, , , ,

Vládní údaje odhalují 254 milionů „odmítačů vakcíny“ v USA a Velké Británii, protože 3 z 5 lidí odmítají jednu nebo další dávku vakcíny Covid-19

OD THE EXPOSÉ ON  

Úřady to nikdy nepřiznají, zvláště když vezmete v úvahu skutečnost, že darovali miliardy z peněz daňových poplatníků společnosti Big Pharma, ale vypadá to, že jsme vyhráli.

Protože oficiální vládní údaje z USA a Spojeného království ukazují, že v obou zemích je nyní nejméně 254 milionů „odmítačů vakcíny“, přičemž přibližně 3 z každých 5 lidí buď odmítli první, druhou nebo třetí dávku Covid- 19 vakcína.Od 25. srpna 2022 poskytuje Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) následující údaje o očkování proti Covid-19 ve Spojených státech –

Údaje pro dávku 1

Zdroj

Datum pro dávku 2

Zdroj

Údaje pro dávku 3

Zdroj

Údaje pro dávku 4

Zdroj

Na základě výše uvedených údajů CDC jsme vytvořili následující graf, který ukazuje celkový příjem očkování vs celkový počet odmítnutých očkování v USA na jednu dávku –

Podle CDC mělo 262 milionů lidí jednu dávku, 223,6 milionů lidí mělo druhou dávku a 108 milionů lidí mělo třetí dávku k 25. srpnu 2022.

To znamená, že kromě 69,7 milionu lidí, kteří nejsou očkováni, dalších 38,7 milionu lidí, kteří dostali první dávku, odmítlo druhou dávku a dalších 115,4 milionu lidí, kteří dostali druhou dávku, odmítlo třetí dávku.

Zdá se také, že mnoho lidí nad 50 let se nyní rozhodlo, že to stačí, když dojde na čtvrtou dávku injekce Covid-19. Podle CDC ze 118,4 milionu lidí starších 50 let v USA ( zdroj ), jen 21,4 milionu přišlo, aby dostali „druhou posilovací“ dávku. To znamená, že 96,9 milionu zatím odmítlo.

Zde je návod, jak se tato čísla rovnají v procentech –

Podle CDC 21 % obyvatel USA odmítlo první dávku, 33 % odmítlo druhou dávku a 68 % odmítlo třetí dávku. Zatímco z těch, kteří mají nárok na čtvrtou dávku, 82 % zatím odmítlo přijít a dostat ji.

Na základě čísel pro třetí dávku to znamená, že nejméně 7 z každých 10 Američanů se nyní odmítá zúčastnit největšího experimentu, který byl kdy na lidstvu proveden.

Mezitím ve Spojeném království vidíme mnoho podobného.

Agentura pro zdravotní bezpečnost Spojeného království (UKHSA) nahradila ve druhé polovině roku 2021 Public Health England a je sponzorována Ministerstvem zdravotnictví a sociální péče a vedená Dr. Jenny Harriesovou.

Agentura v tichosti zveřejňuje týdenní zprávu s názvem „ Týdenní národní zpráva o sledování chřipky a COVID-19“ , která obsahuje hory monotónních dat. Hluboko v této zprávě jsou však skryty údaje o proočkovanosti Covid-19 v Anglii podle dávky.

Následující tabulka je převzata ze strany 65 zprávy z 27. týdne a ukazuje využití vakcíny v Anglii podle věku –

Zdrojová data – strana 65

Na základě výše uvedených údajů UKHSA jsme vytvořili následující graf, který ukazuje celkový příjem očkování vs. celkový počet odmítnutých očkování v Anglii na jednu dávku –

Zdrojová data – strana 65

Podle UKHA mělo 44,48 milionů lidí jednu dávku, 41,8 milionů lidí mělo dvě dávky a 32,9 milionů lidí mělo tři dávky k 3. červenci 2022.

Podle vlastních údajů UKHSA mělo v tomto okamžiku nárok na očkování 63,4 milionu lidí. Proto 18,9 milionu lidí v Anglii odmítlo vakcínu proti Covid-19 a zůstali zcela neočkovaní.

Ale kromě toho dalších 2,6 milionu odmítlo druhou dávku, což znamená, že 21,5 milionu lidí není dvakrát očkováno, a 8,9 milionu lidí odmítlo třetí dávku, což znamená, že 30,4 milionu lidí není třikrát očkováno.

Zde je návod, jak se tato čísla rovnají v procentech –

Zdrojová data – strana 65

Na základě čísel pro třetí dávku to znamená, že 1 z každých 2 Britů se nyní odmítá zúčastnit největšího experimentu, který byl kdy na lidstvu proveden.

Když zkombinujeme čísla s USA, rovnalo se to 3 z každých 5 lidí, kteří nyní odmítají dostávat další injekce Covid-19.

To naznačuje, že více než polovina populace se konečně probudila k propagandě a lžím, kterými byli krmeni od začátku roku 2020 v souvislosti s Covid-19.

Máme vyhráno.

ZDROJ:The Exposé https://expose-news.com/2022/08/26/254million-vaccine-refuseniks-usa-uk/

1 reply
  1. Kevin
    Kevin says:

    A co se děje v Izraeli, nejproočkovanějším státě světa? O Izraeli není v poslední době slyšet. Jako kdyby neexistoval!!! Zmizel ze světového informačního prostoru? Nebo zmizel jen pro nás v ČR?

    Odpovědět

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *