Globalistický boj proti masu škodí našemu zdraví
31.7.2023
31.7.2023
Na rozdíl od populárních tvrzení, že konzumace masa je nezdravá, několik studií ukazuje, jak důležité je maso a živočišné produkty obecně v lidské stravě. Snaha globalistů udělat z nás všech vegany a pojídače hmyzu také poškozuje naše zdraví.
Vyvážená a zdravá strava zahrnuje nejen ovoce a zeleninu, ale také maso a další živočišné produkty. Okolnost, o které globalisté, včetně klimatického fanatického dodatku, rádi mlčí. Protože by chtěli z lidí udělat vegany nebo hmyzožrouty. Všude, kam se podíváte, vždy najdete tvrzení, že bychom kvůli svému zdraví (a klimatu) měli výrazně omezit konzumaci masa. Studie a fakta, které dokazují pravý opak, jsou však ignorovány.
Například studie Celkový příjem masa je spojen s očekávanou délkou života : Průřezová analýza dat 175 současných populací. Výzkumný tým analyzoval data ze 175 zemí a území – téměř z celého světa – a pomocí různých statistických metod „prozkoumal korelace mezi očekávanou délkou života u novorozenců, očekávanou délkou života v pěti letech a příjmem masa a sacharidů a porovnal je. Známé rizikové faktory pro očekávanou délku života – příjem kalorií, urbanizace, obezita a úroveň vzdělání – byly zahrnuty jako potenciální zmatky.
Výsledky (pokud se budete řídit běžnými narativy nezdravého masa) jsou poměrně překvapivé. Protože vědci našli jasnou statistickou souvislost mezi zvýšenou spotřebou masa a celkově delší očekávanou délkou života. „Tento vztah zůstal významný, i když byly statisticky kontrolovány vlivy příjmu kalorií, urbanizace, obezity, vzdělání a kultivace sacharidů. Naproti tomu spotřeba sacharidů měla slabou, ale negativní korelaci s očekávanou délkou života.
Například lidé v horských oblastech Sardinie žijí déle než lidé v údolích a na pobřežích, přestože jejich strava je výrazně masitější, ukazuje studie z roku 2015. Totéž lze pozorovat v Japonsku, kde je ostrov Okinawa známý nadměrnou konzumací masa – a lidé tam stále žijí v průměru déle než lidé v jiných částech ostrovního státu. Zvláště zajímavé je, že Okinawané milují „spam“ – tučné, zpracované vepřové maso z konzervy.
Na kostarickém poloostrově Nicoya – oblasti bohaté na dobytek, kozy a prasata – lidé také milují své sádlo. Studie z roku 2013 v regionu zjistila, že starší Nicoyané jedí více ryb, více masa a více nasycených tuků (ze sádla) než obyvatelé jiných oblastí Kostariky. Která populace na světě má nejdelší délku života? Odpověď: přelidněný a znečištěný Hongkong. Podle Organizace spojených národů je naděje dožití v Hongkongu 82,38 let pro muže a 88,17 let pro ženy. Další překvapení: obyvatelé Hong Kongu mají také nejvyšší spotřebu masa a mléčných výrobků na světě – 500 gramů masa a 281 gramů mléčných výrobků denně.
Zpráva z roku 2005 také ukazuje, že maso ve stravě je důležité pro rozvoj kognitivních schopností, zejména u dětí. Děti, které jedí maso, si v testech vedou výrazně lépe než ty, které jedí mléčné výrobky, nebo hůř, vůbec žádné živočišné potraviny. Strava založená příliš na sacharidech tedy vede k nedostatku bílkovin (pro mozek a svaly) a také k nedostatku vitamínu B12. Tento vitamín je důležitý i pro mozek (stejně jako krev, srdce a nervy) a hraje důležitou roli při detoxikaci. A: vyskytuje se téměř výhradně v živočišných potravinách (zejména u skotu, který se stal zejména nepřítelem klimatických fanatiků), protože je tvořen mikroorganismy.
Jak vidíme, maso je nezbytnou součástí vyvážené a zdravé stravy. Zejména děti potřebují dostatek živočišných bílkovin k rozvoji svého mozku. Právě proto je pro lidstvo nebezpečím i pokus globalistů masivně omezit spotřebu masa. Ve skutečnosti mluvíme o cílené „hlouposti“ lidstva prostřednictvím odebírání živin, které jsou důležité pro kognitivní vývoj.
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!