, ,

Tak kdepak je ten Volodymyr?

Kokainový král je v Kyjevě asi tak, jak tam byli ti naši vládní tragédi v hezoučkých přilbičkách a neprůstřelných vestičkách:) !

Ve varšavském studiu se dají dělat divy s (ne)realitou !

https://video.wixstatic.com/video/e6ff5b_5640a860fcae4096b258c8110ec0b4fb/480p/mp4/file.mp4

https://aeronet.news/video-ukrajinsky-poslanec-obvinil-prezidenta-zelenskeho-ze-zadrzovani-obyvatel-kyjeva-pred-evakuaci-aby-mel-dostatek-zivych-stitu-pred-ruskou-armadou-situace-je-pro-kyjev-neudrzitelna/

VIDEO: Ukrajinský poslanec obvinil prezidenta Zelenského ze zadržování obyvatel Kyjeva před evakuací, aby měl dostatek živých štítů před Ruskou armádou! Situace je pro Kyjev neudržitelná a Zelenský v zoufalství natočil další video na zelené plátno, kde v angličtině burcoval zblblou západní veřejnost, aby vyšla do ulic a požadovala po svých vládách vojenský zásah na Ukrajině! Mariupol je v rukách Ruské armády, která už jenom začišťuje poslední bytovky od osamělých sniperů neonacistických oddílů Azov poschovávaných v panelácích! Západní propagandistická mašina se začíná zadrhávat!

Ukrajinský poslanec Ilja Kiva natočil ve středu video, ve kterém obvinil prezidenta Zelenského, že úmyslně nařídil zákaz vycházení v Kyjevě, úmyslně nařídil rozdání zbraní, úmyslně tím znemožnil evakuace Kyjevanů z města, aby teď mohl křičet do světa, že Rusko nesmí na město zaútočit, protože v něm zůstávají civilisté. Ano, to je chucpe! Zelenský tak k vlastnímu obyvatelstvu používá stejné metody jako používal ISIL v Sýrii a jak nyní používá Azov a dokonce i ukrajinská armáda.

Nejprve zakáží lidem opustit domovy pod záminkou bezpečnosti, nechají obklíčit město, a když je obklíčeno, tak řeknou, že nepřítel zabránil obyvatelům v evakuaci. Tato nehorázná drzost, kterou předvádí Zelenský s obyvateli Kyjeva, bude rovněž předmětem soudních tribunálů v Moskvě, který se již podle ruských novinářů chystají na červen tohoto roku. Zelenský zabránil evakuaci několika milionů obyvatel Kyjeva s úmyslem udělat z nich živé štíty. A aby to fungovalo, musí obyvatelstvo pořád věřit, že Zelenský je v Kyjevě. Kdyby Zelenský tato videa ze studia ve Varšavě přestal natáčet, lidé by se sebrali a začali by prchat z Kyjeva i přes zákaz vycházení.

3:26 / 3:26

Západní média po zablokování opozičních médií z řad tzv. alternativy vytvořila v západním informačním prostoru neuvěřitelný paralelní svět a umělý informační prostor, který dalece přesahuje propagandu tisku a filmových týdeníků v Protektorátu Čechy a Morava v letech 1944 až 1945, kdy tyto zdroje informovaly české obyvatelstvo o neexistujících vítězstvích hrdinné německé armády a o zázračných zbraních, které změní průběh války.

To, co předvádí západní média poslední měsíc, dalece přesahuje propagandu III. Říše na sklonku její existence, protože dnešní média vytvořila o Ukrajině doslova neexistující paralelní svět. Zatímco Ruská armáda se valí přes Ukrajinu bez jakékoliv známky odporu, tak zbytky ozbrojených sil ukrajinské armády utekly z bojiště a poschovávaly se v městech a v panelácích v opuštěných bytech Ukrajinců, kteří před časem uprchli do EU. Zbytek civilistů, který nestihl anebo nechtěl uprchnout, teď slouží ukrajinské armádě jako jediná a doopravdy proti Rusům účinná obranná zbraň, tedy jako živé štíty.

Speciální “paneláková” operace na Ukrajině

Každý den ukazují ruští vojáci na ruských televizích desítky a stovky amerických komplexů Javelin, které ukrajinští vojáci ani nevybalili z transportních pouzder, prostě je zahodili a auty uprchli do nejbližších měst se schovat v panelácích. Celá válka na Ukrajině se de facto do učebnic historie dostane asi pod přezdívkou “Speciální paneláková operace“, protože i ruští vojáci si stěžují, že tohle není válka, ale protiteroristická operace v městské zástavbě, kde je poschováváno to, co zbylo z ukrajinské armády.

Poslední místo odporu Azovu v Mariupolu

A to není všechno. Ukrajinští vojáci při útěku všechno zahazují, nechávají si jen lehké zbraně, které mají jen omezený taktický účinek a omezené množství nábojů, takže ruské vojenské operace vypadají stejně jako v Mariupolu, jako přes kopírák. Ruská armáda bez odporu obklíčí město a po vstupu do města na ně z paneláků střílejí snipeři. Nikdo další nestřílí, protože ukrajinští vojáci jsou v městech už dávno bez munice. Zásobování municí skončilo v první den války, od té doby ukrajinští vojáci novou munici nedostali.

Takhle vypadala situace v Mariupolu ve středu večer. Přiznají vám toto česká MSM média?

Zůstali jim pouze přidělení snipeři, kteří během prvních dnů bojů neměli moc práce, protože Ruská armáda válčila dálkově, raketami, houfnicemi, letadly a drony. Využití pro snipery se tak našlo až nyní ve městech. Kreml nově zakázal střílet na paneláky z tanků, a to i v případě, že z okna střílí sniper. Takže, ruští vojáci postupují tak, že začišťují panelák za panelákem ručně a pěšky, a když se ozve střelba snipera, obejdou budovu, postupně vystoupají po schodech do patra, kde se sniper nachází, a tam je zatčen a odvezen do Ruska k válečnému soudu. A to z toho důvodu, že Ruská armáda neuznává snipery oddílů Azov za součást ukrajinské armády, ale za teroristickou organizaci.

Po pádu Ukrajiny začne v Evropě hotové nacistické peklo a utahování šroubů proti posledním zbytkům občanských práv a svobod

Struktura velení je vůbec bizarní v ukrajinské armádě. Doslova to připomíná Wehrmacht a oddíly SS za II. sv. války. Přestože měly jednotky spolupracovat, ve skutečnosti jednotky SS opovrhovaly Wehrmachtem jako neschopnou armádou. Vedlo to často k tomu, že uprchlí vojáci Wehrmachtu se na ústupu dostali pod velení důstojníka SS, který se je snažil udržet při bojové morálce. Jednotky Azov ale s oddíly SS nelze srovnávat, protože Azov je složený z žoldáků a profesionálních operátorů na bojové operace, v jejich řadách působí veteráni z dob Sovětské armády v Afghánistánu a jejich nenávist k Rusům je autentická. Podobně jako v Mariupolu to dopadne i v Charkově a hlavně v Kyjevě.

Demonstrace v Izraeli proti vládě Naftaliho Benneta, aby poslala Ukrajině vojenskou pomoc

Porážka Ukrajiny bude naprostým šokem pro západní elity a pro liberální demokracii na Západě, které se zhroutí svět a poslední iluze o schopnosti táhnout proti Rusku na Východ. Naopak, Ukrajina je o procesu tažení Ruska na Západ. Liberální demokraté se postupně promění v Evropě a v USA na nacisty, kteří budou porážku Ukrajiny vnímat jako své ohrožení a začnou zavádět na Západě nacistický styl vládnutí, teroru, cenzury, umlčování webů a opozice, lidé budou zavírání za pouhé slovo odporu, za napsání jediného písmenka Z, nebo V, nebo O, X apod.

Izraelci vyšli do ulic na podporu Ukrajiny

Nacistické procesy se pokusí vymazat minulost a učebnice, začnou se přepisovat názvy ulic, mostů, budovy, začnou se měnit školní osnovy a skladba, změní se výklad o II. sv. válce, Sovětský svaz bude nově označován jako pachatel vypuknutí II. sv. války, zatímco Německo bude vykreslováno jak obránce západních hodnot. Ještě než ale padnou všechny iluze o liberální demokracii, tak se odehraje několik událostí. Tou jednou z nich bude “Kyjevská fraška” v podání komedianta Zelenského.

VIDEO: Zelená je tráva, fejky to je hra, a ten kluk ušatý se z plátna usmívá…

Ten už zcela rezignoval na dekórum prezidentského úřadu a ve studiu na zeleném plátnu natočil další falešné video jako z Kyjeva před prezidentským palácem, stejně jako posledně. Tentokrát je ale na videu za zády prezidenta pohybující se voják, osobní stráž Zelenského. Pozadí zeleného plátna tak už není v podobě statického obrázku, ale je tvořeno video nahrávkou s hlídkujícím vojákem. Toto video je poté ve studiu promítáno na zelené plátno jako pozadí a Zelenský stojí před plátnem a znovu to doslova bije do očí.

0:03 / 1:48

Znovu nemá jeho tělo odpovídající teplotu barev, znovu je nasvícen bílým světlem ze studiového reflektoru, které se ale neprojevuje za jeho zády na zemi a na okolí, zatímco celé pozadí má žlutý nádech od sodíkových lamp, včetně hlídkujícího vojáka, Zelenského postava jako jediná v celém obrazu je nasvícena bílým studiovým světlem. Amatérské provedení fejku výše je tak špatné, že to dokonce donutilo amatérské CGI programátory, že předvedli Zelenskému, jak má vypadat správné nasvícení postavy žlutým světlem, aby záběr vypadal důvěryhodně. Ukázku profesionální úpravy ze scény filmu Pulp Fiction máte níže. Takto má vypadat správný CGI fejk, nasvícení postavy stejným světlem z ulice v pozadí.

Video přehrávač

00:00

00:04

Ruské začištění Ukrajiny od neonacistických skupin bude mít formu Speciální panelákové operace obrovského rozsahu a dobře si všimněte, že média na Západě dosud nepřinesla jediné záběry z bitvy, z bitevního pole, jako jsme viděli při reportážích CNN z války v Iráku, protože žádné takové bitvy na Ukrajině nebyly. Rusové první den operace sundali Ukrajincům celé letectvo, druhý den celou logistiku a zásobování zbraněmi v důsledku zničení více jak 3 stovek ukrajinských muničních skladů za použití přesně naváděných raket. Od té doby probíhají jen začišťovací operace Ruské armády v okolí měst. To je celá “válka” na Ukrajině. Tohle ani nepřipomíná válku, to je spíš obléhání poschovávané ukrajinské armády v bytech po uprchlých Ukrajincích.

Mainstream znovu dojede na dezinformace o Ukrajině stejně jako v roce 2014, odliv čtenářů bude masivní. Ukrajina mezitím nechala vyrobit medaile vojákům za osvobození Krymu

A protože západní média toto nesmí napsat, tak místo toho přináší virtuální realitu a příběh o ruských vojácích, kteří mrznou a nemají co na sebe, přičemž při pohledu na nabalené ruské vojáky vás napadne, jestli náhodou nejsou na Ukrajině arktické mrazy okolo mínus 50 stupňů, protože na první pohled je vidět, že ruští vojáci tam nalehko na Ukrajinu nepřijeli a mají zimní ruskou vojenskou výstroj. A pohled na webové stránky počasí ukazuje, že v noci je na Ukrajině okolo -3 stupňů Celsia, přes den nad nulou. Tak jak by mohli ruští vojáci mrznout? Co je to za nesmysl? Když tento dotaz napíšete do diskuse na českých MSM serverech, dostanete ban.

Ruská armáda našla v Mariupolu medaile, které měly být předány ukrajinským vojákům po zahájení invaze na Krym

Za co? No přece za to, že jste proruský troll a placený agent Kremlu. Proto! Rusové tam prostě mrznou, nemají co jíst, celá Ruská armáda je pozabíjená a brzy Moskva pošle do boje mládež a děti! A taková je pravda na mainstreamu a basta! A když tomu nevěříš, tak tě platí Putin! Propagandistická mašina se ale Západu začíná zadrhávat, protože dezinformace o povolávání ruské mládeže do bojů nebo o mrznoucích ruských vojácích jsou už prostě přes čáru a lidé těmto dezinformacím přestávají věřit.

Propaganda Machine se na západě zadrhává

Aby Propaganda Machine fungovala, musí znít věrohodně. A to samo o sobě je nadlidský úkol ve chvíli, kdy Ruská armáda donutila tu ukrajinskou se poschovávat v panelákových a soukromých bytech vystěhovaných po evakuovaných a uprchlých civilistech. Lituji mainstreamové servery, až zažijí tu další deziluzi a odliv čtenářů, těch umírněných a nezávislých, kteří prohlédnou a brzy zjistí, že média hlavního proudu fabulovala a lhala od počátku války způsobem, že vytvořila iluzi paralelního vesmíru. Stejně jako MSM média v roce 2014 zažila po dezinformační kampani o Majdanu masivní odliv čtenářů k alternativě a utrpěla masivní ztrátu důvěry, to samé se bude opakovat tento rok.

Co myslíte, umírá tento ruský voják chladem a mrazem v Mariupolu?

Registrujeme to u nás na AE News na přílivu obrovského množství nových čtenářů, jaký jsme naposledy zažili v letech 2014 až 2015. Média, která se propůjčí propagandě, postupně o své čtenáře přijdou, a nezabrání tomu ani pomoc od vlády v podobě blokací nezávislých opozičních webů. Taková je prostě realita. Jenže nacifikace společnosti tím neskončí. Právě naopak. Kdokoliv bude psát, číst nebo zpívat svobodně a pravdivě, bude mu hrozit kriminál nebo i smrt. V totalitě nacismu je totiž pravda zbraní hromadného ničení, je to nástroj destrukce režimu a jeho virtuální reality o lži liberální demokracie.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 8. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 78% z cílové sumy a do konce měsíce zbývají 6 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash a Ethereum, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *