V roce 2025 budeme vlastnit počasí: Studie publikovaná v roce 1996 americkým letectvem
Celý článek si můžete poslechnout v audioverzi zde:
3.2.2024
I když se již některé vlády otevřeně přiznaly ke geoinženýrským zásahům, přesto stále mnoho lidí nevěří, že něco podobného existuje. Přitom k manipulacím s počasím dochází již více než 100 let.
Poprvé se podařilo zmanipulovat počasí již v roce 1916 a od té doby se neustále zkoumají nové a nové metody ovlivnění počasí. Bylo by velmi naivní věřit, že za více než 100 let výzkumů v této oblasti nebyl zaznamenán žádný pokrok.
Přitom existuje tolik důkazů o geoinženýrských operacích.
Výzkumný dokument amerického letectva napsaný v roce 1996 popisuje, jak by geoinženýrské operace a technologie rozptylování nanočástic umožnily armádě vlastnit počasí.
Mohou vyvolat sucha, hurikány, ledové bouře a nemoci u milionů lidí – a to kdykoli.
Šlo o výzkumný dokument napsaný sedmičlenným týmem vojenských důstojníků a prezentovaný v roce 1996 jako součást větší studie nazvané Air Force 2025.
Abstrakt zprávy‚ Počasí jako multiplikátor sil ‘ uvádí: „V roce 2025 budou americké letecké síly ‚vlastnit počasí‘ tím, že využijí vznikající technologie a zaměří vývoj těchto technologií na aplikace pro boj s válkou. Taková schopnost nabízí válečným stíhačkám nástroje k utváření bojového prostoru způsoby, které nebyly dříve možné.“
Studie nebo prognóza Air Force 2025 byla provedena v reakci na příkaz náčelníka štábu amerického letectva „prozkoumat koncepty, schopnosti a technologie, které budou Spojené státy potřebovat, aby zůstaly dominantními vzdušnými a vesmírnými silami i v budoucnu.“
Výsledkem byla 3300stránková desetisvazková zpráva účtovaná jako projekce ekonomických, politických a vojenských podmínek, které by mohly nastat kolem roku 2025, a také předpis pro schopnosti, které musí mít USAF, pokud má zůstat relevantní za těchto podmínek.“
Desetidílná zpráva Air Force 2025 byla archivována na Wayback Machine ZDE. „Počasí jako multiplikátor síly: Vlastnictví počasí v roce 2025 “ je zahrnuto v kapitole 15 svazku 3.
Vojenská zpráva z roku 1996 „Počasí jako multiplikátor síly: Vlastnictví počasí v roce 2025“ – Je stříkání jedu do vzduchu pro vojenskou výhodu dobrý nápad?
V tomto článku vědci napsali: „Ukazujeme, že v budoucnu takové operace posílí převahu ve vzduchu a vesmíru a poskytnou nové možnosti pro utváření bojového prostoru a povědomí o bitevním prostoru. ‚Technologie je tam a čeká, až to všechno dáme dohromady‘; v roce 2025 můžeme „vlastnit počasí.“
Článek uvádí: „Tato studie Williama M. Graye a kol. zkoumala hypotézu, že „významné příznivé vlivy lze odvodit uvážlivým využíváním solárního absorpčního potenciálu sazového prachu.“
Studie nakonec zjistila, že tato technologie by mohla být použita ke zvýšení srážek, generování cirrových mraků a posílení cumulonimbů (bouřkových mraků) v jinak suchých oblastech.
Zde je několik videozáznamů, jak tyto záměrné bojové operace pro ovlivnění počasí vypadají. Prach ze sazí je při vdechování toxická látka.
Největší lež v oblasti globálního oteplování spočívá v tom, že jsme v klimatické krizi. Ne, jsme v samovolném kolapsu biosféry naší Země způsobeném válečnými operacemi kolem počasí.
Nová zpráva Světové zdravotnické organizace o nemocech z environmentálních rizik, kterým lze předejít, připisuje 3,7 milionu předčasných úmrtí v roce 2012 znečištění venkovního ovzduší a 4,3 milionu znečištění ovzduší domácností.
Vdechování částic (složených z černouhelného prachu, síranů, dusičnanů, čpavku, chloridu sodného, minerálního prachu a vody), které mají průměr 10 mikronů nebo méně (PM10), představuje největší zdravotní rizika, protože částice si mohou najít cestu. hluboko do plic a krevního řečiště a způsobují kardiovaskulární a respirační onemocnění a předčasnou smrt.
Černouhelný prach, který vzniká nedokonalým spalováním fosilních paliv, biopaliv a biomasy, má průměr menší než 2½ mikronu.
Dále z dokumentu o vlastnění počasí:
Technologii lze popsat následovně. Stejně jako střecha z černého dehtu snadno absorbuje sluneční energii a následně vyzařuje teplo během slunečného dne, saze také ochotně absorbují sluneční energii.
Když se uhlí rozptýlí v mikroskopické nebo „prachové“ formě ve vzduchu nad velkým množstvím vody, zahřeje se a ohřeje okolní vzduch, čímž se zvýší množství odpařování z vodního útvaru pod ním.
Jak se okolní vzduch ohřívá, vzduch stoupá a vodní pára v něm obsažená nakonec kondenzuje a tvoří mraky. Postupem času se kapky mraku zvětšují, jak stále více vodní páry kondenzuje, a nakonec se stanou příliš velkými a těžkými, aby zůstaly zavěšené, a budou padat jako déšť nebo jiné formy srážek.
Studie poukazuje na to, že tato technologie pro zvýšení srážek by nejlépe fungovala proti větru od pobřeží s pobřežním prouděním. Sníh s efektem jezera podél jižního okraje Velkých jezer je přirozeně se vyskytující jev založený na podobné dynamice.
Může mít tento typ technologie pro vylepšení srážek vojenské využití? Ano, pokud existují vhodné podmínky. Například, pokud máme to štěstí, že máme k dispozici poměrně velkou vodní plochu proti větru z cílového bojiště, mohl by být uhelný prach umístěn v atmosféře nad touto vodou.
Počasí jako multiplikátor síly: Vlastnit počasí v roce 2025, strana 14 a 15
Níže je rozhovor Dane Wigingtona s bývalým generálem amerického letectva Richardem Roelligem.
Mnoho lidí popírá geoinženýrské povětrnostní války a Generál vysvětluje, že se jedná o černé projekty, u nichž se kvůli potenciálním důsledkům, které pro ně mohou mít, neobjevují informátoři.
Podobně jako alopatičtí lékaři, kteří se dívají jiným směrem, zatímco nadále doporučují a dávají genocidní biozbraně covid-19, mnoho lidí ve vojenské službě s přísně tajnou prověrkou vidí zlo a nadále se toho účastní.
Vždy se najde důvod, proč neudělat správnou věc, zatímco v sázce je samotné přežití lidského druhu a naší planety. Tyto vojenské válečné operace jsou tím, co otravuje naši planetu, ne naše uhlíková stopa.
Dokument „ Vlastnit počasí“ pokračuje:
Za předpokladu, že dynamika je v atmosféře podpůrná, stoupající nasycený vzduch nakonec vytvoří mraky a dešťové přeháňky po větru nad zemí.
I když pravděpodobnost, že bude vodní plocha umístěná proti větru od bojiště, je nepředvídatelná, tato technologie by se za správných podmínek mohla ukázat jako nesmírně užitečná.
Teprve další experimenty určí, do jaké míry lze regulovat zesílení srážek.
Pokud se podaří úspěšně vyvinout techniky pro zvýšení srážek a také existují správné přírodní podmínky, musíme být také schopni rozptýlit uhelný prach na požadované místo. Přeprava zcela kontrolovaným, bezpečným, nákladově efektivním a spolehlivým způsobem vyžaduje inovaci.
Bylo již studováno mnoho rozptylovacích technik, ale nejpohodlnější, nejbezpečnější a nákladově nejefektivnější diskutovanou metodou je použití tryskových motorů s přídavným spalováním pro generování uhlíkových částic při letu cíleným vzduchem.
Tato metoda je založena na vstřikování kapalného uhlovodíkového paliva do spalovacích plynů přídavného spalování.
Bylo zjištěno, že tato metoda přímého generování je více žádoucí než jiná přijatelná metoda (tj. transport velkého množství dříve vyrobeného a správně dimenzovaného uhelného prachu do požadované nadmořské výšky) .
Studie uhelného prachu prokázala, že zvýšení srážek v malém měřítku je možné a bylo úspěšně ověřeno za určitých atmosférických podmínek. Od doby, kdy byla studie provedena, nebyly realizovány žádné známé vojenské aplikace této technologie.
Můžeme však předpokládat, jak by tato technologie mohla být v budoucnu použita, prozkoumáním některých dostupných platforem pro účinné rozptýlení uhelného prachu nebo jiných účinných modifikačních činidel v roce 2025.
Jedna metoda, kterou navrhujeme, by dále maximalizovala bezpečnost a spolehlivost technologie tím, že by prakticky eliminovala lidský prvek.
K dnešnímu dni bylo vykonáno mnoho práce na UAV, která se mohou těsně (ne-li úplně) rovnat schopnostem pilotovaných letadel. Pokud by byla tato technologie UAV kombinována s technologiemi stealth a uhelným prachem, výsledkem by mohlo být letadlo UAV neviditelné pro radary na cestě do cílové oblasti, které by mohlo spontánně vytvářet uhelný prach v libovolném místě.
Minimalizace počtu UAV potřebných k dokončení mise by však závisela na vývoji nového a účinnějšího systému pro produkci uhelného prachu technologií navazující na tryskové motory s přídavným spalováním, které byly zmíněny výše.
Aby bylo možné efektivně využívat technologii stealth, musí mít tento systém také schopnost rozptylovat uhelný prach a zároveň minimalizovat (nebo eliminovat) infračervený zdroj tepla UAV.
Kromě použití stealth UAV a technologie absorpce uhelného prachu pro zvýšení srážek by tento způsob dodání mohl být také použit pro potlačení srážek.
Ačkoli dříve zmíněná studie významně neprozkoumala možnost osévání oblačnosti pro potlačení srážek, tato možnost existuje. Pokud by byly mraky nasety (pomocí chemických jader podobných těm, která se používají dnes, nebo možná účinnějším prostředkem objeveným pokračujícím výzkumem) před jejich příchodem po větru na požadované místo, výsledkem by mohlo být potlačení srážek.
Jinými slovy, srážky by mohly být „nuceny“ spadnout před jejich příchodem na požadované území, čímž by požadované území bylo „suché.“ O strategických a provozních výhodách tohoto postupu již byla řeč dříve.
Počasí jako multiplikátor síly: Vlastnit počasí v roce 2025, strany 15 a 16
Další informace naleznete ve videu níže.
Od informátorů víme, že oxid grafenu, polymery a toxické nanočásticové kovy, to vše je rozprašováno prostřednictvím těchto genocidních vojenských bojových operací.
Souvisí s nálezy v krvi, jak jsem vysvětlovala, protože používají stejné polymerní chemikálie pro inteligentní prach – technologii Morgellonů – jako pro podkožní biologické zbraně covid-19. Svými nepříznivými zdravotními dopady naprosto přispívají k současné genocidě.
O autorce: Ana Maria Mihalcea je lékařka, která má doktorát z patologie. Je prezidentkou a lékařskou ředitelkou AM Medical LLC; zakladatelkou Tru Blu Medical a autorkou knihy z roku 2021 s názvem „Lékařství světla: Nové paradigma – Věda o světle, duchu a dlouhověkosti.“
článek vyšel: 3.2.2024
všechny důležité informace najdete tady: https://www.volnyblog.news
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!