Ivermektin a fenbendazol vykazují silné synergické účinky v prevenci a léčbě rakoviny
2.7.2023
(Ethan Huff, Natural News) Během „pandemie“ koronaviru Covid-19 bylo prioritou vládnoucí kabaly odradit a dokonce zabránit široké veřejnosti v používání ivermektinu jako preventivního prostředku proti této nemoci. Místo toho prosazovali roušky a „vakcíny“.
Nyní se zjistilo, že ivermektin má i jiné využití – prevenci a léčbu rakoviny – což jej jistě opět dostane do hledáčku velkých farmaceutických společností.
Ukázalo se, že jedním z „vedlejších účinků“ užívání ivermektinu oproti kovidům je, že také pomáhá předcházet vzniku rakovinných buněk a nádorů.
Tento jeho nově objevený účinek by mohl být velmi užitečný pro ty, kteří zkoumají náhlý výskyt takzvaných „turbo rakovin“ – fenoménu, který se objevil krátce po zahájení masové očkovací kampaně.
Pokud by lidé „plně očkovaní“ proti kovidům měli snadný přístup k ivermektinu, mnozí z nich by potenciálně mohli najít úlevu a uzdravení. Ještě důležitější je, že kromě ivermektinu působí proti rakovině také fenbendazol, což je další antiparazitární lék.
„Co by se stalo, kdyby se kombinovaná terapie pro prevenci a léčbu rakoviny používala také s ivermektinem a fenbendazolem?“ ptá se autor. Ptá se „druhý nejchytřejší člověk na světě“ na svém Substacku.
„Synergické spojení by bylo mnohem účinnější než použití pouze jednoho z těchto zázračných léků.“
(Související: Zlatý standard lékařské vědy dokazuje, že ivermektin je účinným lékem na kovidii).
Ivermektin a kvercetin působí společně v boji proti prionovým onemocněním mozku
Když se ivermektin a fenbendazol užívají společně, zasadí rakovině silný úder. V kombinaci s dalšími protirakovinnými látkami, jako je kvercetin, vitaminy C a D nebo kurkumin, jsou účinky ještě výraznější.
Předklinické studie ukazují, že ivermektin i fenbendazol vykazují cytotoxické účinky na rakovinné buňky. Tyto dvě léčivé látky také inhibují (potlačují) růst a šíření rakovinných nádorů.
„Zdá se, že mechanismy, které jsou základem těchto účinků, zahrnují narušení kritických buněčných procesů, což vede ke smrti rakovinných buněk,“ napsal Sid Belzberg v článku, který citoval jeden ze čtenářů „Druhého nejchytřejšího muže na světě“.
Jak ivermektin, tak fenbendazol jsou nepatentované léky, což znamená, že jejich původní zamýšlené použití podle licence vypršelo a staly se z nich generika. To umožňuje mnoha výrobcům generických léčiv, včetně mnoha v Indii, vyrábět je levně a ve velkém množství.
Regulační orgány Evropské unie a Spojených států ztěžují přístup k nim bez lékařského předpisu – pokud si nekoupíte verze dostupné pro domácí zvířata – ale jsou k dispozici. A v kombinaci s dalšími protirakovinnými vitaminy a minerály vypadají neuvěřitelně slibně v prevenci a zmírňování rakoviny.
V mainstreamových médiích však budete jen těžko hledat dostatek užitečných informací o těchto dvou lécích. Protože ivermektin a fenbendazol nejsou patentovány, generují minimální zisky, což znamená, že farmaceutické společnosti nemají zájem je propagovat nebo prezentovat jejich přínosy.
Belzberg se domnívá, že ivermektin a fenbendazol by se měly kombinovat s dalšími doplňkovými látkami, aby se vytvořil ještě synergičtější protinádorový protokol, který bude bezpečný a účinný pro široké použití.
„Navzdory těmto problémům nabízí repurposing těchto sloučenin potenciální výhody, které si zaslouží další výzkum,“ napsal Belzberg.
„Vzhledem k tomu, že bezpečnost a farmakokinetické profily těchto sloučenin jsou dobře známy, jejich vývoj jako protinádorových látek by mohl být rychlejší a méně nákladný než u nových léčiv.
Úspěšné opakované použití těchto sloučenin by navíc mohlo poskytnout nákladově efektivní způsob rozšíření protinádorové léčby, což by dále zlepšilo vyhlídky pacientů a zároveň snížilo náklady na zdravotní péči.“
Ivermektin a kvercetin pomáhají při degenerativních onemocněních mozku
Další Belzbergova práce naznačuje, že užívání ivermektinu s kvercetinem může synergicky působit proti prionovým onemocněním, známým také jako přenosné spongiformní encefalopatie neboli TSE (lidská obdoba nemoci šílených krav).
TSE je skupina smrtelných neurodegenerativních onemocnění charakterizovaných chybným skládáním prionového proteinu neboli PrP.
„Potenciál, který vykazují ivermektin a kvercetin ve svých antiprionových aktivitách a jejich modulaci tauopatie, nabízí zajímavou cestu pro další zkoumání,“ napsal.
Další tipy a triky, jak porazit rakovinu bez chemoterapie nebo ozařování, naleznete v sekci Rakovina na našich webových stránkách.
Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Zpracoval: Mgr: Badatel.net
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!