, ,

22.05.2024, rozklikni si🔝🔝🔝denně: Témata různorodá a velice zajímavá…

22.05.2024: Ranní zprávy, Témata: různorodá a velice zajímavá…

❤️ „Neexistují tajemství úspěchu, je to výsledek přípravy, tvrdé práce a učení se z neúspěchu.“ – Colin Powell

 

 

📌🔝🔝🔝♨️♨️♨️21.5.2024, Volný bloG, Lenka Peterková: ENERGETICKÉ FIRMY V EVROPĚ COUVAJÍ Z AMBICIÓZNÍCH ZELENÝCH CÍLŮ: JSOU MOC DRAHÉ A NEVYPLATÍ SE.

 

František Novák: Výstavba nových obnovitelných zdrojů a zavádění nových zelených technologií je finančně nákladná, navíc ceny energií klesly, takže evropské energetické firmy své obnovitelné cíle přehodnocují směrem dolů.

 

Ambiciózní zelené cíle evropských energetických firem, které si vytyčily v minulých letech, berou za své. Je to způsobeno tím, že náklady na postavení fotovoltaických nebo větrných parků rychle rostou. Také pokles cen energií v posledním roce znamená, že musí často velmi „přestřelené“ zelené cíle korigovat. Ukazuje se, že velkolepé sny o konci závislosti na fosilních zdrojích jsou předčasné.

 

Norská státní společnost Statkraft, která produkuje elektřinu z hydroelektráren a dalších obnovitelných zdrojů a je v tomto směru největším producentem zelené energie v Evropě, oznámila, že musí snížit své cíle pro budování nových obnovitelných kapacit.

 

„Vidíme pokračující růst obnovitelných zdrojů, ale pomalejším tempem,“ přiznala britskému deníku Financial Times Birgitte Ringstad Vartdalová, generální ředitelka Statkraftu.

 

A není ani zdaleka jediná. Také dánská společnost Ørsted, která je největším provozovatelem offshore větrných parků na světě, snížila své cíle v instalovaném výkonu svých větrných zdrojů do roku 2030 o deset gigawattů. Loni byla navíc nucena zrušit výstavbu větrných parků u pobřeží amerického státu New Jersey a musela odepsat pět miliard dolarů (114 miliard korun). Důvod? Příliš vysoké náklady na stavbu a nízká vysoutěžená cena za prodej energie.

 

Španělský energetický gigant Iberdrola v dubnu oznámil, že přijímá selektivnější přístup ke stavbě nových obnovitelných projektů a spíše své úsilí zaměří na investice do elektrizační soustavy. Původně chtěla firma z Bilbaa postavit do roku 2030 osmdesát gigawattů instalovaného výkonu nových zelených elektráren. Na posílení elektrické sítě ve Spojených státech, Velké Británii, Španělsku a Brazílii chce vynaložit celkově 41 miliard dolarů (935 miliard korun).

 

Rovněž italská společnost Enel přehodnocuje své zelené závazky. Původně chtěla do obnovitelných zdrojů investovat do roku 2025 sedmnáct miliard eur, nově to má být 12,1 miliardy eur (299 miliard korun) až do roku 2026.

 

Energetický analytik z poradenské společnosti Wood Mackenzie Norman Valentine zdůraznil, že mezi evropskými energetickými firmami panuje v sektoru výstavby dalších obnovitelných zdrojů obrovská konkurence a rivalita. Je to způsobeno tlakem na snižování stavebních nákladů.

 

V globálním měřítku ale politici stále slibují, že budou nové obnovitelné elektrárny rychle růst a převezmou úlohu tepelných elektráren spalujících uhlí. Loni v listopadu se na klimatickém summitu OSN v Dubaji zástupci většiny států dohodli, že do roku 2030 vzroste výkon obnovitelných zdrojů na trojnásobek až na jedenáct tisíc gigawattů. Zda se jedná o reálný cíl, ukážou už následující roky.

 

https://www.hrot24.cz/clanek/energeticke-firmy-v-evrope-meni-zelene-cile-je-to-moc-drahe-a-nevyplati-se

 

https://volnyblog.news/energeticke-firmy-v-evrope-couvaji-z-ambicioznich-zelenych-cilu-jsou-moc-drahe-a-nevyplati-se/

 

 

📌🔝🔝🔝♨️♨️♨️♨️♨️♨️21.5.2024, Volný bloG, Slovanka, Lenka Peterková:

PRVNÍ V CELÉ EU: BELGIE A MAĎARSKO ZAVÁDĚJÍ KONTROVERZNÍ DIGITÁLNÍ PRŮKAZY TOTOŽNOSTI A DIGITÁLNÍ OČKOVACÍ PASY.

 

DIGITÁLNÍ IDENTITA EU 🤬 (eID) má být podle nařízení EU 🤬 vydávána všemi členskými zeměmi nejpozději do konce roku 2024. Některé státy již eID vydávají, jiné se k tomu teprve chystají.

 

Nicméně prozatím žádná země nevydala eID S NAPOJENÍM NA DIGITÁLNÍ OČKOVACÍ PRŮKAZ, který by měl být časem (podobně jako mnoho jiných dokladů) součástí ID ve všech zemích světa. ((Nelžete, ve všech zemích světa určitě NE!!!)) 🤬

 

Je to právě zavádění CBDC, ID, digitálních očkovacích pasů a systémů sociálních kreditů, co pouze potvrzuje, že ŽÁDNÝ MULTIPOLÁRNÍ SVĚT NEEXISTUJE.

 

Vyjma několika málo zemí – jako například Severní Korea – plus hrstky států USA, které vydávání ID a CBDC zakázaly, oba nástroje ovládání mas zavádí téměř všechny země světa (nyní je to již 98,5%).

 

V rámci EU jsou ID ZATÍM DOBROVOLNÉ, což ovšem zřejmě nebude trvat donekonečna. Nejspíš se čeká na moment, kdy bude možné propojit ID také s digitální měnou, která se zatím testuje jak v eurozóně, tak VE VĚTŠINĚ ZEMÍ, KTERÉ EURO NEMAJÍ. 🤬

 

Prvními zeměmi, které budou mít zavedenu digitální identitu propojenou s digitálním očkovacím pasem, který má být časem součástí ID po celém světě, je Belgie a Maďarsko.

 

Připomínám, že mezinárodní digitální očkovací pas schválily na předloňském summitu G20 všechny členské země (pozn.: v G20 jsou jak země G7, tak BRICS).

 

Vzorem pro mezinárodní očkovací pas je Covid pas EU, jak před časem potvrdil šéf WHO Tedros. ORGÁNEM, POD JEHOŽ HLAVIČKOU BUDOU OČKOVACÍ PASY VYDÁVÁNY, BY MĚLA BÝT PRÁVĚ WHO.

 

Belgie a Maďarsko jsou v čele zavádění digitálních peněženek ID před nařízeními EU o eIDAS (elektronická identifikace a důvěryhodné služby) 2.0 a EUDI peněženkách, které VSTOUPÍ V PLATNOST TENTO MĚSÍC.

 

V Belgii byla v úterý spuštěna aplikace MyGov.be, která pokrývá všechny federální veřejné služby v zemi. Vláda tvrdí, že digitální identita „zjednodušuje“ používání jejích služeb a „usnadňuje život.“ 🤬 🙈 ((Komu? Jim, abychom byli pod kontrolou a když jejích zelenou linií překročíme, vezmou si naše peníze, vynulují, vybílí nám konto!!! Zlodějina na nejvyšším stupni!!!))

 

Jinými slovy, úřady hrají na kartu pohodlí 🙈 – a zároveň bagatelizují rizika spojená s tímto typem centralizace identity lidí. 🤬

 

Peněženka poskytuje přístup k oficiálním dokumentům a také 683 službám 🤬, údajům totožnosti, dokumentům o očkování proti Covidu a dalším prostřednictvím „eBoxu.“

 

Úspěch systému však není v žádném případě zaručen – za prvé není povinný, takže kdo ho nechce, nemusí ho (zatím) používat.

 

Podle loňského průzkumu společnosti Deloitte 71 procent Belgičanů „nechce mít digitální identifikační kartu na svém mobilu,“ uvádí se ve zprávách, a stejný průzkum zjistil, že 79 procent nechce digitální řidičský průkaz.“

 

„Uživatelská přívětivost“ je heslem také v Maďarsku, kde je tento týden ke stažení odpovídající aplikace a SLUŽBA BUDE PLNĚ FUNKČNÍ OD ZÁŘÍ!!!!!!

 

Nadšené zprávy o tomto vývoji popisují program digitálního ID jako „inovativní“, „praktický“ a „úsporný.“

 

Současně je shromažďování všech osobních dat na jednom místě a jejich ukládání do cloudu nabízeno jako něco pozitivního, spíše než něco, co protivníci považují za děsivé již jen z hlediska bezpečnosti (pozn,: v Indii již stejný systém ID nabourali hackeři a získali tak data desítek milionů Indů).

 

Tento proces je centralizován prostřednictvím maďarského programu digitálního občanství.

 

Uživatelé peněženky budou mít všechny své administrativní dokumenty atd. 🤬 na jednom místě, digitální schránku, očkovací průkaz a budou se moci spolehnout na celoevropský elektronický podpis, zatímco elektronické platby budou „plně integrované“ (zde se zřejmě počítá s pozdějším připojením CBDC, jakmile bude dokončen vývoj).

 

Maďarský systém digitální identity využívá biometrická data získaná pomocí rozpoznávání obličeje k přiřazení obličeje 🤬 uživatele K VLÁDNÍ DATABÁZI 🤬.

 

Mezitím někteří bezpečnostní výzkumníci v jiných zemích EU varují, že až 75 procent takzvaných vysoce rizikových organizací (zdravotnictví, bankovnictví, letectví…) nepoužívá nejsilnější ověřovací metodu.

 

https://necenzurovanapravda.cz/2024/05/prvni-v-cele-eu-belgie-a-madarsko-zavadeji-kontroverzni-digitalni-prukazy-totoznosti-a-digitalni-ockovaci-pasy/

 

https://volnyblog.news/prvni-v-cele-eu-belgie-a-madarsko-zavadeji-kontroverzni-digitalni-prukazy-totoznosti-a-digitalni-ockovaci-pasy/

 

 

 

📌🔝🔝🔝♨️♨️♨️21.5.2024, Volný bloG, Slovanka, Lenka Peterková: ONKOLOGOVÉ Z MNOHA ZEMÍ SVĚTA VOLAJÍ PO OKAMŽITÉM ZASTAVENÍ GENOVÉ TERAPIE MRNA, NEBOŤ ZPŮSOBUJE NÁRŮST TZV. „TURBO RAKOVINY“:

 

V posledních letech se ozývá stále víc odborníků, kteří už odmítají zastírat, že se setkávají se zvýšeným výskytem rakoviny, která je zachycena ve vysokém stádiu.

 

Zatímco někteří obhájci genových injekcí stále odmítají korelaci potvrdit, další odborníci jasně ukazují na souvislost mezi nárůstem počtu „turbo rakovin“ a proočkovaností.

 

Dr. Maarten Fornerod se připojuje k rostoucímu počtu onkologů a odborníků na rakovinu, kteří v nedávných diskuzích o nárůstu agresivních druhů rakoviny, často označovaných jako „turbo rakovina,“ vyjádřili vážné obavy.

 

Poukazují na znepokojivé spojení mezi experimentální genovou terapií mRNA a nárůstem těchto rychle progredujících rakovin.

 

Dr. Fornerod je významný výzkumník, jehož odborné znalosti pokrývají komplexní oblasti buněčné biologie a genetiky rakoviny. Během své skvělé kariéry dosáhl pozoruhodného pokroku v renomovaných institucích, jako je European Molecular Biology Laboratory a Netherlands Cancer Institute.

 

S působivým portfoliem více než 100 recenzovaných článků, včetně průkopnických prací publikovaných v špičkových časopisech, jako je Cell a Nature Genetics, jeho výzkum neustále posouvá hranice vědy.

celý článek si můžete přečíst ZDE

 

https://volnyblog.news/onkologove-z-mnoha-zemi-sveta-volaji-po-okamzitem-zastaveni-genove-terapie-mrna-nebot-zpusobuje-narust-tzv-turbo-rakoviny/

 

 

📌🔝🔝🔝♨️♨️♨️21.5.2024, Military Summary, Luboš Volný: VYSOKÉ UKRAJINSKÉ ZTRÁTY V SUMSKÉ OBLASTI:

👉 Rusové obsadili strategické pozice

👉 Šiřme MÍR, ne válku.

👉 Dávejme lásku, ne zbraně.

👉 Volný bloG podporuje MÍR

 

https://www.facebook.com/100072368564637/videos/1607339376779776

 

 

📌🔝🔝🔝♨️♨️♨️21.5.2024, restream, Luboš Volný: INOVACE NA FRONTĚ – RUSKÝ PROTIDRONOVÝ GRANÁTOMET- BROKOVNICE. (český dabing, české titulky)

 

https://www.facebook.com/100072368564637/videos/790651963037707

 

 

📌🔝🔝🔝♨️♨️♨️21.5.2024, restream, Luboš Volný: ZDRAVĚJŠÍ A KRÁSNĚJŠÍ S VOLNÝM BLOGEM I DÍKY DR. BERGOVI A JEHO INFORMACÍCH O INOSITOLU, „KDYSI“ VITAMÍNU B8.

(český dabing, české titulky)

 

https://www.facebook.com/100072368564637/videos/436474442438078

 

 

📌🔝🔝🔝♨️♨️♨️21.5.2024, restream, Luboš Volný: BRICS MĚNA BUDE DIGITÁLNÍ A VŠEOBECNĚ DOSTUPNÁ PRO 3,3 MILIARDY LIDÍ? CO TO BUDE ZNAMENAT PRO DEDOLARIZACI A PRO CENU JINÝCH KOMODIT?

(český dabing, české titulky)

 

https://www.facebook.com/100072368564637/videos/430611256270856

 

 

📌19.5.2024, restream, Luboš Volný:

👉 Ruská vojska se vracejí do Charkova

👉 Strategická krize na Ukrajině se rozšiřuje

 

(český dabing, české titulky)

 

https://www.facebook.com/100072368564637/videos/1119896109066007

 

 

📌🔝🔝🔝♨️♨️♨️21.5.2024, živé vysílání, Luboš Volný: Dnes ve vysílání:

 

👉 Rusko: Začala první etapa cvičení s taktickými jadernými zbraněmi.

Začala příprava na jaderné využití zbraní.

👉 Připravují Rusko a Čína intervenci? – Tvrdí, že „USA vraždí a svrhávají vůdce zemí blízkých BRICS“.

Došlo ke střetu mimo meze? Co se stalo za poslední dva týdny?

👉 BRICS měna bude digitální a všeobecně dostupná pro 3,3 MILIARDY lidí? Co to bude znamenat pro Dedolarizaci a pro cenu jiných komodit?

👉 Video: Tvrdé boje mezi Rusy a Ukrajinci přímo v Charkově?

 

https://www.facebook.com/100078109968218/videos/968986047942408

 

 

📌 Zakladateľ a výkonný predseda Svetového ekonomického fóra Klaus Schwab odstúpi od svojej úlohy riadiť celosvetové zhromaždenie od jeho založenia v roku 1971.

Schwab oznámil svoje zámery v utorok zamestnancom e-mailom, ktorý so Semaforom zdieľala osoba napojená na organizáciu.

 

Zakladateľ a výkonný predseda Svetového ekonomického fóra Klaus Schwab odstúpi od svojej úlohy riadiť celosvetové zhromaždenie od jeho založenia v roku 1971.

T.me/slovenskymedved 👏👏👏

 

https://t.me/absurdnisvet/73311

 

 

📌 POLICIE NÁVŠTĚVA 18.05.2024

👉 DORUČOVÁNÍ TRESTNÍHO PŘÍKAZU OD OBVODNÍHO SOUDU PRAHA 2

👉 SAMOSOUD – SOUD BEZ VÁS ANEB TRESTNÍ PŘÍKAZ

👉 Ztotožnění policisty dle Průkazu nebo odznaku a trvat na průkazu

👉 Jak Policie může něco převzít od soudu, když obě jsou firmy. Ať policista předloží zmocnění.

👉 Podání trestního oznámení na FÚ do rukou policisty.

👉 Neztotožnění se s právní fikci. V živém záznamu o narození dítěte jsem muž. Nejsem evidenční údaje.

👉 a nejlepší na konec …

👏👏👏👏👏Občan Československé republiky!…. Je to tam, ověřte si to.

 

https://stop5g.cz/trestni-oznameni-na-fu-pro-vsechny-lidi/

 

 

📌⛈Friesland, ostrov na severu Německa: https://t.me/absurdnisvet/73319

 

☃️Polsko Gniezno prý dneska:

https://t.me/absurdnisvet/73317

https://t.me/absurdnisvet/73324

https://t.me/absurdnisvet/73325

https://t.me/absurdnisvet/73326

https://t.me/absurdnisvet/73327

https://t.me/absurdnisvet/73328

https://t.me/absurdnisvet/73329

 

⛈Yuma, Colorado:

https://t.me/absurdnisvet/73320

https://t.me/absurdnisvet/73321

https://t.me/absurdnisvet/73322

https://t.me/absurdnisvet/73323

 

☃️Německo, Waldeck 20.5. 24:

https://t.me/absurdnisvet/73330

⛈Německo, Sulzbach 19.5.24

https://t.me/absurdnisvet/73331

 

 

📌21. května 2024, 19:43: MUSK PO VYPRŠENÍ ZELENSKÉHO FUNKČNÍHO OBDOBÍ POCHYBOVAL O TOM, ŽE SPOJENÉ STÁTY BRÁNÍ DEMOKRACII:

 

„Myslel jsem, že jsme tam proto, abychom ‚bránili demokracii‘?“, ironicky poznamenal miliardář Elon Musk na sociální síti X po skončení funkčního období ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského.

 

Musk upozornil na skutečnost, že Zelenského prezidentské období vypršelo 20. května. Volodymyr Zelenskyj argumentoval zrušením voleb na Ukrajině v březnu 2024 stanným právem, všeobecnou mobilizací a tím, že nyní „není ten správný čas“.

 

Otázku Zelenského legitimity by měl zodpovědět Ústavní soud Ukrajiny, řekla hlava ruského státu Vladimir Putin. Ukrajinská ústava má podle něj „nejrůznější možnosti“, na které musí reagovat samotný politický a právní systém Ukrajiny.

 

Jakákoli podpora Kyjeva ztratila legitimitu a relevanci po vypršení funkčního období ukrajinského prezidenta, řekl vůdce francouzské strany „Vlastenci“ Florian Philippot.

 

Sám Zelenskyj tvrdí, že funkční období jeho prezidentství ještě neskončilo kvůli stannému právu. Evropská unie nemá žádné pochybnosti o legitimitě Zelenského, řekl Peter Stano, mluvčí zahraničněpolitické služby EU.

 

Stálý zástupce Ruska při OSN Vasilij Něbenzja varoval, že po 20. květnu ztrácí podpis jakýchkoli dokumentů se Zelenským veškerý význam.

 

https://www.vesti.ru/article/3961100

 

 

📌21. květen 2024, 21:05, Alexander Khristenko: SMRT ÍRÁNSKÉHO PREZIDENTA RAÍSÍHO ZANECHALA MNOHO OTÁZEK NEZODPOVĚZENÝCH:

 

Írán se loučí s prezidentem Ebráhímem Raísím, který zahynul při leteckém neštěstí. Tisíce pochodů pokračují za soumraku v Tabrízu a Kummu. Je obtížné pokrýt celý proud truchlících i střelbou z helikoptéry. V předních řadách těch, kteří se loučí, je šéf íránského ministerstva vnitra. Posledním bodem trasy bude prezidentův rodný Mašhad. Dnes se v ulicích Damašku objevily billboardy s nápisem „Věrný přítel“ na Raísího památku.

 

Izraelská i turecká média, navzdory svému protichůdnému postoji k Íránu, se shodla na tom, že vyšetřování by mělo začít s těmi, kteří umožnili, aby bylo devět lidí umístěno do jednoho vrtulníku se dvěma listy, a ne do vrtulníku se čtyřlistým rotorem.

 

Řeky lidí se valily do ulic Tabrízu, hlavního města íránské provincie Východní Ázerbájdžán, nejbližšího velkého města k místu havárie, kam byla dopravena těla prezidenta Ebráhíma Raísího, ministra zahraničí islámské republiky a všech těch, kteří zahynuli při havárii vrtulníku.

 

Rozloučení probíhá v několika etapách a v několika městech. Se zesnulým prezidentem se setkal ve starobylém městě Qom, které je náboženským centrem íránských šíitů. Smuteční vůz pomalu projížděl davem tisíců lidí, kteří se chtěli rozloučit a dotknout se rakví mučedníků, jak se již nazývaly oběti leteckého neštěstí v Íránu. Dnes je do Teheránu dopravila „deska č. 1″, na které prezident vždy létal. Členové íránského kabinetu nedokázali zadržet slzy.

 

Červený koberec, čestná stráž v zelenobílých uniformách. Mezi těmi, kdo vítají pohřební průvod, je úřadující prezident Mohammad Mokhber v slzách. 21. května se sešla íránská Rada expertů, která se obvykle schází jen dvakrát ročně. 88 zástupců duchovenstva je oprávněno volit nejvyššího vůdce země – duchovního vůdce. A mohou ho kdykoli odvolat z funkce. Dnes ale mluvili výhradně o zesnulém prezidentovi Raísím.

 

„Ztratili jsme především velkého a vzácného učence islámu, populárního prezidenta naší země. Jsem si jistý, že udělal vše, co bylo v jeho silách, aby zachránil zemi před všemi nepřízní osudu,“ řekl šéf Rady expertů ajatolláh Mohammad-Alí Mowahedi Kermani.

 

Íránský duchovní vůdce ajatolláh Alí Chameneí bude mít 22. května v Teheránu zvláštní modlitební bohoslužbu. Do íránské metropole dorazí také zástupci cizích zemí. Ruskou delegaci na rozlučkovém ceremoniálu s íránským prezidentem Ebráhímem Raísím povede předseda Státní dumy Vjačeslav Volodin.

 

Raísího tělo bude 23. května odesláno do jeho rodného města Mašhad, kde se bude konat pohřeb. Dlouho před svou smrtí zesnulý prezident požádal, aby byl pohřben v mauzoleu imáma Rezy, jednoho z hlavních šíitských světců. Po Raísího smrti se mu začalo říkat „Khadem Al-Reza“, tedy služebník Imáma Rezy.

 

„Od chvíle, kdy jsme se včera dozvěděli zprávu o katastrofě, jsme se obávali, co se stane s ním, s námi, s naší zemí? Zprávy jsme sledovali až do svítání. Jsme v šoku,“ přiznává obyvatel Teheránu Hasti Amiri.

 

 

Dnes byly zveřejněny záběry z mobilního telefonu záchranářů, kteří jako první našli havarovaný vrtulník.

 

„Panebože! Část trosek je zde. Pojď sem! Trosky jsou tady. Kde jste, pane? Ach můj bože!“ Bylo natočeno video z objevu místa havárie prezidentského vrtulníku Bell-212.

Na místě letecké havárie byl nalezen prezidentův prsten, který mu daroval duchovní vůdce Alí Chameneí. Také v roce 2020 byl prstenem okamžitě identifikován íránský generál Kásim Sulejmání, který byl zabit americkým náletem v Iráku.

 

Dnes se objevily dosud neznámé podrobnosti o havárii vrtulníku íránského prezidenta. Podle tureckých novin Türkiye měli íránský ministr zahraničí a guvernér provincie letět jiným letadlem. Na poslední chvíli se ale z nějakého důvodu změnilo zasedací pořádek. Turecká média píší i o dalších zvláštnostech.

 

„Helikoptéry, na kterých Raísí létal, byly obvykle ruské výroby. Spadají pod jurisdikci Islámských revolučních gard. Ale během cesty do Tabrízu dostal přednost 30 let starý vrtulník americké výroby. Další důležitý detail: předtím byli piloti z Islámských revolučních gard, ale na této cestě byla letová posádka jmenována z armádních pilotů,“ píší turečtí novináři v článku „Mlha za mlhou: stal se íránský vůdce Raísí obětí vnitřních sporů?“

 

Jiné turecké noviny si kladou titulek: Zřítila se Raísího helikoptéra, nebo byla sestřelena? A vyjmenovává všechny možné verze toho, co se stalo.

 

https://www.vesti.ru/article/3961195

 

 

📌21. května 2024, 17:52: MINISTERSTVO OBRANY RUSKÉ FEDERACE: ZAČALA PRVNÍ ETAPA JADERNÝCH CVIČENÍ V JIŽNÍM VOJENSKÉM OKRUHU:

 

Ministerstvo obrany Ruské federace oznámilo, že v Jižním vojenském okruhu byla zahájena první fáze cvičení pro přípravu a použití nestrategických jaderných zbraní.

 

Cvičení začalo jménem vrchního velitele ruských ozbrojených sil Vladimira Putina, uvedlo ministerstvo obrany.

V této fázi jaderného cvičení budou personál raketových formací Jižního vojenského okruhu vypracovávat bojové cvičné mise, aby získali speciální munici pro Iskander OTRK, vybavili je nosnými raketami a tajně se přesunuli do určené oblasti, aby se připravili na odpálení raket.

 

Letecké jednotky Vzdušně-kosmických sil RF, které se cvičení účastní, budou vypracovávat vybavení speciálními hlavicemi leteckých zbraní, včetně hypersonických střel Kinžal, a také lety do hlídkových oblastí.

 

https://www.vesti.ru/article/3960994

 

 

📌21. května 2024, 20:45: ZELENSKYJ ŘEKL, ŽE UKRAJINA NEÚTOČÍ NA RUSKO ZÁPADNÍMI ZBRANĚMI:

 

Ozbrojené síly Ukrajiny nemohou udeřit na území Ruské federace západními zbraněmi, protože spojenci Ukrajiny k tomu nedávají povolení, řekl šéf kyjevského režimu Volodymyr Zelenskyj v rozhovoru pro The New York Times.

 

Ukrajinský prezident tvrdí, že ozbrojené síly Ukrajiny si dobře uvědomují, jak se ruské jednotky shromažďují na jejich území a připravují se na překročení hranic, ale nemohou s tím nic dělat.

 

Ozbrojené síly Ruské federace proto jednají klidně a uvědomují si, že Ukrajinci nemají povolení na ně udeřit.

 

Podle Zelenského je to kvůli strachu z jaderné eskalace. Schopnost udeřit na vojenské objekty na území Ruské federace je však nezbytná pro úspěch ozbrojených sil Ukrajiny na bojišti, dodal ukrajinský prezident.

 

Pentagon již dříve uvedl, že ukrajinští ozbrojenci by měli používat americké zbraně v „boji zblízka“ a nesnažit se zasáhnout hluboko na území Ruské federace.

 

https://www.vesti.ru/article/3961240

 

 

📌22. května 2024, 3:45. KONGRES POŽADUJE, ABY PENTAGON UMOŽNIL OZBROJENÝM SILÁM UKRAJINY ZAÚTOČIT NA RUSKO AMERICKÝMI ZBRANĚMI:

 

Skupina kongresmanů požaduje, aby Pentagon umožnil Ukrajině udeřit na ruské území pomocí zbraní dodaných ze Spojených států.

 

Dopis zákonodárců z obou stran ve Sněmovně reprezentantů USA je adresován americkému ministru obrany Lloydu Austinovi. Autory jsou Mike Turner, Jim Himes a Gerald Connolly. Šéf Pentagonu byl vyzván, aby umožnil Ukrajině použít zbraně převedené Spojenými státy k úderům na strategické cíle na území Ruské federace.

 

„Je nutné, aby Bidenova administrativa umožnila vojenskému vedení Ukrajiny provádět celou škálu nezbytných operací,“ cituje dokument RIA Novosti.

 

Oficiální postoj Pentagonu k této otázce se nezměnil – je kategoricky proti použití zbraní dodávaných Ukrajině k úderu na území Ruska.

 

https://www.vesti.ru/article/3961474

 

 

📌22. května 2024, 0:58: OZBROJENÉ SÍLY UKRAJINY BĚHEM DNE 35KRÁT OSTŘELOVALY ÚZEMÍ DLR, JSOU MRTVÍ A ZRANĚNÍ:

 

Za uplynulý den ozbrojené síly Ukrajiny 35krát ostřelovaly osady na území Doněcké lidové republiky.

 

O výsledcích ostřelování ozbrojených sil Ukrajiny informuje zastupitelský úřad DLR ve Společném centru pro kontrolu a koordinaci (JCCC) otázek souvisejících s válečnými zločiny Ukrajiny. Je třeba poznamenat, že zastupitelský úřad zaznamenal 35 skutečností o ozbrojených útocích ze strany AFU. Ukrajinští vojáci vypálili 109 jednotek různé munice.

 

Během ostřelování byl zabit jeden civilista a čtyři byli zraněni. Uvádí se, že bylo poškozeno devět domácností, dvě auta, městský autobus a tři zařízení civilní infrastruktury.

 

https://www.vesti.ru/article/3961411

 

 

📌22. května 2024, 2:46, Gladkov: DRON OZBROJENÝCH SIL UKRAJINY BYL ZNIČEN NAD STARY OSKOL V OBLASTI BELGOROD:

 

V oblasti Belgorod fungoval nad městem Stary Oskol systém protivzdušné obrany – byl zničen bezpilotní letoun, uvedl gubernátor regionu Vjačeslav Gladkov.

 

Ve své zprávě na kanálu Telegram Gladkov poznamenal, že byl sestřelen bezpilotní letoun leteckého typu. V důsledku incidentu nebyl nikdo zraněn.

 

Spadlé úlomky poškodily fasády dvou soukromých obytných domů, poškozeno bylo jedno auto.

Na místě pracují operativní složky. Během denního světla bude obchvat území pokračovat.

 

https://www.vesti.ru/article/3961421

 

 

📌21.5.2024: Ota Koštejn

 

!! ️ ITÁLIE STRACH A CHAOS ZPŮSOBIL SEIZMICKÝ ROJ, KTERÝ OTŘÁSL OBLASTÍ CAMPI FLEGREI (FLEGREJSKÁ POLE) 20. KVĚTEN 2024

Oblast Campi Flegrei v Itálii otřásl seismický roj, nejsilnější za posledních 40 let. Seismický roj začal v 19:51 hodin. SELČ pocítil první zemětřesení o magnitudě 3,5 v O několik minut později ve 20:10 SELČ došlo k silnějšímu zemětřesení o magnitudě 4,4 v hloubce 2,6 km, což bylo nejsilnější zemětřesení od nástupu bradyseismu v Camp Flegrei. Zdroj

Zemětřesení pokračovalo v noci. Ve 21:46 bylo pocíceno další zemětřesení o magnitudě 3,9 s epicentrem hloubkou 2,5 km ve 21:55 a ve stejné hloubce došlo ke zemětřes Dále ve 23 hodin došlo k zemětřesení o magnitudě 3,6 v hloubce 2,7 km. Otřesy byly pociťovány nejen v regionu Neapol, ve vesnicích Pozzuoli, Bacoli a Monte di Procida, ale také ve vnitrozemí.

Podle svědků bylo zemětřesení cítit, záhony se třásly a předměty padaly z regálů. Mnoho obyvatel opustilo své domovy a vyšlo do ulic. Operační sál hasičského sboru obdržel několik zpráv o prasklinách a padající omítky z fasád budov.

Ředitel Národního ústavu geofyziky a vulkanologie (INGV) Mario Di Vito se k situaci vyjádřil: „V posledních dnech jsme očekávali nárůst seismicity. Zemětřesení s magnitudou 4,4 je největší za posledních 40 let. Očekáváme další zemětřesení, i když nemůžeme určit jejich velikost a přesný čas. Monitorujeme další parametry, jako například deformace půdy a zatím vše zůstává v předpovědi. “ Zdroj Zdroj Zdroj Zdroj Zdroj

Zde jsme informovali o zvýšené seismické aktivitě pod kalderou Flegrejských polí

i️ Řešení klimatické krize najdete zde

Co dělat při zemětřesení. NÁVOD

Chraňme sebe i své blízké!

Sledujte na našich kanáloch:

https://geocenter.info/cs

https://www.tiktok.com/@pravda_o_klimatu

https://www.facebook.com/geocenter.info.cs

t.me/KlimatickaKrizeCzSk

 

 

📌🔝🔝🔝♨️♨️♨️Pravda o tomto světě:

👉HAARP: TÁTO ZBRAŇ MÁ DOSAH, O KTERÉ NEMÁME ANI TUŠENÍ.

 

Počasí je už zcela pod kontrolou našich nelidských dozorců! Kdykoliv se jim jen trochu zachce, mohou vyvolat ničivá tornáda, bouře hurikány, zemětřesení, výbuch sopek, ničení telekomunikačních sítí…

 

https://www.facebook.com/reel/648159117401039

 

📢  Pro osvěžení faktů dějin a historie z archívu o H.A.A.R.P & Chemtrails:

 

📌💉✈️☣️ Chemtrail – Whisteplower“: 📢  Vyloveno z archívu:

 

👉 90% Chemtrails je navrženo tak, aby změnilo emoce, náladu, a vyvolalo příznaky podobmé „chřipce“!!!

👉 (Proto i teď tolik ptačí chřipky. Likvidují kromě lidí i chovy – vyhladovění!!!!!) Proto hmyz a hlavně včelstvá vymírají!!!!!

 

Následující je z blogu godlikeproductions.com z roku 2012. Odvážný chemik chemtrails, známý pouze jako operační, informoval o svých více než 17 letech vývoje chemikálií, které sloužily k postřiku lidské populace … 90% z nich bylo určeno k ovlivnění emocí / nálady / stavu mysli a k vyvolání „příznaků podobných chřipce“!

Mnoho mluvčích kontrolované opozice se nás snaží odvést od této pravdy tím, že trvají na tom, že tyto procesy Aerially Dispersed Chemical (ADC; rozprašování chemikálií v atmosféře) se nazývají „geoinženýrství“ a „modifikace počasí“. I když se uznává, že velká část programu sprejování slouží k tomuto účelu, temnější a děsivější program je program kontroly populace. Tento informátor operace neváhá označit tyto aerosoly rozprašované z letadel jako CHEMTRAILS, a to z dobrého důvodu … strávil 17 let svého života vývojem těchto účinných látek chemtrailingu.

 

Je možné, že nás kontroloři postříkají chemickými dráždivými látkami z nebe, aby vyvolali příznaky podobné Covidovi, aby zvýšili počty případů Covid-19 a přesvědčili populaci, aby věřila falešným 85% falešně pozitivním testům PCR, chodila s maskami a podstupovala budoucí očkování – a celé tyto případy? Zbytek se zapojit?

A učinili nás samolibými, bezcitnými a neschopnými čelit tomuto současnému nebezpečí tím, že nás postříkali chemií a nechali nás vdechnout denní chemickou mlhu?

👉 V poslední době jsem zaznamenal nárůst chemtrailsové aktivity v naší oblasti, zatímco počet symptomatických případů Covid v naší oblasti se současně prudce zvýšil!

Blog , který je zde citován, je rozdělen do pěti „dnů“, kdy se s námi sdílely příspěvky na chod – předtím, než utichly… operační
Zde uvádíme „Den 1“. Odkaz na dny 2 až 5 najdete na konci tohoto příspěvku.

 DEN 1

 

„17 let jsem vyvíjel různé chemikálie pro chemtrails.“
Zeptejte se mě na něco… ale nemohu vám sdělit jména svých zaměstnavatelů. Stejně tak vám nemohu říci přesné chemické složení směsí, na jejichž vývoji jsem se podílel. Ale zodpovím skoro všechno ostatní.

👉 – Používá ‘ Evergreen ‘ modifikovaná letadla pro tento účel?   [Příspěvek k tomu: Evergreen Air je krycí společnost CIA pro operace chemtrailEvergreen Air je maskovací organizace CIA pro chemtrailsové operace.

OP: Nemohu s naprostou jistotou říci, že chemikálie, na kterých jsem pracoval, byly rozprašovány v letadlech Evergreen, ale s jistotou vím, že nákladní letecké společnosti jako Evergreen běžně přijímají velké sumy peněz, aby naložily a rozprašovaly chemtrails. Je to mnohem lukrativnější než jen přeprava nákladu.

– K jakým účelům se stříká? Jak toxické jsou chemické látky? Jsou degradovány, nebo jsou akumulovány?

👉 OP: Účel: Příliš mnoho účelů na to, abychom je spočítali na deseti prstech. Opravdu záleží na tom, kde budou použity. Mnohé z nich slouží k uklidnění. Jiné vedou ke stavu rozmazaného vnímání. Méně často jsme byli požádáni, abychom vyvinuli směsi, které by stimulovaly hněv / neuvážené chování; 90% naší práce bylo zaměřeno na změnu emocí / nálad / stavů mysli.

Toxicita: Téměř ve všech případech nám bylo velmi jasně řečeno, že to, na čem jsme pracovali, by mělo mít minimální toxicitu. Samozřejmě, malé procento populace bude mít vždy alergické tendence na chemickou sloučeninu. Ale v některých případech jsme dokonce šli až k pokusům na zvířatech, abychom se ujistili, že chemikálie, na kterých jsme pracovali, byly relativně netoxické. Nikdy jsem nepracoval na projektu, kde by zamýšlený výsledek byl toxický nebo smrtelný.
Rozklad / akumulace: Velmi se liší v závislosti na chemické struktuře.
Některé směsi, které jsme vyvinuli, by se měly rozpustit, až na koncentrace pouze jedné části na miliardu, když se dostanou do půdy. Ostatní jsou speciálně navrženy tak, aby rychle dosáhly země a udržely až jeden rok, dokonce i po dešti / větru / sněhu atd.

„Bylo ve hře zlato“?

OP: Jsem si docela jistý, že zlato nehrálo v žádné z našich chemických směsí velkou roli. Pokud někdy nějakou hrála, pak to byla jen druhotná složka, která pro zamýšlený účinek nehrála velkou roli.

– Kromě vaší společnosti, o které budu předpokládat, že je jako subdodavatel v kontraktu, máte tušení, kdo za tím postřikem stojí?

OP: Myslíte si, které letecké společnosti provádějí postřikovací práce? Kdo k tomu letecké společnosti nutí? Vím, že v 99% případů si dopravní pilot neuvědomuje, že jeho letadlo může rozstřikovat chemtrails. Po nějaké době jsem si uvědomil, že bez ohledu na to, jaké organizace jsou „v zákulisí“ zodpovědné za to všechno, jsou velmi dobré v tom, aby se ujistili, že mají co do činění přímo s co nejmenším počtem lidí. Nikdy jsem nevěděl, kdo využívá služeb svého zaměstnavatele. Ani jednou.

– Takže je to psy-ops v pravém slova smyslu? Víte, jak je to rozšířené? Zaměřují se na některé oblasti více než na jiné?

OP Vím, že Severní Amerika není jediným kontinentem, který používá ADC (aerially dispersed chemicals) bez vědomí obyvatelstva. Ale také vím, že chemické technologie jiných zemí jsou téměř deset let za Spojenými státy.
👉 Nikdy jsem nevěděl, kde byly chemikálie, na kterých jsem pracoval, nakonec použity. Jak jsem řekl, je tu spousta utajení. Dělal jsem to jen 17 let, protože výplata a doplňkové služby byly velmi pěkné. Vše, co mohu říci, je, že někdy jsme byli pověřeni úkolem vyvinout chemické směsi, které by měly přinést velmi specifické výsledky. To mi dalo pocit, že by měly být použity pro každou konkrétní oblast. Ať už je to stát, okres, město, nevím. Vím však, že by bylo velmi obtížné zaměřit se na oblast, která je menší než větší město, z výšky, na které létá dopravní letadlo; i když jsem pracoval na některých projektech, které měly za cíl vytvořit směs, která by se nerozšířila příliš daleko; prostě být co nejrychleji vypuštěna, aniž by se rozšířila.

„Baryum rozkládá imunitní systém tím, že decimuje vitamín C. Proč se baryum používá“?

OP: Baryum jsme použili ve více než jednom konečném produktu. U všech těchto projektů jsme však provedli rozsáhlé testy, abychom zajistili, že chemické látky budou do dosažení úrovně půdy odbourávány na netoxické úrovně. Pro naše smluvní partnery byla barytosa velkým problémem, pokud jde o vývoj produktů, které vyžadovaly baryum. Většina našich konečných směsí, ve kterých bylo baryum použito, byla navržena tak, aby se dostala do půdy v koncentracích jedné části na milion nebo méně.

OP: Co nám chcete sdělit? Řekněte nám prosím 5 nebo 10 důvodů pro nástřik. Komunikace? Ovlivňování počasí? Změny nálady v populaci… příznaky nemoci/chřipky …?

OP: Důvody pro rozprašování … Jak jsem již řekl, nikdy jsme neznali skutečný „záměr“ dodavatele. Ale v 9 z 10 případů to bylo docela zřejmé, protože když nás žádají, abychom vyvinuli chemické sloučeniny, musí nám říct, co chtějí dělat. Abychom jmenovali alespoň některé: Modifikace počasí, prostředky k potlačení emocí prostředky k vyvolání emocí, změny životního prostředí.
Je také zajímavé zmínit „příznaky nemoci / chřipky“ – i když jsem již dříve řekl, že 99% našich produktů bylo konkrétně odkázáno na zajištění netoxicity, bylo více než jen několik projektů, na kterých jsme pracovali, abychom měli vytvořit „příznaky chřipky“ bez toho, abychom skutečně poškodit subjekty.

Co si myslíte, že je obecná chemtrailsová agenda?

OP: Kontrola. Ať už se jedná o lidi, počasí, životní prostředí – vše je pod kontrolou.

– Existuje patent na chemtrails, který zahrnuje slunce. Četl jsem ten patent.

OP: Nevím, na který patent se vztahujete. Naše směsi nebyly nikdy patentovány. Zejména proto, že patenty jsou veřejné informace. Patenty však mohou být i soukromé. Naše směsi nebyly nikdy patentovány, aby zajistily přijatelnou popíratelnost a absenci papírové stopy. Mějte na paměti, že téměř vše, na co jsme byli najati, nebylo v žádném smyslu tohoto slova legální.
Vzpomínám si však na projekt, který byl navržen tak, aby fungoval jinak v závislosti na slunečním záření – byl to projekt změny počasí.

Starší, velmi mladí a imunokompromitovaní lidé by trpěli následky až po možnou smrt.

OP: Jak jsem již řekl, byla věnována velká pozornost tomu, aby téměř všechny naše směsi byly netoxické. Toho jsme dosáhli nejen s ohledem na zdravé lidi středního věku. Pokud jde o osoby s oslabeným imunitním systémem, je to poměrně široký pojem. Existují stovky, ne-li tisíce různých onemocnění a stavů, při kterých je imunitní systém oslaben. U většiny těchto onemocnění je člověk nadměrně náchylný k bakteriím a virům, nikoliv k chemikáliím. Ale jak jsem již řekl, bylo nevyhnutelné, že to, co jsme vyvinuli, bude mít marginální počet negativních dopadů.

Byl byste ochoten nám sdělit roky a data, ve kterých jste byl aktivní? A/ nebo jak dlouho už jsme tajně postřikováni?

OP: Raději zmíním rozpětí než přesná léta – od počátku 80. let do začátku roku 2000. Nejsem si jistý, kdy přesně začalo postřikování, ale soudě podle vědecké práce, na které jsme založili některé naše výzkumy, netrvalo dlouho po zahájení moderní chemie, než se lidé naučili používat chemikálie nejen pro dobré, ale i pro hanebné účely.

– Proč jste si vybrali právě tuto webovou stránku (godlikeproduction.com), abyste odhalili tyto znalosti?

OP: Kde jinde by mi někdo věřil?

– Existuje patent na chemtrails pro změnu počasí. Zníte velmi vzdělaně, a proto mě zajímá, co k tomu řeknete.

OP: Zajímalo by mě, jaké patentové číslo máte na mysli – určitě o to nepožádal můj zaměstnavatel.

– Změny v biologických funkcích mohou vést k náchylnosti k chorobám způsobeným bakteriemi, viry, plísněmi… Baryum snižuje hladinu vitamínu C, což zase ovlivňuje imunitní systém, zejména pokud je již oslabený. Hodnoty nalezené na zemi byly vyšší než to, co by bylo považováno za marginální.

OP: Na jaké koncentrace v půdě odkazujete? Pokud je to pravda, pak to byla buď směs vyvinutá jinou výzkumnou skupinou (ta, se kterou jsem pracoval, rozhodně nebyla jediná) , nebo se něco pokazilo s použitím naší směsi (tj. byla použita v atmosférických podmínkách, za kterých jsme výslovně nedoporučili našim smluvním partnerům).

Prostě mě překvapuje, jak příležitostně se lidé dokáží vypořádat s masovými vraždami.

OP: Je mi to líto, ale prosím vás o to – zřejmě jste nečetli žádnou z mých odpovědí. V 99% případů byla nejvyšší prioritou netoxicita. Mohu s jistotou říci, že ani naše nejnebezpečnější směsi nikdy neměly úmrtnost vyšší než 1 ku 50 000, za předpokladu, že byly použity podle doporučení.

👉 – Je pravda, že některé chemtrails pomáhají zvýšit účinky HAARP?

OP: Je mi líto, ale o HAARPu opravdu nic nevím, kromě toho, že se předpokládá, že aktivně pracují na výzkumu manipulace s počasím. Nevím, jestli někdy využili našich služeb.

Jste stále v kontaktu se starými zaměstnanci, kteří jsou také zapojeni? Pokud ano, existují aktualizace nebo aktuální informace, které byste mohli sdílet?

OP: Ve výzkumné skupině, se kterou jsem pracoval, byla zvláštní generační mezera. To znamená, že v době, kdy jsem opustil laboratoř, všichni v naší laboratoři patřili do jedné ze dvou skupin: 55 let a starší, nebo méně než 5-10 let po vysoké škole. Vlastně jsem měl pocit, že to udělali úmyslně, aby minimalizovali šanci, že po odchodu do důchodu zůstaneme v kontaktu s někým, kdo je „stále v podnikání“. Až na hory dohod o mlčenlivosti, které jsem musel podepsat.
Ne, už nemám kontakt s nikým, kdo by dělal výzkum. Ve skutečnosti jsem jen v kontaktu s bývalým laborantem, který odešel do důchodu dva roky po mně.

Jak jste již naznačili, patenty jsou přístupné veřejnosti. Četl jsem o tom aktuální patent a vy si to můžete vygooglit sami pod „Patenty na změnu počasí na chemtrails”. Můžete také najít čísla patentů. Váš jazyk je jazyk emotivního chemika.

OP: Hledal jsem to a našel výsledky, ale žádný na webu uspto.gov. Pokud jsou americké patenty na chemické látky skutečně přihlášeny ke změně počasí, nebyl bych překvapen, kdyby představovaly nějaký druh rozptýlení. To znamená, že nejstarší kouzelnický trik je v receptu: „Sleduj tu ruku, ale nedělej si starosti s tím, co dělá ta druhá ruka za zády.“ Pokud lidé tráví veškerý svůj čas hledáním toho, co se děje s veřejně zaznamenanými patenty, je to méně lidí, kteří se snaží najít skutečný výzkum.

– Jakým způsobem by měly být chemikálie absorbovány, aby se dosáhlo požadovaného cíle, inhalací, absorpcí nebo spolknutím?

OP: Vyvinuli jsme směsi, které fungovaly na všech třech cestách, které jste popsali.

– Zahalil někdy některý z vašich postřiků nebe?

OP: Nejsem si jistý, co tím myslíte… měli by zakrýt slunce? Pokud tomu tak je, tak ne.
Mimochodem, pokud si toho někteří z vás nevšimli, dávám přednost tomu, abych neodpovídal na náboženské trolly, kteří se mě ptají, jaké to je být odsouzen k věčnému pekelnému ohni. Za posledních deset let jsem se se svou kariérou vypořádala. Nepřišel jsem se hádat o náboženství a posmrtný život.

– Byla armáda zadavatelem? Jste chemik? Je to celosvětový fenomén?

OP: Viz předchozí výroky. Neměl jsem ponětí – a dodnes nemám (kdo byl smluvním partnerem).
Jsem chemik: Ano, mám titul z chemie / přírodních věd (B.S.; „Bachelor of Science“) a doktorát v biochemii. Jedná se o celosvětový fenomén? Viz předchozí příspěvek – Severní Amerika není jediným kontinentem, kde jsou chemikálie vypouštěny do atmosféry.

– Co si myslíte o tom, co jste udělal? Jak jsem řekl, neodsuzuji a nehledám žádnou náboženskou diskusi.

OP: To není dobré. Cítil bych se však mnohem, mnohem hůř, kdybychom se nesnažili o netoxicitu tak, jako jsme se snažili. Ale přesto jsem se od odchodu do důchodu zabýval velkým pocitem lítosti. Vyvinul jsem problém s alkoholem. Ale podařilo se mi smířit se s tím, co jsem udělal během své téměř dvacetileté práce, a jsem připraven přijmout osud, který mě čeká.

– Jsem zvědavý, co vás přimělo vést tuto diskusi o chemtrails?

OP: Myslím, že už nějakou dobu cítím potřebu mluvit o duši. Nemůžu o tom mluvit s rodinou a přáteli; myslí si, že dělám nějaký vtip „šíleného vědce“ – a smějí se tomu. Nikdo z nich mě nikdy nebral vážně, když jsem se snažil vysvětlit detaily své kariéry. V jejich očích jsem byl jen výzkumný chemik.

– Pokud byste všechno napsali a poslali všem hlavním zpravodajským redakcím – anonymně a z nějakého vzdáleného místa – mohli byste toho hodně odhalit. A možná i zachránit pár lidí.

OP: Jde o to, že kromě svého slova nemám absolutně žádný důkaz. Vím jistě, že naše výzkumná laboratoř už není na místě, kde byla, když jsem tam pracoval. Jel jsem tam před pár lety a má tam ceduli pro novou společnost, o které jsem nikdy neslyšel.
Když jsem odešel do důchodu, byl jsem nucen odevzdat laboratorní zápisníky. Byl jsem také nucen umožnit jim prohledat můj dům a auto a oni měli plné právo zabavit vše, co by mohlo mít něco společného s mou prací.
Do médií se dostali lidé, kteří říkají, že pracovali v oblasti 51, a ze stejného důvodu nikdy nedostali skutečné mediální pokrytí – protože jediným důkazem jsou jejich zkušenosti.

– Dvě otázky: Zmínil jste, že existují chemické látky, které mají sloužit k „uklidnění“. Má některá z těchto směsí něco společného se ztrátou paměti nebo nedostatkem pozornosti? Zdá se, že lidé si stále více stěžují na to, že jsou rozptýleni a zapomnětliví. Zdá se, že lidé také velmi často ztrácejí pozornost.
2. Existuje způsob, jak se chránit nebo detoxikovat od těchto chemikálií?

OP: Byl tam projekt, kde jsme byli požádáni, abychom „experimentovali“ s vazbami na ztrátu paměti. Myslím, že nás naši dodavatelé požádali, abychom „experimentovali“, protože věděli, že je to velmi citlivá oblast. Trochu jsme pokročili, ale nakonec jsme nemohli vyvinout nic, co by bylo alespoň přibližně bezpečné pro použití u lidí. Takže projekt byl zrušen. Co se týče nedostatku pozornosti, pracovali jsme na projektu, který by měl vyvolat dočasnou neschopnost soustředit se. Předpokládám, že to je to samé.
Pokud jde o ochranu před takovými věcmi… Předpokládám, že zařízení, které by mohlo zadržovat chemikálie větší než 0,1 μm, by vás ochránilo před většinou toho, na čem jsme pracovali. Hodně štěstí, pokud chcete nosit něco takového a chcete, aby se na vás veřejnost dívala jako na blázna (možná má Japonsko správný nápad? ).
Detoxikace – nevím. Není to můj obor.

Má tento experiment se ztrátou paměti něco společného s neurotransmitery? Bylo to chemické / farmaceutické povahy?

OP: Dobrá otázka. Ve skutečnosti jsme se snažili změnit chování neurotransmiterových receptorů (receptorů vázaných na G proteiny, aby byly specifické) pro tento projekt. Ale nepodařilo se nám dosáhnout požadovaného výsledku bez ohrožení bezpečnosti subjektu.

👉 – Versed  způsobuje amnézii, stejně jako jiné podobně klasifikované léčivé přípravky. Byl to typ farmaceutického výzkumu s stavy měnícími vědomí?

OP: Odkazujete na lék midazolam? Vše, co vím, je, že je to poněkud kontroverzní lék, ale když se podívám na jeho chemickou strukturu, mohu říci, že sdílí některé reaktivní vlastnosti s chemikáliemi, které byly vyvinuty pro projekty zaměřené na změnu stavu mysli.

– Prosím, vysvětlete to. Zajímá mě chemie mozku.

👉 OP: Pokusím se shrnout projekt, aniž bych se stal příliš specifickým. Zabývali jsme se specifickou rodinou receptorů vázaných na G-proteiny, které se nacházejí pouze v mozkové tkáni. Pokrok, který jsme udělali, byl vývoj inhibitoru pro specifický receptor této rodiny. Tento specifický receptor se podílí na vzniku a ukládání nových vzpomínek. Vývojem sloučeniny, která se váže na receptor a blokuje vazbu přirozeně vzniklé sloučeniny, jsme dosáhli průměrného úspěchu při inhibici vzniku a ukládání nových vzpomínek. Ale míra úmrtnosti v testech byla příliš vysoká a projekt byl opuštěn. Ale byl to jeden z nejzajímavějších, na kterých jsme kdy mohli pracovat.

– Děkuji. To mě v této souvislosti zajímalo. Slyším mnoho lidí říkat, že již po přečtení několika frází v knize ztrácejí zájem, snižují koncentraci nebo se nudí.
Když říkáte „uklidňující“ účinek, je to také stejné jako být „líný / pohodlný“? Lidé se zdají být velmi nemotivovaní / líní. Lol

OP: V některých případech ano, „uklidnění“ šlo ruku v ruce s „leností“. V jiných případech bylo „uklidnění“ doprovázeno schopností přestat se soustředit na jeden úkol a zůstat motivován.

– Jste pořád chemik?

OP: Ne, už se nezabývám chemií. Vydělal jsem dost, abych se pohodlně stáhl do důchodu a jediný kontakt, který mám s předmětem, je příležitostné čtení důležitějších prací.

Receptory vázané na G-proteiny, které signalizují fosfatidylinositol, by skutečně zlepšily poznání, že? Šlo vám o tuto signální cestu nebo o cAMP?

OP: Tento konkrétní projekt [„Zklidnění”] se nezabýval fosfolipidem, který jste zmínil, ani signální cestou cAMP. Přál bych si, abych mohl jít více do detailu pro vás, protože je jasné, že máte také zázemí buď v chemii nebo biologii (nebo v obou). Ale necítil bych se bezpečně, kdybych se zabýval zvláštnostmi sloučenin, signálních cest a receptorů, na kterých jsme pracovali.

Děkuji za zajímavé dotazy a připomínky. Už je pozdě a je na čase, aby tento starý muž šel spát. Pokud se budu cítit schopen to udělat, možná se k tomu zítra večer vrátím – je tu spousta věcí, které nebyly zmíněny.
Přeji vám dobrou noc a nezapomeňte, že nikdy nepřestanete klást otázky.

OP: Děkuji, že jste se vrátili k rozhovoru.
Myslíte si, že mnoho projektů, na kterých jste pracovali v 80. letech až do začátku roku 2000, by mohlo být již dokončeno? To,co mě opravdu znepokojuje, je, že myšlenka existuje, což znamená, že za tím je motiv a agenda a někdo chtěl, abyste se pokusili zjistit věc. Jen proto, že technologie ve vaší době ještě neexistovala, myslíte si, že by mohla být dobrá šance, že se od té doby vyvinula? Slyšel jsem zvěsti, že v loňském roce byla na Středním východě rozprašována látka, aby se v podstatě redukovala „božská částice“ v nás. Mnozí říkají, že to je vysvětlení mnoha nepokojů, které jsme zažili v loňském roce. Máte na to nějaký názor? 👉 Existuje způsob, jak žalovat vládu za to, že nás vědomě ovlivnila, aniž bychom měli v této věci na výběr? Nebojí se reakce jiných zemí, které možná nechtějí, aby tyto chemikálie znečišťovaly vodu a nakonec i potraviny, které vyvážejí?
– Již jste se zmínili, že by nebylo na škodu, kdybyste používali tyto chemikálie způsobem, který jste doporučili. Ale bojím se, když slyším o rodinách postřikovaných korexitem a o letadlech, která stříkala podél pobřeží, i když ve skutečnosti měli létat několik mil od pobřeží, a že tyto druhy chemikálií, které jste vy kluci vyrobili, záměrně tak hleděly. Jak bylo doporučeno, bylo propuštěno, aby se rychleji dospělo k drastickému výsledku.

OP: Páni, to je spousta otázek. Odpovím na ty, na které zodpovím. Projekty, na kterých jsem pracoval a které nebyly úspěšné: Ano, je docela možné, že s technologickým pokrokem posledního desetiletí se nám podařilo dosáhnout některých věcí, kterých jsme nedosáhli. (Látky, které ovlivňují paměť?)
👉 Agens pro redukci „Boží částice“ v nás? Pokud odkazujete na možné Higgsovy bosonové částice, pak to, co jste četli, je pravděpodobně nesmysl. Higgsovy bosonové částice neexistují ani na nepatrný zlomek sekundy. A my o nich víme tak málo, že každý pokus „snížit je v nás“ by byl vtip. Mějte na paměti, že tomuto elementárnímu částici byl dán pojem „částice Boha“ nějakým idiotem a z nějakého důvodu se uvízl. Higgsova bosonová částice, pokud existuje, nemá nic společného s Bohem. Nevylučujem však, že kumulace revolucí na Blízkém východě byla výsledkem chemického činidla. Ne pravděpodobně, ale ne nemožné.
Žalovat vládu? Přeji vám hodně štěstí. I když o tom nerad přemýšlím, nepochybuji, že lidé, kteří používali chemikálie, které jsme vyvinuli, je občas používali jinak, než jsme doporučili. Nerad o tom přemýšlím. Lidé, kteří učinili konečná rozhodnutí, byli pravděpodobně byrokraté, kteří hledali výsledky – a ne vědci.

Dobrý den, operační sál, zde je několik otázek.
👉 – Bylo pro různé „koktejly“, které jste vytvořili, přesně uvedeno, jak je odevzdat, tj. v jaké výšce a atmosféře musely být aktivovány?
👉 – Za druhé, jaké materiály jste vložili do koktejlu, aby se rozšířil a zůstal viset na stejném místě celé hodiny, i když kolem něj projíždějí jiné mraky?

OP: Poskytli jsme pouze doporučení týkající se způsobů použití. Zdůraznili jsme, že tato doporučení jsou velmi důležitá, ale konečné rozhodnutí nikdy nebylo naše.
Pokud jde o vaši druhou otázku, je pro nás obtížné ji kontrolovat. Zde vstupují do hry doporučené podmínky použití. Šíření, které visí na stejném místě celé hodiny, může být způsobeno nesprávným nasazením.
Mám několik odpovědí na otázky, které byly položeny během mé nepřítomnosti a které budu zveřejňovat v příštích deseti minutách nebo tak nějak. Také se pokusím dát pár dalších před večeří a některé po ní.
Za mých 17 let jsme nikdy netestovali účinné látky na lidech. Vždy to byly potkani a v některých případech, kdy tyto testy nebyly průkazné, prasata. Kdybychom testovali sloučeniny účinných látek na lidech, přestal bych první den. Nicméně jsem samozřejmě věděla, že tato spojení budou použita na člověka, doufejme, jak bylo zamýšleno. Ale netestovali jsme je na lidech, ale na laboratorních potkanech.

Mají chemtrails něco společného s nárůstem počtu sebevražd?

OP: Nemám ponětí. Doufám, že ne. Při testování na zvířatech, jako jsou potkani, je obtížné určit, zda mají sebevražedný účinek. Jedná se o velmi lidský stav mysli. Ale při vývoji chemikálií jsme sledovali hormony a cesty spojené se sebevraždou. Nikdy jsme nepracovali s těmito hormony nebo cestami.

Věříte, že existuje ještě tajnější, subtilnější úroveň skrytého výzkumu, která slouží ještě bezohlednějším zájmům?

OP: Doufám, že ne. Myšlenka, že by tam mohli být lidé s „bezohlednějšími zájmy“, kteří mají na mysli práci s jinými laboratořemi, mě děsí.

– Moje otázka zní: Když jste hledali „sedativum“, našli jste studie, které prokázaly nebo vyvrátily, zda vaše laboratorní práce funguje?

OP: Pokud existovaly jiné laboratoře, které zkoumaly chemtrailsové spojení (a jsem si téměř jistý, že existovaly / existují), pak nezveřejnily svou práci. Ani jsme je nezveřejnili. Takže to byla nevýhoda – nemohl jsem číst pojednání o vzrušujícím pokroku v mém oboru. Musel jsem držet krok s velkými chemickými časopisy. Pokud jde o chemické látky spojené s „uklidněním“, mohu říci, že ty, které jsme vyvinuli, prokazatelně fungovaly na potkanech a v jednom případě na prasatech.

„Nějaké manipulace s DNA“?
Ve videu je velmi zajímavá prezentace, která ukazuje, že byly nalezeny velké stopy lidských červených krvinek; něco, co bylo navrženo tak, aby odolávalo těm nejtěžším podmínkám a bylo spojeno s Morgellony.

OP: Nikdy v trvalém smyslu. Vzpomínám si na projekt, který dočasně blokoval některé transkripční faktory, ale nikdy jsem nepracoval na ničem, co se snažilo manipulovat s DNA v trvalém smyslu. Viděl jsem několik lidí, kteří se ptali na červené krvinky a zda někdy byli součástí směsí? Odpověď je ne, ne jako součást něčeho, na čem jsem kdy pracoval. Nejsem si jistý, proč by někdo chtěl rozstřikovat krevní buňky; mohly by se dostat do krevního oběhu pouze otevřenou ranou a téměř jistě by byly okamžitě napadeny imunitním systémem těla.
Kromě toho jsem viděl několik lidí, kteří se zmínili o Morgellonsově nemoci. Doslova o tom nic nevím; slyšel jsem o tom až v posledních letech. Budu si o tom muset něco přečíst.

– Otázka: Kdybyste se mohli vrátit v čase a udělat všechno znovu, udělali byste to znovu?

OP: To je otázka. Jestli to všechno udělám ještě jednou… ne.
Pro vědce není nic lepšího, než být na špici výzkumu v určité oblasti. A peníze byly úžasné. Ale když si vzpomenu na to, co jsem mohl udělat se svým diplomem, jestli můj talent byl „promarněn“ (pro nedostatek lepšího slova) … Ne, znovu bych to neudělal.

Co mohu udělat, abych se před těmito chemikáliemi ochránil?

OP: Myslím, že jsem už někde zmínil, že maska, která zachycuje částice o velikosti 0,1 μm a menší, by pomohla. To byla překlep. Místo μm [= mikrometr = jedna tisícina mm] jsem chtěl říci spíše nanometr [= jedna miliontina mm]. Některé z těchto sloučenin byly velmi malé a mohly by být skutečně účinně zablokovány pouze plnou maskou (polomasky / masky na čištění vzduchu / masky na ochranu dýchacích cest to nemohou, protože nechávají oči otevřené). Kdybych měl uhodnout jiné metody, jak se těmto chemikáliím vyhnout, řekl bych: Vyhněte se životu v blízkosti středně velkých nebo velkých měst. To je jen moje hypotéza, ale nevím, proč by někdo utrácel miliony dolarů na vývoj chemických sloučenin, aby je mohl rozprašovat po téměř neobydlených oblastech.

„Chemtrails jednou přestanou“?

OP: Promiňte, na to neznám odpověď. Ale během mé kariéry byla práce velmi stálá. Neměli jsme prakticky žádné prostoje.

Jste nyní pozorovatelem chemtrails?

OP: Ne. Nesnažím se zůstat ani v minulosti, ani v přítomnosti. Kromě toho je téměř nemožné rozlišit chemtrailsový pás od přírodního kondenzačního pruhu. Ale ne nemožné.

Jsou dny, kdy se dívám do nebe a pozoruji, jak je rozstřikován do kalného chaosu, a rozzuřím se. Odstěhovali jsme se z velkoměsta, abychom se dostali z města, ale oni dokonce postříkají venkovské komunity po celé Americe. Viděl jsem to i v Evropě.

– Pokud jde o naprostou nevědomost veřejnosti, i když je upozorníte na chemtrails a učiníte vysvětlení, myslíte si, že je to částečně způsobeno „uklidňujícími“ chemikáliemi?
Máte nějaké návrhy, co můžeme udělat pro to, abychom tuto obludnost ukončili?

👉 OP: Už dávno jsem se přestal snažit upozornit „širokou veřejnost“ na chemtrails (vlastně jsem se vždy jen snažil vysvětlit to své rodině). Je to prohraný boj – lidé věří tomu, čemu věřit chtějí. Ve skutečnosti to může být výsledek sedativa – to není možné vědět. Ale lidský mozek je úžasný v tom, že ignoruje něco, co se děje přímo před jeho očima, a to i bez uklidňujícího prostředku, který by mu pomohl.
Návrhy na ukončení monstrozity? Řekl bych, že ne, pokud nejste dostatečně statečný a schopný přinést médiím solidní důkazy. A zdá se, že na godlikeproductions je rozšířená víra, že mainstreamová média dělají špínu. Pokud je to pravda, pak je boj téměř u konce.

Pracovali jste někdy s materiálem, který přímo interaguje se seratoninovými vezikuly?

OP: Serotonin je jednou z nejsilnějších chemických látek, které naše tělo produkuje. Zjevně jsme měli více než jeden úkol se zájmem tuto sílu využít a někdy i zneužít.

– Jak jste byl najat?

OP: Méně než týden poté, co jsem absolvoval doktorát v biochemii, mě oslovil muž, který mi dal vizitku a požádal mě, abych mu zavolal, kdybych měl zájem o využití svého titulu. To jsem byl já, tak jsem mu zavolal. O rok později byly mé studentské půjčky splaceny.

– Bylo někdy cílem chemických látek, které používáte, usnadnit nebo zlepšit vnímání ULF, mikrovln, zvuku nebo možná vizuální vnímání v populaci?
Jaké byly cíle, které měly být splněny, pokud jde o chemické koktejly? Rádi bychom získali více informací o podrobnostech.

OP: Usnadnění nebo zlepšení vnímání ULF / mikrovlnné trouby / zvuku nebo vizuálního vnímání? Usnadnit, ne. Překážet / zasahovat, ano – v některých projektech.
O celkových cílech našich různých výzkumných projektů jsem psal již dříve. Omlouvám se za nedostatek skutečných detailů. Vlastně jsem to ani neměla dělat. Zřeknutí se konkrétních údajů slouží mé vlastní bezpečnosti.

„Proč chemtrails v noci?“

OP: Napadá mě nižší teplota a méně lidí, kteří se dívají. Zvláště pokud by směs ve slunečním světle vypadala trochu jinak než bílá / šedá.

– Co je jedna věc, kterou chtěli nejvíce, ale vy a váš tým jste toho nedosáhli? Mají některé sloučeniny, na kterých jste pracovali, synergické účinky, když jsou kombinovány s léky na předpis nebo jinými přísadami ve vodě a potravinách?

OP: Projekt krátkodobé ztráty paměti byl to, co si dodavatel přál nejvíce, ale nemohli jsme toho dosáhnout bez smrtelných vedlejších účinků. Dosáhli jsme určitého pokroku, ale nepodařilo se nám dosáhnout bezpečnosti při používání. Projekt byl zamítnut. (od zadavatele možná také ne)
Je možné, že některé věci, které jsme vytvořili, interagují s léky na předpis nebo volně prodejnými léky. Při testování preparátů jsme u většiny běžných volně prodejných léků a léků na předpis (paracetamol, ibuprofen atd.) testovali vedlejší účinky. Nebylo však možné otestovat interakce s jakýmkoli lékem, který je na trhu.

Je vám líto, jakou roli jste v tom sehrál?

OP: Odpověď najdete v horní části vlákna. Ano, zpětně lituji toho, co jsem udělal, abych se uživil. Ale naučil jsem se s tím smířit.

K určení účinků by byly zapotřebí lidské pokusné osoby, protože biochemické vlastnosti potkanů nejsou na člověka přenosné. Z právního hlediska to však nemůže být provedeno bez schválení FDA. Nicméně, vakcíny H1N1 jsou proti standardům FDA, jak bylo prokázáno, a přesto se nakonec staly legálníbez standardizovaných testů. Proto se ptám: Jaká statistická analýza ukazuje, že metody manipulace s G-proteinem v mozku potkana mohou být také použity k vyvolání deficitu krátkodobé paměti a schopnosti učit se a pamatovat si u člověka? Mimochodem, jsem rád, že jste zpátky na palubě.

OP: V projektu, o kterém jsme mluvili dříve, se ukázalo, že vyvinuté chemikálie byly nakonec smrtelné pro téměř všechna pokusná zvířata. Proto byl projekt přerušen navzdory četným optimalizacím a změnám ve spojeních. Nebyl dále rozvíjen až do testu na prasatech.

– [z pohledu manipulátorů] by dávalo smysl používat biochemickou látku i v oblastech s velkou populací… Uvedli, že cílem je manipulovat určitým identickým chováním. Je to podle vás v souladu s agendou NWO?

OP: Promiňte, opravdu nevím nic o NWO nebo její agendě.

– Možná byste měli strávit nějaký čas tím, že se budete zabývat, protože váš život závisí na tom, zda jsou úspěšné nebo ne.

OP: Dám to na svůj seznam úkolů, abych se informoval o tomto tématu.

– Nebojíte se o své vlastní zdraví nebo zdraví své vlastní rodiny a co jim dělá postřik?

OP: Byl jsem ženatý, nic víc, neměl jsem děti. Snažil jsem se to několikrát vysvětlit zbytku mé bezprostřední rodiny, ale jak jsem řekl, jsem považován za hloupého vousatého „bláznivého vědce“ rodiny.
To je možná důvod, proč jsem udělal tohle vlákno kvůli obavám o zbytek planety.

– Zajímavé vlákno, děkuji, že jste ho zveřejnili, OP! Díky, že jste upřímný. Máte nějaké návrhy, jak to celé ukončit?

👉 OP: Myslím, že jsem se o tom předtím trochu zmínil. Pokud jde o zastavení, museli byste být dostatečně odvážní, abyste poskytli solidní důkazy velké mediální společnosti o postřiku (včetně určitých chemických sloučenin a výsledků výzkumu, který dokumentoval účinky). A to za smělého předpokladu, že ne všechna důležitá média jsou pod kontrolou státu. Za předpokladu, že jsou, pak opravdu nevím, co lze udělat, aby se zastavili. V tomto okamžiku je na vás, abyste se tomu vyhnuli a přesvědčili svou rodinu, aby udělala totéž. Mým doporučením by bylo co nejvíce se odchýlit od populačních center (nejen od velkých měst – od jakéhokoli vylidňovacího centra).

– Vědecky by bylo rozumné přejít na LTM (dlouhodobou paměť) pouze v případě, že inhibice STM (krátkodobá paměť) není úspěšná.

OP: Chápu, co tím myslíte. Jo, jsem si jistý, že jsem nebyl jediný v našem týmu, kdo přemýšlel, proč jsme nikdy nebyli požádáni, abychom pracovali na dlouhodobé paměti. Při zpětném ohlédnutí by mě nepřekvapilo, kdyby bylo obojí přiděleno do jiné laboratoře poté, co se nám nepodařilo dosáhnout požadovaných výsledků pro krátkodobou paměť.

– A měli tito zadavatelé v úmyslu zabránit vstupu serotoninu do synapse nebo zcela eliminovat vezikuly a co jste použili k tomu, abyste se dostali přes tuto hematoencefalickou bariéru?

OP: Jak jsem již řekl, pracovali jsme na řadě projektů, ve kterých byl serotonin použit různými způsoby. Některé zahrnovaly přetížení receptorů, jiné mírnou inhibici receptorů a jiné úplnou inhibici. Ve skutečnosti existuje celá rodina serotoninových receptorů a obvykle jsme se zaměřili pouze na jeden receptor, který je exprimován pouze v určitých oblastech mozku. Nevzpomínám si na žádný projekt, ve kterém bychom se snažili zcela zabránit tvorbě synaptických vezikulů. Pokud jde o překonání hematoencefalické bariéry, osmóza byla obecně naším přítelem. Také jsme provedli nějaký výzkum vývoje liposomů, které byly naplněny našimi vyvinutými chemikáliemi. Velmi zajímavá cesta výzkumu. Ale obecně, a pokud je to možné, to bylo osmóza, nebo endogenní transportní systémy, když osmóza nebyla možnost.

 

https://transinformation.net/chemtrail-whistleblower-90-der-chemtrails-sind-darauf-ausgelegt-emotionen-stimmungslage-und-gemuetszustand-zu-veraendern-oder-grippeaehnliche-symptome-zu-provozieren/?fbclid=IwAR0yDDOikM_5myy2doq8b_jcL-KOZ9XpcRRW7Yv9R1VVAEAeBpRAxdiRXZw

 

14.2.2024, Volný Blog:

„SKUTEČNÍ ZABIJÁCI KLIMATU. CHEMTRAILS, HAARP, ZÁMĚRNÁ MANIPULACE S POČASÍM“.

 

Ti samí mocipáni, kteří nám vnucují stále dražší filtry pevných částic kvůli „ochraně zdraví a klimatu“ a berou farmářům krávy, protože moc prdí, nám do ovzduší každoročně vypouštějí desítky milionů tun jemného uhelného prachu. K tomu tisíce milionů tun pevných částic hliníku a nejrůznějších dalších vysoce toxických nanočástic.

 

Současně už v roce 2010 zneužili stejní mocipáni naši ionosféru k vyvolání různých zemětřesení, sucha, bouří, povodní atd. pomocí 180 vojenských zařízení HAARP. Zatímco Wikipedie a spol. to tvrdošíjně popírají, patenty geoinženýrství otevřeně přiznávají, že zařízení HAARP v kombinaci s miliony tun nanokoktejlů mohou vyvolat i tsunami a poškodit jakékoli klima.

 

ZÁVAŽNÉ VAROVÁNÍ PRO VŠECHNY NEZÁVISLÉ OSVÍCENCE OHLEDNĚ ZMĚNY KLIMATU ZPŮSOBENÉ ČLOVĚKEM.              

Donedávna jsem nedokázal pochopit, jak může polovina světa uvěřit klimatickým sloganům Grety Thunbergové, zatímco bylo na tváři tohoto tenkrát patnáctiletému dítěti vidět, že toto nové vynucené klimatické náboženství nemůže pocházet z její hlavy nebo mysli. Každý pod tímto nebem by měl hned pochopit, že jde jen o ubohého nemocného človíčka, kterého mocenská elita instrumentalizovala a zneužila pro své cíle. Co jsem ale ještě méně dokázal pochopit bylo, že se tak neskutečně mnoho očividně zdravých dětí, mladých lidí a také dospělých včetně malé zneužité Gréty nechalo instrumentalizovat. Myslel jsem si, že alespoň tito normální a myslící lidé by měli být schopni prohlédnout, že jsou jen instrumentalizováni velkými lichváři.

Nyní vám vysvětlím, jak jsme se i my v Kla.TV nechali zmanipulovat těmito klimatickými zločinci – a co jsme se z toho naučili.

Přední klimatologové a vědci poskytli ty nejlepší a nejpřesvědčivější příklady, že po tisíce let docházelo ke zcela přirozeným změnám klimatu, k neustálému střídání teplot, větrů, povětrnostních podmínek atd., A tak to je a tak to také správně zůstane. Čím přesvědčivěji se nám však daří dokazovat, že změna klimatu nemůže být způsobena člověkem, tím více hrajeme těmto tvůrcům klimatické krize do rukou!

A jak vidíte, toto neustálé přetahování se těchto mocenských kruhů na této velmi nízké úrovni, jestli je změna klimatu způsobena člověkem, nebo ne, je naprosto záměrní vedlejší program, do kterého nás tyto chytré klimatické lišky vmanévrovaly. Co jsem si však teprve nedávno uvědomil díky nahlédnutí do vysoce postavených patentů na manipulaci počasí, je skutečnost, že mnohé současné změny našeho počasí a „klimatu“ jsou přece jen způsobeny člověkem!

Ne však nic netušícími lidmi jako vy a já, tedy ne lidé na nejnižší úrovni, ale bezohlednými misantropy na té nejvyšší! Ani skrze naše topné systémy, ani výfukovými plyny našich aut nebo průmyslem! A už vůbec ne nějakými kravskými prdy, které jsou rovněž obviňovány ze vzniku ozonových děr.

Ne, v nesčetných patentech, které existují již mnoho desetiletí, se můžete na vlastní oči dočíst, že geoinženýrství, tj. různé techniky manipulace počasí, způsobují mimo jiné ozonové díry.

Z patentů na tyto meteorologické zbraně však také vyplývá, že ve skutečnosti způsobují také zemětřesení, povodňové katastrofy, sucha, sněhové bouře, blesky s hromy i bez nich, vlny veder, zimy, vichřice až po tornáda. Dokonce i tsunami jsou tam uvedeny, o kterých tehdy nikdo nevěděl, a všechny další hrůzy, které jsme museli v posledních desetiletích zažít! V tom na pozadí zobrazeném oficiálním americkém patentu 4 686 605 je přesně popsáno, jak lze použít vysoce nebezpečné elektromagnetické zbraně HAARP i k vytváření vedra nebo lesních požárů!

 

👉 A PŘI PROHLÍŽENÍ RŮZNÝCH TAKOVÝCH PATENTŮ JSEM SE TAKÉ DOZVĚDĚL, ŽE TAKOVÉ PATENTY STOJÍ SPOUSTU PENĚZ A JSOU UDĚLOVÁNY POUZE V PŘÍPADĚ, ŽE TECHNOLOGIE, O KTERÉ SE ŽÁDÁ, SKUTEČNĚ FUNGUJÍ. TAKÉ JSEM SI UVĚDOMIL, ŽE NAPROSTÁ VĚTŠINA PATENTŮ NA MANIPULACI S POČASÍM JE VOJENSKÉHO PŮVODU.

Jen v letech 1947-1978 schválil americký Kongres 110 programů manipulace s počasím. V roce 1962 prohlásil LYNDON B. JOHNSON: „To umožní lidem určovat vrstvu mraků na světě, a nakonec ovládat počasí. A ten, kdo ovládá počasí, bude ovládat svět.“

Ale pak jsem viděl všechna ta čísla, kolik milionů tun nanočástic, včetně částic sazí, je pravidelně vypouštěno do naší oblohy. V sedmdesátých letech pro to americké letectvo vytvořilo pojem Chemtrails. Když se o tomto tajném zločinu proti lidskosti dozvěděli první nezávislí osvícenci, CIA začala tyto lidi okamžitě diskreditovat jako konspirační teoretiky.

Když Werner Altnickel v roce 2008 na 1. zasedání AZK předložil stovky důkazů o nasazení chemtrailů ve spojení s HAARP a mikrovlnnou technologií, útok proti němu a všem souvisejícím svědkům nejen pokračoval, ale nabral ještě větší obrátky. Teprve poté, co se na veřejnost dostaly tisíce nezvratných důkazů, nejen Wikipedie, ale i nejrůznější vládní a vědecké webové stránky oficiálně přiznaly, že technologie chemtrail existuje již mnoho desetiletí, jen se jí od té doby důsledně říká geoinženýrství. Tento náhlý všeobecný ústupek s použitím nového odborného pojmu tedy nijak neulehčil, neospravedlnil, ba ani nerehabilitoval lidi odhalující chemtrails.

Právě naopak: o to více byli zatlačeni do kouta konspiračních teoretiků a jednoduše tvrdošíjně tvrdili, že geoinženýrství nezahrnuje rozprašování škodlivých látek, ale pouze užitečné úpravy počasí ve prospěch lidstva… A tak se utvořil narativ, že mají na mysli pouze nejlepší zájmy lidstva. Z mnoha těchto odhalených patentů je však naprosto zřejmý pravý opak:

Podle odborníka na geoinženýrství Danea Wigingtona jsou manipulovány dokonce i cyklony a hurikány. Manipulace s hurikány se provádí ABSOLUTNĚ JISTĚ. Americká armáda se programy manipulace s hurikány zabývá přinejmenším od roku 1947, a to dodnes. Podle Dane Wigingtona je klimatické inženýrství prokazatelně největším příčinným faktorem ve vztahu ke stále rostoucímu počtu lesních požárů. A zatímco jsou nám po celém světě vnucovány stále dražší filtry prachových částic, aby se omezily klimaticky škodlivé částice sazí z naftových vozidel apod., geoinženýři, jako jsou Dr. David Keith a Dr. Ken Caldeira, TRVAJÍ NA TOM, ŽE NA OBLOHU BY MĚLO BÝT KAŽDOROČNĚ VYPUŠTĚNO AŽ 20 MILIONŮ TUN HLINÍKOVÝCH NANOČÁSTIC. Rozuměli jste tomu dobře?

 

JIŽ DLOUHOU DOBU SE DO ÉTERU KAŽDOROČNĚ DOSTÁVÁ MNOHO MILIONŮ TUN TĚCHTO LÁTEK, VČETNĚ ČÁSTIC SAZÍ A MNOHA SMRTELNĚ NEBEZPEČNÝCH CHEMIKÁLIÍ V PODOBĚ NANOČÁSTIC.

Jakékoli objasnění tohoto druhu se zdá být bohužel zcela nevěrohodné. Je tomu tak jen proto, že komplikovaná mediální mantra říká, že všechny takové meteorologické a klimatické zbraně by nikdy nebyly použity.

Avšak četné dokumenty a fakta bohužel dokazují pravý opak. Na jedné straně existuje celá řada odhalených zemětřesení a ekologických katastrof, které vznikly v důsledku aktivovaných meteorologických zbraní.

👉 „TADY JEN ZAČÁTEK NEBO MALÁ ŠPIČKA TOHOTO ODPORNÉHO LEDOVCE“:

Od roku 1945 více než 2100 odhalených testů jaderných bomb zcela jistě způsobilo člověkem vyvolanou jadernou změnu klimatu! Jen 520 z těchto jaderných výbuchů uvedených ve Wikipedii mělo dohromady detonační sílu 45 000krát větší než síla jedné atomové bomby na Hirošimu.
V roce 1952 vedl projekt Cumulus k obrovské povodňové katastrofě ve Velké Británii s desítkami obětí.
V letech 1962-71 projekt „Stormfury“ způsoboval hurikány a cíleně je směřoval.
V letech 1967-72 vyvolal projekt Popeye ve Vietnamu obrovské deště, které záměrně rozbahnily a odřízly zásobovací trasy Vietkongu.

Vidíte, a to vše se stalo před více než 50 lety. Naše generace už zažila nespočet dalších povodní, tsunami, zemětřesení a podobně. A pokud jde o lživé tvrzení mainstreamu, že žádná vláda by nikdy záměrně neublížila svému lidu, natož aby to dělala, aniž by to někdo poznal, znovu vás odkazuji na náš dokumentární film USA – testování jedů na vlastním obyvatelstvu z 7.2.2024 www.kla.tv/28111

A jak vidíte, tito zabijáci klimatu a gigantičtí darebáci na nás, nic netušící lidi, od samého házejí zodpovědnost za jimi samými způsobeného globálního znečištění půdy a vody.

Nikdy nesmíme zapomenout, že skrytí strůjci těchto globálních postřiků vážně chtějí zredukovat počet obyvatel na 500 milionů. To vyryli v deseti jazycích do svého 120 tun vážícího monumentu, slavného Guide Stones.

👉 „Noste proto v ulicích a na klimatických demonstracích transparenty s nápisy“:

Paliva NATO v našich letadlech zabíjejí klima! – Olovo, stroncium a oxid železitý nás zabíjejí! Rozprašování 20 milionů tun uhelného prachu do atmosféry každý rok je genocida!!!

Od nynějška však budeme všem Gretám Thunbergovým tohoto světa dávat další lekce tím, že uprostřed událostí klimatického šílenství vyvěsíme vlastní transparenty! A na nich bude přesně vidět, kteří lidé všechny ty klimatické katastrofy způsobují a jakými prostředky. My budeme Gretu a její dětinské následovníky před mainstreamovými kamerami všude poučovat o tom, kdo jsou skuteční klimatičtí hříšníci. Budeme držet naše transparenty, které budou ukazovat, kdo například každoročně vypouští do naší atmosféry 10 milionů tun jemného hliníkového prachu apod. A jaké přesné dopady to má na naše lidské zdraví!

Pomozte nám, prosím, odhalit všechny tyto mocnosti v pozadí, které ničí počasí a klima, tím, že budete po celém světě pilně šířit programy, jako je tento, mezi „probuzenými bojovníky za klima“.

👉 Pojďte s námi na klimatické demonstrace a držte před kamerami mainstreamu vámi vlastnoručně navržené transparenty.

Mezinárodně vyhlášené klimatické cíle ve spojení s Agendou 2030 nám prozrazují, že zejména jimi poháněné klimatické šílenství povede k vymáhání největších poplatků všech dob, pokud tyto šílence nezastavíme! Protože s tímto základním postojem, který nás všechny obviňuje, se za nás tito genocidisté také obratně schovávají. Všechno, co dělají sami, jednoduše svádějí na nás – to je jejich odvěká strategie – mimochodem strategie peněžního ďábla.

Obyvatelé světa musí tyto masové vrahy odhalit, obvinit je a bezpodmínečně dostat za mříže. Pokud se však i přes toto odhalení za poškozené světové obyvatelstvo nadále nepostaví žádný soudní systém, dokonce ani žádný zbytkový soudní systém, budou národy, které se staly bezbrannými, nuceny zvolit si nové strážce a soudce, kteří budou opět bránit jejich životy. Ano, pak se Spravedlnost svým odmítnutím služby diskvalifikovala a donutila svět vytvořit a schválit nové, svobodné soudy, protože: Nový svět je bez peněz!

„POŠKOZENÍ ZDRAVÍ ZPŮSOBENÉ NEBO PODPOROVANÉ GEOINŽENÝRSTVÍM“:

🔹 demence
🔹 respirační onemocnění
🔹 rakovina plic
🔹 srdeční choroby
🔹 kardiovaskulární onemocnění
🔹 oxidační stres
🔹 záněty
🔹 infarkt myokardu
🔹 astma
a mnoho dalších…

 

ŠKODY NA ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ ZPŮSOBENÉ GEOINŽENÝRSTVÍM (VÝBĚR):

 

🔹 hurikány, tornáda, cyklóny
🔹 obří bouře
🔹 povodňové katastrofy
🔹 lesní požáry
🔹 vlny veder
🔹 smrt sekvojovců
🔹 zvětšení ozónové díry
🔹 sněhové bouře
🔹 úhyn včel a hmyzu
🔹 celosvětový úbytek populací ptáků a netopýrů
🔹 úbytek populací planktonu
🔹 zhoršení růstu kořenů rostlin
🔹 ničení mikrobiomu a hodnoty pH půdy
🔹 narušení koloběhu vody a deště
🔹 snížení relativní vlhkosti vzduchu
🔹 kontaminace sněhu a vody rtutí
a mnoho dalších…

ZDROJ:https://www.nespokojeny.cz/skutecni-zabijaci-klimatu-chemtrails-haarp-zamerna-manipulace-s-pocasim/

 

📌☭☆🦻👀 „Informace přímo z Ruských kanálů ze dne 22.05.2024“:

➡️☭☆Počet lidí zraněných v důsledku turbulencí na letu Singapore Airlines, kde zemřel cestující, přesáhl 70, uvádí France Press s odkazem na nemocnici v Bangkoku, kam byli zranění převezeni.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY🇷🇺 (https://t.me/+7gLTbq3EycFmY2Yy)

➡️☭☆Tisíce lidí se přišly rozloučit s íránským prezidentem Raisim, který zemřel při havárii vrtulníku, ve městě Qom

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY🇷🇺 (https://t.me/+7gLTbq3EycFmY2Yy)

➡️☭☆Vladimir Putin uspořádal pracovní setkání s předsedou Státní dumy Vjačeslavem Volodinem. Předseda dolní komory parlamentu bude zastupovat Rusko na slavnostním rozloučení s íránským prezidentem Ebrahimem Raisim.

Ve skutečnosti byl velmi spolehlivým partnerem. Přímý, sebevědomý člověk, především člověk, který se řídil národními zájmy. Dokázal slovo a bylo potěšením s ním spolupracovat. Myslím tím, že když jsme se na něčem dohodli, mohli jsme si být vždy jisti, že dohody budou splněny. Z naší strany uděláme vše pro to, aby rusko-íránské vztahy pokračovaly v tomto duchu. Předejte prosím tato slova íránskému vedení. A pokud naši kolegové budou potřebovat, pak jsme připraveni udělat vše pro to, abychom jim poskytli odbornou podporu a pomoc při identifikaci skutečné příčiny této katastrofy.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY🇷🇺 (https://t.me/+7gLTbq3EycFmY2Yy)

➡️☭☆Posádky protiletadlových raketových systémů Strela-10 spolehlivě kryjí pozice ruských jednotek ve směru Avdějevskij. Od začátku měsíce protiletadloví střelci zničili více než 10 průzkumných a útočných bezpilotních prostředků ukrajinských ozbrojených sil, včetně Leleka, Furia a jednoho polského dronu FlyEye.

Více o provozu protiletadlové raketové baterie se dozvíte v našem videu.

🇷🇺AKTUÁLNÍ NOVINKY🇷🇺 (https://t.me/+7gLTbq3EycFmY2Yy)

➡️☭☆🇺🇸🇵🇸 Během projevu Antonyho Blinkena na zasedání Výboru pro zahraniční vztahy Senátu USA přerušil jeho projev palestinský příznivec slovy:

„Jeho bratrovi bylo šest let, izraelský zabiják, samé lži, samé lži, samé lži

Blinkene, budou si tě pamatovat jako řezníka z Gazy, jako vraha nevinných lidí.“

KANÁL PRO RUSY (https://t.me/+C7YBnGrtzUowYjBi)

➡️☭☆USA a EU budou nadále uvalovat sankce na čínské společnosti za spolupráci s Ruskem. Oznámil to americký ministr zahraničí Antony Blinken.

„Již jsme uvalili sankce na více než 100 čínských společností, o kterých se domníváme, že jsou zapojeny do dodávek produktů dvojího užití a dalších sankcionovaných produktů, a budeme v tom pokračovat,“ řekl.

KANÁL PRO RUSY (https://t.me/+C7YBnGrtzUowYjBi)

➡️☭☆🇺🇦🇷🇺 Mluvčí Státní pohraniční služby řekl, že vstup do oblasti Sumy může začít kdykoli

KANÁL PRO RUSY (https://t.me/+C7YBnGrtzUowYjBi)

➡️☭☆Ukrajinský ministr zahraničí Kuleba vyhrožuje Západu důsledky, pokud urychleně nedají Patrioty

💬Nezoufejte, ale jednejte. Akce je to, na čem záleží. A pošlete nám systémy Patriot. Pošlete nám dělostřelectvo, munici, pošlete nám obrněná vozidla. Dovolte nám zasáhnout jakýkoli nezbytný vojenský cíl v Rusku. Pomozte nám chránit naše nebe a uvidíte rozdíl. Pokud tohle všechno neděláte, nestěžujte si na Ukrajinu

KANÁL PRO RUSY (https://t.me/+C7YBnGrtzUowYjBi)

➡️☭☆Zelenskij poskytl rozhovor NYT: „Rusové stojí v nejbližších vesnicích k hranici a odtud na nás udeřili, protože věděli, že je nezasáhneme, schovávajíce se za civilním obyvatelstvem.“

Další žluklé výroky:

– NATO by mělo sestřelit ruské rakety za letu nad Ukrajinou – aniž by letadla překročila ukrajinský vzdušný prostor – s tím, že by to byla čistě obranná taktika;

– Po supertěžkém vítězství bych chtěl strávit nějaký čas se svou rodinou a psy;

– Nevidím instruktory NATO na Ukrajině trénovat ukrajinské vojáky, leda slovy;

– Pomocí zbraní dlouhého doletu se Ukrajina bude moci účinně chránit před nedávným útokem na severovýchodě, který ohrožuje Charkov;

„Ukrajina viděla, jak se ruské jednotky shromažďují přes hranici, než zaútočily, ale nebyli jsme schopni je zasáhnout;

– Putin je možná iracionální, ale miluje svůj vlastní život, takže jaderné zbraně nepoužije;

„Ukrajina nepotřebuje nikomu nic dokazovat o demokracii.

Zelenskyj také oznámil přání Západu udržovat vztahy s Ruskem.

KANÁL PRO RUSY (https://t.me/+C7YBnGrtzUowYjBi)

➡️☭☆Kyjev nechce pozvat Rusko na „mírový summit“ ve Švýcarsku, aby jej nemohlo narušit, Zelenskyj v rozhovoru pro Reuters

„Oni [ruská strana] všechno zablokují, všechno naruší, neuklidní se, dokud neukážou ten či onen plán na ukončení války, což bude ultimátum – jak jsme viděli mnohokrát,“

– řekl zpoždění

Vladimir Putin dříve řekl, že smyslem konference ve Švýcarsku je předkládat Rusku ultimáta, to Moskva nedovolí.

KANÁL PRO RUSY (https://t.me/+C7YBnGrtzUowYjBi)

 

Prosím všechny přátelé, ke kterým se moje zprávy dostanou, kdybyste byli tak moc hodní a posílali to dál, jak přátelům, tak na skupiny, kterým fandíte.

Pokud přestanete dostávat denně minimálně 2x mé zprávy, kvůli blokacím, najdete je na https://volnyblog.news/ , protože i proti blokacím je denně zpracovávám a publikuji pro Vás!!! Prosím přeposílejte tyhle informace dál. Dávám Vám denně nové informace z domova i ze světa, lidstvo se probouzí. Pokud se všichni přidáme k šíření pravdy dál a dál, přidají se stovky, tisíce, jen tak probudíme další lidi a demokracii nezastaví. Tohle není o tom, že si jenom přečteme, co se děje, ale o tom, aby tyhle informace dostalo co nejvíc lidí a začali tlačit na své vládní činitelé k pružnému pokračování míru, zastavení všech válek a likvidaci genocidních praktik všech vlád, které jsou pod vlivem EU, USA, Bidenové administratívy, OSN, WHO… Prosím, uvědomte si to všichni a dělejte pro to, co můžete, dle i Vašich možností, a to je posouvání alespoň nových informací, které se nám denně odhalují!!! 🙏🙏🙏

Děkuji. Ľubomíra

 

📌 Děkujeme za Vaši podporu, moc si vážíme Vaší přízně. Dar bude použit na provoz a rozvoj naší nezávislé informační platformy.

Jsme nezávislé médium bez reklam, bez cenzury, bez propagandy, bez mainstreamu.

Přispějte na tvorbu a překlad videí i zpráv ze světa, z domova.

Lubomír Volný

Transparentní účet: 115-4977920247/0100

Důvěrný účet: 107-1458980287/0100

„Na Kafe“: 27-1664400247/0100

IBAN: CZ82 0100 0001 1549 7792 0247

SWIFT: KOMBCZPP

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *