, , , ,

Big Pharma byla vždy jednou z hlavních sil za Evropskou unií

NA 31. ŘÍJNA 2022

Big Pharma byla vždy jednou z hlavních sil za Evropskou unií

Před pěti lety  dlouho před začátkem éry Covid  Jon Rappoport napsal, že farmaceutické impérium bylo a je jednou z hlavních sil stojících za Evropskou unií („EU“). Není náhodou, že tyto drogové korporace mají takovou moc. Nejsou zapojeni pouze do kontroly lékařského kartelu; jsou to političtí plánovači.

IG Farben postavil Hitlera nad hlavu v Německu jako hlavu státu Válka byla navržena tak, aby vedla ke sjednocené Evropě která by byla ovládána spojením Farben.

Druhá světová válka nikdy neskončila. Jednoduše změnila své strategie.  Bojiště bylo změněno a prostředky jsou mnohem chytřejší.

Odhaleno : Nacistické kořeny Evropské unie Jon Rappoport , 7. června 2017

Toto je zpravodajský briefing. Zde předkládám holé kosti toho co se děje před našima očima… kdybychom to viděli.

Kdysi dávno existoval v nacistickém Německu průmyslový kombinát s názvem IG Farben. Byla to největší chemicko-farmaceutická chobotnice na světě. Vlastnila společnosti a měla výhodné obchodní dohody se společnostmi od Anglie přes Střední Ameriku až po Japonsko.

Autor knihy  The Devil’s Chemists  Josiah DuBois  cestoval do Guatemaly na zjišťovací misi v prvních dnech druhé světové války.  Vrátil se s poznámkou, že pokud mohl říct, Guatemala byla „100% vlastněná dceřiná společnost Farben.“

Farmaceutické impérium bylo a je jednou z hlavních sil stojících za Evropskou unií („EU“). Není náhodou, že tyto drogové korporace mají takovou moc. Nejsou zapojeni pouze do kontroly lékařského kartelu; jsou to političtí plánovači.

To je způsob a důvod proč Big Pharma tak těsně zapadá do toho co se volně nazývá Nový světový řád. Cíl zapsat každého člověka do systému diagnostiky nemocí a léčby toxickými léky od kolébky až po hrob má větší účel: oslabit  populaci.

To je politický cíl. Usnadňuje ovládání.

Hlavními součástmi společnosti IG Farben byly při vypuknutí druhé světové války Bayer, BASF a Hoechst. Byly to chemické a farmaceutické společnosti. Farben postavil Hitlera v Německu jako hlavu státu. Válka byla navržena tak, aby vedla ke sjednocené Evropě, která by byla ovládána spojením Farben.

Prohra ve válce tento plán nevykolejila. To bylo posunuto do ekonomického plánu, který se nakonec stal Evropskou unií.

Prvním předsedou Evropské komise byl Walter Hallstein. Nacistický právník, který měl za války na starosti poválečné právní plánování pro novou Evropu.

Jak uvádí Rathova nadace: V roce 1939 na pokraji války  Hallstein prohlásil: „Vytvoření nového zákona [nacistů] je POUZE úkolem zákonodárců!

V roce 1957 když byla jeho pověst vyčištěna. Hallstein pronesl slova tímto způsobem: „Evropská komise má plnou a neomezenou moc pro všechna rozhodnutí související s architekturou tohoto evropského společenství.

Po válce byla IG Farben rozdělena do samostatných společností, ale tyto společnosti (Bayer, Hoechst a BASF) se vrátily a dosáhly nových zisků.

Odkazuji vás na výbušnou knihu  The Nacistické kořeny bruselské EU od Paula Anthonyho Taylora, Aleksandry Niedzwiecki, Dr. Matthiase Ratha a Augusta Kowalczyka. Je to dýka v srdci EU.

V Rathově nadaci si také můžete přečíst klasiku Josepha Borkina „Zločin a trest IG Farbena“ .

V roce 1992 jsem se hluboce zabýval výzkumem specifických devastujících účinků léčivých přípravků. Nakonec jsem došel k závěru, že na nejvyšších úrovních moci nebyly tyto drogy destruktivní náhodou. Měli způsobit škodu. Byla to skrytá chemická válka proti obyvatelstvu planety. Spojení Rockefeller-Standard Oil-Farben bylo primárním kouskem skládačky.

Byla to samozřejmě Rockefellerova (a Carnegie) moc, která si vynutila zrod farmaceutického lékařství v Americe a zveřejněním  Flexnerovy zprávy z roku 1910 . Zpráva byla použita k odsuzování a marginalizaci chiropraxe, homeopatie, naturopatie a dalších forem tradiční přírodní praxe ve prospěch toho, co by se stalo moderním molochem léčby založené na drogách.

V článku o FDA  „Medical Murder in the Matrix“  poukazuji na skutečnost, že tato federální agentura povolila ročně nejméně 100 000 úmrtí Američanů na přímé účinky drog, které FDA certifikovala jako bezpečný. (Viz například JAMA, 26. července 2000,  „Je americké zdraví skutečně nejlepší na světě“,  Dr. Barbara Starfield.)

FDA zná tato čísla úmrtí. „Neúmyslné“ a „náhodné“ již nelze uplatňovat na tento probíhající holocaust.

Samotný farmaceutický průmysl také zná tato čísla úmrtí.

Abychom porozuměli rozměrům a historii probíhající chemické války proti obyvatelstvu ve formě léčivých přípravků (a samozřejmě pesticidů), musíme vzít v úvahu původní chobotnici  IG Farben.

Druhá světová válka nikdy neskončila. Jednoduše změnila své strategie.

V jakémkoli fašistickém systému většina lidí pracujících uvnitř systému, včetně vědců, odmítá věřit důkazům o tom, co se děje před jejich vlastníma očima. Trvají na tom, že dělají dobře. Věří, že jsou na správné straně. Větší kontrolu shora dolů považují za nezbytnou a správnou. Poskytují „rozumná“ vysvětlení pro způsobenou újmu a smrt.

Druhá světová válka stále probíhá. Bojiště bylo změněno a prostředky jsou mnohem chytřejší.

Sun Tzu napsal: „Proto bojovat a dobývat ve všech svých bitvách není nejvyšší dokonalost. Nejvyšší dokonalost spočívá v prolomení nepřátelského odporu bez boje… Nejlepším vítězstvím je, když se protivník sám od sebe vzdá, než dojde k nějakému skutečnému nepřátelství… Nejlepší je vyhrát bez boje.“

To je to co se děje: neviditelná válka.

o autorovi

Jon Rappoport pracoval 30 let jako nezávislý investigativní reportér. V roce 2000 opustil svou kariéru v investigativním zpravodajství a spustil svou webovou stránku „No More Fake News “. Za posledních 30 let Jonův nezávislý výzkum zahrnoval takové oblasti, jako je hluboká politika, konspirace, alternativní zdraví, potenciál lidské představivosti, ovládání mysli, lékařský kartel, symbolika a řešení převzetí planety skrytými elitami.

Zdroj:https://expose-news.com/2022/10/31/big-pharma-has-always-been-behind-the-eu/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *