad kosti, rakovina, oslepnutí … Použití technologie digitálního tvarování paprsku umožňuje anténě zvládat širokou šířku pásma pomocí velkého počtu prvků antény. Společnost Satixfy uvedla, že navrhuje nejmenší VSAT a anténní soustavy s více paprsky pro různé mobilní aplikace a služby, jako jsou připojená auta (Connected Car ), IoT, spotřebitelské širokopásmové připojení, připojení za letu, komunikační užitečná zatížení a další … Připojené auto je auto, které může komunikovat obousměrně s jinými systémy mimo vozidlo (LAN), může komunikovat s Vašim mobilem, RFID čipem ve Vašem těle nebo s 5G veřejným osvětlením … Elektromagnetické Účinky na Mitochondrie aneb jak modulová bezdrátová neharmonická komunikace ničí Vaše zdraví.

👉 Tato technologie se zaměřuje na nastupující trend „Nového vesmíru“: Posun od masivních tradičních komunikačních satelitů GEO o hmotnosti více než 5 000 kg a ceně několika set milionů dolarů k nové generaci levnějších satelitů na nízké oběžné dráze (Low Earth Orbit – LEO) v ceně několika milionů tzv. SmallSats and CubeSats. Každý z nich váží méně než 500 kg a plánuje se s nimi poskytovat internet, nonstop sledování z generické úrovně, čtení Vašeho informačního pole, kontrola davu, komunikační služby, hromadný dohled a ovládání mysli a mnohem víc … Toto je 5G kill Grid smrtící mřížka z vesmíru. Nové služby vyžadují malé a čipové terminály, dostatečně flexibilní, aby sledovaly pohyby satelitů na obloze a snadno se přepínaly na další v souhvězdí – spojeni několika satelitu do jednoho celku. Proto je potřeba 5G. 5G má objem dat a čte, mění a kontroluje Vaše biologická data. Nové služby mohou sledovat, ovládat každého uživatele a dělat ještě více … (5G Vysílače – Chemické nano vstřikování – Vysoce Převodová Dielektrická Čočková Anténa – 3D Mapy – 868 MHz – Chemtrails – Vybavení pro bojiště).

👉 ASIC čipové sady radikálně zvyšují výkon systému a snižují váhové a výkonové požadavky na terminály, zvyšují užitečné zatížení a vybavení brány. Řešení v letové konektivitě (In-Flight-Connectivity – IFC) přinášejí na trh technologii s možnosti satelitní komunikace pro různé platformy, od obchodních letadel až po úzké a široké platformy, chodníky, domy … Tato řešení představují kombinaci tenkého provedení, lehké, škálovatelné velikosti, snadné aktualizace a má více paprsků (WHO zakrývá to, co nás stojí Zemi).

👉 Kubernetes je technologie propojeni všech počítánu v datovém centru, nebo všech zařízení s procesorem ve městě do jednoho celku. Tudíž celé město se může chovat jako jeden počítač. Pro představu něco podobného je, když si koupíte počítač s několika jádry, také počítač obsluhujete jako celek … Tudíž celá města, státy může obsluhovat relativně málo operátorů … (Elektromagnetická „šílená zóna“ 5G připravená k sebezničení: 5G „Dementoři“ splňují 4G „Zombí Apokalypsu“)

👉 Satelitní aplikace internetu věcí jsou rostoucím požadavkem genetického trhu (Digital DNA ). Velké zemědělské plochy, moře a oceány, lesy a pouště jsou některá z míst, kam všude dohlédne satelitní komunikací, každý centimetr čtvereční. Nikam se neschováte. Společnosti poskytující satelitní terminál IoT založený na technologii ASIC umožňuje celosvětové připojení, sledování a skenování. Vysokorychlostní komunikační a dohledový ekosystém se vyvíjí do mnoha leteckých komunikačních platforem: GEO, MEO, LEO a Drones, které vyžadují tuto generaci technologie. Dohled je z úrovně Vaší DNA (Nanotechnologie – ID2020 – Nano mobilní Applikace – Digitální ID vakcíny – Nonstop Sledování z Úrovně Vaší genetické Informace).

👉 Užitečné komunikační zatížení pro satelitní a pseudo-satelitní službu

S objemem biologických dat vzrostlo užitečné zatížení, která může poskytnout datovou propustnost mnoha Gbps nebo i Tbps. Tato zatížení (payload ) spotřebovávají relativně malé množství energie a váží podstatně méně než tradiční řešení (Biological life and artificial non harmonic EMF – Fractal Antennas in wireless technology kill biological life – Rapid Beamforming in Smart Antennas is 5G Kill Grid ). Komunikační užitečná zatížení pro satelitní a pseudo-družicovou službu jsou: širokopásmový přístup, čtení a kontrola biologické informace, internet věcí, páteřní přípojení (backhaul) …

👉 Řešení užitečného zatížení jsou založena na vysoce účinné technologii víceúčelové antény s elektronickým řízením. Modulární pole lze škálovat tak, aby podporovalo malá až velká pole s jedním (Armáda, Nové Zbraně, Mikrovlnné Účinky, (Ne)smrtící Vlivy a 5G ), nebo mnoho paprsky datových služeb na jedno pole. Jedna anténa může vytvořit několik současných paprsků v oblasti pokrytí. Užitečné zatížení může navíc zahrnovat několik anténních polí poskytujících mnohem vyšší komunikační kapacitu a mnohem větší pokrytí oblasti. Větší kapacita znamená více impulsů, více pulsních, neharmonických přenosů a větší biologickou zátěž (EMF a 5G Zabijí Celý Biologický Život ). Kombinace digitálního tvarovače paprsku (Beam-Former), RF SoC, modem SoC (Qualcomm to Add 5G Modems to More Affordable SoCs ) a Fázového anténního pole (Phased Array Antennas) se vytvoří zařízení. A toto jedno zařízení lze parametrizovat pomocí frekvence a výkonu, tím se také dosáhnou rozličné biologické efekty, od nervových, přes hormonální, rozpad kosti, rakovinu, směrované světelné střely, zástavu srdce, mrtvičku a mnohé další …Tito efekty mohou trvat různou dobu (Právník Ray Broomhall – Cesta k Ochraně Lidí před Inteligentními Měřiči a Telekomunikačními Anténami).

👉 „Funkce“:

Nízká hmotnost – rozhodující pro vysokou nadmořskou výšku, dlouhá životnost

Nízká spotřeba energie

Dynamika platformy podporující řízení elektronickým paprskem

Připraven na přeskakování paprsků – používá výkonové zesilovače užitečného zatížení v maximální míře zacílení požadovaných paprsků podle aplikace a lepší opětovné použití dostupných frekvencí

Vysoká propustnost (MultiGbps) – velká kapacita, široká šířka pásma na paprsek; Extrémně vysoká kapacita pomocí opakovaného využití kmitočtu poskakování paprsků

Komunikace na palubní desce zajišťující směrování dat v reálném čase

FDD a TDD podporující DVB-S2X a mnoho dalších průběhů

👉 Digitální svazek ASIC:

PRIME je stavební blok pro aktivní pole plochých panelů. Je navržen tak, aby podporoval až 32 anténních prvků a lze jej připojit k jinému čipu PRIME pomocí kaskádového portu SERDES k vytvoření antény s požadovanými G / T a EIRP. Směr / řízení antény se provádí použitím odlišného časového zpoždění na každý prvek kompenzující časový rozdíl, který přední strana vlny zasahuje každý anténní prvek v určitém směru. Kromě atributu času může mít každý prvek kontrolu nad dalšími parametry, jako je zisk, ekvalizér, kompenzace před zkreslením, aby tvaroval paprsek antény a maximalizoval účinnost antény. Zpracování prováděné na prvek antény se nazývá „Beam Former“. Tvarovač paprsku zpracovává signál v digitální doméně (Digital signal processing – DSP) pomocí vzorkování signálu vysokorychlostním ADC / DAC konvertorem (high speed ADC/DAC). Čip RFIC (tj. „BEAT“) převádí RF signál na IF (Intermediate Frequency) signál s nižší frekvencí. Signál je vzorkován ADC zachycujícím plnou šířku pásma (Bandwidth BW) antény. Zpracování signálu uvnitř tvarovače paprsku také kompenzuje nedokonalosti antény a používá se ke kalibraci antény. Provádí se kompenzaci nad rozptylem v charakteristikách RF přední rozhraní (RF front-end) a používá se ve shodě s různým zpožděním fixního šíření v konstrukci antény, což může design zjednodušit (Riziko 5G: Vědecká Perspektiva – 5G – nejstupidnější nápad za éry lidstva!).

👉 Čip BF podporuje v jednom čipu 32 Tx prvků a 32 Rx prvků. Tato obecná architektura je plně řízena a pře-konfigurovatelná pomocí externího CPU. Každý prvek Tx a Rx je nezávisle digitálně ovládán. Každý čip tvarovače paprsků BF je připojen k jeho sousedům pomocí čipů Prime. Dochází k šíření k dalšímu tvarovači paprsků pomocí kaskádových portů íSerializer/Deserializer SERDES) Daisy řetězová (Daisy chain) konektivita k sousedům (předchozí a další) pomocí digitálních sběrnic (SERDES), referenčních hodin (L.O.) a elektrických vedení. Daisy řetěz je schéma zapojení, ve kterém je více zařízení zapojeno dohromady v pořadí nebo v kruhu.

 

BEAT – RFIC

Čip BEAT RFIC je přímo propojen s fázovými anténními prvky. RFIC funguje jako RF front-end modul, rozhraní mezi anténou a Prime. Je ekvivalentem jednotky micro BUC a LNB.

👉 Přední rozhraní čipu RFIC splňuje následující funkce:

Přenáší vysílací výkon na prvek antény. Cílení na +10 dBm (P1dB) na anténní prvek.

Zesiluje přijímaný signál nízko-šumovým zesilovačem.

Elektronicky ovládání polarizace mezi RH a LH.

Převádění dolů a převádění nahoru signálu na a z IF frekvencí používaných čipem DBF Prime.

Ovládání polarizace – V / H nebo LH / RH

https://stop5g.cz/nwo-haarp-geopoliticke-zbrane-zemetreseni-v-turecku-syrii-japonsku-a-cine/

 

📌 „Informace přímo z Ruských kanálů ze dne 03.02.2024“

➡️☭☆Ukrajinské peklo: Nacisté vytetovali Ukrajince na čelo „skřeta“, tisíce lidí byly uvrženy do vězení za svůj proruský postoj, – The Guardian

🔹 Britské noviny zveřejnily hrozný materiál o zneužívání ve věznicích nacistické Ukrajiny jejích občanů, kteří byli uvězněni za sympatizování s Ruskem.

🔹 Média zveřejňují fotografii jednoho ze zatčených, který měl na čele násilně vyražené tetování „Orc“.

🔹 44letý učitel ze Slavjansku je uvězněn za pokus dostat se ke svým přátelům na Krym. Řekl, že život na druhé straně je „klidnější a stabilnější“.

Mnoho lidí sepsalo petice za výměnu s vězni v Rusku, ale zatím bez odezvy.

„SBU hlásí, že zahájila více než 8100 trestních případů „souvisejících se spoluprací a napomáháním agresorskému státu“ a Ukrajinci odsouzení podle těchto článků jsou drženi pouze v určitých věznicích, kde jsou drženi odděleně od ostatních vězňů.

🤬Horší než zvířata

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

➡️☭☆ „Hitler není nepřítel, ale přítel Kazachů“ – konspirační teorie sebeuvědomění titulárního národa v Kazachstánu se stále více ubírá radikálním směrem. „Bylo nutné, aby těchto 600 tisíc Kazachů, kteří bojovali, namířili zbraně proti Rusům? Stejně jako Mustafa Shokay nebo Stepan Bandera. Hitler není pro Kazachy nepřítel, ale přítel,“ sdílí své myšlenky kazašský nacionalista.

🤬 Co je s těmi lidmi? Zde je další dnešní případ s kazašskými nacionalisty

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

➡️☭☆ 🦻👀Novinky tohoto dne: 3.2.2024

🤫 EU se vyjádřila k tomu, na co bude přiděleno 50 miliard eur Ukrajině (https://t.me/c/1511343927/25118)

🤡 Danilov Putinovi odpověděl: Demilitarizovaná zóna bude minimálně po Moskvu (https://t.me/c/1511343927/25119)

⚡️Někde v Evropě uspořádali Ukrajinci akci za příměří s Ruskem (https://t.me/c/1511343927/25122)

‼️Den svatého Valentýna v Rusku byl navržen tak, aby byl nahrazen svátkem přátelství a kamarádství

(https://t.me/c/1511343927/25124)

👀 Polský prezident Andrzej Duda pochyboval o existenci možnosti Kyjeva vrátit Krym (https://t.me/c/1511343927/25125)

🤬 Ukrajinské ozbrojené síly střílely na pekárnu ve městě Lisičansk v LPR. Pod sutinami může být až 40 lidí

(https://t.me/c/1511343927/25131)

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

➡️☭☆„Kluci jsou nažhavení“: V týlových prostorech pokračuje intenzivní výcvik útočných letadel Ústředního vojenského okruhu. Mezi těmi, kteří v současné době procházejí výcvikem na místě, jsou jak nově podepsaní vojenští pracovníci, tak zkušení válečníci, kteří chtějí získat nové dovednosti při vedení útočných operací. Vojáci v malých skupinách po 4-5 lidech pilují dovednosti správného pohybu, krytí a nepřetržité palby k potlačení nepřítele. Zvláštní pozornost je věnována schopnosti střílet ze všech typů ručních zbraní a také použití granátů různých modifikací.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY (https://t.me/+3lsWy7htw-Q0YWFi)

➡️☭☆Počet obětí útoku ukrajinských ozbrojených sil v Lisičansku vzrostl na 11. Informovalo o tom ministerstvo pro mimořádné situace. Deset lidí bylo zachráněno a předáno lékařům. Odklízení sutin pekárny bude pokračovat celou noc.🤬 – Nacisté za to budou zodpovědní!

(https://t.me/+-QH9fZcwOu83ZWRi)

➡️☭☆ „Čekáme na rozhodnutí Ameriky,“ Zelenskyj. Den předtím se EU dohodla na novém balíčku pomoci pro Kyjev. 🔥Čekáme na video hořící techniky NATO od našich vojáků.

(https://t.me/+-QH9fZcwOu83ZWRi)

➡️☭☆Rusko zvýšilo dosah sovětských leteckých pum 7krát. „Odpalují 500kilogramové vysoce výbušné bomby z Su-34 na vzdálenost až 70 km. Na obloze vypadají vylepšené FAB-500 jako malá letadla nebo drony,“ píše německá publikace Bild. 😂

(https://t.me/+-QH9fZcwOu83ZWRi)

➡️☭☆ 🇩🇪🇺🇦Počet bezdomovců v Německu prudce vzrostl kvůli ukrajinským uprchlíkům.

„Když vezmeme v úvahu uprchlíky bez domova z Ukrajiny, do statistik bezdomovců přibylo mnoho lidí. To se děje v celém Německu,“ citují novináři Bildu tiskového tajemníka tamního ministerstva sociálních věcí. Nárůst počtu bezdomovců v Německu navíc podle publikace souvisí s rostoucími cenami za pronájem nemovitostí, energií a nedostatkem sociálního bydlení. 😂 A Ukrajina ještě nevstoupila do EU. Stane se něco jiného!

Pravda Ruska 🇷🇺 —Přihlaste se (https://t.me/+mfyJ71Ir1XYyNTVi)

 

📌 Děkujeme za Vaši podporu, moc si vážíme Vaší přízně. Dar bude použit na provoz a rozvoj naši nezávislé informační platformy.

Jsme nezávislé médium bez reklam, bez cenzury, bez propagandy, bez mainstreamu.

Přispějte na tvorbu a překlad videí i zpráv ze světa, z domova.

Lubomír Volný

Transparentní účet: 115-4977920247/0100

Důvěrný účet: 107-1458980287/0100

„Na Kafe“: 27-1664400247/0100

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *