, ,

Uživatelé Twitteru si myslí, že Zelenskyj je válečný zločinec

#ZelenskyWarCriminal byl včera večer trendy na Twitteru. Jak Citizen Journalists tweetovali , možná to má něco společného s tím, že schvaloval teroristický útok ve stylu ISIS na Krymský most, který zabil civilisty. Možná?

Novinář Graham Philips oznámil , že ukrajinským „teroristickým útokem“ na Krymský most bylo zabito až šest civilistů a potvrdil, že byli zabiti další dva, oba historici z Petrohradu.

„[Včera] byla vlna za vlnou výbuchů nejen v Kyjevě, ale po celé Ukrajině, od Lvova na západě po Charkov na východě a Oděsu na jihu. Zdá se, že toto je ruská odpověď na útok na Krymský most před 2 dny, který Rusko prohlásilo za teroristický útok ukrajinských speciálních služeb. Toto je jasná eskalace války,“ uvedl Patrick Lancaster. Mluvil s obyvateli Krymu, aby zjistil, co si myslí. Co řekli, si můžete poslechnout ZDE .

Níže je uvedeno 35 nejlepších tweetů ve zdroji v době psaní, z nichž všechny obsahovaly hashtag #ZelenskyWarCriminal. Je třeba říci, že hashtag byl napsán na všech těchto tweetech, protože některé z nich zveřejnili příznivci Zelenského – což může hashtagu #ZelenskyWarCriminal jen pomoci zůstat trendy. Názory, které tweety vyjadřují, jsou smíšené s jedinou konkrétní zmínkou o výbuchu Krymského mostu. Přečtěte si a uvidíte, co si myslíte.


Úryvek zdroje Twitteru 10. října 2022
ve 20:00 (britského letního času, GMT+1)

David : „Pravda tě osvobodí“ [Viz video níže.]

DJ Lane retweetuje Davidův tweet výše: „Dělnická třída Evropy nemá z této války nic získat.“ Totéž lze říci o Západu (USA a další). Říci to je považováno za „proruské“ nebo „protiukrajinské“, což je velmi špatné. #ZelenskyWarCriminal může být přesný.

Sylvia : Je udivující, jak rychle dokázal Kreml aktivovat ruské mýtné. Nezapomínejme, že to byl Putin/Kreml, kdo se proměnil v teroristickou organizaci.

Sarah : Jak se sakra dostali do trendu #ZelenskyWarCriminal?

Warrior Mode : Putin napadne Ukrajinu. Zaměřuje se na civilní budovy: domy, nemocnice, školy a kostely. Jeho jednotky cílí a masakrují civilisty, mučí a znásilňují ženy a děti a nějak je #ZelenskyWarCriminal trendy?! #PutinWarCriminal je pravda a realita!

Sidharth Thakur : NATO zahájilo v roce 2011 více než 10 000 náletů na Libyi s více než 500 000 civilními oběťmi. Když byli dotazováni na civilní oběti, trvali na tom, že jde o vedlejší škody a že se to ve válkách stává. [Viz obrázek níže.]

Spasitel : #UkraineUnderAttack #UkraineRussianWar #ZelenskyWarZločinec pro ty, kteří žádají o železnou kopuli, poslouchejte. [Viz video níže.]

BRadalad : Zdá se, že ruská chybná informační centra dnes ráno spojila své síly s kremelskými teroristickými útoky v obrovském množství falešných zpráv. Jsou opravdu zoufalí. SVĚT JE S UKRAJINAMI.

Caperata : Jaké životní náklady? [Viz obrázek níže.]

GD Bakshi : Správně vyjadřuji svou svobodu slova a říkám to. Amerika je jedinou zemí na světě, která ukončila více životů než všechny teroristické organizace dohromady na světě. A lidé stále věří, že za tuto válku je zodpovědné Rusko. [Viz obrázek níže.]

Safira : Pokrytectví. {Viz obrázek níže.]

Kumar D : Nenadávejte se Kyjevu. Situaci záměrně vytvořila EU, NATO a #ZelenskyWarCriminal, nikoli prezident Vladimir Putin (stále pod kontrolou). Stále si pamatuji, jak takzvaný civilizovaný svět zničil Jugoslávii, Irák, Libyi, Sýrii atd. a nikdo neplakal. Pokrytci.

Jonah Goldberg : Úžasné, jak je #ZelenskyWarCriminal trendy, protože Rusko je zraněno na rozhozeném mostě, když Rusko od února vyhazuje do povětří školy, nemocnice a bytové komplexy.

Navsteva : #ZelenskyWarCriminal is trending!

Kumar D : Všechno bylo V POŘÁDKU, dokud sabotovali ruská potrubí, nespálili most, dokonce i výbuchy u Moskvy. Nikdo neplakal, když byla bombardována Jugoslávie, Irák, Libye, Sýrie atd. Proč hrozná panika, když Kyjev čelí hrozbě? Na vině není #Putin, ale NATO a #ZelenskyWarCriminal.

Dark Hallo X : Putin začal válku s Ukrajinou, ale #ZelenskyWarCriminal je trendem kvůli ruským Putinovým botům.

Oluwanishola : Pokud Zelenskij poslechne Trumpa, tato pohroma nebude na Ukrajině. [Viz video níže.]

David Morgan : Nejpodivnější válečná zóna v historii, kde světoví vůdci volně chodí po ulicích v ničem jiném než v obleku a kravatě beze strachu o svou bezpečnost. Hrají se na vás. [Viz obrázek níže.]

The Real Joker : Zajímavé, že na Západě je trendy #ZelenskyWarCriminal. Probudili se lidé konečně, kdo je skutečný nepřítel? Globální elity mají dnes ráno problém. [Viz tweet níže a Proč Zelenského gambit třetí světové války selže ]

Prateek kataria : Pokud nevyhraju, zničím celý svět. #Zelensky je mnohem horší, než si myslíte. Tento muž je agentem tajné společnosti a je největším zločincem současnosti. Své vlastní lidi předhodil vlkům. {Viz tweet níže.]

Mott Mason : Čas f/#ZelenskyWarCriminal GO. Trvale. [Viz tweet níže.]

GD Bakshi : Zelenskyj chce, aby NATO zaútočilo na Rusko, aby zabránilo jaderné válce. Tato osoba je úplně naplevelená. [Viz obrázek níže.]

Filippo Maria O di B : Úroveň ukrajinských politiků pro všechny k vidění. Tomuto dáváte své miliardy. Ubohá zkorumpovaná špinavá chudá země vedená průměrným hercem závislým na koksu, který nosí tričko a vydává se za Napoleona. [Viz tweet níže od Andrije Melnyka]

Rakesh Arora : Za takový stav #Ukraine #ZelenskyWarCriminal je odpovědná pouze jedna osoba. [Viz obrázek níže.]

Liyana Lewis : Pojďme všichni zemřít v jaderné válce pro #ZelenskyWarCriminal. Ukrajina je nejzkorumpovanější zemí v Evropě. [Viz tweet níže.]

Filippo Maria O di B : Most je vyhozen, když ho přecházejí civilisté. Ukrajinci jsou zločinci. [Viz video níže.]

Sholla.co.ke : Zelensky musí jít. Ukrajina si zaslouží mír. Zelenskij se nestará o přesun slova do 3. světové války. Ukrajinci trpí kvůli Zelenskému. Rusko možná udělalo špatné věci, ale Zelenskij udělal horší.

Nix : Rád vidím, že #ZelenskyWarCriminal je trendy. Ukrajinský lid by se měl zbavit loutky NATO.

Mairead : Hrál na blinder, měl by dostat Oscara. Koupeno a zaplaceno #WEF. Je to #WEFloutka. Nenechte se tímto hercem zmást. [Viz tweet níže.]

Jurij MkvZ : Zelenskyj vyzval NATO, aby provedlo preventivní jaderný úder proti Rusku. Dny loutkového neonacistického fašistického režimu na Ukrajině jsou sečteny.

THX-1139 : #ZelenskyWarCriminal je trendy. Chladný.

David : Zelenskyj bude brzy nejnebezpečnějším mužem na planetě. {Viz video níže.]

Ksesh : Opravdu nechápu, jak je možné, že Ukrajina neočekává zpětný úder. Poté, co Zelenskij udělal vše pro to, aby provokoval Rusko všemi možnými způsoby? Co se po tom všem stalo s Donbasem?

(((iAmAJudean))) : Aby Rusko odvrátilo pozornost od jejich válečných zločinů, vytvořilo hashtag #ZelenskyWarCriminal. #PutinIsaWarCriminal je ten správný. To je ten, který se musí stát virálním.

Zdroj: The Exposé https://expose-news.com/2022/10/11/twitter-users-think-zelensky-is-a-war-criminal/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *