Prorussští čeští dezoláti chtějí prý zachovat korunu a Russsssáci prý najíždějí na digitální. Prý…

10.8.2023

Celý článek si můžete poslechnout zde:

Proč ani jedno masmédium není schopno dávat informace, jaké skutečně jsou a přebírají kraviny od ukrajinských antizdrojů? Dokonce cestou z Ukrajiny se mnohé obrátí a ruské je ukrajinské a naopak!

Tak jak je to to s tou digitální měnou v Rusku proti nám, co chceme zachovat korunu dokonce v papírové podobě?

Nic není pravda: ano, Rusové rozjeli projekt digitalizace rublu, který si vyzkoušeli ve Venezuele zavedením „Petra“ neboli digitální měny navázané na ropu, aby ji opět nemohly v USA ukrást. 2018 — Venezuela zahájila prodej vlastní digitální měny petro. U projektu bylo Rusko a 18. 5. 2019 — Venezuela se domlouvá s Ruskem na využití kryptoměny Petro k vypořádání vzájemných obchodů.

 18. 5. 2019Venezuela se tímto způsobem snažila ( a povedlo se)  stabilizovat svou ekonomiku a obejít hyperinflaci státní měny, vytvořením digitálního tokenu, jehož hodnota je krytá ropou.

Podle zprávy mělo ve všem prsty i Rusko. Sám prezident Vladimír Putin  osobně odsouhlasil pomoc venezuelské vládě.

Důvod, proč Rusko podporuje kryptoměny

Na kryptoměnách je zajímavé to, že nejsou regulované a země vytvořením tokenu se stabilní hodnotou mohou mimo jiné obejít i americké sankce. I Rusko se chce vymanit z vlivu dolaru a postupně přejít na Kryptorubel.

Každopádně, zájem Ruska o kryptoměny sahá dál. Důvod je jednoduchý. Současný finanční systém je z velké části ovládaný Amerikou. Vytvořením kryptoekonomiky se Spojeným státům vezme jejich největší výhoda. Produkt, který ovládl svět. Dolar.

Navíc je tu další skvělý důvod, proč Rusko pomohlo Venezuele. Dostalo možnost nakoupit od ní ropu. Každý Petro token je totiž krytý 100 barely tohoto černého zlata.

Tato spolupráce vlastně vůbec není překvapivá a žádná strana ji nedrží v tajnosti. Blockchain lidstvu otevřel dveře k novému vesmíru možností.

Takže jak to ve skutečnosti je? Ano, Rusové spouští digitální měnu rublu, ale neopouští klasickou a bude to v zákoně!

Zvláštní plus v zavedení digitálního rublu budou mít společnosti, které mají partnery v zahraničí. Převod digitálních rublů do zemí, které mají vlastní virtuální měny, obejde systém SWIFT.

Digitální rubl má své nevýhody, ale ne tak velké. Nevydělávají úroky ani cashback. Uživatelé budou moci platit v obchodech naskenováním QR kódu prostřednictvím bankovní aplikace pomocí klasických terminálů, které jsou u pokladny, a v budoucnu i prostřednictvím bezkontaktní technologie NFC.

Centrální banka také slíbila, že platba v digitálních rublech bude možná i bez přístupu k internetu, což je důležité pro vzdálené a těžko dostupné regiony.

A co je nejdůležitější, nikdo v Rusku se nevzdá hotovosti a elektronických rublů. I po realizaci si každý vybere sám, který způsob pobírání mzdy, důchodu či příspěvku je pro něj výhodnější.

Nyní je digitální rubl běžným Rusům lhostejný, ale v budoucnu se může stát i nepříjemným. Tento názor vyjádřil ekonom Alexander Dudchak v rozhovoru pro 360. Vysvětlil, že díky takovým transakcím budou lidé zcela transparentní vůči strukturám, které shromažďují informace o výdajích.

A přesně totéž chceme u nás. Nikdo normální není proti pokroku, urychlení, ale nechce se zbavit mít možnost sám rozhodovat o svém životě. Navíc hrozí a bude vždy hrozit blac-aut! Co pak? Totéž chtějí Rusové a ta podobnost názoru je zajímavá. Asi tak nevzdělaní úplně nejsou.

To pouze darebáci s námi manipulují a lžou, i když stejně pravda časem výjde najevo.

Informace o autorovi Z povolených zdrojů
Děkujeme za vaši podporu našeho zpravodajství, podpořit nás můžete ZDE:
Transparentní účet: 115-4977920247/0100
Důvěrný účet: 107-1458980287/0100
„Na Kafe“ : 27-1664400247/0100
Další zajímavé články najdete ZDE:
E-mail: podpora.volnyblog@protonmail.com
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *