Kanada: Oběť krutého covidismu byla zabita jen proto, že měla špatně nasazenou roušku

Celý článek si můžete poslechnout v audioverzi zde:

14.6.2023

Někdy se zdá, že lidé velmi rychle zapomínají na to, co se v mnoha zemích světa dělo ještě tak před 2,5-3 roky.

Zaváděly se zcela nesmyslné restrikce a nařízení, na ulicích byl pořádán doslova „lov“ na „nerouškované“ – a to včetně těch, kdo se nacházeli na téměř prázdné ulici či v parku, přičemž policie byla mnohdy velmi brutální.

A to nehovořím o pokračování, kdy se jen o rok později začalo s doslovným honem na neočkované, kteří se stali obětí segregace. Dnes se zdá, že mnoho lidí zapomíná, proto si připomeneme jeden otřesný případ z Kanady.

A co je na něm ještě zajímavé? Ve stejné době, kdy k němu došlo, zemřel také kriminálník George Floyd při policejním zásahu, který byl velmi podobný zásahu, jaký byl podniknut proti nevinné ženě jen proto, že měla nesprávně nasazenou roušku.

O Georgi Floydovi jste jistě slyšeli, ale slyšeli jste také o Stephanie Warrinerové?

27. května 2023 uplynuly tři roky od smrti Stephanie Warrinerové. Zpráva koronera  uvádí, že  se jednalo o důsledek poranění mozku v souladu s „asfyxií z omezení po boji a námaze“, které utrpěla před více než dvěma týdny, když byla pacientka v Toronto General Hospital (TGH), Ontario.

Stephaniným údajným zločinem bylo nesprávné nošení roušky.

Stephanie, 43, byla štíhlé postavy, byla drobná a vážila jen něco přes 50 kg. Poté, co prodělala dlouhodobé duševní onemocnění, včetně bipolární poruchy a posttraumatické stresové poruchy (PTSD) a byla jí diagnostikována chronická obstrukční plicní nemoc (CHOPN), byla matka pěti dětí přijata do nemocnice dne 10. května s kašlem.

Test na Covid byl negativní. Poté, co šla hledat sendvič v časných hodinách 11. května, byla agresivně konfrontována pěti zaměstnanci, z nichž čtyři byli z bezpečnostní služby, kvůli jejímu nesprávnému používání roušky, která byla podle nich nasazena příliš nízko.

Jak je zaznamenáno v dokumentu o občanském soudním řízení, poté, co byla Stephanie ponižována strážemi, byla přitlačena ke zdi, svržena na zem a zadržena, přičemž dva ze strážných zaklekli na její záda.

Během této doby jí nasadili pouta. Jakmile strážní slezli z jejích zad, bylo vidět, že je bezvládná a bez života, ale nepokusili se o resuscitaci ani nezavolali pomoc. Místo toho ji umístili na invalidní vozík a odstranili z dohledu bezpečnostních kamer a svědků.

Asi o deset minut později se strážci, kteří přesunuli její tělo do výtahového prostoru, pokusili ji resuscitovat, ale jak bylo uvedeno ve zprávě koronera, kvůli prodlevě mezi způsobeným poškozením a přijatými opatřeními došlo k poškození mozku, z něhož se už nikdy nevzpamatovala.

Většina incidentu byla zachycena na CCTV a lze si jej prohlédnout níže. (Všimnete si, že během záznamu se zdá, že se CCTV kamera pohnula. Více o tom později.)

zdroj

V důsledku omezení u Stephanie došlo k zástavě srdce, ale nezemřela okamžitě. Ve skutečnosti žila dalších 16 dní, nejprve byla zaintubována a umístěna na jednotku intenzivní péče a poté 15. května převezena do západní nemocnice v Torontu. Až do 22. května, celých 11 dní po incidentu, nebyl učiněn žádný pokus kontaktovat její rodinu.

V červenci byli dva z dozorců propuštěni a dva byli předmětem blíže nespecifikovaného vnitřního disciplinárního řízení. Podle  zprávy médií torontská policie v tuto chvíli uvedla, že vyšetřovatelé čekají na výsledky úplné pitvy  s tím, že případ je v rané fázi.

O pět měsíců později Stephaniina sestra Denise stále čekala na informace od policie. Konečně, na začátku prosince 2020 byli dva strážci obviněni ze dvou trestných činů z nedbalosti, které způsobily smrt, a jeden byl obviněn ze zabití.

V listopadu 2022, dva a půl roku po Stephaniině smrti, zrušil ontarijský soudce obvinění proti dvěma strážcům s tím, že u nich chybí přípustné důkazy, které by podpořily zjištění nezbytná k provedení příkazu k zatčení.

Následně federální vláda odmítla pokračovat ve vyšetřování další trestné činnosti. A to navzdory zprávě koronera a dalším důkazům, jako je video CCTV a  soudní dokumenty předložené k dřívějšímu předběžnému slyšení, které obsahují důkazy o tom, že jeden z dozorců lhal ve své výpovědi, když původně tvrdil, že Stephanie strážce několikrát udeřila pěstí do obličeje a kopala nohama.

Později však druhý strážný začal vzlykat a přiznal, že ve zprávě lhal, řekl: „Je mi líto. Nikdy bych neřekl to, co jsem tam řekl, kdybych věděl, že existuje video.“

Když už mluvíme o záběrech CCTV, více než dvě minuty z nich nikdo nikdy neviděl – a nikdy neuvidí. Během Stephaniina zadržení byla kamera úmyslně přesunuta tak, aby mířila jinam.

Strážce monitorující CCTV z bezpečnostní kanceláře tvrdil, že „trpí úzkostí“ a pohyboval kamerou, protože byl úzkostný a znepokojený hádkou a použitím síly mezi strážným a Stephanií.

Její rodina ve své civilní žalobě dala jasně najevo, že se domnívá, že kamera byla přesunuta, aby chránila ostatní obžalované stráže před jakoukoli potenciální trestní odpovědností.

Porovnejte případ Stephanie s případem recidivisty George Floyda, černocha, který zemřel v policejní vazbě v témže měsíci v Minneapolis. Protesty byly všude po USA a po celém světě. Z kriminálníka, který se mimo jiné neštítil držet při vloupání nabitou zbraň u hlavy těhotné ženy, udělali málem svatého.

Policista, po jehož zakleknutí zemřel, stráví zbytek života ve vězení. Jeho kolega je na tom jen o málo lépe.

Stephanie Warrinerová? Nic. Ani slovo. Kvůli policejnímu a soudnímu embargu to bylo sotva před měsícem, tedy o tři roky později, kdy veřejnost mohla konečně vidět video a přečíst si o její smrti.

Ti, kteří byli do všeho zapleteni, jsou na svobodě. A zdravotnická síť, která vlastní nemocnice Toronto General a Toronto Western, nám na svých  webových stránkách stále říká, že v roce 2019 byla Toronto General zařazena mezi 10 nejlepších světových nemocnic.

Trvá na tom, že mezi její priority patří být soucitný a pečující se zaměřením na kvalitu a bezpečnost.

Stephanie Warrinerová zemřela ve věku 43 let za to, že nesprávně nosila roušku. To ve stejném městě Toronto, kde sesterské odbory dvakrát – v  roce 2015  a  2018  – vyhrály spory s nemocnicemi, které se jim snažily nařídit roušky v práci kvůli chřipce s tím, že důkazy ve prospěch roušek byly nepřesvědčivé.

Kolika dalším lidem systém v minulých letech ve jménu covidismu ublížil, aniž bychom se o tom dozvěděli??

Send us mail

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *