Kyjevský režim obviněn z etnických čistek!

Ukrajinští vojáci vtrhli na Zakarpatí a začali násilím odvážet autobusy místní Maďary a Romy, aby je předhodili jako potravu ruským dělům! Maďarský tisk zuří. Brusel mlčí!

Zelenského stíhá jeden skandál za druhým. Předevčírem prasklo, že jeho tzv. Zamglava v parlamentu Pavel Chalimon (foto), si v létě 2022 z našetřených provizí tajně koupil v nejluxusnější části Kyjeva celé panství, a zaplatil za něj jen 6 milionů CZK! Obyčejný dům v oblasti u Botanické zahrady v Kyjevě přitom stojí 36 milionů, a kolik by vlastně měla být reálná cena panství Zelenského Zamglavy Chalimona nikdo ani netuší! Další skandál vypukl na Zakarpatí – viz dnešní analýza! Češi, kteří si nemohou koupit kvůli drahotě ani byt, mají platit Ukrajinské dluhy, aby si Kyjevští papaláši mohli kupovat nová panství, taková je fialová politika!

Zelenský a jeho zamglava v Parlamentu Chalimon. Ten si v Kyjevě koupil v roce 2022 celé luxusní panství! Z čeho asi, zuří prostí Ukrajinci, kteří musí bojovat v zákopech!

Maďarské noviny Pesti Srácok vyslaly na západní Ukrajinu svoji reportérku a předevčírem přinesly její děsivou reportáž. Podle novinářky Fussy Angély vtrhly tento měsíc tisíce ukrajinských vojáků a policistů na Podkarpatskou Rus, obkličují tam maďarská města a romské osady, aby jim žádný mladý muž nevyklouznul z pasti, a potom města i osady pročesávají, vtrhávají do domů, obchodů, autobusů, místních firem, a všechny mladé muže násilím odvádějí a nakládají do autobusů. Ukrajinští vojáci přitom tvrdí, že dostali rozkaz dovézt na ruskou frontu 10 tisíc nových vojáků z Podkarpatí, a nebo budou muset místo nich na frontu oni sami! Podle reportérky se kyjevský režim snaží čerstvou krví nahradit katastrofické ztráty, které utrpěla ukrajinská armáda v bojích u Soledaru, kde měla být úplně zdecimována 128. ukrajinská brigáda z Podkarpatí.

Reportérka Fussy Angéla, která na Podkarpatí mluvila s řadou svědků, o brutalitě Kyjevského režimu, dále uvedla: (Na odkaze je i celá video-reportáž, ve které uvidíte i mimořádně násilné odvody na ruskou frontu!)

  1. Pokud bude Kyjev v této politice masových násilných odvodů Maďarů a Romů do války pokračovat, jejich komunita, tak bude zcela vyhlazena! A obvinila Kyjev, že se takto dlouhodobě snaží maďarskou menšinu zničit! Pokud má reportérka pravdu, a tyto masové násilné odvody probíhají pouze na území obývaném etnickými menšinami, dopouští se Kyjev tak klasického trestného činu genocidy, protože se evidentně snaží využít válečných událostí ke zničení značné části etnické minority, která obývá jeho území. Za obdobné trestné činy na Balkáně už haagský tribunál vynesl řadu rozsudků. Je tedy zajímavé, že v případě genocidy páchané pomocí etnických čistek Kyjevským režimem, zastánce všech menšin na světě, Brusel, mlčí!
  2. Reportérka obvinila Kyjev, že na Podkarpatí, shromažďuje lidi jako dobytek, aby je poslal do války! Na lov rekrutů do romských vesnic prý ukrajinská armáda dokonce vozí i psy, aby zabránila Romům utéct! Při jediné takovéto lovecké výpravě bylo prý v městečku Nagyvzőlős násilím zadrženo za jediný den 70 nových rekrutů, kteří byli okamžitě autobusy odvezeni neznámo kam.
  3. Kyjev tají počty padlých, aby nikdo nevěděl, jak brutální je válka, a aby nemusel rodinám padlých, které označuje za pohřešované, vyplácet penze a náhrady. Prý jen na jediném sociálním kanále v Podkarpatí hledají příbuzní až 1500 takto beze stopy zmizelých ukrajinských vojáků, a těchto kanálů je přitom několik. Protože podle reportérky Maďaři i Romové musí sloužit ve všech ukrajinských jednotkách, aby nebyli pohromadě.
  4. Útlak Maďarů je prý všude přítomný. Dochází k bizardním akcím – třeba ke zničení obnovené historické bronzové sochy tzv. Munkázského sokola, sochy obyčejného sokola o rozpětí 2,5 m, která byla po předchozí devastaci Sověty, v roce 2008 slavnostně obnovena díky darům z USA. Nyní byla stržena, protože prý byla protiukrajinská! Fotbalová akademie – škola, která byla na Podkarpatí postavena před pár lety maďarskou vládou, dopadla podobně, byla obsazena, maďarské nápisy byly strženy, a školu nyní nesmí navštěvovat etničtí Maďaři!

(I tento Sokol, vpravo na fotce, byl na Ukrajině stržen, protože prý nebyl dostatečně proukrajinský! Přitom byl obnoven, po zničení Sověty, za peníze vybrané v USA před dvaceti lety! A je původní památkou na Rakousko-Uhersko na Podkarpatí!)

Ztráty stovek etnických Maďarů odvedených Ukrajinou a padlých na ruské frontě už přiznal dokonce i Viktor Orbán!

102 728 Ukrajinců už padlo podle veřejných zdrojů, které nezachycují všechny padlé!

Protože Podkarpatská statistika mrtvých uvádí skoro 15 000 padlých vojáků, je možné předpokládat, že počet padlých Ukrajinců už dosáhnul 400 000, protože podíl Zakarpatské populace tvoří 3,3 % populace Ukrajiny! Tedy pokud Kyjev neposílá obyvatele Zakarpatí mnohem častěji na smrt, než Ukrajince z jiných regionů!

Obyčejní Ukrajinci mřou na frontě po tisících, Evropané chudnou, protože platí válečné výdaje, ale Zelenského Služebníci lidu bohatnou neskutečným tempem. Nejnověji byl odhalen jako korupčník i tzv Zamglava (Zástupce) Zelenského partaje v ukrajinském parlamentu Pavel Chalimon. Ten si za naspořené úplatky koupil dokonce v luxusní čtvrti Kyjeva u Botanické zahrady celé panství o rozloze několika desítek akrů! Panství napsal na koníka a nastěhoval se. Při vyšetřování už bylo zjištěno, že ačkoli obyčejný dům v této oblasti Kyjeva stojí 36 milionů CZK, tak Chalimon za celé panství ve stejné oblasti v létě 2022 zaplatil pouhých 6 milionů CZK! Ukrajinci zuří, protože nemají z čeho žít a Zelenského služebníci si na úplatcích mastí kapsy. Další povedený Zelenského floutek, náměstek na ministerstvu pro místní rozvoj byl chycen před pár dny jak přebírá úplatek z dodávek předražených elektrocentrál – 400 tisíc USD. A všemu nasadil korunu ministr obrany Ukrajiny Reznikov, na kterého předevčírem prasklo, že najal firmu s kapitálem 600 CZK, aby ukrajinské armádě dodala 10 krát předražená vejce a další potraviny za 10 miliard CZK. Dnes se už přiznal i viník – náměstek ministra obrany Šapovalov. (Předchozí případy neuvěřitelné korupce Zelenského party, jsme zveřejnily v MAP 1558!Opakem těchto Zelenského úředníků je generál Zalužnyj, ten se přiznal, že věnoval své dědictví z USA 1 milion dolarů Ukrajinské armádě! Že výjimka potvrzuje pravidlo, se v Česku říká asi ne nadarmo! V každém případě se zdá, že je jasné, že Ukrajinci už mají války, která se vede za zbohatnutí kyjevských úředníků, plné zuby. A že pokud si Zalužnyj neudělá se Zelenským rychlý pořádek, nepomůže mu ani celý arsenál USA a NATO dohromady, aby Rusa odrazil, protože proč umírat za kyjevské korupčníky, a proč jim dávat české i slovenské peníze? Afganistán i Irák už ukázaly, že taková politika nikam nevede! Proč to fialovou vládu nezajímá, kam mizí naše peníze, je podivné, že?